Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Prostituce
13.02.
platila prostitutky

Sexuální skandál! Organizace za peníze na charitu pořádala orgie

Jedna z největších britských charitativních organizací čelí skandálu. Někteří její pracovníci si totiž z peněz na charitu platili prostitutky a byly mezi nimi zřejmě i nezletilé dívky. Vše se odehrálo po ničivém zemětřesení na Haiti a možná nejen tam. Vypadá to, že vedení organizace se problémy snažilo krýt. Šéfa Oxfamu v úterý ještě navrch zatkla policie kvůli korupci.

Sériový vrah Robert Pickton
29.01.
Sériový vrah

Muž vraždil ženy a dělal z nich sekanou! Tu prodával policistům

Kanadský soud poslal v roce 2007 na doživotí sériového vraha Roberta Picktona. Tehdy osmapadesátiletý řezník byl usvědčen z úkladné vraždy šesti žen. Počet děsivých vražd ale stoupl na 49. Z masa obětí dělal sekanou a prodával ji lidem, i policistům.

Dvojice kuplířů vydělávala na nezletilých dívkách
27.09.
Vrchní soud

Kuplíři vydělávali na nezletilých dívkách! Soud je poslal do vězení

Za kupčení s lidmi dnes olomoucký Vrchní soud potrestal 8letým vězením dvojici z jihu Moravy. Muž a žena podle rozsudku vydělávali na mladých dívkách, přitom dobře věděli, že jim ještě nebylo 18 let a utekly z výchovných ústavů.

Prásk.tv píše:

Prostitutka
čtěte o tématu prostitutky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Brazilské prostitutky - 6
06.05.
Kuplíř z Tachovska

Podnikavec si prostitucí vydělal miliony, zabavili mu BMW i dům!

Velmi pohodlný život vedl nejméně poslední čtyři roky devětačtyřicetiletý muž z Tachovska. Podle policie totiž provozoval penzion, který nabízel erotické služby. Pravděpodobně vydělal několik milionů korun.

Prostituce v thajském městě Pattaya - 7
18.02.
27 tisíc prostitutek

Novodobá Sodoma a Gomora! Tohle je světové hlavní město sexu

Nejzkaženější město na světě leží na pobřeží thajského zálivu. Ve městě Pattaya žije 107 tisíc lidí a působí v něm 27 tisíc prostitutek. Každoročně resort ležící 165 km jihovýchodně od Bangkoku navštíví každoročně milion mužů. Spíš než teplé moře je lákají levné pivo a sex.

Donald Trump
aktualizováno 11.01.
Kompromitující materiál

Rusové prý mají "kompro" na Trumpa: Prostitutky na něj močily!

Americké tajné služby varovaly zvoleného prezidenta Trumpa, že na něj Rusové mají kompromitující materiály. V dokumentech ruské rozvědky jsou prý důkazy o tom, že si Trump zval na hotel prostitutky, ale i o tajných schůzkách s Rusy v Praze. Informaci přinesla zpravodajská stanice CNN.

Legalizace prostituce - anketa
24.10.
anketa ptali jsme se

Legalizace prostituce? Tohle si o nejstarším řemesle myslí Češi

Ostrou debatu ve sněmovně vyvolal návrh zákona, který se chystá regulovat prostituci a tak ji vlastně nepřímo a částečně zlegalizovat. Nejstarší řemeslo by podle něj mělo být podnikáním. Je to dobrý nápad? Zeptali jsme se Čechů!

Nahé prostitutky s klienty na ulici
19.05.
Z ostudy kabát

Nahé prostitutky i se zákazníky hnali policisté městem! VIDEO

Pořádně zostudit prostitutky a jejich zákazníky se rozhodli policisté z ruského Petrohradu. Po zásahu v nelegálním nevěstinci vedli 11 zatčených nahých prostitutek a několik jejich klientů centrem města. Nezvyklé procesí zachytil jeden z místních na mobilní telefon.

Prostitutka Irena
aktualizováno 04.12.
Irena s Lucií

V kůži prostitutky: Žena si zkusila nejstarší řemeslo! VIDEO

Reportérka Kristína Kövešová strávila noc na jedné z nejnebezpečnějších ulic na Slovensku. Potkala a vyzpovídala tam Irenu a Lucii, které pravidelně postávají u cesty a čekají na své zákazníky.

Virus HIV
16.11.
prozrazeno

TAJEMSTVÍ ODHALENO: Už se ví, která hvězda Hollywoodu má HIV

V Hollywoodu se v poslední době hodně mluví o hvězdě stříbrného plátna, která má virus HIV. Dosud nebylo jasné o koho se jedná, časopis National Enquirer zveřejnil inforamci, že nemoc trápí herce Charlieho Sheena.