Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Juli Briskmanová kvůli neslušnému gestu přišla o práci
14.11.
Vybrali balík

Ukázala Trumpovi prostředníček a přišla o práci. Lidé se na ni složili!

Když Američanka Juli Briskmanová na konci října ukázala koloně převážející prezidenta Donalda Trumpa vztyčený prostředníček, vůbec netušila, co spustí. Přišla sice o práci, lidé na ni ovšem vybrali neuvěřitelné množství peněz.

2070834
13.11.

Střepiny: 12. 11. 2017

Vražda jako vysvobození. Exkluzivní rozhovor s mužem, který si odpykává třináctiletý trest. Proč za ním stála celá vesnice?

APEC 2017 ve Vietnamu
aktualizováno 10.11.
světová ekonomika

Trump na summitu ve Vietnamu ostře kritizoval KLDR

Prezident Spojených států Donald Trump ve Vietnamu na summitu zemí Rady pro ekonomickou spolupráci Asie a Tichomoří znovu ostře kritizoval KLDR. Celý den se spekuluje, zda se tam setká s prezidentem Putinem. Podle poslední informace se soukromá schůzka konat nebude.

Prásk.tv píše:

Donald Trump
čtěte o tématu Donald Trump na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NADBYTEK VODY V TĚLE MŮŽE ŠKODIT.

JAK SE JÍ ZBAVIT?

Donald Trump vystupuje z Air Force One
aktualizováno 10.11.
Nedohodli termín

Trump dorazil na summit do Vietnamu. S Putinem se nesejde

Americký prezident Donald Trump v pátek dorazil do Vietnamu, kde přednese projev na summitu Rady pro ekonomickou spolupráci Asie a Tichomoří (APEC). Ke zvažovanému setkání s ruským prezidentem Vladimirem Putinem podle Bílého domu nedojde.

Donald Trump v Jižní Koreji
aktualizováno 08.11.
Návštěva Asie

Trump varoval KLDR: "Nenecháme se zastrašit ničemným režimem!"

Americký prezident Donald Trump během středečního projevu v jihokorejském parlamentu varoval Severní Koreu, aby nepokoušela a nepodceňovala Spojené státy. USA budou proti jaderné hrozbě KLDR hájit sebe i spojence, vzkázal Trump na závěr svého pobytu v Jižní Koreji. Neohlášenou návštěvu demilitarizované zóny, kam chtěl zavítat před odletem do Číny, mu překazilo nepříznivé počasí.

Donald Trump a Vladimir Putin
aktualizováno 05.11.
důležité jednání

Trump a Putin se sejdou v Japonsku. Tématem bude KLDR

Americký prezident Donald Trump dnes zahájil návštěvu Japonska, které je první z pěti zemí na jeho dvanáctidenní asijské cestě. Podle činitelů Bílého domu bude hlavním cílem jeho mise přesvědčit Čínu i americké spojence, aby zvýšili tlak na severokorejský režim. Trump řekl, že během cesty očekává setkání s kremelským šéfem Vladimirem Putinem.

Si Ťin-pching a Donald Trump
03.11.
návštěva zemí

Trump se vydal na klíčovou cestu do Asie, musí být velmi opatrný

Prezident Spojených států Donald Trump se vydal na svou čtvrtou zahraniční cestu. Míří do Asie, kde navštíví pět zemí a to v době vzrůstajícího napětí mezi USA a Severní Koreou. Americká média upozorňují, že si bude muset mezi protokoly svázanými státníky dát pozor na přešlapy a neformálnost.

Paul Manafort
aktualizováno 30.10.
Zlom ve vyšetřování

Bývalý šéf Trumpovy kampaně se vydal FBI! Viní ho z konspirace

Někdejší manažer kampaně amerického prezidenta Donalda Trumpa Paul Manafort čelí několika obviněním. Mezi nimi i z konspirace proti Spojeným státům, daňových deliktů či z toho, že se v USA nezaregistroval, když poskytoval lobbovací služby zahraničním činitelům. Manafort už se vydal FBI.

Američtí prezidenti - John Fitzgerald Kennedy
27.10.
Velké zklamání

Atentát na JFK dál halí tajemství, Trump uvolnil jen část dokumentů!

Poslední tajemství o atentátu na prezidenta USA Johna F. Kennedyho mělo být konečně odhaleno! Dnes ale přišlo obrovské zklamání. Prezident Spojených států Trump totiž na poslední chvíli rozhodl, že odtajní jen část dokumentů o vyšetřování vraždy.

Američtí prezidenti - John Fitzgerald Kennedy
aktualizováno 27.10.
atentát na prezidenta

Tajné informace o Kennedym jsou venku! Část spisu Trump zadržel

Americký prezident Donald Trump nechal zveřejnit 2800 z 3810 tajných dokumentů k vyšetřování atentátu na prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho. Část spisů ale zatím zůstane veřejnosti skrytá, mohla by ohrozit národní bezpečnost.