Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Záhadné zmizení šestileté dívky
aktualizováno 19.10.
Záhadné zmizení

Malou Valerii už rok nikdo neviděl! Její babička má temnou minulost

V případu už rok pohřešované šestileté Valerie Kvasničkové z Prahy se objevily nové informace. Ukázalo se, že babička, která vnučku vychovávala a které soud dívenku svěřil, se podle policie v minulosti dopouštěla násilí na dětech. Kriminalisté se přiklánějí k verzi, že Valerie se mohla stát obětí trestného činu. Její babička je momentálně ve vazbě a zatím nedokázala vysvětlit, kde vnučka je.

Onanoval na veřejnosti
18.10.
Postrach Chrudimi

Policisté chytili údajného onanistu, soud rozhodne o vazbě!

Chrudimský okresní soud ve čtvrtek odpoledne rozhodne o vazbě pro muže, který měl minimálně v pěti případech obtěžovat ženy. Obviněný už byl podle policie v minulosti odsouzený za podobné delikty.

Tomáš D., který podle policie usmrtil seniora
aktualizováno 17.10.
Vražda v Plzni

Muž měl ubodat seniora. Může být duševně nemocný, je ve vazbě

Do vazby poslal plzeňský soud osmadvacetiletého muže, který podle policie o víkendu zavraždil seniora (71). Napadnout měl ještě navíc i další ženu a při zatýkání zaútočil i na policistku. Podle soudu muž trpí pravděpodobně duševní nemocí.

Prásk.tv píše:

Tereza Bebarová v Ulici - Skončí za mřížemi - 1
čtěte o tématu vazba na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč a jak investovat do vzdělání?

Investice do vzdělání je opodstatněná z mnoha důvodů.

Poláci, kteří závodili na Slovensku
11.10.
Až 20 let vězení

Polákům, kteří při nehodě zabili muže, hrozí tvrdší tresty!

Trojici Poláků, která způsobila na Slovensku nehodu, při níž zemřel 57letý Štefan, hrozí tvrdší tresty. Řidiči, kteří s luxusními auty nelegálně závodili za plného provozu, mohou ve vězení strávit až 20 let. Policisté jejich trestný čin překvalifikovali.

Nelegální závody na Slovensku - viníci
aktualizováno 10.10.
Rozhodnutí krajského soudu

Poláci při nelegálních závodech zabili Štefana. Na svobodu nejdou

Poláci Lukasz Kaminski a Adam Szczublinski, kteří spolu s Marcinem Laskowským způsobili na Slovensku smrtelnou nehodu, jdou za mříže. Okresní soud na ně původně vazbu neuvalil, krajský soud ale ano. Při nelegálních závodech zemřel nevinný otec rodiny.

Záhadné zmizení šestileté dívky
aktualizováno 05.10.
Babička ve vazbě

Záhada zmizelé Valerie (6) trvá! Policie zveřejnila nové fotky

Už několik měsíců nikdo neviděl šestiletou Valerii, kterou měla v poručnické péči svěřena její babička. Ta skončila ve vazbě, holčička se ale stále nenašla. Policisté proto zveřejnili další dvě Valeriiny fotky.

Pervitin
01.10.

VIDEO: Dealer si vydělal podle policie půl miliónu měsíčně

Mladoboleslavští kriminalisté dopadli muže, který si obden prodejem drog vydělával kolem 40 tisíc korun. Měsíčně si tedy mohl přijít až na půl milionu. Jeho zatčení natočily bezpečnostní kamery.

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
aktualizováno 30.09.
Vražda Kuciaka

Prokuratura navrhla vazbu tří osob podezřelých z vraždy Kuciaka

Prokurátor podal návrh na vazbu tří osob, které jsou obviněny z vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky. O vazebném stíhání bude jednat slovenský soud v neděli.

Nehoda policejního auta
aktualizováno 27.09.
Vážná srážka

Mladík, který při nehodě zranil tři policisty, už sedí ve vazbě!

Soudce poslal ve čtvrtek odpoledne do vazby sedmadvacetiletého muže, který tento týden najel kradeným autem do policejní oktávky a zranil tři policisty. Za několik trestných činů mu hrozí až dvanáctiletý trest.

Jindřich Šimon
20.09.
Skončil ve vazbě

V Chorvatsku chytli podvodníka z Česka! Dělal milionové podvody

V chorvatské vazbě skončil jednačtyřiceletý Jindřich Šimon z Hradce Králové, který je podezřelý z mnohamilionových podvodů. Podle policie nejen u nás, ale i v cizině chtěl obchodovat s elektrokoly, ale za zboží prý vůbec neplatil. Česká strana teď s Chorvaty jedná o jeho vydání.