Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nešťastný konec pátrání po starostovi
aktualizováno 16.04.
měl se oběsit

Tragický konec pátrání: Hledaného starostu našli mrtvého!

Policejní pátrání po zmizelém Pavlu Ž. (66) má smutný konec. Starostu obce Rapotín objevili policisté mrtvého v neděli večer nedaleko Rýmařova. Podle informací TN.cz našli kriminalisté hledaného muže oběšeného.

Pátrání - Pavel Žerníček
aktualizováno 13.04.
přišel o firmu

Záhadné zmizení: Starosta nasedl do auta a už ho nikdo neviděl!

Policisté na Šumpersku už několik dní marně pátrají po Pavlu Žerníčkovi (66). Starostu obce Rapotín lidé naposledy zahlédli v pondělí. Dopoledne odjel autem od svého domu a už se nevrátil. Podle policie trpěl zdravotními problémy, které mu znemožňovaly vykonávat funkci.

Šéf slovenského podsvětí Róbert Okoličány
aktualizováno 12.04.
Pořádná ostuda

Slovenský mafián dostal doživotí, policii ale pláchnul za hranice!

Slovenská policie má z ostudy kabát. Mužům zákona totiž mezi prsty proklouzl šéf podsvětí Róbert Okoličány. Mafián práskl do bot ve středu krátce poté, co ho soud poslal na doživotí za mříže. A to i přesto, že ho policisté právě z tohoto důvodu sledovali.

Prásk.tv píše:

Jiří Pomeje - 3
čtěte o tématu zmizení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.

Myš, marihuana
aktualizováno 12.04.
Záhada v Argentině

Policistům zmizelo půl tuny marihuany. To byly myši, brání se

Soud v argentinském hlavním městě Buenos Aires řeší případ osmi policistů, kterým se ze skladu důkazu ztratilo 540 kg marihuany. Policisté se brání, že jim část z celkových 6 tun zabavené drogy sežraly myši.

Pátrání - utonutí
07.04.
Po dvou hodinách

Smutný konec pátrání! Chlapečka (2) našli utopeného v řece

Pátrání po dvouletém chlapci v okolí slovenského Nálepkova skončilo tragicky. Dítě našli po dvou hodinách bez známek života v řece Hnilec, zřejmě se utopilo.

Čínská rodina nalezla ztracenou dceru po 24 letech hledání - 2
04.04.
dojemné setkání

Rodiče objevili ztracenou dceru, chyběla jim dlouhých 24 let!

Utrápení rodiče v čínském Čcheng-tu se po téměř čtvrtstoletí shledali se svou ztracenou dcerou (27). Čchi-feng zmizela v roce 1994 ve svých 3 letech. Od té doby po ní rodiče usilovně pátrali. Její otec dokonce změnil své povolání a stal se taxikářem, aby měl větší šanci ztracenou dívku najít.

Pátrání - ZEMAN PETR
03.04.
Policejní pátrání

Petr (16) zmizel beze stopy, rodina už skoro týden trne strachy

Policisté z jihu Moravy už téměř týden marně pátrají po šestnáctiletém Petru Zemanovi z Hodonínska. Chlapec minulý týden zmizel z domova a od té doby se po něm slehla zem.

Hledaný muž byl nalezen mrtvý
aktualizováno 28.03.
Tragický osud

Smutný konec pátrání: Tělo muže našli bruslaři. Leželo u rybníka

Patrně největší pátrací akce na východě Čech za posledních několik let, která se uskutečnila před dvěma měsíci u obce Břehy na Pardubicku, nemá šťastný konec. Skoro sto padesát policistů tehdy hledalo 38letého cizince. Až nyní našli jeho tělo.

Maddie McCann
27.03.
rodiče se nevzdávají

Naděje na nalezení malé Maddie! Na pátrání uvolnili další peníze

Madeleine McCannovou pohřešují už 11 let. Její rodiče však stále bojují za to, aby pátrání po jejich ztracené dceři pokračovalo. Policejní vyšetřovací tým nyní obdržel nové prostředky, které jim v pátrání umožní pokračovat.

Oleg Gubin
aktualizováno 20.03.
Slehla se po něm zem

Cizinec, který nejspíš na Nový rok v Praze srazil a zabil ženu, zmizel!

Cizinci, který v noci na Nový rok pod vlivem alkoholu srazil a zabil mladou zahraniční turistku, zřejmě propadne miliónová kauce. Soud na něj totiž vydá zatykač. Hrozí mu znovu vazební stíhání a až osm let vězení.