Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jaroslav Janota je u soudu za střelbu po exekutorech
Aktualizováno Dnes 06:26
drama v napajedlech

Za střelbu na exekutory dostal 12 let: Muž se před svědky zabil!

Jaroslav Janota z Napajedel měl nastoupit do vězení za střelbu na exekutory. Dostal 12 let, za mříže ale nakonec nepůjde. Podle všeho Janota spáchal sebevraždu. Skočil ze sedmého patra panelového bytu.

Policie - ilustrační foto
Aktualizováno Včera 20:07
lepší služba

Konec neplacených přesčasů pro policii. A za nábor až 150 tisíc!

Policisté a příslušníci dalších bezpečnostních sborů už možná nebudou sloužit ročně 150 hodin přesčasů bez nároku na náhradní volno nebo odměnu, s výjimkou vyhlášených krizových stavů. Předpokládá to novela o služebním poměru, kterou v dnešním úvodním kole podpořila Sněmovna.

Požár v Jirkově
Aktualizováno Včera 20:50
tragédie v jirkově

Žena, které upálili otce a bratra, promluvila: "Nemělo se to stát..."

V sobotu přišla Michaela krutým způsobem o bratra i otce. Teď se ale musí postarat především o mámu, která se z tragédie zhroutila. Dva z nejbližších lidí jim zabil muž, který vymáhal peníze založením požáru dveří bytu na sídlišti v Jirkově. Ale zvrtlo se to. Dnes obě viděly jeho tvář, ale neznají ho. "Nemělo se to stát," říkají jen...

Prásk.tv píše:

Specialisté - 1
čtěte o tématu krimi na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nákup auta na splátky je výhodný, ale pozor na pochybné půjčky

Možnosti koupit si ojeté auto pomocí úvěru využívá stále více lidí. Ceny úvěrů tlačí dolů i silná konkurence. Pozor ale na netransparentní služby.

Učitelka se soudí kvůli výpovědi
Aktualizováno Včera 18:10
sexuální skandál

Hlídala žáky ve sprše: Učitelku má očistit soud, rodiče dětí jí fandí!

Okresní soud v Olomouci se opět zabývá případem propuštěné učitelky Základní školy v Tršicích Vandy Fabiánové. Loni po návratu ze školy v přírodě s ní ředitel školy ukončil pracovní poměr. Důvodem bylo údajné sexuální obtěžování malých chlapců. Učitelka se brání a u soudu chce prokázat, že výpověď byla neoprávněná.

Dechová zkouška řidiče sanitky
Aktualizováno Včera 20:37
hrozí mu vězení

VIDEO: Řidič sanitky vezl pacienta opilý! Testy potvrdily i drogy

Se zapnutými majáky a sirénou projížděl křižovatky na červenou jen tak, navíc ignoroval pravidla silničního provozu. Policisté z pražského Smíchova se nestačili divit, když na Karlově náměstí zastavili řidiče sanitky. Měl pozitivní testy na alkohol i drogy. Vezl přitom pacienta.

Požár bytu v Jirkově
Aktualizováno Včera 18:08
Požár bytu

Tragédie v Jirkově: Uhořel jí syn i manžel, teď poslala dojemný vzkaz

V bytě na Chomutovsku uhořel otec Miroslav a syn Dan. Zřejmě šlo o pomstu 31letého žháře, který nalil na vchodové dveře hořlavinu a pak je zapálil. Matka, která v bytě také bydlela, naštěstí nebyla doma. Teď poslala dojemný vzkaz.

Zavražděný muž z Košíř Milan C. - 3
Aktualizováno Včera 21:45
smrt v lesoparku

Vrah mladíka dopaden! Případ připomíná vraždu v tramvaji č.17

Podivnou vraždu mladého muže v lesoparku vyšetřovali pražští kriminalisté 4 měsíce. Milana někdo zastřelil, další člověk ho našel a okradl. Policie neměla jedinou stopu ani svědka. Pozůstalí se obávali, že případ zůstane nevyřešen. Dopadený vrah se ke všemu přiznal.

nevzdávají se

Další naděje v pátrání po Míše: Tající sníh odkryje nové stopy!

Michaela Muzikářová je stále nezvěstná. Po dívce už v prvních týdnech pátralo mnoho dobrovolníků. Nyní se chystají Míšu znovu jít hledat. Na sociálních sítích se už radí, kam půjdou pročesávat okolí.

Řidiči se nakonec přece jen podařilo zaparkovat, na nic nečekal a utekl
Aktualizováno Včera 09:06
Další postrach Prahy

Řidič golfu naboural při parkování na sídlišti šest aut a vzal roha

Šofér za volantem tmavého Volkswagenu Golf naboural v úterý v noci na sídlišti v pražských Stodůlkách šest zaparkovaných vozidel. Nakonec se mu podařilo své auto odstavit, zamkl ho a utekl.

Propadlá střecha v České Třebové
Aktualizováno Předevčírem 21:59
nové informace

Pád střechy haly v České Třebové: Znalec odhalil možnou příčinu!

Vedení Pardubického kraje v úterý zveřejnilo pravděpodobnou příčinu pádu střechy nové sportovní haly v České Třebové. Ta se začala hroutit nad hlavami téměř stovky sportovců 14. ledna.