Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zimní slunovrat
21.12.
Nejdelší noc

V noci nastává zimní slunovrat! Dny se začnou prodlužovat

V noci vstoupí Slunce do znamení Kozoroha a nastane zimní slunovrat a to znamená, že začne astronomická zima. Páteční noc bude nejdelší v roce a začnou se prodlužovat dny až do letního slunovratu.

Štěně s dinosaurem na zádech
aktualizováno 03.11.
krásná fenka

Unikátní foto! Štěně s dinosaurem se narodilo u Chomutova!

Naprosto neuvěřitelné fotografie malého štěňátka poslala do redakce Melanie z Jirkova na Chomutovsku. Narodila se malá fenka, která má na zádech dokonalého černého dinosaura na bílém podkladu.

Horoskop - lidé
01.11.
co nás čeká

Totální dno i velká budoucnost! Co říká horoskop na listopad o vás?

Každý nový měsíc s sebou přináší určitý soubor očekávání a cílů, kterých bychom chtěli dosáhnout. Podle astrologů jsou ale naše tužby z velké části ovlivněny postavením hvězd. Co nám připravil na listopad?

Prásk.tv píše:

Meghan Markle - 1
čtěte o tématu znamení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Horoskop - lidé
24.08.
Čísla hovoří jasně!

Známe nejchytřejší znamení zvěrokruhu! Jak jste na tom?

Jestli jste někdy přemýšleli, jestli vaše datum narození souvisí s inteligencí, odpoví vám nejnovější výzkum projektu Bright Sparks - samozřejmě že ano! Nemusíte sice věřit v horoskopy, statistiky ale hovoří jasně, a to na základě toho, kdy se narodily největší mozky naší planety - nositelé Nobelovy ceny.

Čínská znamení
14.02.
proroctví na rok 2018

Víte, jaké je vaše čínské znamení? Přečtěte si horoskop pro rok Psa!

Uplynulý čínský rok Kohouta nabádal ke změnám. V nadcházejícím roce Psa je nutné tyto pozitivní změny dál rozvíjet, abyste získali od života to, co chcete. Přečtěte si, co vás letos podle čínského horoskopu čeká.

Čínský Nový rok psa
13.02.
čínský horoskop

Přichází čínský rok Psa! Bude plný změn, ke štěstí postačí jediná věc

Už v pátek startuje nový čínský rok. Tentokrát vstupuje do nejsympatičtějšího ze všech znamení – čeká nás totiž rok Psa. Převládajícím živlem bude v nadcházejících 12 měsících země. Podle čínského horoskopu půjde o velmi rušný rok poznamenaný bezpečnostními obavami a posunem k větší solidaritě.

Zatmění slunce
21.08.
co nás čeká?

VELKÝ HOROSKOP: Zatmění Slunce ovlivní osudy nás všech!

Na tenhle okamžik čekali Američané dlouhých 99 let. Dnes konečně nad 14 státy USA nastane úplně zatmění Slunce. A zatímco lidé se těší na parádní podívanou, astrologové upozorňují na nezvyklou energii, která nás bude ovlivňovat ještě na začátku nového měsíce.

Rok ohnivého kohouta
19.12.
jaký bude příští rok

Přichází rok Ohnivého Kohouta! Co s sebou hrdé zvíře přinese?

V lednu vstoupíme podle čínského kalendáře do roku Ohnivého Kohouta, ten začne 28. ledna a skončí 15. února následujícího roku. Kohout na pomyslném trůnu vystřídá Rudou ohnivou Opici. Co s sebou nový rok přinese?

Milenci
30.10.
Rady odborníků

Má vaše láska budoucnost? Zde jsou signály, které vám odpoví

Přemýšlíte, jestli má váš vztah naději na dlouhé trvání? Pak se zamyslete nad několika signály, které mohou napovědět, jestli žijete s tím správným partnerem.

Horoskop - lidé
aktualizováno 17.09.
13. znamení

NASA šokuje: Narodili jste se v jiném znamení, než jste si mysleli!

Věděli jste, že existuje 13. znamení zvěrokruhu? Tahle šokující zpráva spolu s novým rozmístěním znamení může znamenat, že nejste lev, jak jste si celý život mysleli, ale rak. Nový systém zvěrokruhu oznámila NASA.