Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tia Coleman
22.07.
Neštěstí na jezeře

"Zachraňte děti!" prosila žena po převrácení lodi. Přišla o všechny

Chtěli si užít rodinný výlet, místo toho prožili obrovskou tragédii. Žena a její synovec zbyli z rodiny jediní. Ostatní příbuzní zemřeli, když se s nimi převrátila loď na jezeře v Missouri. Teď popsali, jak ke tragédii došlo a co si pamatují z vlastní záchrany.

Ženě na pláži propíchl nohu slunečník
19.07.
Hrozivý úraz

Zděšení na pláži! Zvedl se vítr, ženu probodnul slunečník

K hrozivému zranění došlo na pláži v americkém New Jersey. Poryv větru zvedl špatně upevněný slunečník, který se zabodl do nohy ženě, odpočívající opodál. S těžkým zraněním ji záchranáři převezli do nemocnice.

Pád z vlaku
06.06.
neštěstí na trati

Smrt dítěte po pádu z rychlíku: Soud potrestal ženy podmínkou

Soud v Olomouci potrestal vlakvedoucí a průvodčí za tragický pád dítěte z vlaku podmíněnými tresty. Ženy nesplnily drážní předpisy a kvůli tomu vyjel vlak z olomouckého nádraží z nedovřenými dveřmi, z nichž později dítě vypadlo. Za usmrcení z nedbalosti dostaly podmíněný trest na 18 měsíců s dvouletým odkladem.

Prásk.tv píše:

David Kraus
čtěte o tématu neštěstí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.

Let MH17
25.05.
zemřelo 298 lidí

MH17 sestřelilo Rusko, tvrdí vyšetřovatelé. Moskva to popírá

Raketový systém, který byl použit při sestřelení civilního letadla nad Ukrajinou v létě roku 2014, byl podle mezinárodního týmu vyšetřovatelů součástí ruských ozbrojených sil. V troskách Boeingu 777 zahynulo 298 lidí. Ruské ministerstvo obrany ale tvrzení odmítlo a uvedlo, že s incidentem nemá nic společného.

Chlapec chtěl vysvobodit psa zpod autobusu, řidič ho přejel
aktualizováno 21.05.
tragédie na slovensku

Chlapec (†4) chtěl vysvobodit psa zpod autobusu, řidič ho přejel!

Slovensko zasáhla v pondělí dopoledne obrovská tragédie. Příměstský autobus nedaleko Nitry přejel malého chlapce (4), který si na zastávce vlezl pod vozidlo, odkud chtěl vysvobodit svého psa. Řidič si pak ani nevšiml, že bezbranné dítě přejel, tvrdí TV Markíza.

Vyšetřování pádu kubánského Boeingu
aktualizováno 20.05.
letecká tragédie

Pád boeingu na Kubě: Nález černé skříňky, tři ženy dál bojují o život

Podle kubánských úřadů již byla nalezena první ze dvou černých skříněk z kubánského letadla, které se v pátek zřítilo těsně po startu z letiště Josého Martího v Havaně. Při strašlivé letecké katastrofě zemřelo 110 lidí, tři ženy jsou v kritickém stavu v nemocnici.

Zával v polském dole
aktualizováno 13.05.
záchranná operace

Dva pohřešované horníky našli v Polsku mrtvé, důl zaplavila voda!

Záchranáři objevili těla dvou ze tří pohřešovaných horníků, které před týdnem uvěznily otřesy v polském dole Zofiówka nedaleko českých hranic. Po posledním zavaleném muži se nadále pátrá. Šance, že ho ze země vytáhnou živého, je však minimální. Zavalená část dolu je totiž pod vodou.

V Číně se u splavu převrhly dvě dračí lodě, utonulo 17 lidí
aktualizováno 24.04.
smrt na řece

Tragédie v Číně: Během tréninku dračích lodí zemřelo 17 lidí! VIDEO

Příprava posádek na tradiční festival dračích lodí v Číně skončila obrovskou tragédií. Dvě naplněné lodě se při tréninku převrhly a v řece následně skončilo téměř 60 lidí. V místě byl však silný proud, který hnal posádku pod hladinu. I přes okamžitou pomoc utonulo 17 vodáků.

Metro v Německu
aktualizováno 03.04.
nehoda v metru

V německé podzemce se srazily dva vlaky. Zranilo se přes 20 lidí

V německém Duisburgu se v úterý odpoledne srazily dva vlaky. K nehodě došlo v místní podzemní dráze, u jedné ze stanic metra. Při kolizi se zranilo nejméně 20 lidí. Dva z nich měli utrpět vážná zranění, tvrdí RT.

Zemětřesení v Íránu
01.04.
neštěstí v indii

Do hotelu narazilo auto, ten se zřítil. Zemřelo nejméně deset lidí

Nejméně deset lidí zemřelo v sobotu v noci v indickém městě Indaur. Zřítil se tady čtyřpatrový hotel. Další lidé zůstali uvězněni v troskách.