Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pokladní Kauflandu se svastikou - 2
Aktualizováno Dnes 11:53
skandál v obchodě

Kaufland promluvil o pokladní s hákovým křížem! Věc řeší i policie

Pokladní Kauflandu v pražské Michli, která obsluhovala zákazníky s tetováním hákového kříže na předloktí, dostala vyhazov. Obchodní řetězec o tom informoval prostřednictvím sociálních sítí s tím, že zvažuje i právní postih brigádnice.

Pokladní Kauflandu se svastikou
Aktualizováno Dnes 10:30
skandál v supermarketu

Prodavačka v Kauflandu prodávala s hákovým křížem na ruce!

Neuvěřitelnou drzost prokázala pokladní jednoho pražského Kauflandu. Zákazníky obsluhovala s odkrytým neonacistickým tetováním na předloktí, kterému vévodí hákový kříž. Fotografie pokladní v tričku "Z lásky k Česku" už koluje sociálními sítěmi.

Policejni pyrotechnik
Aktualizováno Včera 19:53
zásah pyrotechnika

Podezřelý předmět uzavřel okolí americké ambasády v Praze!

Policejní pyrotechnik zasahoval nedaleko americké ambasády v Praze. Policie tam uzavřela okolí kvůli podezřelému předmětu. Nakonec se ukázalo, že poplach byl planý.

Prásk.tv píše:

Specialisté - 1
čtěte o tématu krimi na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Požár firmy Metalšrot
Aktualizováno Včera 22:11
velký požár

Černý dým zahalil Tlumačov na Zlínsku. Hoří fabrika na šrot

Velký požár zachvátil halu společnosti Metalšrot v Tlumačově u Zlína. Není to první podobná událost, ve firmě vypukl velký požár i loni v prosinci, když hořely uskladněné autovraky.

Opilá žena na přechodu
Aktualizováno Včera 18:16
bouřlivé reakce

Řidič zachránil život chodkyni, lidé ho začali pronásledovat! VIDEO

Srazil ženu na přechodu pro chodce a pak chtěl z místa ujet - alespoň tak viděli úterní nehodu v Přerově lidé, kteří se ihned rozhodli vzít spravedlnost do svých rukou a řidiče cisterny zastavit. Na místo dokonce zavolali policii, právě ta ale zjistila, že vše je úplně jinak a že řidič je vlastně hrdinou.

Pohřešování Pavly Zálešákové z Nechvalína
Aktualizováno Včera 22:08
nezvěstná maminka

Pátrání po zmizelé Pavle nekončí! Policie prohledává nové místo

Pátrání po Pavle Zálešákové z Hodonínska, která před měsícem záhadně zmizela, stále pokračuje. Žena doma nechala svým dvěma dětem dopis na rozloučenou a od té doby ji nikdo neviděl. Kriminalisté nemají jedinou stopu a dnes dopoledne proto vyrazili se speciálně cvičeným psem prohledat zahradu jejího domu.

1991403
Aktualizováno Včera 14:15
galerie kradl v Rakousku

Honička v Praze: Muž ujížděl v kradeném autě, zastavil ho výstřel!

V Praze se ve středu strhla divoká policejní honička. Policie pronásledovala muže v kradené dodávce z Rakouska až do hlavního města, kde řidiče zaskočily kolony. Snažil se prchnout, dokonce napadl auto jiného řidiče. Zastavil ho až varovný výstřel.

ZNIČILI JÍ ŽIVOT

ZPOVĚĎ: Míšu hodiny znásilňovali v karavanu, teď o tom promluvila!

Na to, co si minulý rok v srpnu tehdy osmnáctiletá Míša z Jihlavska prožila, nikdy nezapomene. Trojice mužů ji přepadla na autobusové zastávce a v karavanu ji odvezla do kempu na jižní Moravě. Tam ji potom celou noc znásilňovali. Dívka po měsících mlčení konečně promluvila.

Policistům ujížděl opilý mladík
Aktualizováno Včera 14:23
dramatická honička

Prchajícího řidiče na D5 zastavila až střelba a kamion jako zátaras

Dramatické chvíle za sebou mají policisté, kteří v úterý večer pronásledovali ujíždějícího řidiče na dálnici D5. Hlídka dokonce několikrát musela vystřelit, než se podařilo auto zastavit.

Policie - ilustrační foto
Aktualizováno Předevčírem 21:25
policie proti policii

Zuří válka policajtů? Inspekce vyšetřuje tým kolegů Tempus

V Česku zuří válka policajtů. I tak se dá popsat situace, která vznikla mezi Generální inspekcí bezpečnostních sborů a speciálním týmem vyšetřovatelů Tempus. Inspekce totiž zadržela kriminalisty tohoto útvaru.