Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jared Kushner

Trumpův zeť žádal o tajné spojení s Kremlem! Zajímá se o něj FBI

Jared Kushner, poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa a manžel jeho dcery Ivanky, žádal o zřízení tajného kanálu pro komunikaci s Kremlem. Tvrdí to americký deník The Washington Post.

důležitý summit

Ochraně klimatu brání Trump, na boji s terorismem se G7 shodla

Lídři nejvyspělejších zemí světa ze skupiny G7 se dnes na úvod dvoudenního summitu na Sicílii rychle shodli mimo jiné pod vlivem pondělního masakru v Manchesteru na potřebě intenzivnějšího boje proti terorismu. Naopak kvůli váhání amerického prezidenta Donalda Trumpa nebyli zatím s to najít společnou řeč v otázce ochrany klimatu.

Donald Trump při focení
Aktualizováno Včera 11:33
Řeč těla

Amerika první! Trump na summitu odstrčil premiéra Černé Hory

Sociální sítě i světová média si všímají chování amerického prezidenta Donalda Trumpa na summitu Severoatlantické aliance v Bruselu. Ve čtvrtek před focením v novém sídle NATO odstrčil černohorského premiéra Markoviče. Podle odbornice na řeč těla nese Trump špatně, když není centrem pozornosti.

Prásk.tv píše:

Melanie Trump jako modelka
čtěte o tématu Donald Trump na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

zákaz vstupu

Trumpův imigrační dekret je neústávní, potvrdil odvolací soud

Americký odvolací soud ve čtvrtek potvrdil pozastavení platnosti dekretu, jímž prezident Donald Trump dočasně zakázal vstup do USA obyvatelům šesti většinově muslimských zemí. Soud není přesvědčen, že by Trumpův výnos měl význam pro zvýšení bezpečnosti Američanů, čímž jej zdůvodňoval Bílý dům. Podle soudců je zřejmé, že zákaz je neústavní, uvedla agentura Reuters.

zahraniční návštěva

Trump zamířil do Belgie, tisíce lidí vyšly do ulic protestovat

Americký prezident Donald Trump ve středu přiletěl do Bruselu, kde bude ve čtvrtek jednat s představiteli Evropské unie a zúčastní se summitu NATO. Dnes ho v belgickém královském paláci přivítali král Philippe s chotí a také se setkal s belgickým premiérem Charlesem Michelem.

Donald Trump a papež František
Aktualizováno 24.5. 2017 10:12
Setkání s papežem

Audience ve Vatikánu: Papež přijal amerického prezidenta Trumpa

Papež František dnes ráno přijal ve vatikánském Apoštolském paláci k soukromé audienci amerického prezidenta Donalda Trumpa s manželkou Melanií, dcerou Ivankou a jejím mužem Jaredem Kushnerem. Nejvyšší představitel římskokatolické církve si s americkým hostem přátelsky potřásl rukou, a s úsměvem na tváři pak oba zasedli k besedě, která má podle vatikánského protokolu trvat půl hodiny až hodinu.

Návštěva Vatikánu

Trump poprvé v Evropě: Sejde se s papežem, který ho kritizuje!

Americký prezident Donald Trump se na své první zahraniční cestě přesunul z Blízkého východu do Evropy. Kolem 18:30 SELČ přistál na římském letišti. Trumpa, kterého už dnes nečeká žádný oficiální program, ve středu přijme papež František.

jednání prezidentů

Zastavte jaderný program, vyzval Trump Írán při návštvě Izraele

Prezident Spojených států Donald Trump se v rámci své první zahraniční cesty přesunul do Izraele. V židovském státě stráví 2 dny a navštíví i palestinská území. Hned po příletu se setkal se svým izraelským protějškem Rivlinem a premiérem Netanyahuem.

Trump si pronajal celý hotel
Aktualizováno 22.5. 2017 13:04
prezidentská apartmá

Trump si v Izraeli zamluvil celý luxusní hotel! Podívejte se dovnitř

Ostře sledovaná první zahraniční cesta prezidenta Spojených států Donalda Trumpa pokračuje v Izraeli. Trump v židovském státě stráví dva dny a navštíví i palestinská území. Očekává se, že se pokusí oživit izraelsko-palestinská mírová jednání. Izrael je na návštěvu nejmocnějšího muže planety pečlivě připraven.

Donald Trump
Aktualizováno 22.5. 2017 11:30
Pět zraněných

Trump přijel do Tel Avivu, před jeho příletem najelo auto do lidí

Izrael se chystá na návštěvu amerického prezidenta Donalda Trumpa. Jen hodinu před příletem amerického prezidenta najelo v Tel Avivu, kde leží letiště, na kterém prezidentský speciál přistane, auto do lidí. Pět lidí se zranilo, naštěstí jen lehce. Policie uklidňuje, že šlo o nehodu