Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vražda v Jihlavě
aktualizováno včera 23:10
vrah na útěku

"Nejlepší člověk v našem okolí," řekla žena o zavražděné v Jihlavě

Jihlava je v šoku z vraždy za bílého dne. Policie pátrá po pachateli, který na sídlišti zastřelil starší ženu. Vrah z místa činu ujel v červeném terénním voze. Známá o zavražděné promluvila.

Střelba v Jihlavě
aktualizováno včera 23:02
Tragédie na Vysočině

Vražda za bílého dne: Řidičku v Jihlavě zastřelili přes okno auta!

Nepochopitelná tragédie se stala v pátek odpoledne v Jihlavě. Na starší řidičku dvakrát z protijedoucího auta vystřelil zatím neznámý člověk. Z místa pak ujel. Ženu oživovali nejdříve svědci, poté záchranáři. Pomoci už jí ale nedokázali.

Ubitý plameňák v Jihlavské zoo
včera 11:58
30 tisíc na splátky

Chlapci ubili plameňáky v ZOO, rodiny konečně splatily dluh

Rodiče tří chlapců, kteří v březnu umlátili v jihlavské ZOO vzácného plameňáka, už splatili více než 30tisícový dluh za ubité zvíře. Po počátečních peripetiích tak dodrželi splátkový kalendář, na kterém se domluvili se zoologickou zahradou, aby se vyhnuli soudnímu řízení.

Prásk.tv píše:

Porno na zámku - 6
čtěte o tématu Jihlava na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Marek Č.
09.12.
Byl nadaný houslista

Mladík zabil matku a bratra, dostal 18 let. Státní zástupce chce víc

Dvojnásobnou vraždou z Jihlavy - kdy podle policie mladý muž loni v říjnu zavraždil svoji matku a postiženého bratra - se bude zabývat Nejvyšší soud. Proti osmnáctiletému trestu se totiž odvolal státní zástupce. Takový trest je podle něj nízký.

Vyšetření u doktora
aktualizováno 07.12.
nebezpečná nemoc

V Jihlavě se rozšířila epidemie příušnic. Očkování nezabírá

V Jihlavě se rozšířily příušnice. Nakazily se jimi desítky žáků na několika školách. Tam kde se už objevily se nyní musí dodržovat přísná opatření.

Ohňostroj - ilustrační foto
19.11.
Vadná pyrotechnika

Nepovedený ohňostroj v Jihlavě: Žhavé úlomky padaly na diváky

Víkendové oslavy svátku Svatého Martina v Jihlavě mají nepříjemnou dohru.. Při oficiálním ohňostroji několik rachejtlí vletělo přímo mezi lidi a propálilo jim oblečení. Ohňostrůjce přiznává, že jedna šarže použité pyrotechniky byla vadná.

V jihlavské zoo mají nového tygra sumaterského
08.11.
drsné stěhování

Jihlavská zoo slaví nový přírůstek, v zahradě mají ohromného tygra

V Jihlavské zoo mají vzácný přírůstek. Přivezli samce tygra sumaterského. Má jediný úkol, měl by zajistit zahradě novou tygří populaci. Jak převoz velké a nebezpečné šelmy probíhal, natočil štáb TV Nova.

Antilopa uprchla ze zoo do centra Jihlavy
07.11.
uprchlík ze zoo

Antilopa běhala po centru Jihlavy, chytit ji muselo 5 mužů naráz

V ulicích Jihlavy jste mohli potkat pobíhající exotické zvíře. Z tamní zoologické zahrady utekl samec antilopy a chytit se ho podařilo až po několika desítkách minut. Štáb televize Nova byl jako jediný s kamerou přímo u záchranné akce.

Petra a Jakub Doležal
aktualizováno 26.10.
Vražda v Jihlavě

"Odklízeč" těla Petry je na svobodě, odpykal si celý trest

Jakub Doležal, nechvalně známý jako "odklízeč" z Jihlavy, je od tohoto týdne na svobodě. Mladík, který v roce 2013 pomáhal dalším dvěma mladíkům s úklidem těla zavražděné patnáctileté Petry, si odpykal celý čtyřletý trest.

Základní škola Jihlava
aktualizováno 25.10.
zpověď matky

Matka popsala, proč zfackovala učitelku. Škola má svou verzi

Devětatřicetiletá matka z Jihlavy, která nafackovala učitelce tvrdí, že k útoku měla pádný důvod. Učitelka prý jejího syna zbila a opakovaně ho nazvala parchantem. Proti učitelce chce nyní podat petici. Ředitelka školy však vše odmítá s tím, že matka lže.