Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Stanislav Grospič
aktualizováno včera 18:51
Napřímo s Grospičem

KSČM nekandiduje ve stovkách obcí. Místopředseda to vysvětlil

Dalším hostem předvolebního pořadu Napřímo byl komunista Stanislav Grospič. S místopředsedou strany moderátorka diskutovala především cíle KSČM v komunálních volbách a jejich předvolební program.

Napřímo - Jakub Landovský
aktualizováno 18.09.
Napřímo s Jakubem Landovským

Kandidát ČSSD chce MHD zdarma i nové byty. Řekl, jaký má plán

Hostem pořadu Napřímo byl tentokrát kandidát na pražského primátora Jakub Landovský. Sociální demokraté si od něj slibují lepší volební výsledek. Landovský klade důraz na dvě volební témata - MHD zdarma a výstavbu nových bytů.

Ostrava - ilustrační
aktualizováno 15.09.
Komunální volby

V Ostravě se strany předhání ve volebních slibech! Co nabízí?

Třetí největší město v republice se chystá na komunální volby - celkem tam budou strany bojovat o 55 míst v zastupitelstvu. Šanci na zisk mandátů by mohlo mít podle průzkumů až devět stran.

Obchodní sdělení

Chcete vlastní bydlení? Nečekejte, až se podmínky zpřísní

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Tomio Okamura na konferenci SPD
aktualizováno 14.09.
volební kampaň

SPD v kampani sází hlavně na péči o seniory a více obecních bytů

Další stranou, jejíž kampaň před říjnovými volbami je už v plném proudu, je hnutí Svoboda a přímá demokracie. SPD se chce zaměřit především na sociální témata. Kandidátky podalo ve více než dvou stech obcích a městech.

Obrovský skandál provází předvolební boj v Mostě.
13.09.
Komunální volby

Vyhrocené volby v Mostě: Policie řeší předvolební leták s "havětí"

Obrovský skandál provází předvolební boj v Mostě. Někteří tamní politici označili slogany svých soupeřů za rasistické. Jeden z takových propagačních materiálů, který se objevil na sociálních sítích, už prošetřuje dokonce i mostecká policie.

Napřímo s Petrem Hladíkem z KDU – ČSL
aktualizováno 13.09.
Napřímo s Petrem Hladíkem

Chceme mít nejsilnější klub v senátu, řekl brněnský lídr lidovců

Dalším hostem předvolebních rozhovorů v pořadu Napřímo byl kandidát na brněnského primátora za KDU-ČSL Petr Hladík. Lidovci podle něj míří ve volbách vysoko - chtějí mít ze všech parlamentních stran nejvíce zastupitelů a nejsilnější klub v senátu.

Pavel Bělobrádek
13.09.
volby se blíží

Dostupné bydlení pro všechny, lidovci naplno spouští kampaň

Lidovci dnes odpoledne oficiálně zahájí horkou fázi kampaně před nadcházejícími komunálními a senátními volbami. Mají v plánu zaměřit se především na dostupnost bydlení v celé České republice.

Sprejer z kandidátky
aktualizováno 13.09.
Odhalení vandala

Záhadný sprejer ze Zlína: Kandidát Pirátů se přiznal a odstoupil

V průběhu měsíce srpna řešila zlínská policie případ, kdy neznámý sprejer poškodil svými výtvory fasády několika desítek domů. Způsobil tím škodu za desítky tisíc. Nyní se sám vandal přiznal na policii. K překvapení řady lidí jde o druhého muže kandidátky Pirátské strany do komunálních voleb.

Volby - průzkum preferencí ve městech
aktualizováno 12.09.
podrobný průzkum volební preference

Komunální volby: Jak by mohly skončit v Praze a dalších městech

Velmi rychle se blíží komunální a senátní volby, podle posledních průzkumů ve většině velkých měst stále vede hnutí ANO před ostatními stranami, rozdíly jsou ale velmi malé. V mnoha městech jde o procenta voličů, kteří volbu daných stran zvažují.

Petr Gazdík v pořadu Napřímo
aktualizováno 11.09.
napřímo s petrem gazdíkem

Za námi jsou vidět konkrétní práce a výsledky, tvrdí Gazdík ze STAN

Dalším hostem série předvolebních rozhovorů s lídry politických stran byl předseda hnutí Starostové a nezávislí (STAN) Petr Gazdík. Moderátor Jaroslav Brousil se jej ptal, jak chtějí Starostové zaujmout voliče před komunálními a senátními volbami. Gazdík připomněl, že hnutí má ze všech sněmovních stran nejvíce starostů a je aktivní ve všech patrech politiky.