Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Martin Kučera s novým kamionem
02.11.
Zpátky za volantem

Kamioňák, který přežil pád mostu, už znovu řídí: "Byl to špatný sen!"

Řidič kamionu, který přežil pád mostu v italském Janově, znovu usedl za volant. Martin Kučera dostal na svou první cestu zbrusu nový kamion a vydá se do Nizozemska. Na práci se těší a obavy nemá ani z toho, že by měl jet znovu do Itálie.

Nejmladší oběť pádu letadla v Indonésii
31.10.
Pátrání pokračuje

Nejmladší oběť letecké katastrofy? Holčičce bylo teprve 15 měsíců

Záchranáři vytahují postupně z moře trosky letadla, které se v pondělí zřítilo 13 minut po startu u ostrova Jáva v Indonésii. Na palubě bylo 189 lidí, nehodu pravděpodobně nikdo nepřežil. Záchranáři také našli v moři první těla cestujících. Mezi oběťmi by měla být teprve patnáctiměsíční holčička, která v letadle cestovala se svými rodiči. Holčička by tak byla nejmladší obětí letecké katastrofy.

Sanita
28.10.
Tragická sobota

Dvěma ženám na Ostravsku už záchranáři nedokázali pomoci

Záchranáři v Moravskoslezském kraji vyjížděli v sobotu odpoledne ke dvěma případům, kdy již zraněným ženám nemohli pomoci. Šestaosmdesátiletá žena zemřela po pádu z okna, čtyřiapadesátiletou přejel vlak.

Prásk.tv píše:

Týnuš Třešničková se sestrou Martinou
čtěte o tématu neštěstí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Palivová skvrna na pobřeží ve Francii
18.10.
Srážka lodí

Azurové pobřeží ve Francii zalil černý hnus. Pláže jsou zavřené!

Azurové pobřeží ve Francii čelí ekologické katastrofě. Skvrna, která se objevila ve Středozemním moři po srážce dvou lodí dorazila až ke slavné francouzské riviéře. Úřady musely na neurčito uzavřít kilometry tamních pláží.

Vlaková nehoda u Studénky
03.10.
Pád mostu na koleje

Kauza Studénka nekončí. Krajský soud zrušil osvobozující verdikt

Krajský soud v Ostravě oficiálně potvrdil, že zrušil rozsudek novojičínského soudu v kauze pádu železničního mostu ve Studénce, který všechny obžalované zprošťoval viny. Neštěstí si před 10 lety vyžádalo osm životů. Více informací má Jan Socha.

JAS 39 Gripen při letecké ukázce
aktualizováno 21.08.
bojový letoun

Letecká nehoda ve Švédsku! Gripen poslalo k zemi hejno ptáků

Ve Švédsku se v úterý dopoledne zřítil bojový letoun severně od města Ronneby. Letadlo spadlo podle výpovědi pilota kvůli ptákům, do kterých vletělo. Samotný pilot se stihl včas katapultovat a byl následně převezen do nemocnice. Po nehodě se začal do okolí šířit toxický kouř z požáru.

Tia Coleman
22.07.
Neštěstí na jezeře

"Zachraňte děti!" prosila žena po převrácení lodi. Přišla o všechny

Chtěli si užít rodinný výlet, místo toho prožili obrovskou tragédii. Žena a její synovec zbyli z rodiny jediní. Ostatní příbuzní zemřeli, když se s nimi převrátila loď na jezeře v Missouri. Teď popsali, jak ke tragédii došlo a co si pamatují z vlastní záchrany.

Ženě na pláži propíchl nohu slunečník
19.07.
Hrozivý úraz

Zděšení na pláži! Zvedl se vítr, ženu probodnul slunečník

K hrozivému zranění došlo na pláži v americkém New Jersey. Poryv větru zvedl špatně upevněný slunečník, který se zabodl do nohy ženě, odpočívající opodál. S těžkým zraněním ji záchranáři převezli do nemocnice.

Pád z vlaku
06.06.
neštěstí na trati

Smrt dítěte po pádu z rychlíku: Soud potrestal ženy podmínkou

Soud v Olomouci potrestal vlakvedoucí a průvodčí za tragický pád dítěte z vlaku podmíněnými tresty. Ženy nesplnily drážní předpisy a kvůli tomu vyjel vlak z olomouckého nádraží z nedovřenými dveřmi, z nichž později dítě vypadlo. Za usmrcení z nedbalosti dostaly podmíněný trest na 18 měsíců s dvouletým odkladem.

Let MH17
25.05.
zemřelo 298 lidí

MH17 sestřelilo Rusko, tvrdí vyšetřovatelé. Moskva to popírá

Raketový systém, který byl použit při sestřelení civilního letadla nad Ukrajinou v létě roku 2014, byl podle mezinárodního týmu vyšetřovatelů součástí ruských ozbrojených sil. V troskách Boeingu 777 zahynulo 298 lidí. Ruské ministerstvo obrany ale tvrzení odmítlo a uvedlo, že s incidentem nemá nic společného.