Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

jak žijí dnes

Majka se pustila do druhé ženy z Výměny! Jednu věc neskousla

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát jste viděli, jak zvládla Monika život na moravském venkově a jestli si temperamentní Marie poradila s náhradním manželem závislým na počítači.

Velké překvapení

To je frajer! Fanynka (87) slavila, George Clooney jí přišel popřát!

Obrovskou radost zažila sedmaosmdesátiletá seniorka, která si k narozeninám přála, aby se mohla osobně setkat se svým filmovým idolem Georgem Clooneyem.

Odpovídal na chatu

David o Petřiných silikonech: Doufal jsem, že to neuvidí děkan!

Na chatu na TN.cz odpovídal David z Robinsonova ostrova. Ten patří k nejsilnějším hráčům, zároveň se ale snaží jednat poctivě. Čeho se nejvíc obával? Jak byla soutěž náročná? A jak mu účast změnila život? I na tyto otázky jste se Davida ptali!

Obchodní sdělení

Pořídit si vlastní bydlení na hypotéku je letos komplikovanější. Rezervujte si nízkou sazbu!

V závěru roku dosáhly dlouhodobě klesající úrokové sazby hypoték svého dna a letos začínají pomalu růst.

jak žijí dnes

Život po Výměně: Monika před manželem každý den něco skrývá

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát jste viděli, jak zvládla Monika život na moravském venkově a jestli si temperamentní Marie poradila s náhradním manželem závislým na počítači.

Helena Štáchová
Aktualizováno Předevčírem 12:53
Odchod legendy

Zemřela Helena Štáchová, Mánička i hlas Lízy ze Simpsonů

Ve věku 72 let zemřela v noci na dnešek loutkoherečka, scenáristka, režisérka, dabérka, interpretka Máničky a Bábinky a od roku 1996 ředitelka Divadla Spejbla a Hurvínka Helena Štáchová. Zemřela doma, uprostřed své rodiny. ČTK to oznámila její dcera Denisa Kirschnerová.

co na ni ví?

Radovan z Robinsona šokoval: Zná Petřino obrovské tajemství

Má charisma, zkušenosti a s nikým se nepárá - takový je Radovan Koreň z Robinsonova ostrova. Na začátku byl vůbec nejoblíbenějším hráčem, i dnes má ale zástupy fanoušků. Teď se navíc svěřil s tím, že na některé soutěžící ví věci, které měly zůstat tajemství.

Výměna manželek: Počítač jako středobod domácnosti! - 9
Aktualizováno 21.3. 2017 16:14
premiérový díl

Rodinu z Výměny ničí chorobná závislost. Aleš je hodiny v transu

Už ve středu večer můžete sledovat premiérovou Výměnu manželek. V tomto díle uvidíme, jak zvládne Monika jiný životní styl na moravském venkově a jak si poradí temperamentní Marie s tatínkem závislým na počítači.

Tereza Jordánová a Ital Lorenzo
Aktualizováno 21.3. 2017 14:20
Tajemný cizinec v Ulici

Tereze vstoupí do života nový muž. Vybrala si dobře? ANKETA!

Do života oblíbené postavy seriálu Ulice, mladé učitelky Terezy Jordánové, vstoupí nový muž! Tereza, která se dlouho dávala dohromady z rozpadlého vztahu s ženatým architektem Romanem Šámalem, potkala nového muže cestou z jarních prázdnin.

pravda o nemoci

Petra z Robinsona prozradila intimní detaily z tamní nemocnice!

Jednou z nejoblíbenějších soutěžících na Robinsonově ostrově je bezesporu playmate Petra Palusková. Mnohé diváky proto hodně zasáhlo, když ji z ostrova museli odvézt lékaři. V pořadu Jak to vidí Robinsoni popsala, jaké to ve filipínské nemocnici bylo.

nové díly

Exkluzivní detaily z Ulice: Tony a Jirka se porvali už 9x! UKÁZKA

Dnes večer dojde v Ulici na pěsti. Účty si mezi sebou vyřídí barman Tony Benda a policista Jiří Herman. Jejich představitelé Ondřej Volejník a Jan Holík si kvůli scéně dali před celým štábem do zubů celkem devětkrát. To ale nebylo na tomto natáčení to nejhorší.