Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Robinsonův ostrov - Ženy po kmenové radě
aktualizováno dnes 14:29
Kamarádky?

Robinsonky se pohádají, Martina nemá slitování! Káťu bodne do zad

Po poslední kmenové radě je na ostrově Tawi Tawi pořádně dusno. Zina vyřazení Martina oplakala a podkopla nohy ženské alianci. Za to se do ní ostře pustí ostatní Robinsonky. Zina podle nich vůbec nepochopila hru a pobyt na ostrově bere jako tábor.

SuperStar: Život v hrůzostrašných podmínkách! - 3
dnes 13:45
Ladislav Angyal

VIDEO: První vystoupení Ládi ze SuperStar! Tleskaly mu tisíce lidí

Příběh mladého středoškoláka Ládi Angyala dojal diváky SuperStar. Láďa i přes těžké podmínky, ve kterých žil, neztrácel optimismus a porotu zaujal vlastní písní Pošta. Jeho cesta soutěží sice skončila těsně před branami semifinále, jeho hudební kariéra ale rozhodně nekončí.

Utajený šéf: Lukáš Pytloun - 2
aktualizováno dnes 13:54
Utajený šéf

Lukáš připraví o peníze vlastní firmu! Recepční šéfa seřve jak dítě

Už dnes večer startuje na TV Nova reality show Utajený šéf, která se stala celosvětovým fenoménem. Ředitel firmy se změní k nepoznání a vyzkouší si práci svých zaměstnanců. V prvním díle se diváci seznámí se zákulisím hotelového řetězce.

Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.

Martin a Terry na kmenové radě
23.04.
Robinsonův ostrov

Martin věděl, že ho vyloučí! Terka mu to řekla zvláštním způsobem

Už jen 11 dní zbývá do konce Robinsonova ostrova. Ve sloučeném kmenu Tawi Tawi přituhuje a aliance se mění každou chvílí. V pondělním díle na to doplatil Martin, který musel odejít na Ostrov vykoupení.

DJ Avicii
23.04.
Odchod velikána

Poslední rozhovor DJ Aviciiho! Plánoval návrat, mluvil o závislosti

Smrt slavného DJ Avicii zasáhla fanoušky po celém světě. A to i přesto, že téměř dva roky už nevystupoval. O zdravotních a psychických problémech Avicii, vlastním jménem Tim Bergling, promluvil i v posledním rozhovoru.

Ladislav Angyal - 1
23.04.
Oblíbený soutěžící

Láďa po vyřazení šokoval: "Neměl jsem v SuperStar co dělat!"

Ladislava Angyala si zamilovali diváci i porota SuperStar. I přesto musel v neděli pěveckou soutěž opustit, na semifinále už jeho výkon nestačil. Oblíbený "Laci" prozradil, jak se po vypadnutí cítil.

Emily Goldberg - 1
22.04.
galerie poslala vzkaz

Zdrcující slova Aviciiho lásky: "Nechci, aby to bylo skutečné!"

Náhlá smrt slavného dýdžeje Aviciiho otřásla nejen jeho fanoušky a kolegy, ale i blízkými přáteli a příbuznými. Z jeho odchodu do hudebního nebe se nemůže vzpamatovat ani jeho expřítelkyně Emily Goldbergová, pro kterou měl dýdžej složit i píseň.

Vztahy Adriany z Ulice
22.04.
drama v ulici

Milostné trable Adriany z Ulice: Proč její vztahy končí katastrofou?

Zamilovanou Adrianu čeká v Ulici pořádný šok, když nachytá Roberta s jeho bývalou přítelkyní Ájou ve velmi choulostivé situaci. Ukončí Adrianin vztah opět provalená nevěra? V minulosti neměla zrovna štěstí na chlapy.

Herec Verne Troyer
aktualizováno 22.04.
Náhlý skon

Nejmenší herec světa je po smrti. Vernu Troyerovi bylo 49 let

Ve věku 49 let zemřel americký herec Verne Troyer, který byl mnohými považován za nejmenšího herce na světě. Měřil totiž pouhých 81 centimetrů. Příčina smrti zatím není známa.

Poslední foto DJe Aviciiho před smrtí
aktualizováno 22.04.
smrt hvězdy

Fanoušek potkal Aviciiho před smrtí: Popsal, jak na něj působil

Hudební světem otřásá smrt známého švédského dýdžeje Aviciiho, který za záhadných okolností zemřel při návštěvě Ománu. Maitrai Joshi byl jedním z posledních lidí, kteří se světoznámým umělcem mluvili. Promluvil o jejich posledním setkání i o tom, jak na něj Avicii působil.