Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kde jsou?

Tereza a Petr náhle zmizeli. Chtěla se s ním rozejít, tvrdí příbuzní

Vizovičtí policisté intenzivně pátrají po sedmadvacetiletém Petru Hradilíkovi a dvaadvacetileté Tereze Blanarovičové. Jde o partnerský pár, který zmizel beze stopy tento týden.

Naléhavé pátrání

Otec přestal synka (1) vodit k lékaři, dítě může bez léků zemřít!

Pražští policisté pátrají po otci s ani ne dvouletým synem. Hošík je velmi vážně nemocný, otec s ním ovšem už několik měsíců nepřišel k lékaři. Chlapec je proto v ohrožení života.

Ztracené děti
Aktualizováno Předevčírem 19:34
Pomněnkový den

Svět si připomíná ztracené děti. Tyhle už roky hledá česká policie

Ročně se v Česku ztratí tisíce dětí, denně kolem dvaceti. Drtivou většinu policie vypátrá do druhého dne, nebo se vrátí samy. Některé z nich se ale nepodaří najít ani po letech. Právě na dnešek připadá pomněnkový den, kdy bychom si měli jejich příběhy připomenout.

Prásk.tv píše:

Jennifer Blumin - 1
čtěte o tématu zmizení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

Michaela Muzikářová a Otakar S.
Aktualizováno 18.5. 2017 09:57
Nové informace

Stopa v případu zmizelé Míši? Ota S. chtěl prý zabít ji i její matku!

Po dvanáctileté Míše Muzikářové pátrají policisté už 127 dní. Netuší, kde hledat, nemají jedinou stopu. Od začátku případu přitom podezírali přítele matky Otakara S., který se podle nových informací už jednou pokusil Míšu, její matku i sebe zabít. Píše o tom dnešní MF Dnes.

Pátrání - Václav a Denisa
Aktualizováno 17.5. 2017 15:57
pomozte s pátráním

Denisa (15) zmizela! Je s Vaškem, kterého hledají kvůli zneužívání

Policie pátrá po 15leté Denise, po které se v úterý večer slehla zem. Nikdy dřív pohřešována nebyla, nemá mobil ani peníze. Podle policie je s ní přítel Vašek, který zmizel před téměř čtvrt rokem a kterého policie hledá kvůli podezření z pohlavního zneužívání.

oběť vraždy

Ztracenou Míšu (†19) zavraždili! S vrahem prý před smrtí popíjela

Míšu S., kterou v neděli našli mrtvou ve stodole v Abranovcích na Prešovsku, zavraždili. Podezřelého z její smrti zatkla slovenská policie ještě tentýž den, v úterý ho obvinila z vraždy. Vše přitom nasvědčuje tomu, že vrah se s obětí velmi dobře znal.

Ztracená Míša
Aktualizováno 8.5. 2017 21:34
Co je nového?

Čtyři měsíce od zmizení Míši z Ústí: Takhle pokračuje pátrání

V tomto týdnu uplynou čtyři měsíce od chvíle, kdy záhadně zmizela Míša Muzikářová z Ústí nad Labem. Dívenka se ztratila při cestě do školy, speciálně vycvičený pes její stopu ztratil někde na půli cesty. Podle kriminalistů mohla školačka například nastoupit k někomu do auta.

Míšina matka
Aktualizováno 4.5. 2017 20:49
Pátrání po Míše

Už ji odepsala? Míšina matka do jejího pokoje nastěhovala přátele!

Bezmála čtyři měsíce už uplynuly od chvíle, kdy při cestě do školy zmizela 13letá Míša Muzikářová z Ústí nad Labem. Policie dosud nemá jedinou stopu, která by alespoň naznačila, kde dívka je nebo kdo ji mohl unést. Jediným podezřelým byl matčin přítel Otakar, ten ale v lednu spáchal sebevraždu.

Jiří Pastorek
Aktualizováno 26.4. 2017 17:17
Záhadné zmizení

Zoufalý muž prosí o pomoc: Bráška zmizel, nedošel domů z práce!

Zoufalý muž se obrátil na redakci TN.cz s prosbou o pomoc. Za záhadných okolností se mu ztratil mladší bratr. Osmnáctiletý Jirka odešel večer z práce, od té doby ho nikdo neviděl. Už dva dny po něm pátrá policie.

viděli jste ho?

Strach o život: Mladík (24) se z baru vydal k řece, už se neozval!

Rodina Mirka Vaňáska trne hrůzou. Mladík (24) v úterý večer v podnapilém stavu odešel z baru na náměstí v Táboře, domů už ale nedorazil. Podle policie se zřejmě vydal k řece, příbuzní se bojí o jeho život.