Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ordinace: Sestřička Tien
12.08.
Sestřička Tien

To v Ordinaci ještě nebylo! Herečka naznačila lesbický vztah

Zdravotní sestřička Tien v Ordinaci zatím neměla žádný pořádný vztah. Podle její představitelky by se to ale mělo už brzy změnit. Herečka zároveň prozradila, jakého partnera by Tien přála. Něco podobného tu ještě nebylo!

Brad Pitt a Jennifer Aniston - 5
aktualizováno 11.08.
Fanoušci šílí

Stará láska nerezaví! Jennifer Aniston a Brad Pitt znovu spolu

Oba jsou teď nezadaní a znovu se stali přáteli. Manželství Jennifer Aniston i Bradu Pittovi krachla jen krátce po sobě, a tak mají ještě o něco víc společného. Navíc podle zdrojů z Hollywoodu přemýšlí také o filmové spolupráci.

Mladá těhotná žena
09.08.
malé lásky

Její kluk má alergii na latex. Z Katky bude v patnácti máma

Oblíbený pořad Malé lásky se na podzim vrací na obrazovku televize Nova. Diváci opět nahlédnou do intimních okamžiků nastávajících maminek, a to pod zkušeným dohledem lékařů a porodních asistentek gynekologicko-porodnické kliniky v Plzni. Na první díl se můžete těšit ve středu 29. srpna.

Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Dovolená u moře nemusí znamenat jen slunění na pláži, ale také sportovní aktivity, soutěže, a hlavně spoustu zábavy!

Nové postavy v Ulici
aktualizováno 08.08.
premiérová sezóna

Do Ulice zasáhnou nové postavy! Život Peška i Terezy obrátí naruby

Ulice vstupuje letos už do své 14. sezóny. Kromě starých známých se můžete těšit i na nové postavy, které pořádně zahýbou vztahy v seriálu. Zasáhnou především do života rodiny Peškových a Terezy a Davida.

Nové postavy v Ordinaci
08.08.
nové postavy

Do Ordinace míří nový muž a žena! Zamotají hlavu starým známým

Čtrnácté sezóna Ordinace v růžové zahradě 2 startuje už 28. srpna. Ani tentokrát nebudou chybět nové postavy, které zamíchají dějem. A to obzvlášť u Mázlových a v životě Mariky, která se po roční stáži v Plzni vracído Kamenice.

Novinky v Ordinaci
aktualizováno 07.08.
premiérové díly

Co přinese nová Ordinace? Návrat staré známé i manželskou nevěru!

Ordinaci v růžové zahradě 2 čeká letos už čtrnáctá sezóna. Připravte se na nečekané návraty, šokující zápletky i překvapivá rozhodnutí. Rozhodně se bude na co dívat! Na první poprázdninový díl se můžete těšit 28. srpna.

Novinky v Ulici
aktualizováno 07.08.
14. sezóna

Ulice je zpět! Čeká nás boj o život, nová láska a víc než jedna svatba

Ulice vstupuje už do své čtrnácté sezóny. Podzim bude v seriálu plný emotivních shledání, nových lásek i zklamání. Těšit se můžete na staré známé i úplně nové postavy, které pořádně zamíchají dějem. Na první poprázdninový díl se můžete podívat 20. srpna.

Novinky na Nově
aktualizováno 07.08.
programové schéma

Nova chystá zbrusu nové pořady! Ordinace a Ulice startují za pár dní

Pokračování oblíbených seriálů, návrat emotivních reality show i zbrusu nové formáty - takový bude podzim na televizi Nova. Už teď se můžete podívat, co vám na jednotlivých stanicích nabídneme! A rozhodně je na co se těšit.

Bubeník Martin Melničenko
06.08.
Bubeník Martin Melničenko

Prokletí kapely Fešáci! Zemřel další člen, v sobotu ještě hrál

Další člen legendární kapely Fešáci zemřel. Bubeník Martin Melničenko ještě v sobotu koncertoval, v noci na neděli ale vydechl naposledy. Teprve před třemi měsíci přitom oplakávali bývalého kolegu a herce Josefa Mladého.

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Adriany Peškové Šárkou Vaculíkovou
05.08.
Šárka Vaculíková

Hvězda z Ulice měla na dovolené nehodu! Skončila v nemocnici

Herečka z oblíbeného seriálu TV Nova Ulice Šárka Vaculíková se zranila na dovolené v Thajsku. Se svým přítelem a hereckým kolegou Markem Lamborou měli nehodu na motorce. Naštěstí měli na hlavě helmy a zranění nebyla vážná.