Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Meghan Markle
aktualizováno 18.04.
detaily velkého dne

Bude mít Meghan korunku po Dianě? Klenotník to prozradil

Do svatby prince Harryho a americké herečky Meghan Markle zbývají pouhé čtyři týdny a Velkou Británii pohltilo svatební šílenství. Britové řeší i ten sebemenší detail. Spekulují o šatech i o špercích.

Princ Charles s Camillou
aktualizováno 17.04.
rozhodne se v pátek

Kdo nahradí v čele Společenství Alžbětu? Charles nemá nic jisté

V Londýně se poprvé po více než dvaceti letech koná pětidenní summit britského Společenství národů. Vedle členů královské rodiny, se události účastní také nejvyšší představitelé členských zemí. Právě ti v týdnu rozhodnou, kdo královnu Alžbětu nahradí v čele organizace. Žhavým kandidátem je princ Charles.

Princ Harry a Meghan Markle
17.04.
Svatební cesta

Harry a Meghan si užijí líbánky v exotice! Už je jasné, kam pojedou

Svatba britského prince Harryho a Meghan Markle se nezadržitelně blíží. Už za měsíc projde americká herečka uličkou k oltáři a stane se členkou královské rodiny. Hned další den novomanželé odjedou na líbánky. A už je jasné, kam to bude!

Prásk.tv píše:

Princ Harry a Meghan Markle
čtěte o tématu Princ Harry na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Amelia Thompson
aktualizováno 12.04.
Krásné gesto

Harry a Meghan překvapili: Na svatbě bude nečekaný host!

Na seznamu hostů královské svatby prince Harryho a Meghan Markle se objevilo nečekané jméno. Vedle Eltona Johna, Davida Beckhama nebo Sereny Williamsové uvidí svatbu i Amelia Thomasová (12). Mladá školačka si loni doslova prošla peklem, když přežila teroristický útok na koncertě v Manchesteru.

Princ Harry a Meghan Markle
10.04.
všechny dojali

Princ Harry a Meghan už zveřejnili seznam darů! Toto si přejí k svatbě

Svatba v britské královské rodině se rychle blíží, snoubenci už proto zveřejnili i seznam svatebních darů, které by si přáli od hostů dostat. Pokud ale čekáte sbírku drahého porcelánu, šperky nebo luxusní vozy, pak jste na pořádném omylu. Princ Harry a Meghan Markle se rozhodli opravdu šlechetně.

Pozvánky na svatbu prince Harryho a Meghan Markle
aktualizováno 27.03.
Harry a Meghan

Britové žijí královskou svatbou. Na pozvánce si všimli divných detailů

Svatba prince Harryho a herečky Meghan Markle se nezadržitelně blíží. Titulky britských médií ale dvojice plní už několik měsíců. Cokoliv královská rodina k obřadu zveřejní, Brity naprosto poblázní. Naposledy se radovali z luxusních svatebních oznámení.

Meghan Markle a princ Harry v Birminghamu
aktualizováno 12.03.
Faux pas

Meghan udělala Harrymu ostudu! Podívejte se, co bylo špatně

Už brzy se Meghan Markle stane členkou královské rodiny, a tak se na veřejnosti začala více objevovat po boku prince Harryho. Přestože její outfit určitě vybírá či schvaluje nějaký stylista, neunikla tentokrát herečce hrubá chyba v etiketě.

Princ Harry a Meghan Markle
12.02.
Královská svatba

Královská rodina odtajnila plán svatebního dne prince Harryho

Princ Harry a jeho snoubenka Meghan Markle odtajnili plán svého svatebního dne. Po výměně slibů v kapli svatého Jiří na hradě Windsor se novopečený manželský pár přivítá s veřejností během romantické jízdy kočárem ulicemi Windsoru. Poté bude svatební oslava probíhat jen v uzavřené společnosti. Fanoušky fotbalu potěší zpráva, že se navzdory spekulacím nebude čas obřadu krýt s finále FA Cupu. Fotbalový svátek je plánován také na 19. května 2018. Podle britské BBC o tom informoval Kensingtonský palác.

Sestra prince Williama a Harryho
aktualizováno 09.02.
Zapomenutá sestra

Utajená nevlastní sestra Williama a Harryho: Proč se o ní nemluví?

Celá Británie se nemůže dočkat královské svatby prince Harryho s jeho snoubenkou Meghan Markle. Hostů na svatbě bude opravdu hodně. Podle zdrojů z okolí královské rodiny by se jí měla zúčastnit i nevlastní sestra prince Harryho a Williama. O koho se jedná a proč ji královská rodina tají?

Spice Girls znovu pohromadě
aktualizováno 04.02.
Super comeback

Spice Girls jsou zpět, plánují velké věci! Zahrají na královské svatbě?

Jediné setkání stačilo k tomu, aby pětice Spice Girls pobláznila své fanoušky. Kapela, kterou znal v 90. letech snad každý, ohlásila comeback a údajně už plánuje nové projekty. Spekuluje se také o tom, že Spice Girls zahrají na královské svatbě.