Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Záhadné zmizení šestileté dívky
aktualizováno včera 20:16
Záhadné zmizení

Malou Valerii už rok nikdo neviděl! Její babička má temnou minulost

V případu už rok pohřešované šestileté Valerie Kvasničkové z Prahy se objevily nové informace. Ukázalo se, že babička, která vnučku vychovávala a které soud dívenku svěřil, se podle policie v minulosti dopouštěla násilí na dětech. Kriminalisté se přiklánějí k verzi, že Valerie se mohla stát obětí trestného činu. Její babička je momentálně ve vazbě a zatím nedokázala vysvětlit, kde vnučka je.

Donald Trump při proslovu na zasedání Valného shromáždění
včera 12:22
Záhadné zmizení

Pokud jste zabili novináře, přijde odplata, vzkázal Trump Saúdům!

Prezident Spojených států Donald Trump varoval Saúdy před vážnými důsledky, pokud se potvrdí, že při výslechu zavraždili novináře.

Pátrání - PEŠKOVÁ KATEŘINA
aktualizováno 16.10.
Naléhavé pátrání

Nová fakta o zmizení zdravotní sestry: Policie hledá tohoto muže

Už je to skoro měsíc, co beze stopy zmizela zdravotní sestra Kateřina Pešková. Nyní středočeští policisté prozradili, že žena byla naposledy v přítomnosti svého bývalého přítele, se kterým odjela v bílém Audi Q5. A uvedli, že se mohla stát obětí násilného trestného činu.

Prásk.tv píše:

Pátrání - FIGURA TOMÁŠ
čtěte o tématu zmizení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč a jak investovat do vzdělání?

Investice do vzdělání je opodstatněná z mnoha důvodů.

Džamál Chášakdží
aktualizováno 16.10.
Mezinárodní kauza

Turci prohledali konzulát, kde zmizel novinář. Odnesli si branku

Turečtí vyšetřovatelé dostali povolení vstoupit na saúdskoarabský konzulát v Istanbulu, aby získali stopy v případu zmizelého novináře. Turci tvrdí, že mají nahrávku, ze které plyne, že byl saúdskoarabský žurnalista, který pracoval ve Spojených státech, na diplomatické půdě zavražděn.

Horozelec se ztratil při sestupu z hory Manaslu
13.10.
9 obětí

Horolezci zmizeli ve sněhové vichřici. Druhý den je našli mrtvé!

Pět jihokorejských horolezců a čtyři nepálské šerpy našli v sobotu mrtvé na himalájské hoře Gurdža. V pátek se ztratili v silné sněhové vichřici, do rána nepřežili. Mezi oběťmi je i horolezecký rekordman.

Zmizelý saúdský novinář Jamal Khashoggi
aktualizováno 11.10.
Zavraždili ho?

Rozřezali ho na kusy? Nepohodlný novinář zmizel už před 9 dny!

Saúdská Arábie je stále pod větším tlakem kvůli zmizení disidenta a kritika režimu Jamala Khashoggiho. Novinář zmizel 2. října poté, co se vypravil na saúdský konzulát v Istanbulu. A země stále nedokázala uspokojivě vysvětlit, co se s ním stalo.

Pátrání - JANSA JIŘÍ
11.10.
policejní pátrání

Jiří zmizel v noci z chaty, zoufalá rodina už ho hledá přes 14 dní!

Přes dlouhé dva týdny trne rodina Jiřího Jansy strachem. Jirka v noci odešel z chaty v Bratronicích na Křivoklátsku, od té doby od něj nikdo nedostal žádnou zprávu. Před zmizením měl strach, podle rodiny se něčeho bál. Pomozte policii s pátráním.

Pátrání po osobě
aktualizováno 09.10.
Rozsáhlé pátrání

Jsem špatná dcera, napsala dívka a utekla. Našli ji, je v pořádku

Liberečtí policisté a hasiči pátrali v režimu dítě v ohrožení po 14leté dívce. Její zmizení ohlásila matka poté, co se dívka nevrátila ze školy. Později zjistila, že tam ani nedošla. Doma našla vzkaz, podle kterého byla ve špatném psychickém stavu.

Pátrání - KAČENOVÁ MARTINA
09.10.
Pátrání bez konce

Martina si sbalila pár věcí a zmizela. Přes rok ji nikdo neviděl!

Policisté už více než rok řeší záhadné zmizení čtyřiačtyřicetileté Martiny Kačenové. Žena se ztratila loni na konci června, kdy si z bytu odnesla jen pár drobností. Od té doby ji nikdo neviděl, ani s ní nemluvil.

Muž se ztratil v lese plném medvědů
08.10.
Zmatený Slovák

Zraněný muž se ztratil v lese. Kolem se toulali medvědi! VIDEO

Hororové chvíle zažil 43letý Slovák, který se ztratil v lese na hřebenu Velké Fatry. Neměl potřebné vybavení, kolem navíc byla tma a utrpěl zranění. Kamery v oblasti navíc zachytily medvědy. Záchranářům a policistům se naštěstí podařilo muže zachránit.