Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Řidič předjel kamion a málem srazil několik aut
11.10.
nebezpečná jízda

To bylo o fous! Řidič předjížděl kamion, auto minul o centimetry

Nebezpečný dopravní manévr se odehrál v uplynulých dnech u Jihlavy. Při předjíždění kamionu tam osobní auto ohrozilo dvě protijedoucí vozidla. Jen díky obrovskému štěstí se nikomu nic nestalo.

Smutný konec pátrání na Jihlavsku po nemocném mladíkovi
10.10.
konec pátrání

Pátrání po ozbrojeném mladíkovi končí, jeho tělo našli ve sklepě

Pátrání po ozbrojeném mladíkovi z Jihlavy má smutný konec. Rodina se bála, že si chce sáhnout na život, to se s velkou pravděpodobností nakonec stalo. Policisté našli jeho tělo ve sklepě panelového domu.

Policie - Ilustrační foto
aktualizováno 10.10.
pátrání pomozte i vy

Smutný konec pátrání: Tělo pohřešovaného našli ve sklepě

Pokud jste ho viděli, okamžitě volejte policii. V žádném případě se ho nepokoušejte sami zastavit! Tak znělo varování policie, která v pondělí vyhlásila pátrání po muži z Jihlavy, který měl být ozbrojen střelnou zbraní. Rodina se bála, že si sáhne na život, což se také nejspíš stalo, policie našla jeho tělo ve sklepě panelového domu.

Prásk.tv píše:

Porno na zámku - 6
čtěte o tématu Jihlava na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Kamion předjížděl v tunelu, jen těsně minul osobák
aktualizováno 26.09.
Podivný postup

Muže málem smetl kamion, pokutu ale zatím dostal jen on!

Pokračování má příběh muže, který se před dvěma měsíci v autě jen o pár centimetrů vyhnul srážce s kamionem. Jeho řidič v jihlavském tunelu předjížděl přímo v zákazu jiné auto. Řidič osobního auta už za přestupek dostal pokutu. Provinění šoféra zahraničního kamionu začínají řešit české úřady až teď.

Pád z okna
aktualizováno 25.09.
záhadný incident

Osudná hádka: Partneři vypadli z okna paneláku, žena bojuje o život

Neštěstí se v noci na neděli stalo na jednom z jihlavských sídlišť. Z okna svého bytu tam vypadli muž se ženou. Po pádu z druhého patra oba utrpěli vážná zranění a skončili v nemocnici. Co se přesně stalo, vyšetřují policisté.

Mladík spadl z terasy
16.09.
Záchranka tam jezdí často

Vážný úraz na jihlavské diskotéce. Mladík se zřítil z pěti metrů

Tragédií málem skončila návštěva diskotéky pro jednoho mladíka v Jihlavě. Šestadvacetiletý muž tam v opilosti spadl z několikametrové výšky.

V Jihlavě hořela mateřská školka, škoda jde do milionů
aktualizováno 08.09.
Milionová škoda

V Jihlavě hořela školka, opravy potrvají nejméně čtvrt roku!

Pět jednotek hasičů v pátek brzy ráno v Jihlavě bojovalo s požárem mateřské školky U Dlouhé stěny. Plameny poničily především střechu. Děti se do objektu nevrátí nejméně čtvrt roku.

Pes pralesní
07.09.
bráchové v ohrožení

V Jihlavě mají vzácný přírůstek: Pejsky, kterým hrozí vyhynutí

Velmi vzácné přírůstky mají v jihlavské zoologické zahradě. V jednom výběhu mohou návštěvníci vidět psy pralesní. Jedná se o menší psovité šelmy, kterým ve volné přírodě hrozí vyhynutí.

Jíhlava - protikuřácký zákon
aktualizováno 06.09.
protikuřácký zákon

Nový bič na kuřáky! Radnice už zavádí další přísná opatření

Vedení jihlavského magistrátu se rozhodlo reagovat na problémy spojené s protikuřáckým zákonem a změnit tržní řád města. To by kvůli hluku, který hlavně v noci způsobují kuřáci na ulicích, znamenalo omezit provozní dobu letních zahrádek.

Kamion předjížděl v tunelu, jen těsně minul osobák
aktualizováno 30.08.
překvapivá dohra

Kamion riskoval, těsně minul auto: Trest hrozí i ohroženému řidiči!

Nebezpečný incident v jihlavském tunelu, kde se před měsícem málem srazil kamion s osobním autem, má překvapivou dohru. Přestupek podle policejního vyšetřování spáchal nejen řidič kamionu, který předjížděl tam, kde neměl, ale i řidič osobního vozu. Jako přijíždějící z vedlejší silnice měl totiž dát kamionu přednost - a to přesto, že jeho řidič porušil předpisy.