Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání po Míše
aktualizováno 11.01.
Smutné výročí

Míša zmizela před dvěma lety! Policie o dalším pátrání mlčí

V pátek uplynuly přesně dva roky od záhadného zmizení tehdy dvanáctileté Michaely Muzikářové z Ústí nad Labem. Dívka měla ráno odejít z domova, do školy už ale nedorazila. Z jejího zmizení podezřívali policisté přítele matky Otakara S., ten se ale po výslechu oběsil. Co se Míše stalo, se policistům zatím zjistit nepodařilo.

Policejní pes zachránil život pohřešované dívce
07.01.
Pátrací akce

Dívka utekla z domova a spolykala prášky. Zachránil ji psí hrdina!

Nezletilá dívka z Ostrova po hádce utekla z domova a spolykala léky. Chybělo málo, aby příběh skončil tragicky, díky policejnímu psovi ale nakonec dopadl dobře. Dívka se dostala včas do péče lékařů, kterým se podařilo ji zachránit.

Pátrání po Dominice Haluskové (24) z Prahy - 2
aktualizováno 30.12.
pátrání

Krásná Dominika zmizela na Štědrý den, máma prosí o pomoc

Policisté v úterý vyhlásili pátrání po čtyřiadvacetileté Dominice z Prahy. Ta se v pondělí 24. prosince nevrátila z práce. Její matka nyní prosí veřejnost o pomoc.

Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Policie
aktualizováno 27.12.
Zmizela v noci

Po ztracené dívce pátral vrtulník i potápěči, sama se vrátila domů

Policisté vyhlásili ve čtvrtek ráno pátrání po třináctileté dívce z Hořiněvse na Královéhradecku. Ta zmizela za záhadných okolností ze svého domu v noci na dnešek. K pátrání nasadili policisté i vrtulník. Dívka se ale k večeru sama vrátila domů.

Školačka
11.12.
zmizelá dívka

Pohřešovaná dívka ze Šumperska se našla. Je v pořádku u rodičů

Čtrnáctiletá dívka se o víkendu nevrátila domů z výletu s kamarády. Zoufalá maminka okamžitě zkontaktovala policii. Policisté školačku našli v pondělí, v pořádku ji předali rodičům.

policie ilustrační
aktualizováno 07.12.
Odešly i se spacáky

Pohřešované dívky z Jaroměře jsou v pořádku! Našli je na cestě

Celé odpoledne pátrali policisté z Náchodska po dvou pohřešovaných dívkách, kterým je 10 a 11 let. Najít ztracená děvčata nakonec pomohla veřejnost. Policisté je objevili na silnici u obce Velichovky.

Otec byls dcerou zadržen na hranici Polska s Ukrajinou
aktualizováno 09.11.
Noční pátrání

Muž unesl v Praze svoji dceru (4). Našli je na hranicích Ukrajiny

Devětačtyřicetiletého muže, který ve čtvrtek odpoledne unesl z bytu v Praze své bývalé partnerky jejich čtyřletou dceru, chytili na hranicích Polska a Ukrajiny. Policisté po otci a dívce vyhlásili celostátní pátrání.

Pátrání po osobě
aktualizováno 15.09.
policejní pátrání

Mirka a Matej jsou v pořádku! Pohřešovaný pár našli policisté

Dva dny pátrali policisté po třináctileté Mirce z Vysočiny. Dívku viděli naposledy ve středu ráno, když vyrazila do školy. Tam ale nepřišla. Ve čtvrtek po ní policisté vyhlásili pátrání. Měla být ve společnosti patnáctiletého Slováka Mateje. Policisté se obávali, že by si mladí partneři mohli chtít ublížit.

Pátrání - KVASNIČKOVÁ VALERIE
aktualizováno 05.09.
pohřešovaná dívka

Záhada pokračuje: Valerii měsíce neviděli, babičku poslali do vazby

Pouze jeden člověk zareagoval na včerejší žádost policie o pomoc při pátrání po ztracené šestileté holčičce z Prahy. Její zmizení ohlásil příbuzný, který ji naposledy viděl už před několika měsíci. Babička dívky, která ji měla v pěstounské péči, skončila ve vazbě.

Pátrání - KVASNIČKOVÁ VALERIE
aktualizováno 04.09.
Pohřešovaná dívka

Záhadné zmizení! Valerii (6) viděli naposledy vloni, zjistilo se to teď

Pražští policisté pátrají po šestileté Valerii Kvasničkové. Dívku měla spolu se třemi sourozenci svěřenou do poručnické péče její babička. Teď se na policisty obrátil jeden z příbuzných, že Valerii už dlouho neviděl. Policisté zjistili, že naposledy ji lidé určitě viděli vloni v říjnu! Babička skončila ve vazbě a policisté nevylučují, že se dívka stala obětí trestného činu.