Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Onanista z Jižního Města - 1
aktualizováno 06.12.
hledání poškozených

Hledají se oběti onanisty z Jižního Města. Obtěžoval nejméně čtyři

V nejméně třech případech měl onanista obtěžovat celkem čtyři ženy na Jižním Městě v Praze. Muže se při poslední události povedlo ztotožnit, nyní je již obviněný a je ve vazbě. Policie si myslí, že by toho mohl mít muž na svědomí mnohem více, žádají proto případné poškozené, aby se ozvaly na linku 158.

Hořící auto po smrtelné nehodě v Brně - 4
24.11.
Nehoda v Brně

Ujel od nehody s chodcem, chytli ho u hořícího auta. Jde do vazby

Řidiče, který podle policie v Brně srazil 52letého muže a ujel, poslal soud do vazby. Policisté ho dopadli za městem nedaleko hořícího auta, naměřili mu dvě promile alkoholu v dechu. U sebe měl neregistrovanou pistoli.

Cizinci před soudem
15.11.
Několikátý případ

Tři cizinci surově zbili návštěvníky herny. Soud je poslal do vazby

Soud poslal do vazby trojici cizinců, kteří měli podle policistů koncem září v Pardubicích v Polabinách napadnout návštěvníky herny. Za poslední dobu se jedná o několikátý podobný případ. Už dříve tam policisté vyšetřovali i úmrtí ženy, která za nejasných okolností vypadla z okna ubytovny.

Prásk.tv píše:

Tereza Bebarová v Ulici - Skončí za mřížemi - 1
čtěte o tématu vazba na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Znásilnění
aktualizováno 12.11.
rozhodnutí soudu

Muž se měl vrhnout na školačku, lidé bez zájmu chodili kolem

Děčínský soud poslal do vazby dvaadvacetiletého mladíka. Podle policie se měl v pátek v podvečer pokusit znásilnit školačku. Jen díky její kamarádce, která přivedla rychle pomoc, násilník svůj čin nedokonal. Kolem přitom prošlo několik lidí, nikdo ale nepomohl.

Imám Sámer Shehadeh, obviněný z terorismu
aktualizováno 09.11.
Rychlá akce

Bývalého pražského imáma vzali do vazby. Měl podporovat teroristy

Bývalý pražský imám Samer Shehadeh, který čelí obvinění z podpory terorismu, je ve vazbě. Poslal ho do ní Obvodní soud pro Prahu 5. Muž se vzdal práva podat si stížnost, takže usnesení je pravomocné.

Zloděj u chrudimského soudu
aktualizováno 07.11.
Zloděj vtipálek

Jsem strážný anděl a hlídám tady, tvrdil zloděj majiteli garáže

U chrudimského soudu asi tak upovídaný podezřelý ještě nebyl. Muže, který je obviněný z krádeže, přivedli policisté kvůli vazebnímu jednání a on za celou dobu nezavřel pusu. Každého urážel a přes televizní kameru dokonce pozdravil příbuzné.

Muž postřelil ženu
21.10.
Otřesný případ

Muž postřelil partnerku před zraky dítěte. Soud ho poslal do vazby

Okresní soud v Rokycanech v neděli poslal do vazby muže, který měl ve čtvrtek v autě na ulici postřelit před očima malého dítěte partnerku. Ta je podle jejího otce stále ve velmi vážném stavu. Cizinec u výslechu tvrdil, že nestřílel úmyslně, přiznal ale, že zbraň držel nelegálně.

Záhadné zmizení šestileté dívky
aktualizováno 19.10.
Záhadné zmizení

Malou Valerii už rok nikdo neviděl! Její babička má temnou minulost

V případu už rok pohřešované šestileté Valerie Kvasničkové z Prahy se objevily nové informace. Ukázalo se, že babička, která vnučku vychovávala a které soud dívenku svěřil, se podle policie v minulosti dopouštěla násilí na dětech. Kriminalisté se přiklánějí k verzi, že Valerie se mohla stát obětí trestného činu. Její babička je momentálně ve vazbě a zatím nedokázala vysvětlit, kde vnučka je.

Onanoval na veřejnosti
18.10.
Postrach Chrudimi

Policisté chytili údajného onanistu, soud rozhodne o vazbě!

Chrudimský okresní soud ve čtvrtek odpoledne rozhodne o vazbě pro muže, který měl minimálně v pěti případech obtěžovat ženy. Obviněný už byl podle policie v minulosti odsouzený za podobné delikty.

Tomáš D., který podle policie usmrtil seniora
aktualizováno 17.10.
Vražda v Plzni

Muž měl ubodat seniora. Může být duševně nemocný, je ve vazbě

Do vazby poslal plzeňský soud osmadvacetiletého muže, který podle policie o víkendu zavraždil seniora (71). Napadnout měl ještě navíc i další ženu a při zatýkání zaútočil i na policistku. Podle soudu muž trpí pravděpodobně duševní nemocí.