Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

zná přesné datum

Věštec řekl, kdy začne 3. světová válka! Dlouho čekat nebudeme

Už několik jeho předpovědí v minulosti vyšlo, teď Horacio Villegas tvrdí, že ví, kdy začne třetí světová válka. A pokud se nemýlí, nebude to trvat dlouho.

USA a Turecko

Trump popřál Erdoganovi. Pochybnosti kolem referenda nevadí

Americký prezident Donald Trump v telefonickém rozhovoru se svým tureckým protějškem blahopřál Recepu Tayyipu Erdoganovi k vítězství v nedělním ústavním referendu o posílení prezidentových pravomocí a poděkoval mu za podporu amerického úderu v Sýrii. Oznámil to Bílý dům.

video Popleta s jaderným kufříkem

Trump: Dal jsem si dortík a odpálil rakety na Irák. Vlastně Sýrii

Americký prezident Donald Trump popsal v rozhovoru pro televizi Fox Business okolnosti, za kterých rozhodl o zahájení útoku na vojenské letiště syrské armády. Znovu ukázal, že je velmi náchylný k nepřesnostem. Analytici se obávají, koho bude bombardovat příště, až si dá třeba steak.

Prásk.tv píše:

Baba Vanga
čtěte o tématu Donald Trump na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Zveřejní přiznání?

Tisíce lidí proti Trumpově tajení daní: "Ukaž, pro koho pracuješ!"

Desítky tisíc Američanů vyšly do ulic, aby apelovaly na amerického prezidenta kvůli zveřejnění daňových přiznání. Protestovaly na 150 místech po celých Státech. V Kalifornii se demonstranti střetli s Trumpovými fanoušky a 21 lidí bylo zatčeno.

Americký prezident Donald Trump
Aktualizováno 15.4. 2017 07:42
Bude to tak?

Předpověděl výsledky voleb, teď šokuje: Trumpa brzy odvolají!

Donald Trump se v Bílém době neudrží až do konce funkčního období. Tvrdí to profesor historie Allan Lichtman, který úspěšně odhadl výsledky všech prezidentských voleb v USA od roku 1984. Trumpa podle něj odvolají.

Změna názorů

Trump otočil: "NATO pracuje dobře, s Ruskem nevycházíme!"

Prezident USA Donald Trump překvapil svými pochvalnými ódami na konto Severoatlantické aliance. Zatímco ještě během předvolební kampaně tvrdil, že je NATO zastaralé, teď alianci přirovnává k baště světového míru. Naopak vztahy s Moskvou se oproti původním očekáváním stále zhoršují.

Zapomněl na holocaust?

Trumpův mluvčí hájil zásah v Sýrii: Ani Hitler nepoužil plyn jako Asad

Velkou kritiku vyvolal mluvčí Bílého domu Sean Spicer. Na tiskové konferenci obhajoval americký zásah v Sýrii a vyzýval Rusko, aby si rozmyslelo podporu režimu syrského prezidenta Asada. Uvedl přitom, že "ani Hitler se nesnížil k tomu použít chemické zbraně". Za svůj výrok se už omluvil, množí se ale výzvy k jeho odstoupení.

Zaúkoloval poradce

Blíží se válka? Trump chce plán útoku na Severní Koreu!

Americký prezident Donald Trump nařídil svým vojenským poradcům, aby urychleně připravili plány na likvidaci jaderné hrozby severokorejského režimu Kim Čong-una.

Raketa tomahawk
Aktualizováno 11.4. 2017 11:35
STŘEPINY

Spojené státy zaútočily na síly syrského prezidenta Bašára Asada

Evropa spala a Donald Trump právě večeřel s čínským prezidentem, když devětapadesát raket Tomahawk odstartovalo ze dvou válečnách lodí směrem k letecké základně v syrské provincii Homs.

Vojačky KLDR na přehlídce v Pchjongjangu
Aktualizováno 11.4. 2017 20:32
Přiostřuje se

"Jsme připraveni na válku!" varuje KLDR, Čína pošle vojáky k hranici

Severní Korea v prohlášení ministerstva zahraničí ostře odsoudila rozhodnutí amerického prezidenta Donalda Trumpa poslat ke Korejskému poloostrovu letadlovou loď USS Carl Vinson a její doprovodná pravidla. KLDR je podle ministerstva "připravena na jakýkoliv typ války, po kterém by USA zatoužily".