Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nakupování přes internet - ilustrační foto
Aktualizováno 7.4. 2017 20:59
nebezpečí podvodu

Pozor na nákup přes internet. V 9 z 10 kontrol odhalili podvodníky!

Nakupování přes internet může být velmi riskantní. Je zde plno podvodníků, kteří se snaží klienty napálit. Česká obchodní inspekce během kontrol usvědčila téměř 90 % prověřovaných obchodníků z podvodu a klamavého jednání.

Hyena z Tábora

Lékař obíral pacienty. Věděl, že kvůli nemoci si nebudou stěžovat!

Kauza lékaře z Tábora, který obíral zdravotní pojišťovny, má pokračování. Pojišťovnám účtoval léky 20 pacientů, ti je ale nikdy nedostali, čímž si lékař přišel na 10 milionů. Během vyšetřování vyšlo najevo, že dalších 10 milionů vydělal jen na jednom jediném pacientovi.

Daňové podvody?

Babiš otočil: "Dluhopisy vysvětlím, premiérovi píšu dopis!"

Andrej Babiš dál čelí kritice kvůli nákupu korunových dluhopisů. Lídři některých stran a poslanci podezírají ministra financí z toho, že ošidil stát na daních o desítky milionů korun a požadují po něm vysvětlení.

Prásk.tv píše:

Jak se zbavit závislosti na facebooku - 1
čtěte o tématu podvody na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Buhuslav Sobotka, Andrej Babiš
Aktualizováno 16.3. 2017 20:20
Prohlášení premiéra

Sobotka se pustil do Babiše: Do května vysvětlíte své obchody!

Premiér Bohuslav Sobotka se znovu opřel do Andreje Babiše. Ministr financí by podle něj neměl ignorovat rozhodnutí Sněmovny, která ho vyzvala k vysvětlení svých majetkových poměrů. Měl by tak učinit do konce dubna.

Andrej Babiš - 3
Aktualizováno 15.3. 2017 20:52
Daňové podvody

Babiš je v úzkých: Má vysvětlit daňové úniky, nebo skončit!

Ministr financí Andrej Babiš (ANO) se z pracovních důvodů omluvil ze středečního jednání Sněmovny, která probírala bod pojmenovaný Daňové podvody ministra financí. Do programu jej v úterý prosadil předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Babiš je podle Kalouska podezřelý ze čtyř daňových úniků. Jestli je nevysvětlí, měl by ho premiér odvolat.

Podvodník z lidí vylákal miliony - 9
Aktualizováno 3.2. 2017 17:58
Nejste mezi nimi?

Podvodník obral lidi o miliony! Vydával se za hráče i manažera

Šestatřicetiletý podvodník obral desítky lidí o miliony! Vydával se za manažera, sportovce i sázkaře a sliboval rychlý zisk nebo zářivou kariéru. Kriminalisté už muže dopadli, teď hledají další poškozené.

křeček
Aktualizováno 2.2. 2017 13:56
Podvody na daních

Chovatel neplatil daně za křečky a myši. Stát obral o 5 milionů!

Třiačtyřicetiletý muž z Trutnovska skončil u výslechu na policii. Je obviněný z toho, že neplatil daně z prodeje statisíců křečků a laboratorních myší. Škoda, kterou měl způsobit, je několik milionů korun.

Lékař
Aktualizováno 12.9. 2016 22:17
35 obviněných

Obří pojistný podvod: Lékaři z Varů obrali pojišťovny o miliony!

Kriminalisté obvinili dalších 9 lidí v kauze pojistných podvodů, které v Karlovarském kraji prováděli lékaři i makléři. Dohromady policie podezírá přes 200 lidí.

Vloni o ni přišly tisíce lidí

Lidé na neschopence nedodržují pravidla. Hrozí pokuta 20 tisíc!

V Česku přibývá lidí, kteří přijdou o nemocenskou. Podle České správy sociálního zabezpečení (ČSSZ) o ní přišlo jen v prvním čtvrtletí 800 lidí. Kontrola je nenašla doma nebo nesplnili jiné podmínky. Hrozí jim nejen ztráta dávky, ale také až dvacetitisícová pokuta. ČSSZ provedla v tomto období více než 40 tisíc kontrol.

Facebook - pokuta
Aktualizováno 8.3. 2016 20:57
Pozor na to

Podvod na Facebooku: Naletěli další lidé! Mohou jich být stovky

Policie rozkrývá obří síť podvodů na sociálních sítích. Počet podvedených půjde pravděpodobně do tisíců. Podvodníci prolomením hesla nejprve ukradnou majitelům účtů jejich identitu a pak oslovují jejich známé. Nejčastěji pod záminkou drobné pomoci žádají o peníze. Dalším trikem jsou pak schopni se dostat i k bankovním účtům uživatelů a celé je vybrat.