Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Saman Gunan položil za záchranu chlapců život
aktualizováno 11.07.
záchrana v Thajsku

Lidé truchlí pro padlého hrdinu, za záchranu chlapců položil život!

Potápěči, kteří se podíleli na záchraně dvanácti chlapců a jejich trenéra z komplexu jeskyní v Thajsku, jsou oslavováni jako hrdinové. Globální spolupráce nakonec vedla k ohromnému úspěchu, kdy se naděje změnila ve skutečnost a všechny se podařilo dostat v pořádku ven. Bohužel celá operace má i stinnou stránku, jeden z potápěčů položil svůj život.

Grafika - jeskyně Tham Luang
aktualizováno 08.07.
drama v podzemí

Evakuované chlapce čekají v jeskyni velmi úzké chodby

Záchranáři, kteří dnes začali evakuovat třináctičlennou skupinu z jeskyně na severu Thajska, musejí každého jednotlivě provést stísněnými a zatopenými chodbami. Některé jsou přitom široké necelý metr a na výšku nemají více než 60 centimetrů. Situaci v podzemí, kudy budou muset chlapci a jejich fotbalový trenér projít, popsal list The New York Times.

Dvanáct chlapců uvězněných v jeskyni v Thajsku
08.07.
kdo je kdo

Chlapci jsou v jeskyni už 2 týdny. Rodiny popsaly jejich příběhy

Už dva týdny je uvězněna v jeskyni dvanáctka chlapců a jejich fotbalový trenér. Záchranáři se snaží najít způsob, jak je dostat ze zaplaveného podzemí dostat ven. Boj o jejich život komplikují blížící se monzunové deště, které by mohly ještě víc zvýšit hladinu vody v jeskyni a zatopit poslední útočiště celé skupiny. Venku před jeskyní čekají jejich rodiny. Popsaly, kdo jsou jejich chlapci zač.

Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Pátrání po dětech v zatopené jeskyni pokračuje
aktualizováno 03.07.
pátrání v thajsku

Zázrak! Všechny děti ze zatopené jeskyně našli po devíti dnech živé

Všech dvanáct chlapců a jejich fotbalový trenér, kteří před devíti dny zmizeli v thajském jeskynním komplexu, jsou živí. S dobrou zprávou přišel tamní guvernér. Jaký je jejich zdravotní stav, ale není jasné.