Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie vyšetřuje v lese - Ilustrační foto
02.02.
policejní vyšetřování

Strašlivé neštěstí: Při kácení dřeva usmrtil ženu padající strom

Při kácení dřeva na Benešovsku došlo v pátek dopoledne ke strašlivé tragédii. Kácený strom spadl přímo na ženu, která na místě zemřela. Přesné okolnosti nehody odhalí až další policejní vyšetřování a nařízená soudní pitva.

Dítě v pračce - ilustrační
29.01.
Tragická nehoda

Kluk (5) vlezl do pračky, dvířka se zamkla! Udusil se, otec spal

Tragédií skončil odpolední spánek otce s pětiletým synem. Zatímco tatínek ještě spal, chlapec už se vzbudil a vydal se do koupelny. Zřejmě si chtěl jen hrát, když vlezl do bubnu pračky. Dveře se za ním ale zamkly a chlapec se udusil.

Pražský orloj
aktualizováno 08.01.
přijde katastrofa?

Pražský orloj se na půl roku zastavil. Legendy mluví o neštěstí!

Naposledy před plánovanou rekonstrukcí odbil v pondělí dopoledne pražský orloj. Jeho plánované restaurování by mělo trvat přibližně půl roku. Místo něj by na Staroměstské věži mohla být fotostěna nebo obrazovka, která by orloj promítala.

Prásk.tv píše:

Brant Aymond - 1
čtěte o tématu neštěstí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Herlíkovice – ze Žalého po hranách

Herlíkovice jsou dobře dostupným krkonošským střediskem, jehož dvě nástupní místa se nacházejí doslova u hlavní silnice. Zatímco sjezdovky Herlíkovic by svým převýšením a sportovním charakterem měly zaujmout ostřejší jezdce, modré přehledné tratě Bubákova zas oslovují rodiny s dětmi.

Požár v obchodním domě na Filipínách
24.12.
Težké časy

Jedna rána za druhou! V obchodě na Filipínách uhořelo 37 lidí

Filipíny stíhá jedno neštěstí za druhým. V sobotu zachvátil obchodní středisko ve městě Davao rozsáhlý požár, který uvěznil desítky zákazníků uvnitř. Uhořelo nejméně 37 lidí. Jen den předtím ostrov Mindanao zasáhla bouře, která si vyžádala stovky obětí.

Muž po sauně skočil do zamrzlého rybníka! V nemocnici zemřel
aktualizováno 23.12.
smrt na ledu

Muž po sauně skočil do zamrzlého rybníka, ale nenašel cestu zpět

Tragicky skončilo saunování pro muže (52) v Medovém Újezdu na Rokycansku. Po sauně se chtěl zchladit ve vodě místního koupaliště. Z vody zvětšiny pokryté ledem se už ale nedostal.

Teroristický útok v New Yorku - 2
aktualizováno 01.11.
teror v USA

Mezi oběťmi v New Yorku jsou cizinci, guvernér posílil ostrahu

Mezi oběťmi úterního newyorského útoku, při němž zahynulo osm lidí, je podle úřadů pět občanů Argentiny a Belgičan. Mezi mrtvými nejsou děti ze školního autobusu, do něhož narazil útočník v pronajaté dodávce, jehož poté zadržela policie.

Teroristický útok v New Yorku - 1
aktualizováno 01.11.
terorismus neštěstí na Manhattanu

Útok v New Yorku: Terorista vjel autem do lidí, osm jich zabil!

Newyorská policie prošetřuje útok na Manhattanu, ke kterému došlo v úterý odpoledne místního času (večer středoevropského). Řidič pick-upu najel do cyklistů a chodců a osm jich zabil. Podle policie šlo o teroristický útok. Agresor byl postřelen a zatčen. Údajně zanechal vzkaz, že vraždil ve jménu Islámského státu.

Rentgen
aktualizováno 12.10.
oficiální vyjádření velké neštěstí

Pacientku v ústecké nemocnici zabil rentgen! Pracoviště zavřeli

V ústecké nemocnici ve čtvrtek zemřela při vyšetření pacientka kvůli tomu, že na ni spadl kus rentgenu. Neštěstí potvrdila mluvčí policie Veronika Hyšplerová i společnost Krajská zdravotní, pod kterou nemocnice spadá.

Kluci si fotili selfie, kamarád se topil v pozadí - 1
28.09.
Obrovské neštěstí

Kluci si fotili selfie, kamarád se topil v pozadí! Zjistili to až z fotky

Obrovskou tragédií skončilo nevinné focení na koupališti. Studenti z indického Bangalore si fotili v jezeře selfie, ani jeden z nich si ale nevšiml, že se jejich kamarád v pozadí topí! Smutnou chybu si uvědomili až při prohlížení fotek. To už ale bylo pozdě.

Následky hurikánu Irma na Floridě - 2
15.09.
galerie hurikán Irma

Týden po Irmě se lidé vracejí domů. Takhle to tam vypadá

Týden po řádění hurikánu Irma na Floridě se její obyvatelé začínají vracet do svých domovů. Miliony domácností jsou stále bez proudu. Své domovy navíc často nacházejí v naprosto dezolátním stavu.