Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Protest taxikářů na Hlavním nádraží - 4
aktualizováno 19.05.
Demonstraci rozpustili

Taxikáři znovu protestovali! Přijeli Uberem, řidiče nahlásili policii

Pražští taxikáři v sobotu odpoledne znovu protestovali. Tentokrát si vybrali Hlavní nádraží, kam nechal magistrát nainstalovat značku zákazu vjezdu pro taxi. Po chvíli značky zmizely, proto taxikáři protest znovu odvolali.

Protesty v Mnichově
11.05.
bouřlivé protesty

Odposlechy lidí i čtení zpráv. Nový zákon Němce pobouřil! ANKETA

V Mnichově protestovaly desítky tisíc lidí proti novému policejnímu zákonu, který umožní při vyšetřování proniknout hlouběji do soukromí lidí. Ti se obávají narušení osobní svobody. Ale politici si stojí za svým - jde o větší bezpečnost země.

Demonstrace v Praze
aktualizováno 09.05.
demonstrace v praze

'Ruský s**ně!' řvali lidé. Akci proti Babišovi narušili příznivci Putina

Na Václavském náměstí ve středu protestovaly stovky odpůrců premiéra v demisi Andreje Babiše, kterým se nelíbí jeho snaha sestavit vládu s ČSSD a podporou komunistů. Do křížku se přitom dostali se zastánci ruského prezidenta Vladimira Putina, kteří před plánovaným pochodem Prahou přijeli v autech s ruskými nápisy a vlajkami. Agresory musela krotit policie.

Prásk.tv píše:

potrat
čtěte o tématu protest na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak žije český výherce 2,5 miliard korun?

Tento týden jsou tomu přesně tři roky od chvíle, kdy v Sazce padla absolutně nejvyšší výhra v české loterní historii.

Protesty na Slovensku
04.05.
další demonstrace

Slováci v ulicích vzpomínali na Kuciaka, v sobotu měl mít svatbu!

Celkem ve 25 slovenských městech opět vyšli do ulic demonstranti. V rámci protestů s názvem "Za slušné Slovensko" volali po svobodě médií, zodpovědnosti a nezávislosti policistů, soudců a dalších úřadů. Pochody se konají v předvečer dne, na který měli naplánovanou svatbu zavražděný novinář Kuciak a jeho přítelkyně.

Protesty taxikářů proti uberu na nábřeží
aktualizováno 04.05.
nesouhlas s rozhodnutím

Protest kvůli Uberu se odkládá! S taxikáři od rána jednal Babiš

Premiér v demisi Andrej Babiš od šesti hodin ráno jednal se zástupci taxikářů. Ti po schůzce prohlásili, že premiér vyzve společnost Uber, aby dodržovala memorandum a pevně stanovené ceny za přepravu. Taxikáři na dnešek naplánovali další protestní akci, s ohledem na jednání ji nakonec odložili.

Zlatica Kušnírová
aktualizováno 16.04.
Další protesty

Matka zavražděné Martiny: "Prolili krev nadarmo, pořád nic nevíme!"

Tisíce Slováků znovu vyšly do ulic, aby demonstrovaly za odvolání policejního šéfa Tibora Gašpara. Požadují také důkladné vyšetření dvojnásobné vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Na shromáždění vystoupila také její matka.

Otec hodil svojí šestiměsíční dceru ze střechy - 4
13.04.
nepochopitelný čin

Rodina měla přijít o dům. Otec na protest hodil dceru ze střechy!

Otec (38) šestiměsíční dcery spáchal v Jihoafrické republice neomluvitelný zločin. Při protestu proti zbourání své chatrče totiž hodil malou holčičku ze střechy svého domu. Batole naštěstí zachytil pohotový policista a dívce se tak nic nestalo.

Masivní protesty Palestinců u izraelských hranic
aktualizováno 07.04.
další oběti

Pásmo Gazy plní černý dým, protesty provází násilí a smrt

Protesty Palestinců u hranice s Izraelem v rámci "Velkého pochodu za návrat" opět provází násilnosti. V pátek zemřelo devět lidí, více než tisíc lidí bylo zraněno. Napětí roste na obou stranách. Protestující pálí podél hranic neuvěřitelné množství pneumatik, černý dým se šíří do okolí a skrývá jejich pohyb před izraelskými jednotkami.

Demonstrace za předčasné volby na Slovensku
aktualizováno 06.04.
Další protesty

Tisíce Slováků znovu vyšly do ulic! Požadují demisi šéfa policie

Tisíce Slováků znovu vyšly do ulic. Tentokrát demonstrovali za odstoupení policejního šéfa Tibora Gašpara. Lidé se sešli na náměstích po celém Slovensku i v zahraničí. Podle odhadů jich byly opět desítky tisíc.

Masivní protesty Palestinců u izraelských hranic
aktualizováno 31.03.
Přes 1000 zraněných

Při násilných střetech v pásmu Gazy už zemřelo 17 Palestinců

Nejméně sedmnáct Palestinců zemřelo při násilných střetech s izraelskými vojáky, kteří měli zasahovat proti nepokojům při několikatýdenních protestech u izraelských hranic. Další tisícovka lidí utrpěla při nepokojích zranění. Podle izraelské strany je v několika kempech podél hranic kolem sedmnácti tisíc lidí.