Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ubitý plameňák v Jihlavské zoo
Aktualizováno 19.5. 2017 22:07
nehradí škodu

Děti ubily plameňáka, rodiny chtěly škodu splácet. Hrozí jim soud!

Rodiče tří malých chlapců, kteří před více než dvěma měsíci surově a bezdůvodně umlátili v jihlavské ZOO plameňáka, nabídli zahradě, že budou škodu 32 tisíc korun za ubité zvíře splácet. Chtěli dávat tři tisíce korun měsíčně. Tuto nabídku ale zahrada odmítla a stále reálněji tak hrozí, že celý případ skončí u soudu.

Skončí to u soudu?

Děti ubily plameňáka, rodiče slibovali vše splatit. Nedali nic!

Je to už téměř dva měsíce, co v jihlavské ZOO tři malí chlapci ubili jednoho plameňáka a dalšího zranili. Rodiče zatím i přes sliby škodu v řádech desítek tisíc nesplácejí. Zahrada už kvůli tomu předala kauzu právníkům a rodiny dostaly vyzvání k zaplacení. Pokud reagovat nebudou, celý incident skončí u soudu.

Přejetý muž
Aktualizováno 5.4. 2017 21:59
smrtelná nehoda

Muže přejela tři auta. Řidič kamionu ujel, dopadla ho policie

Hrůzná tragédie se stala dnes brzy ráno na okraji Jihlavy. Staršího chodce mimo přechod tam srazila hned tři auta, z nichž jedno od nehody ujelo. Muž neměl šanci přežít. Policie po neznámém kamionu úspěšně pátrala. Hledá také svědky nehody.

Prásk.tv píše:

Porno na zámku - 6
čtěte o tématu Jihlava na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

Útok vandala

Útok na jihlavskou političku: Teď zkoumá, zda jí neotrávili vodu

Policie v Jihlavě vyšetřuje neobvyklý útok na rodinu náměstkyně jihlavského primátora Jany Mayerové. Vandal u rodinného domu poničil vodárnu. Škoda jde do desítek tisíc korun.

Mrtvý plameňák
Aktualizováno 22.3. 2017 13:02
Chtějí se dohodnout

Rodiče chlapců, kteří ubili plameňáka, nabízejí zoo peníze

Případ zabitého plameňáka, kterého v jihlavské ZOO klacky a kameny umlátili tři malí chlapci, nejspíš u soudu neskončí. Rodiče malých útočníků se totiž chtějí dohodnout, škodu za ubité zvíře splácet a zahradě i jinak pomáhat.

Trolejbus
Aktualizováno 21.3. 2017 13:17
skončil v nemocnici

Řidič chtěl vykázat výtržníky z MHD. Tvrdě si to s ním vyřídili

Skupinka cestujících napadla řidiče městské hromadné dopravy v Jihlavě. Chtěl je vykázat z trolejbusu kvůli tomu, že s sebou měli psa bez vodítka a náhubku a neměli jízdenky. Napadený řidič skončil na pohotovosti.

Ubitý plameňák v Jihlavské zoo
Aktualizováno 15.3. 2017 21:48
Ostuda pro Česko

Ubitého plameňáka si všimli i v zahraničí! Tohle grázlům vzkazují

Otřesného případu z jihlavské zoo si všimla i zahraniční média, a tak má Česko ostudu po celém světě. Malé děti se dostaly do výběhu plameňáků, jednoho ptáka umlátily a ukopaly, dalšího zranily. Nad nechutným chováním se pohoršily tisíce lidí.

Ubitý plameňák v Jihlavské zoo
Aktualizováno 13.3. 2017 21:05
nesmyslné útoky

Smrt plameňáka v Jihlavě nebyla první. Zemřelo jich už několik!

Vypátrali jsme jednoho z malých chlapců, kteří v jihlavské ZOO ubili vzácného plameňáka. Jeho matka slíbila, že ho potrestá. Oficiálnímu trestu soudů ale celá skupinka malých útočníků kvůli nízkému věku ujde. Rodiče patrně budou muset uhradit škodu a už se o ně také zajímá sociálka. Není to ale první případ útoku na zdejší plameňáky. Umírali už dříve...

Plameňáci v jihlavské zoo
Aktualizováno 11.3. 2017 21:49
Co z nich vyroste?

Brutální útok v jihlavské zoo! Malé děti ukamenovaly plameňáka

Ošetřovatelé z jihlavské zoologické zahrady jsou v šoku. Tři malí chlapci ve věku 5, 6 a 8 let vnikli v pátek do výběhu k plameňákům a jednoho samce ukamenovali a ukopali k smrti! Když je dopadli městští strážníci, malí grázlové svého činu vůbec nelitovali!

kauza předražených sypačů

Soud s náměstkem hejtmana i šéfem silničářů: Předražili zakázku?

U okresního soudu v Jihlavě začalo mimořádně sledované líčení - na lavici obžalovaných usedli bývalý sociálně demokratický náměstek hejtmana kraje Vysočina Libor Joukl a šéf krajských silničářů Jan Míka. Oba jsou obžalováni z toho, že při nákupu 28 nových krajských sypačů zakázku předražili o 33 milionů korun.