Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vánoce u celebrit
24.12.
vánoce za dveřmi

Celebrity se chlubí vánočními stromky. Kdo ho má nejhezčí?

Už máte nazdobený vánoční stromeček, nebo vám ho přinese Ježíšek až na Štědrý den? Stejně jako vy i celebrity se už daly do strojení a neváhají se svými výtvory pochlubit na sociálních sítích. Podívejte se, jak se jim to letos povedlo.

Výzdoba českých celebrit
aktualizováno 23.12.
Krásná výzdoba

Takhle zdobí své domy hvězdy! Podívejte se k Vondráčkové či Bílé

Přes rok září na nebi českého showbyznysu, před Vánocemi české hvězdy rozzářily i své příbytky. Podívejte se, kdo všechno si na výzdobě svých domů dal opravdu záležet.

Vánoční strom na Staroměstském náměstí - 2015
19.12.
HLASUJTE přehled za 10 let

Jak se mění vánoční strom na Staromáku: Který byl nejhezčí?

Vánoční strom na Staroměstském náměstí je velkou atrakcí nejen pro turisty, ale i pro místní. Na jeho rozsvícení se každoročně sejdou tisíce lidí a procházku vánoční Prahou mezi trhy se svařákem a trdelníkem v ruce si neodpustí snad nikdo. Podívejte se, jaké stromky zdobily Staromák za posledních deset let.

Prásk.tv píše:

Stromeček - 1
čtěte o tématu výzdoba na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Většina Čechů šetří nesmyslně, pod rukama jim protečou tisíce ročně. Víme, kde!

V posledních měsících se rozmohl takový nešvar. Tištěná i online média pravidelně alespoň jednou týdnu slavnostně hlásají: „Ekonomika je na vzestupu, platy ve státních a soukromých sektorech raketově vzrostly, všechno je tu zkrátka boží.“

Šílené vánoční chyby - 1
17.12.
TO SNAD NE

Šílené vánoční chyby! Těmto fotkám nebudete věřit! GALERIE

Už máte nachystanou vánoční výzdobu? A všechno se podařilo? Tak se pokochejte galerií těch, kteří takové štěstí neměli a jejich výzdoba se stala virálním hitem.

Vánoční nákupy
17.12.
výsledky výzkumu

Vánoce budou štědřejší! Češi řekli, kolik utratí. Neváhají se i zadlužit

K Štědrému dni patří i vánoční dárky. Ten letošní má být podle výsledků průzkumu štědřejší než dříve. Lidé plánují investovat až tisíce korun. Někteří si peníze i zapůjčí.

Zdobení vánočního stromku
04.12.
barvy vánoc

Za vánoční výzdobu utratí Češi tisíce! Víme, jaké barvy letos letí

Za vánoční svátky utratí Češi miliardy. Největší položky ve vánočním rozpočtu tvoří dárky, jídlo a výzdoba. Za dekorace neváháme dát i tisíce korun.

Ozdobený dům pana Trunce
aktualizováno 03.12.
Chotovice u Litomyšle

Muž zdobí dům světýlky už od září! Na krásu se jezdí dívat turisté

Po celé republice se na adventních věncích rozhořely první svíčky. Kromě toho se také rozzářily vánoční stromy na náměstích a nazdobené domky či zahrady v celé řadě měst a obcí. Desítky tisíc žárovek osvítily i dům pana Trunce z Chotovic u Litomyšle.

Vánoční stromečky
aktualizováno 19.11.
Advent se blíží

Prodej vánočních stromků začíná, zdobí se už i města

Stále se mluví o tom, že letošní Vánoce budou dražší, ale vánoční stromky prý zdražovat nebudou, měly by stát stejně jako loni. Prodávat se začínají už v těchto dnech. A předpokládá se, že nejvíc se budou kupovat opět kavkazské jedle, stříbrné smrky a borovice. Na vánoční výzdobě už pracují i města.

Američané milují vánoční výzdobu - 10
25.12.
Vánoce v USA

Opravdu šílená vánoční výzdoba. Září celé ulice. VIDEO

Vánoce jsou jedním z nejkrásnějších období v roce a proto někteří lidé každoročně zdobí své domy, aby dali najevo důležitost svátku a navodili příjemnou atmosféru Vánoc. Obzvláště Američané si na výzdobě dají vždy velmi záležet. Připravili jsme pro vás galerii americké výzdoby rodinných domků.

1939069
24.12.
VIDEO A GALERIE Rady a tipy

Vánoce s kočkou: Jak uchránit váš stromek před katastrofou

Největší vánoční Grinchové jsou kočky. Jejich pokusy zlikvidovat vánoční stromečky baví internet. Zkušení majitelé domácích mazlíčků jsou obvykle na útok připraveni, ale nebezpečí nehrozí pouze v podobě pádu stromu. Podívejte se na zábavné video a galerii! Přinášíme však i užitečné rady, jak Vánoce s kočkou zvládnout.