Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Šaty Meghan Markle
23.12.
superdrahé šaty

Závist kvůli šatům Megan Markle: Její róba stála neskutečný balík!

Megan Markle měla na sobě při slavnostním focení s princem Harrym šaty za 56 000 liber. To je zhruba výše dvou ročních platů Angličanů. Lidé to odsoudili.

Oficiální zásnubní snímky Harryho a Meghan
aktualizováno 21.12.
oficiální snímky

To je lásky! Zásnubní fotky Harryho a Meghan dojímají Británii

Kensingtonský palác uveřejnil dvě oficiální fotografie k zásnubám prince Harryho a Meghan Markleové. Něžné úsměvy zamilovaného páru jednoho opravdu zahřejí u srdce. Uveřejnění fotek následuje jen několik dnů po oznámení oficiálního data jejich svatby.

Meghan s královnou oslaví Vánoce
aktualizováno 13.12.
nečekaná změna

Britská královna porušila vánoční tradici! Udělala to kvůli Meghan

Snoubenka prince Harryho Meghan Markle stráví vánoční svátky s britskou královskou rodinou. Americká herečka přijala oficiální pozvání. Bude to vůbec poprvé, kdy se partner člena královské rodiny zúčastní oslav ještě před svatbou.

Prásk.tv píše:

Princ Harry a Meghan Markle - 1
čtěte o tématu Princ Harry na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Princ Harry a Meghan Markle - 2
09.12.
svatba se blíží

Otec Meghan prolomil mlčení. Řekl, jaké je jeho velké přání

Thomas Markle, otec snoubenky prince Harryho, prolomil poprvé od zásnub mlčení. Jednasedmdesátiletý muž se na svatbu dvé dcery chystá a má z ní velkou radost. Přání má už jen jediné.

Princ Harry a Meghan Markle
aktualizováno 08.12.
dohodiila je kamarádka!

Dohazovačka a rande naslepo! Jak vznikal vztah Harryho a Meghan?

Dlouho se spekuluje o tom, jak vlastně vznikl vztah prince Harryho s jeho snoubenkou Meghan Markle. Na světlo teď vycházejí nové informace o vzniku jejich milostného příběhu. Podle nich za ním stojí blízká přítelkyně královské rodiny a také rande na slepo!

Princ Harry a Meghan Markle
03.12.
svatba v květnu

Meghan a Harry mají termín svatby! Tohle jim věští astroložka

Dlouho očekávaný krok prince Harryho (33) a herečky Meghan Markle (36) je konečně zde. Své "ano“ si řeknou 26. května na anglickém hradě Windsor. Co na to tento termín říkají hvězdy? Budou jim v manželství přát?

Princ Harry a Meghan Markle
29.11.
Událost sezóny

Královská svatba vyjde na miliony! Princezna z Meghan nebude

Svatba britského prince Harryho a herečky Meghan Markle bude v květnu příštího roku. A bude to pravděpodobně událost sezóny. Podle některých odhadů zaplatí Buckinghamský palác jen za veselku více než 15 miliónů korun.

Princ Harry a Meghan Markle - 4
aktualizováno 28.11.
Zásnuby prince Harryho

Meghan Markle kvůli lásce sekne s kariérou! Nevadí ani rozvod

Šestatřicetiletá herečka Meghan Markle bude už na jaře patřit do britské královské rodiny. Kvůli sňatku s o tři roky mladším princem Harrym prý dokonce obětuje vlastní kariéru.

Princ Harry a Meghan Markle
aktualizováno 28.11.
romantická žádost

Detaily ze zásnub Harryho a Meghan: Roli sehrálo pečené kuře!

Princ Harry a herečka Meghan Markle promluvili o detailech zasnoubení před kamerami. Odhalili také, že se seznámili na rande, které pro ně zorganizovala jejich společná přítelkyně. Zasnoubili se zhruba před měsícem.

Princ Harry a Meghan Markle
aktualizováno 27.11.
VIDEO Zářili štěstím

Poprvé od zásnub na veřejnosti: Harry a Meghan ukázali i prsten!

Britský princ Harry a americká herečka Meghan Markle se poprvé od oficiálního zasnoubení objevili na veřejnosti. Před novináři krátce vystoupili v zahradě Kensingtonského paláce. Přímo zářili štěstím a Meghan dokonce ukázala zásnubní prsten.