Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Napadení
aktualizováno 12.10.
útok v Turnově hrozí mu 10 let

Ujal se ženy v nouzi, žárlivec mu vyrazil dveře a bil ho tyčí do hlavy!

Okresní soud v Semilech poslal do vazby muže, který měl minulý víkend vyhodit z bytu svou přítelkyni a pak napadnout muže, který se jí "ujal". Žárlivec mu vyrazil dveře bytu a začal ho tlouct tyčí do hlavy. O několik dní později muži vyhrožoval zabitím dcery.

Vězeňská cela
aktualizováno 10.10.
dohnalo ho svědomí

Muž čekal na soud za vraždu přítelkyně. V cele ho našli mrtvého

Muž, který podle obžaloby na začátku letošního roku zavraždil svou přítelkyni v Ostravě Hrabové, zřejmě neunesl tíhu svědomí. Před začátkem soudu spáchal ve vazbě sebevraždu. Hrozilo mu až 18 let vězení.

Nezvěstného Ericha našli na Moravě
08.10.
Věděl toho moc?

Tělo nezvěstného Slováka našli na Moravě! Měli ho popravit dva bratři

Nejhorší možný scénář se naplnil. Nezvěstného mladíka z Trenčína našli policisté mrtvého na Moravě. Erich se na konci minulého roku nevrátil domů z práce. Podle policie ho popravili a zakopali za hranicemi dva muži, kteří už jsou ve vazbě.

Prásk.tv píše:

Monalisa Perez a Pedro Ruiz - 1
čtěte o tématu vazba na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Luxusní Spa a Wellness jako vánoční dárek

Zaujala vás reportáž z krásného prostředí Spa a Wellness Aquapalace Praha? Dopřejte si i vy pořádný relax!

Napadená žena - 2
06.10.
je va vazbě

Muž kopal přítelkyni a tahal ji za vlasy po zemi, pak vytáhl sekeru!

Až deset let za mřížemi hrozí muži ze Zlínska za velmi brutální napadení své přítelkyně. Tu měl na konci prázdnin tahat po zemi za vlasy, kopat a nakonec na ni vytáhnout i sekeru. Ženu tehdy zachránili svědci, muž ji ale o několik týdnů později našel a napadl znovu. Skončil ve vazbě.

Muž měl zabít dceru a zranit syna
aktualizováno 02.10.
Obrovská tragédie

Byl útok na vlastní děti pomstou? Neunesl rozvod, říkají sousedé

Muže ze Starého Města u Uherského Hradiště, kterého kriminalisté obvinili z vraždy dvouleté dcery a z pokusu o vraždu pětiletého syna, soud poslal do vazby. Za brutální útok na vlastní děti mu hrozí až výjimečný trest, tedy doživotí.

Muž měl zabít dceru a zranit syna
aktualizováno 02.10.
Vražda ve Starém Městě

Muž měl zabít dceru a zranit syna, soud ho poslal do vazby

Okresní soud v Uherském Hradišti poslal do vazby osmadvacetiletého muže ze Starého Města. Podle policistů ve čtvrtek brutálně napadl své děti. Dvouletou dceru měl zavraždit a u pětiletého syna se o to pokusil.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici - jednání o vazbě
aktualizováno 26.09.
Otřesný čin

Soud poslal do vazby muže, který měl zavraždit školačku (14)!

Děčínský okresní soud rozhodl o uvalení vyšetřovací vazby na muže, který je podezřelý z nedělní vraždy čtrnáctileté dívky v obci Doubice. Další šestnáctiletou dívku měl velmi vážně zranit. Smrti se vyhnula nejspíš tím, že se jí podařilo utéct.

Lukáš Nečesaný u soudu
aktualizováno 07.09.
počtvrté u soudu

Soud s Nečesaným: Manžela zbité kadeřnice vyvedla eskorta!

U soudu v Hradci Králové pokračovalo líčení s Lukášem Nečesaným. Ten je obžalovaný z pokusu o vraždu kadeřnice v Hořicích. Vypovídala sama napadená, Ludmila Brantová znovu zopakovala, že v útočníkovi poznala Nečesaného. Jejího manžela pak museli vyvést ze soudní síně.

2042494
07.09.
Šokující video

Brutální šikana na Slovensku! Agresorka skončila před soudem

Soud ve slovenské Spišské Nové Vsi poslal ve středu do vazby teprve čtrnáctiletou Danielu, která společně se svojí o tři roky starší kamarádkou, šikanovala stejně starou dívku. Brutální video, na kterém dívka svou oběť bije a ponižuje, šokovalo celé Slovensko.

Šikana na Slovensku
06.09.
Zmlácená Miriam

Zvrat v případu brutální šikany: Černá minulost hlavní agresorky!

V případu otřesné šikany, jejíž obětí je čtrnáctiletá Miriam, vyplouvají na povrch nové děsivé detaily. Ukazuje se, že strůjkyně útoku Daniela Š. se podobně zachovala už v minulosti. Jenže tehdy ještě trestu unikla.