Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mluvčí Bílého domu Sean Spicer
Aktualizováno Včera 19:46
kvůli nesouhlasu

Rána pro Donalda Trumpa. Jeho mluvčí Sean Spicer rezignoval!

Mluvčí amerického prezidenta Donalda Trumpa Sean Spicer dnes rezignoval. S odvoláním na své zdroje o tom informoval deník The New York Times.

Krize v USA

"Trump odstoupí, aby nešel do vězení," tvrdí poradce prezidentů!

Americký prezident Donald Trump rezignuje, aby zachránil své děti i sám sebe před vězením. Myslí si to uznávaný profesor práva z prestižní Kolumbijské univerzity. Trump čelí obrovskému skandálu poté, co jeho syn přiznal, že byl před volbami v kontaktu s právničkou napojenou na Rusko.

Prezident Donald Trump se synem Donaldem juniorem
Aktualizováno 11.7. 2017 20:32
Chtěli materiál na Hillary

Problém pro Trumpa: Jeho syn se sešel s ruskou agentkou

V kauze napojení volebního štábu Donalda Trumpa na Rusko se objevil první důkaz. Je jím email, který si Trumpův syn vyměnil s organizátorem schůzky, na které měl získat kompromitující informace o Hillary Clintonové. Informace měly podle emailu pocházet přímo od ruské vlády.

Prásk.tv píše:

Donald Trump a Melanie Trump - 1
čtěte o tématu Donald Trump na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

Nový americký velvyslanec
Aktualizováno 11.7. 2017 20:35
Americký velvyslanec

Trump vybral nového velvyslance. Do Prahy má zamířit tento muž

Prezident Donald Trump už rozhodl, kdo zaplní post amerického velvyslance v České republice. Ambasádu by měl řídit pětasedmdesátiletý podnikatel z Wisconsinu Steve King. Bílý dům jeho jméno oznámil v pondělí. Kingovu nominaci musí ještě schválit americký senát.

První setkání Donalda Trumpa a Vladimira Putina
Aktualizováno 9.7. 2017 12:01
křehký mír

Na jihozápadě Sýrie začalo platit příměří. Dohodli ho Trump a Putin

Na jihozápadě Sýrie dnes v pravé poledne místního času (11:00 SELČ) začalo platit příměří, které v pátek na summitu G20 v Hamburku dohodli za podpory Jordánska prezidenti USA a Ruska Donald Trump a Vladimir Putin.

nečekaná slova

Trump chválil Merkelovou: Angela je fantastická vůdkyně!

Americký prezident Donald Trump dnes ocenil vůdčí schopnost německé kancléřky Angely Merkelové a označil ji za naprosto neuvěřitelnou a inspirující.

První setkání Donalda Trumpa a Vladimira Putina
Aktualizováno 7.7. 2017 18:25
První setkání

Pevný stisk a pohlazení po zádech: Trump se sešel s Putinem

Americký prezident Donald Trump se na summitu skupiny 20 nejvyspělejších ekonomik světa (G20) poprvé sešel se svým ruským protějškem Vladimirem Putinem. Oba prezidenti se poprvé sešli v zákulisí jednacího sálu.

Nový plán

Trump podpořil polský projekt Trojmoří. Toto znamená pro Česko

Polská diplomacie slaví. Americký prezident Donald Trump podpořil ve Varšavě její projekt Trojmoří, který je novou regionální iniciativou Polska. Její součástí je i Česko, byť se čeští představitelé k projektu staví váhavě a prezident Zeman na jednání vůbec nebyl.

Donald Trump a Angela Merkelová
Aktualizováno 6.7. 2017 22:24
společné jednání

Merkelová jednala s Trumpem, řešili sporné otázky

O sporných otázkách volného obchodu nebo ochrany klimatu jednali dnes v Hamburku německá kancléřka Angela Merkelová a americký prezident Donald Trump. Při schůzce se dotkli také napjaté situace kolem Severní Koreje nebo bojů v Sýrii a na Ukrajině.

Přestřelky v Chicagu na Den nezávislosti
Aktualizováno 6.7. 2017 13:23
Den nezávislosti

V Chicagu při oslavách svátku postřelili 100 lidí, 15 zemřelo

Americkým Chicagem zmítá v posledních měsících vlna násilí. Už na konci června došla s třetím nejlidnatějším městem trpělivost prezidentu Trumpovi, který do města vyslal zástupce federálních úřadů. Brzy se ukázalo proč. Během prvního červencového víkendu, který byl spojený s oslavou amerického Dne nezávislosti, bylo v Chicagu postřeleno přes 100 lidí, 15 z nich zemřelo!