Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Skotský soud začal rozplétat vraždu šestileté Aleshy MacPhailové - dům, kde bydlela
11.12.
Otřesný případ

Chlapec (16) ve Skotsku unesl, znásilnil a zabil školačku (6)!

Soud ve skotském Glasgow začal rozplétat šílený případ, který otřásl Velkou Británií. Jeho hlavním aktérem je teprve šestnáctiletý hoch, který podle vyšetřovatelů letos v červenci unesl, znásilnil a zavraždil teprve šestiletou Aleshu MacPhailovou.

Nepovedený kostým na jesličky - 2
aktualizováno 07.12.
Jak mu tohle mohli poslat?

Máma koupila synovi kostým na jesličky. S ovcí je ale něco špatně!

Velký šok čekal šestačtyřicetiletou Helen Coxovou z města Alloa ve Skotsku, když se její syn vrátil ze školy s částí kostýmu, který mu objednala, když měl hrát v živém betlémě pastýře. Ovci, která byla součástí kostýmu, pětiletého Alfieho učitelka přinutila odnést domů. Tam matka zjistila, že jde o nafukovací pannu! Alfie si ji ale oblíbil a ovce se nechce vzdát.

Sex na veřejnosti
02.12.
Studenti univerzity

Pár si užíval sex na chodbě školy a usnul u toho. Video baví svět

Velmi neobvyklý pohled se naskytl studentům edinburské univerzity, když se procházeli po chodbě, kde si užíval nahý pár sex. Při přiblížení však zjistili, že sice pár je v intimní poloze, ale spí. Jeden ze studentů celou situaci natočil a video se stalo hitem internetu.

Prásk.tv píše:

Mladík se probudil na festivale
čtěte o tématu Skotsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Šikanovaná dívka ve vězení spáchala sebevraždu - 1
22.10.
Tragický osud

Ve vězení ji trýznili a nutili chodit nahou. Spáchala sebevraždu!

Mladá studentka skončila na necelý rok a půl ve skotském vězení za řízení pod vlivem. Domů se ale už nikdy nevrátí - neunesla trýznění a šikanu od dozorkyň a ostatních vězeňkyň a sáhla si na život.

Býk - býci - ilustrační foto - 2
18.10.
BSE ve skotsku

Nemoc šílených krav je po 10 letech zpět, na farmě našli nákazu

Nebezpečná nemoc šílených krav, odborně bovinní spongiformní encefalopatie (BSE), se znovu objevila. Odborníci ji diagnostikovali na nejmenované skotské farmě v okolí města Aberdeen.

Ubytujte se ve Skotském zámku z 12. století
17.10.
Originální dovolená

Neobvyklé bydlení na zámku! Je k pronajmutí, má i golfové hřiště

Bydlení na zámku nemusí být jen snem. Jeden takový z 12. století se nachází v Ayrshire ve Skotsku. Zámek nabízí čtyři ložnice, koupelny, kuchyň a luxusní doplňky, například egyptské bavlněné povlečení. Zámek si může pronajmout každý.

KOŘENÍ: Podivné chutě nových zmrzlin
07.10.

KOŘENÍ: Podivné chutě nových zmrzlin

Vanilková a čokoládová. Dvě příchutě, které dlouhodobě drží prvenství mezi nejoblíbenějšími zmrzlinami napříč celým světem.

Doubledecker
aktualizováno 26.09.
Mrtvá Češka

Alena jela do Skotska oslavovat, zabil ji dvoupatrový autobus!

Před soudem stojí řidič dvoupatrového autobusu (takzvaného doubledeckeru), který loni srazil a zabil českou seniorku, která do skotského Edinburghu přijela oslavit se svými blízkými sedmdesátiny.

Zmlácená žena
17.08.
Neuvěřitelný příběh

Ženu znásilnil před synem a zmlátil! I tak grázla zachraňovala

Partner ji několik hodin mlátil, navíc také znásilnil před malým synem. Přesto se Jade Rosbothamová ze Skotska později snažila partnera oživit, když si sáhl na život. Promluvila, aby varovala další ženy, které žijí v problematických vztazích s agresivními partnery.

Fred a Lesley Higgins
02.08.
pohádkové bohatství

Manželé vyhráli 1,6 miliardy v loterii! Prodavač jim roztrhal tiket

V přepočtu více než miliardu a půl vyhráli Fred (67) a Lesley (57) Higginsovi z Aberdeenshire ve Skotsku. O peníze ale mohli přijít, prodavač totiž jejich tiket roztrhal a hodin do koše. Díky penězům si splní celoživotní sen.