Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Princ George a princ Harry
16.12.
Zvláštní nařízení

Harryho a George na veřejnosti spolu neuvidíte! Odhalili důvod

Princ Harry má údajně se svou neteří a synovci skvělý vztah, na veřejnosti se k nim ale chová chladně. Odbornice na královskou rodinu teď odhalily, že to má nařízeno - z poměrně podivného důvodu.

Princové William a Harry s manželkami Kate a Meghan
02.12.
Vánoce se blíží

V královské rodině mají při výběru dárků opravdu smysl pro humor

Umělá přítelkyně pro prince, zpívající křeček pro královnu. Jak probíhají Vánoce v královské rodině a čím se její členové obdarovávají? Na svátky se letos připojí i Meghanina matka.

Princ Harry a Meghan Markle
aktualizováno 22.11.
Co princ skrýval?

Nové tajemství prince Harryho, ani Meghan o tom nevěděla

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu oslavili půl roční výročí své svatby, která se konala 19. května a čekají spolu prvního potomka. I přesto se stále vévodkyně dozvídá o svém muži nové věci. Naposledy ji překvapilo setkání se skupinou Take That. Zpěvák Gary Barlow vévodkyni prozradil, že si s nimi její manžel zazpíval v jedné z písní. Informaci potvrdil i sám princ Harry.

Prásk.tv píše:

Kate a William - 1
čtěte o tématu Princ Harry na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Princ Harry s náramky
15.11.
Miláček Britů

Harry v královské rodině vyniká! V tomhle překonal královnu

Nejoblíbenějším členem královské rodiny je princ Harry. Vyplývá to z nového průzkumu společnosti YouGov. Oblibu Harrymu vyjádřilo 77 procent Britů, zatímco královně Alžbětě II. 74 procent.

Meghan a Harry - 1
aktualizováno 03.11.
Nový Zéland

Těhotná Meghan pořádně riskuje! Harry ohromil její fotkou

Fotografií těhotné vévodkyně Meghan je v médiích spoustu, tahle je ale přece jen v něčem výjimečná. Vyfotil ji totiž sám princ Harry na jejich cestě po Tichomoří. Meghan zároveň poslala obyvatelům Nového Zélandu milý vzkaz a nebála se ani projít po nestabilním visutém mostě.

2202710
aktualizováno 30.10.

VIDEO: Princ Harry a Meghan soutěžili v hodu holínkou

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se v rámci své návštěvy Nového Zélandu zúčastnili soutěže v házení holinek. Každý měl na pomoc jedno dítě a napínavý souboj nakonec vyhrála Meghan. Oba se na rodičovskou roli zřejmě těší - v Aucklandu Harry pomohl malé holčičce prolézt skrz zábrany a chvíli si s ní povídali.

Harry a Meghan nasedají do letadla
aktualizováno 26.10.
VIDEO Strach o kralevice

Drama na palubě! Letadlo Harryho a Meghan muselo přerušit přistání

Letadlo s princem Harrym a vévodkyní Meghan muselo na poslední chvíli přerušit přistání. Boeing 737 společnosti Quantas letělo z ostrova Tonga do Austrálie, při přistání se ale zjistilo, že na ranveji už čeká jiný stroj.

Otec Meghan Markle
aktualizováno 26.10.
Královská rodina

Otec Meghan se vrací na scénu. Zkouší to přes nenarozené vnouče

Problematický otec těhotné vévodkyně Meghan Thomas Markle (74) chce s dcerou obnovit vztah, rád by se vídal s budoucím potomkem. Doufá, že pokud se Meghan narodí syn, bude se jmenovat po něm.

Meghan si držela těhotenské bříško - 2
aktualizováno 22.10.
Těhotná vévodkyně

Už kope? Meghan si držela bříško! Rozparek ale ukázal až příliš

Těhotná vévodkyně Meghan přímo září štěstím. Na návštěvě Austrálie, kde je s manželem princem Harrym, si dokonce svírala rostoucí bříško. Fanoušci královské rodiny, kteří na pár čekali, nemohli být více nadšení.

Harry a Meghan na pláži
21.10.
Holčička nebo chlapeček

Harry prozradil, jaké pohlaví dítěte by si přál. Splní se mu to?

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu jsou stále na oficiální návštěvě v Austrálii, kde se účastní různých akcí. Součástí je i setkávání se s fanoušky, kteří za nimi někdy cestují i zdaleka. Nedávno jedné z fanynek princ Harry prozradil, jaké jméno by se mu pro prvního potomka líbilo. Teď zase nechtěně uvedl, které pohlaví si přeje. Chce raději holčičku nebo chlapečka?