Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Donald Trump
aktualizováno 20.09.
Návštěva prezidenta

Trump navštívil oblasti zasažené hurikánem! Škody jsou obrovské

Prezident Spojených států Donald Trump navštívil Severní a Jižní Karolínu. Přes oba státy se minulý týden přehnal hurikán Florenc a teď je trápí rozsáhlé záplavy. Živel tam po sobě zanechal téměř čtyři desítky mrtvých a obrovské škody, které se podle odhadů vyšplhají až k bilionu korun.

Roční chlapeček je další obětí hurikánu Florence
18.09.
Oběť hurikánu

Proud vody vytrhl ženě syna (1) z ruky. "Najednou zmizel," pláče

Počet obětí hurikánu Florence a následných záplav na východě USA stále roste. Aktuálně úřady mluví o 32 mrtvých. Jednou z posledních potvrzených obětí je teprve roční chlapeček, kterého jeho matka nedokázala v silném proudu vody udržet.

Škody napáchané hurikánem Florence
aktualizováno 18.09.
ničivý živel

Zkáza a smutek v USA: Hurikán Florence si už vyžádal 32 životů

Počet obětí hurikánu Florenc už vzrostl na 32. Jen v Severní Karolíně úřady hlásí 25 mrtvých. Živel, který v řadě zemí na východním pobřeží Spojených států způsobil mohutné záplavy a sesuvy půdy, napáchal podle odhadů škody v přepočtu za 450 miliard korun.

Prásk.tv píše:

Reportérka Julie Wilson zachránila psa
čtěte o tématu Florence na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Hurikán Florence
aktualizováno 16.09.
Sledujeme on-line Tropické bouře

Hurikán Florence zabil 11 lidí. Filipíny hlásí už 25 obětí tajfunu

Střed hurikánu Florence udeřil v pátek na americké pobřeží u města Wilmington v Severní Karolíně. Živel si vyžádal zatím 11 obětí, mezi nimi ženu a její malé dítě, na jejichž dům spadl strom. Hurikán zeslábl na tropickou bouři. Sever Filipín zdevastoval tajfun Mangkhut, který nepřežilo nejméně 25 lidí.

Hurikán Florence
13.09.
je to strašidelné

Češku Hanku zasáhl hurikán. Modlí se, aby to dům vydržel!

Hurikán Florence dorazil k pobřeží Severní a Jižní Karolíny. Síla hurikánu se snížila z druhého na první stupeň pětibodové stupnice, extrémní nebezpečí ale podle záchranářů trvá. Češka Hanka Ries se rozhodla hurikán přečkat doma. Čeho se nejvíc obává?

Hurikán Florence z Mezinárodní vesmírné stanice - 10. 9. 2018
aktualizováno 13.09.
hurikán florence

Zbývají hodiny do ničivého úderu. Oko hurikánu je větší než Česko!

Hurikán Florence je už jen stovky kilometrů od pobřeží Spojených států. Přestože zeslábl na druhý stupeň, americké úřady dál varují obyvatele, aby opustili své domovy. Bouře má být nejhorší za poslední desetiletí. Evakuace je povinná pro více než milion lidí.

Hurikán Florence z Mezinárodní vesmírné stanice - 10. 9. 2018
aktualizováno 11.09.
tropické cyklony

Hurikán Florence děsí USA, před dopadem na pevninu ještě zesílí!

Zatímco u nás vládně relativně klidné počasí, Atlantik aktuálně zažívá nejaktivnější fázi sezóny hurikánů. V současné chvíli jsou v oblasti aktivní tři cyklóny, největší pozornost přitahuje hurikán Florence, který dosáhl čtvrté kategorie a před dopadem na pevninu podle všeho ještě zesílí.