Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

PODZEMNÍ BUNKRY

Luxus za miliony: Tady se chystají boháči přečkat apokalypsu!

Čím dál více lidí utrácí miliony za místo v bunkru, ve kterém by mohli přečkat válku, výbuch atomové bomby, nebo přírodní katastrofu. Po zvolení prezidenta Donalda Trumpa vzrostl zájem o místa o 300 procent!

KLDR, Kim Čong-un a testy zbraní - 6
Aktualizováno 21.3. 2017 22:20
Propagandistické video

KLDR vyhrožuje Američanům: "Jsme připraveni na válku!"

Vztahy mezi Spojenými státy a KLDR se ještě více vyostřily. Severokorejci zveřejnili propagandistické video, v němž v animaci sestřelují americké bombardéry. Zároveň upozornili, že jsou "připraveni na jakoukoliv válku, kterou USA chtějí".

Donald Trump
Aktualizováno 20.3. 2017 20:12
jak to bylo?

FBI řekla pravdu o odposleších Donalda Trumpa před volbami

Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) ani ministerstvo spravedlnosti nemají žádné důkazy, že by tehdejší prezident Barack Obama během loňské předvolební kampaně nařídil odposlechy Donalda Trumpa. Během slyšení v Kongresu to dnes řekl šéf FBI James Comey.

Prásk.tv píše:

Palo Habera
čtěte o tématu Donald Trump na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořídit si vlastní bydlení na hypotéku je letos komplikovanější. Rezervujte si nízkou sazbu!

V závěru roku dosáhly dlouhodobě klesající úrokové sazby hypoték svého dna a letos začínají pomalu růst.

sledované setkání

Trump a Merkelová: Svět řeší nepodání ruky. Do oka si nepadli

Své první setkání si kancléřka Angela Merkelová a prezident Spojených států Donald Trump pochvalovali - podle zahraničních médií ale jejich úsměvy možná měly zakrýt vzájemné rozpory. Během konference Trump nepřímo naznačil, že odposlechy jsou možná to jediné, co mají státníci společného.

Donald Trump a Angela Merkelová
Aktualizováno 18.3. 2017 06:46
státnická shoda

Trump a Merkelová si notovali: NATO, Rusko, migrace, terorismus

Potvrzení významu NATO, férovost obchodních dohod, přistěhovalectví či vztahy s Ruskem a mírový proces na východní Ukrajině dominovaly dnešnímu jednání amerického prezidenta Donalda Trumpa a německé kancléřky Angely Merkelové v Bílém domě. Oba státníci se osobně sešli poprvé.

Donald Trump a Angela Merkelová
Aktualizováno 17.3. 2017 20:34
návštěva v USA

Trump přijal Merkelovou. Schůzka byla napjatá po vzájemném útoku

Prezident Spojených států Donald Trump dnes přijal v Bílém domě německou kancléřku Angelu Merkelovou. První osobní setkání dvou světových státníků podle komentátorů nebylo snadné, neboť mezi Trumpem a Merkelovou panuje napětí, mimo jiné kvůli rozdílným názorům na migrační problematiku.

1975950
Aktualizováno 17.3. 2017 14:17

Bulvární show PRÁSK 17. 3. 2017

Exkluzivní záběry Jaromíra Jágra z jeho soukromého archivu a nechybí ani ty s Verunkou!

rozsáhlé škrty

Trump předloží rozpočet, chce víc peněz na armádu i na zeď

Prezident Spojených států Donald Trump dnes formálně předloží Kongresu návrh masivních rozpočtových škrtů, které se dotknou prakticky každého federálního úřadu. Výjimkou budou podle agentury Bloomberg jen výdaje na armádu, bezpečnost a dopravu. Na obranu chce Trump podle Reuters v nadcházejícím fiskálním roce přidat 54 miliard (zhruba 1,4 bilionu korun), což je o deset procent více, než má armáda k dispozici nyní.

Soud je opět proti

Trump narazil i s novým protiimigračním dekretem a zuří

Nový protiimigrační dekret prezidenta Spojených států Donalda Trumpa nezačne ode dneška platit, jak se předpokládalo. O pozastavení účinnosti ve středu rozhodl federální soud na Havaji.

Sníh zasypal New York
Aktualizováno 14.3. 2017 15:04
galerie extrémní počasí

Sněhová bouře zasáhla New York. Úřady vyhlásily stav nouze

Na východní pobřeží USA se přiřítila ohromná zimní bouře. První opatření byla přijata už v pondělí, ve velkých městech se rušily lety, některé školy a nemocnice zůstaly zavřené. Kvůli extrémnímu počasí bylo odloženo setkání německé kancléřky Angely Merkelové a amerického prezidenta Donalda Trumpa. Několik států vyhlásilo stav nouze.