Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

tygr
25.11.
skončil ve vazbě

Panika v Paříži! Z cirkusu utekl tygr, majitel střílel blízko Eiffelovky

O pořádné pozdvižení se postaral tygr, který v pátek utekl z cirkusu Bormann-Moreno. Majitel neváhal a za zvířetem ihned vyběhl ven, zastřelil ho jen kousek od Eiffelovy věže. Sám skončil ve vazbě.

Radovan Krejčíř u soudu
aktualizováno 17.11.
Trable za hranicemi

Čechů v zahraničních vězeních přibývá, sedí po celém světě

Rok od roku stoupá počet Čechů, kteří končí ve vězení nebo ve vazbě v zahraničí - aktuálně se jedná asi o tisíc dvě stě českých občanů. Své tresty si odpykávají prakticky po celém světě, ale nejvíc zadržených českých občanů je v zemích Evropské unie.

Na ulici našli vážně pobodanou mladou dívku! - 6
15.11.
děsivý útok

Policie stíhá mladíka, který v Praze pobodal dívku (18)! Přiznal se

Pražská policie v pondělí zasahovala u napadení mladé ženy (18), kterou někdo pobodal. Policie o něco později zadržela mladíka, který se k útoku přiznal.

Prásk.tv píše:

Monalisa Perez a Pedro Ruiz - 1
čtěte o tématu vazba na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Muž měl zabít vlastní sestru
aktualizováno 12.11.
Byl opilý

Muž měl brutálně zavraždit sestru! Zatnul jí prý sekeru do hlavy

Muž, který ve slovenských Rajčanech zřejmě zavraždil svou sestru, je ve vazbě. Na ženu údajně vytáhl sekeru a dvakrát ji sekl do hlavy. Sourozenci se podle sousedů hádali o peníze, které muž často propil.

Katalánci protestují proti uvěznění ministrů
03.11.
Krize ve Španělsku

Tisíce Katalánců znovu vyšly do ulic! Jsou proti uvěznění ministrů

Desítky tisíc Katalánců vyšly do ulic Barcelony i dalších měst. Protestovaly proti uvěznění osmi členů sesazeného kabinetu. Odbory také vyzvaly ke generální stávce, kterou plánují na příští týden.

Pobodání - ilustrační foto
24.10.
hrozí mu vězení

Mladík vytáhl na otčíma nůž a hrozil smrtí. Muž skončil ve špitále

Na několik let ve vězení může skončit teprve 20letý mladík z Prostějovska. Dlouhodobě totiž týral svého nevlastního otce. Ten dokonce musel po posledním útoku vyhledat lékařskou pomoc.

Napadení
aktualizováno 12.10.
útok v Turnově hrozí mu 10 let

Ujal se ženy v nouzi, žárlivec mu vyrazil dveře a bil ho tyčí do hlavy!

Okresní soud v Semilech poslal do vazby muže, který měl minulý víkend vyhodit z bytu svou přítelkyni a pak napadnout muže, který se jí "ujal". Žárlivec mu vyrazil dveře bytu a začal ho tlouct tyčí do hlavy. O několik dní později muži vyhrožoval zabitím dcery.

Vězeňská cela
aktualizováno 10.10.
dohnalo ho svědomí

Muž čekal na soud za vraždu přítelkyně. V cele ho našli mrtvého

Muž, který podle obžaloby na začátku letošního roku zavraždil svou přítelkyni v Ostravě Hrabové, zřejmě neunesl tíhu svědomí. Před začátkem soudu spáchal ve vazbě sebevraždu. Hrozilo mu až 18 let vězení.

Nezvěstného Ericha našli na Moravě
08.10.
Věděl toho moc?

Tělo nezvěstného Slováka našli na Moravě! Měli ho popravit dva bratři

Nejhorší možný scénář se naplnil. Nezvěstného mladíka z Trenčína našli policisté mrtvého na Moravě. Erich se na konci minulého roku nevrátil domů z práce. Podle policie ho popravili a zakopali za hranicemi dva muži, kteří už jsou ve vazbě.

Napadená žena - 2
06.10.
je va vazbě

Muž kopal přítelkyni a tahal ji za vlasy po zemi, pak vytáhl sekeru!

Až deset let za mřížemi hrozí muži ze Zlínska za velmi brutální napadení své přítelkyně. Tu měl na konci prázdnin tahat po zemi za vlasy, kopat a nakonec na ni vytáhnout i sekeru. Ženu tehdy zachránili svědci, muž ji ale o několik týdnů později našel a napadl znovu. Skončil ve vazbě.