Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Oleg Gubin
14.05.
Měl ji srazit autem

Rusovi hrozí za smrt turistky tvrdší trest! Stále je ale na útěku

Případ ruského podnikatele Olega Gubina, který v Praze o silvestrovské noci podle policie opilý zabil autem mladou turistku, bude řešit městský soud. Rozhodl o tom soud vrchní, který tak otevřel možnost přísnějšího trestu. Gubin je stíhán jako uprchlý. Po složení kauce zmizel v Rusku.

Šahram Abdullah Zadeh
04.05.
vleklý spor

Íránec Zadeh zůstane ve vazbě, Ústavní soud jeho stížnost zamítl

Ústavní soud zamítl stížnost podnikatele íránského původu Šahrama Zadeha proti vazbě, ve které je už téměř rok a půl. Zadeha soudí v Brně kvůli údajným miliardovým únikům při obchodech s naftou a čelí také obžalobě z ovlivňování svědků.

Oleg Gubin
aktualizováno 20.03.
Slehla se po něm zem

Cizinec, který nejspíš na Nový rok v Praze srazil a zabil ženu, zmizel!

Cizinci, který v noci na Nový rok pod vlivem alkoholu srazil a zabil mladou zahraniční turistku, zřejmě propadne miliónová kauce. Soud na něj totiž vydá zatykač. Hrozí mu znovu vazební stíhání a až osm let vězení.

Prásk.tv píše:

Heather Locklear - 1
čtěte o tématu kauce na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Zadržená Češka Tereza H.
10.03.
zůstává ve vězení

Další rána pro pašeračku Terezu H. Soud zhatil její naději na svobodu

Češka zadržená v Pákistánu za pašování drog se z vězení v nejbližších dnech nedostane. Doufala, že se dostane ven na kauci, o tom ale soud v sobotu nerozhodl.

Opilého řidiče poslal soud do vazby
aktualizováno 04.01.
rozhovor smrt na Nový rok

Řidič, který v Praze srazil ženu, je volný. K soudu přinesl milion

Cizinec, kterého ve středu poslal soud do vazby, protože v Praze na Nový rok způsobil v opilosti tragickou nehodu, může ven z vazby. Složil milionovou kauci, písemný slib a bude pod probačním dohledem.

Šahram Abdullah Zadeh
aktualizováno 03.10.
Propuštěn na rekordní kauci

Stát šikanoval Íránce Shahrama Zadeha. Ústavní soud se jej zastal

Ústavní soud potvrdil, že státní orgány šikanovaly Shahrama Zadeha obžalovaného z údajných miliardových podvodů. Případ je známý hlavně tím, že Zadeh byl propuštěn z vazby na rekordní kauci 150 milionů korun.

Šahram Abdullah Zadeh
aktualizováno 02.02.
zaplatil obří kauci

Íránec Zadeh zahájil hladovku. Je to šikana, tvrdí o zatčení advokát

Íránec Shahrama Abdullah Zadeh, kterého včera brněnský krajský soud propustil po zaplacení rekordní kauce 150 milionů z vazby, ale na základě mezinárodního zatykače ho ihned znovu zatkli, zahájil na protest proti svému zatčení hladovku. Jeho advokát zvažuje podání ústavní stížnosti.

Šahram Abdullah Zadeh
aktualizováno 01.02.
rekordní kauce

Íránec zaplatil kauci 150 milionů. Sotva ho pustili, znovu ho zatkli!

Íránce Shahrama Abdullaha Zadeha stíhaného za rozsáhlé daňové úniky dnes po jeho propuštění na kauci 150 milionů korun z Vazební věznice v Brně-Bohunicích okamžitě zatkla policie. Zadržen byl na základě evropského zatykače.

Jeremy Jackson
aktualizováno 29.04.
SKANDÁL V HOLLYWOODU

Hvězdu z Pobřežní hlídky zatkli za pobodání člověka

Amerického herce Jeremyho Jacksona, známého především díky roli v seriálu Pobřežní hlídka (Baywatch), zatkla policie za údajné pobodání člověka a útěk z místa činu. V den zatčení ho propustili na kauci.

Tomáš Březina
28.05.
Metanolová kauza

Bratr lihového bosse Březiny je na svobodě. Pustili ho po složení kauce 15 milionů

Bratr údajného šéfa takzvané lihové mafie Tomáš Březina byl po půldruhém roce propuštěn z vazby. Rozhodl o tom olomoucký krajský soud v neveřejném jednání. Soud přijal kauci 15 milionů korun, kterou za muže obžalovaného v kauze nelegálního lihu složila jeho rodina.