Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár na Vlčí Hoře - 5
aktualizováno 19.08.
hořela hala

Nejvyšší stupeň poplachu! Hasiči bojovali s obřím požárem v Jihlavě

Jedenáct jednotek hasičů se snažilo zkrotit plameny šlehající ze společnosti na zpracování dřeva v Jihlavě. Zásah probíhal od čtvrté hodiny ranní, byl vyhlášen třetí stupeň poplachu.

Chycený klokan
aktualizováno 18.08.
urazil půl republiky

Klokan Kuki byl tři měsíce na útěku! Podívejte se, jak ho chytali

Klokana, který tři měsíce utíkal svému majiteli, se dnes podařilo odchytit zoologům v Jihlavě. Na akci se podíleli také hasiči a strážníci. Zvíře je v pořádku a čeká se na jeho majitele, který si pro něj z Olomoucka jede.

Utekl klokan
aktualizováno 15.08.
Kde je teď?

Klokana poznal v reportáži majitel! K Jihlavě dohopkal 150 kilometrů

Uprchlého klokana, který se volně pohybuje na Jihlavsku, poznal jeho majitel. Jmenuje se Kuki a do Jihlavy urazil ze svého domova přes sto kilometrů. Kde přesně teď je, ale nikdo neví.

Prásk.tv píše:

Porno na zámku - 6
čtěte o tématu Jihlava na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Utekl klokan
aktualizováno 14.08.
domácí mazlíček

Klokan na útěku! Naposledy hopkal u krematoria v Jihlavě

V Jihlavě a jejím okolí můžete narazit na hodně neobvyklé zvíře - volně se tam totiž pohybuje klokan rudokrký. Zpozorovali ho návštěvníci krematoria. Nejspíš utekl z nějakého soukromého chovu.

Hrošík liberyjský
13.08.
nový přírůstek

V Jihlavě mají roztomilého hrošíka s portugalským šarmem! VIDEO

Jihlavská zoologická zahrada získala z Portugalska mládě vzácného hrošíka liberyjského. Až vyroste, měl by s tamní samicí zplodit potomky. Pomoct mu má jeho portugalský šarm.

Kroužkování čapího mláděte se změnilo v drama!
aktualizováno 21.07.
je v pořádku

Kroužkování čapího mláděte se změnilo v drama! Spadlo z komína

Ornitologové v Jihlavě chtěli provést kroužkování mláděte čápa, který byl ve výšce několika desítek metrů. Akce se ale během pár vteřin proměnila v drama. Zvíře se totiž poté, co se ornitologové přiblížili, polekalo a chtělo uletět - jenže to ještě moc neumělo a zřítilo se na střechu vedle komína. Mělo by být ale v pořádku.

Kamion předjížděl v tunelu, jen těsně minul osobák
aktualizováno 22.07.
hazard se životem

Šílené ZÁBĚRY: Kamion předjížděl v tunelu, jen těsně minul osobák

Nepochopitelné a riskantní chování řidiče zahraničního kamionu u Jihlavy se podařilo zachytit na video. Kamion předjížděl přímo v tunelu, kde je to zakázáno, a málem způsobil vážnou havárii.

Nemocniční závora
12.06.
Jihlavská kletba

Prokleté závory u nemocnice: Řidiči je za den zničili dvakrát!

Jihlavská nemocnice opět řeší problémy s poničenými závorami okolo svých parkovišť. Tentokrát je ve dvou případech během jediného dne srazili řidiči, kteří za auty převáželi čluny. Jeden z nich dokonce urazil závoru při vjezdu i výjezdu.

Mrtvý plameňák
31.05.
Dětská krutost

Ubitý plameňák u soudu neskončí, rodiče tyranů ho budou splácet

Případ tří dětí, které umlátily v jihlavské ZOO plameňáka, bude vyřešen mimosoudním vyrovnáním. Rodiče chlapců se na tom domluvili s vedením zahrady. Dohodli si výši splátek za ubité zvíře.

Ubitý plameňák v Jihlavské zoo
25.05.
brutální násilí

Děti ubily v Jihlavě plameňáka, ZOO se s rodiči konečně dohodla

Případ tří malých chlapců, kteří na začátku března surově umlátili v jihlavské zoologické zahradě plameňáka, spěje k mimosoudnímu vyrovnání. Rodiče chlapců se domluvili s vedením zahrady na výši splátek za ubité zvíře.