Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vražda v Jihlavě
aktualizováno dnes 03:30
vražda v jihlavě

Blanku zastřelili okýnkem auta. Policie konečně ví, kdo to udělal

Policie ukončila prošetřování vraždy ženy, ke které došlo 15. prosince loňského roku. Muž tehdy zastřelil svou exmanželku (†71) skrze okénko auta, když kolem ní projížděl. Sám později spáchal sebevraždu.

Kamery na dálnici D1 u Jihlavy
17.06.
Past na řidiče

Kamery na D1 jsou terno, Jihlavě se zaplatily za dva týdny!

Doslova zlatým dolem se staly pro Jihlavu měřící kamery, které město nechalo naistalovat na dálnici D1. Za první dva týdny jejich provozu tam povolenou rychlost překročilo více než dva tisíce řidičů.

Mrtvé ryby v řece Jihlavě
aktualizováno 05.06.
Masivní úhyn

Lijáky vyplavily do řeky odpadní vodu, v Jihlavě páchnou zdechliny

Víkendové prudké bouřky a s nimi spojené bleskové povodně nemají na svědomí jen vytopené domy a sklepy. Například na Jihlavsku během povodňové vlny uhynulo v řece v Jihlavě velké množství ryb a to kvůli tomu, že se do řeky kvůli extrémnímu zvednutí hladiny dostala i odpadní voda.

Prásk.tv píše:

Porno na zámku - 6
čtěte o tématu Jihlava na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Policejní zásah v Jihlavě - 2
04.06.
Policisté se samopaly

Manévry v Jihlavě: Právníkovi hrozí bombou! Už na něj stříleli

Páteční policejní zátahy v Jihlavě, kde zakuklenci se samopaly kvůli bezpečnosti uzavřeli několik ulic, se měly týkat vyhrožování jednomu z místních advokátů. Navíc podle informací televize Nova nejde v jeho případě o první výhrůžku. Na okno jeho kanceláře už někdo střílel.

Policejní zásah v Jihlavě - 2
01.06.
zavírali ulice

Centrum Jihlavy obsadili zakuklení policisté. Šlo o ohrožení životů

Centrum Jihlavy obsadili v pátek dopoledne zakuklení policisté. Zasahovali celkem na dvou místech, z jakého důvodu, nechtěla policie komentovat.

Policie měří rychlost - 8
01.06.
opravovaný úsek

Další bič na řidiče: Na D1 přibyly kamery, hrozí tisícové pokuty

Další bič na řidiče, kteří jezdí rychleji, než mají. Ode dneška se naostro měří rychlost na dalším opravovaném úseku dálnice D1, a to u Jihlavy. Jedná se o první kamery, které na své náklady pořídil někdo jiný než správce komunikace - tedy Ředitelství silnic a dálnic. Kamery provozuje jihlavský magistrát a musel kvůli tomu přijmout nové úředníky.

Mládě plameňáka
aktualizováno 24.05.
Zoo Jihlava

Hejno plameňáků, na které vloni zaútočili výrostci, vítá potomky

V jihlavské zoologické zahradě, kterou vloni otřásl brutální útok školáků na plameňáky, vítají přírůstky. Začali se tam líhnout právě mláďata plameňáků. A bude jich opravdu hodně.

Mládě Babirusy Selebéské narozené v jihlavské zoo
aktualizováno 21.05.
Mládě babirusy

Jihlavská zoo ukázala nový přírůstek, vzácné prasátko z Asie

Jihlavská zoologická zahrada se chlubí velmi vzácným přírůstkem. Narodilo se tam mládě Babirusy Selebéské - tedy druhu asijského prasete.

Tablo jihlavských gymnazistů
aktualizováno 18.05.
Kontroverzní snímky

Maturanti z Jihlavy pobouřili Česko! Takhle se vyfotili na tablo

Velmi kontroverzní maturitní tablo si vyrobili studenti jedné z jihlavských středních škol. Jsou na něm vyobrazeni jako oběti sebevraždy. Někoho tablo pobuřuje, podle jiných ale jde o velmi originální nápad. Co si myslíte vy? Hlasujte v anketě.

Nový přírůstek v jihlavské zoo: Vzácná zebra porodila mládě
10.05.
roztomilá rodinka

Nový přírůstek v jihlavské zoo: Vzácná zebra porodila mládě

V jihlavské zoologické zahradě mají nový vzácný přírůstek. Před pár dny se tam narodilo mládě zebry burčelovi. Ošetřovatelé však zatím netuší, jestli se jedná o samce nebo samici. Matka je totiž k němu nechce pustit.