Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání po osobě
aktualizováno 15.09.
policejní pátrání

Mirka a Matej jsou v pořádku! Pohřešovaný pár našli policisté

Dva dny pátrali policisté po třináctileté Mirce z Vysočiny. Dívku viděli naposledy ve středu ráno, když vyrazila do školy. Tam ale nepřišla. Ve čtvrtek po ní policisté vyhlásili pátrání. Měla být ve společnosti patnáctiletého Slováka Mateje. Policisté se obávali, že by si mladí partneři mohli chtít ublížit.

Pátrání - KVASNIČKOVÁ VALERIE
aktualizováno 05.09.
pohřešovaná dívka

Záhada pokračuje: Valerii měsíce neviděli, babičku poslali do vazby

Pouze jeden člověk zareagoval na včerejší žádost policie o pomoc při pátrání po ztracené šestileté holčičce z Prahy. Její zmizení ohlásil příbuzný, který ji naposledy viděl už před několika měsíci. Babička dívky, která ji měla v pěstounské péči, skončila ve vazbě.

Pátrání - KVASNIČKOVÁ VALERIE
aktualizováno 04.09.
Pohřešovaná dívka

Záhadné zmizení! Valerii (6) viděli naposledy vloni, zjistilo se to teď

Pražští policisté pátrají po šestileté Valerii Kvasničkové. Dívku měla spolu se třemi sourozenci svěřenou do poručnické péče její babička. Teď se na policisty obrátil jeden z příbuzných, že Valerii už dlouho neviděl. Policisté zjistili, že naposledy ji lidé určitě viděli vloni v říjnu! Babička skončila ve vazbě a policisté nevylučují, že se dívka stala obětí trestného činu.

Obchodní sdělení

Montessori metodou proti Alzheimerově chorobě!

Jako první v ČR zavádí Montessori metodu do svého systému péče o klienty skupina Alzheimercentrum.

Pátrání - Pritoková Markéta
24.07.
Pohřešovaná dívka

Markéta (12) se nevrátila domů! Policie prosí o pomoc s pátráním

Kriminalisté v Příbrami od včerajška pátrají po dvanáctileté Markétě Pritokové, která se po cestě do Prahy nevrátila domů. Dívku už v minulosti několikrát pohřešovali, proto policie prosí veřejnost o pomoc.

Policie - pátrání
aktualizováno 24.06.
policejní pátrání

Štěpánku (10) v ohrožení hledali rodiče i policisté. Už ji našli!

Policie vyhlásila pátrání po desetileté Štěpánce z Frýdecko-Místecka. Dívka se nevrátila domů, rodina ani přátelé o ní neměli žádné zprávy od sobotní 13. hodiny. Policistům se ji podařilo najít v neděli odpoledne.