Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bydlení
aktualizováno 10.02.
Pomůže to?

Konec podvodů s realitami? Vláda chystá přísnější pravidla!

Konec podvodných makléřů a tím pádem i konec okrádání lidí - to by měl přinést nový zákon, který připravuje ministerstvo pro místní rozvoj.

Hotelový fantom
aktualizováno 08.12.
hotelový fantom

Žije po hotelech a užívá si luxusu. K placení se ale nemá

Už více než dva měsíce policie pátrá po muži, který se ubytuje v hotelech a penzionech, ale nezaplatí. Jde už o desítky případů. Podle kriminalistů se jedná o Vladimíra Stáru z Rychnovska.

Jaroslav Doležal
19.08.
dopadení podvodníka

Sňatkový podvodník vymámil z 32 žen miliony! Bude mít 7 dětí

Děčínská policie ukončila vyšetřování jednoho z největších sňatkových podvodníků v Česku. Jde o čtyřicetiletého Jaroslava Doležala z Prahy. Kriminalisté přišli na to, že lásku sliboval 32 ženám z celé republiky. S některými dokonce zplodil děti a měl i několik vztahů najednou. Ze žen vymámil přes 15 milionů korun.

Prásk.tv píše:

Jak se zbavit závislosti na facebooku - 1
čtěte o tématu podvody na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

SMS
aktualizováno 11.07.
Nebezpečí podvodu

"Pozor na podvodné SMS, můžete přijít o své peníze!" varuje banka

Zloději přišli na nový způsob, jak připravit lidi o peníze. Rozesílají zprávy, které obsahují odkaz na podvodný formulář. Po jeho vyplnění vás podvodníci mohou připravit o peníze.

Radní Frýdku Místku před soudem
aktualizováno 29.05.
frýdek-místek osvobodí je?

Za milionové podvody dostali tresty, radní jsou opět u soudu!

Zmanipulované veřejné zakázky za zhruba 12 milionů korun, které měly být šité na míru, a odpouštění dopravních přestupků ve Frýdku Místku jsou opět před soudem - tentokrát krajským. Obžalovanými jsou představitelé města, včetně primátora Michala Pobuckého.

Nakupování přes internet - ilustrační foto
aktualizováno 07.04.
nebezpečí podvodu

Pozor na nákup přes internet. V 9 z 10 kontrol odhalili podvodníky!

Nakupování přes internet může být velmi riskantní. Je zde plno podvodníků, kteří se snaží klienty napálit. Česká obchodní inspekce během kontrol usvědčila téměř 90 % prověřovaných obchodníků z podvodu a klamavého jednání.

Rentgen
21.03.
Hyena z Tábora

Lékař obíral pacienty. Věděl, že kvůli nemoci si nebudou stěžovat!

Kauza lékaře z Tábora, který obíral zdravotní pojišťovny, má pokračování. Pojišťovnám účtoval léky 20 pacientů, ti je ale nikdy nedostali, čímž si lékař přišel na 10 milionů. Během vyšetřování vyšlo najevo, že dalších 10 milionů vydělal jen na jednom jediném pacientovi.

Andrej Babiš - 8
20.03.
Daňové podvody?

Babiš otočil: "Dluhopisy vysvětlím, premiérovi píšu dopis!"

Andrej Babiš dál čelí kritice kvůli nákupu korunových dluhopisů. Lídři některých stran a poslanci podezírají ministra financí z toho, že ošidil stát na daních o desítky milionů korun a požadují po něm vysvětlení.

Buhuslav Sobotka, Andrej Babiš
aktualizováno 16.03.
Prohlášení premiéra

Sobotka se pustil do Babiše: Do května vysvětlíte své obchody!

Premiér Bohuslav Sobotka se znovu opřel do Andreje Babiše. Ministr financí by podle něj neměl ignorovat rozhodnutí Sněmovny, která ho vyzvala k vysvětlení svých majetkových poměrů. Měl by tak učinit do konce dubna.

Andrej Babiš - 3
aktualizováno 15.03.
Daňové podvody

Babiš je v úzkých: Má vysvětlit daňové úniky, nebo skončit!

Ministr financí Andrej Babiš (ANO) se z pracovních důvodů omluvil ze středečního jednání Sněmovny, která probírala bod pojmenovaný Daňové podvody ministra financí. Do programu jej v úterý prosadil předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Babiš je podle Kalouska podezřelý ze čtyř daňových úniků. Jestli je nevysvětlí, měl by ho premiér odvolat.