Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Podle policie znásilnil devět prostitutek
aktualizováno 29.05.
Útoky na prostitutky

Tyran prostitutek dopaden! Muž brutálně trápil kněžky lásky

Tepličtí kriminalisté dopadli v těchto dnech muže, který se na severu Čech stal doslova postrachem žen. Na svém kontě má nejméně devět útoků na ženy, které se živí nabízením sexuálních služeb. Ty bil, okrádal, několik hodin držel v autě a nutil k sexuálním praktikám, se kterými nesouhlasily.

Prostitutky v Trebišově
11.05.
zvrácení zákazníci

Dětská prostituce v Trebišově: Objevují se i dívky mladší 15 let!

Měly by mít pěkné dětství a dospívání, místo toho stojí u cesty a nabízí k prodeji svá mladá těla. To je krutá realita mnoha nezletilých dívek ze slovenského Trebišova. Mezi nimi se objevily i dívky mladší patnácti let.

Prostituce
13.02.
platila prostitutky

Sexuální skandál! Organizace za peníze na charitu pořádala orgie

Jedna z největších britských charitativních organizací čelí skandálu. Někteří její pracovníci si totiž z peněz na charitu platili prostitutky a byly mezi nimi zřejmě i nezletilé dívky. Vše se odehrálo po ničivém zemětřesení na Haiti a možná nejen tam. Vypadá to, že vedení organizace se problémy snažilo krýt. Šéfa Oxfamu v úterý ještě navrch zatkla policie kvůli korupci.

Prásk.tv píše:

Manželé pronajali byt přes Airbnb
čtěte o tématu prostitutky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Sériový vrah Robert Pickton
29.01.
Sériový vrah

Muž vraždil ženy a dělal z nich sekanou! Tu prodával policistům

Kanadský soud poslal v roce 2007 na doživotí sériového vraha Roberta Picktona. Tehdy osmapadesátiletý řezník byl usvědčen z úkladné vraždy šesti žen. Počet děsivých vražd ale stoupl na 49. Z masa obětí dělal sekanou a prodával ji lidem, i policistům.

Dvojice kuplířů vydělávala na nezletilých dívkách
27.09.
Vrchní soud

Kuplíři vydělávali na nezletilých dívkách! Soud je poslal do vězení

Za kupčení s lidmi dnes olomoucký Vrchní soud potrestal 8letým vězením dvojici z jihu Moravy. Muž a žena podle rozsudku vydělávali na mladých dívkách, přitom dobře věděli, že jim ještě nebylo 18 let a utekly z výchovných ústavů.

Brazilské prostitutky - 6
06.05.
Kuplíř z Tachovska

Podnikavec si prostitucí vydělal miliony, zabavili mu BMW i dům!

Velmi pohodlný život vedl nejméně poslední čtyři roky devětačtyřicetiletý muž z Tachovska. Podle policie totiž provozoval penzion, který nabízel erotické služby. Pravděpodobně vydělal několik milionů korun.

Prostituce v thajském městě Pattaya - 7
18.02.
27 tisíc prostitutek

Novodobá Sodoma a Gomora! Tohle je světové hlavní město sexu

Nejzkaženější město na světě leží na pobřeží thajského zálivu. Ve městě Pattaya žije 107 tisíc lidí a působí v něm 27 tisíc prostitutek. Každoročně resort ležící 165 km jihovýchodně od Bangkoku navštíví každoročně milion mužů. Spíš než teplé moře je lákají levné pivo a sex.

Donald Trump
aktualizováno 11.01.
Kompromitující materiál

Rusové prý mají "kompro" na Trumpa: Prostitutky na něj močily!

Americké tajné služby varovaly zvoleného prezidenta Trumpa, že na něj Rusové mají kompromitující materiály. V dokumentech ruské rozvědky jsou prý důkazy o tom, že si Trump zval na hotel prostitutky, ale i o tajných schůzkách s Rusy v Praze. Informaci přinesla zpravodajská stanice CNN.

Legalizace prostituce - anketa
24.10.
anketa ptali jsme se

Legalizace prostituce? Tohle si o nejstarším řemesle myslí Češi

Ostrou debatu ve sněmovně vyvolal návrh zákona, který se chystá regulovat prostituci a tak ji vlastně nepřímo a částečně zlegalizovat. Nejstarší řemeslo by podle něj mělo být podnikáním. Je to dobrý nápad? Zeptali jsme se Čechů!

Nahé prostitutky s klienty na ulici
19.05.
Z ostudy kabát

Nahé prostitutky i se zákazníky hnali policisté městem! VIDEO

Pořádně zostudit prostitutky a jejich zákazníky se rozhodli policisté z ruského Petrohradu. Po zásahu v nelegálním nevěstinci vedli 11 zatčených nahých prostitutek a několik jejich klientů centrem města. Nezvyklé procesí zachytil jeden z místních na mobilní telefon.