Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Horoskop - lidé
24.08.
Čísla hovoří jasně!

Známe nejchytřejší znamení zvěrokruhu! Jak jste na tom?

Jestli jste někdy přemýšleli, jestli vaše datum narození souvisí s inteligencí, odpoví vám nejnovější výzkum projektu Bright Sparks - samozřejmě že ano! Nemusíte sice věřit v horoskopy, statistiky ale hovoří jasně, a to na základě toho, kdy se narodily největší mozky naší planety - nositelé Nobelovy ceny.

Čínská znamení
14.02.
proroctví na rok 2018

Víte, jaké je vaše čínské znamení? Přečtěte si horoskop pro rok Psa!

Uplynulý čínský rok Kohouta nabádal ke změnám. V nadcházejícím roce Psa je nutné tyto pozitivní změny dál rozvíjet, abyste získali od života to, co chcete. Přečtěte si, co vás letos podle čínského horoskopu čeká.

Čínský Nový rok psa
13.02.
čínský horoskop

Přichází čínský rok Psa! Bude plný změn, ke štěstí postačí jediná věc

Už v pátek startuje nový čínský rok. Tentokrát vstupuje do nejsympatičtějšího ze všech znamení – čeká nás totiž rok Psa. Převládajícím živlem bude v nadcházejících 12 měsících země. Podle čínského horoskopu půjde o velmi rušný rok poznamenaný bezpečnostními obavami a posunem k větší solidaritě.

Prásk.tv píše:

Meghan Markle - 1
čtěte o tématu znamení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Milionářka Petra: V Sazka Hrách vložila pětistovku a vyhrála 1 500 000 Kč!

Životní a triumfální jízdu zažila v minulých dnech hráčka Petra. Na svůj účet v online Sazka Hrách vložila pět set korun a během několika dní peníze rozmnožila na neuvěřitelných 1 500 000 Kč!

Zatmění slunce
21.08.
co nás čeká?

VELKÝ HOROSKOP: Zatmění Slunce ovlivní osudy nás všech!

Na tenhle okamžik čekali Američané dlouhých 99 let. Dnes konečně nad 14 státy USA nastane úplně zatmění Slunce. A zatímco lidé se těší na parádní podívanou, astrologové upozorňují na nezvyklou energii, která nás bude ovlivňovat ještě na začátku nového měsíce.

Rok ohnivého kohouta
19.12.
jaký bude příští rok

Přichází rok Ohnivého Kohouta! Co s sebou hrdé zvíře přinese?

V lednu vstoupíme podle čínského kalendáře do roku Ohnivého Kohouta, ten začne 28. ledna a skončí 15. února následujícího roku. Kohout na pomyslném trůnu vystřídá Rudou ohnivou Opici. Co s sebou nový rok přinese?

Milenci
30.10.
Rady odborníků

Má vaše láska budoucnost? Zde jsou signály, které vám odpoví

Přemýšlíte, jestli má váš vztah naději na dlouhé trvání? Pak se zamyslete nad několika signály, které mohou napovědět, jestli žijete s tím správným partnerem.

Horoskop - lidé
aktualizováno 17.09.
13. znamení

NASA šokuje: Narodili jste se v jiném znamení, než jste si mysleli!

Věděli jste, že existuje 13. znamení zvěrokruhu? Tahle šokující zpráva spolu s novým rozmístěním znamení může znamenat, že nejste lev, jak jste si celý život mysleli, ale rak. Nový systém zvěrokruhu oznámila NASA.

Horoskop podle počasí
aktualizováno 03.08.
meteoskop

HOROSKOP PODLE POČASÍ: Podívejte se, co vás čeká v srpnu!

Mysleli jste si, že počasí vám tak maximálně může pokazit naplánovanou dovolenou? Omyl! Kombinace astrologie a počasí totiž dokáže ovlivnit váš horoskop na následující měsíc. Podívejte se, co vás podle tzv. meteoskopu v srpnu čeká.

Sex
aktualizováno 19.07.
jací jste v posteli

Sex podle znamení: Váhy neukojíte, Střelec si dělá, co chce

Vodnáři jsou v posteli vynalézaví, Štíři vášniví a s Blíženci se nikdy nebudete nudit. Podle astrologů to, v jakém znamení jsme se narodili, ovlivňuje náš sexuální život.

Zatmění slunce
aktualizováno 09.03.
Astrologie

Zatmění Slunce a SUPERMĚSÍC nás ovlivní všechny. HOROSKOP

V noci z úterka na středu bude v některých koutech světa pozorovatelné úplné zatmění Slunce. Zároveň je přitom Měsíc nejblíže Zemi. Podle astrologů tyto jevy výrazně ovlivní životy nás všech.