Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Napadená žena - 1
16.03.
agresivní klient

Muž dal pěstí úřednici na sociálce. Nelíbilo se mu, co mu tam řekli

Zaměstnanci správ sociálního zabezpečení se často potýkají s agresivitou klientů. Takovou zkušenost si odnesla i zaměstnankyně OSSZ Rakovník. Agresivní muž ji napadl, protože se mu nelíbilo, že ho kontrolovali během nemoci.

Agresivní řidič - Ilustrační foto
15.02.
agresivní řidič

Mladík (21) ze Slovenska neunesl bouračku, pak se začaly dít věci

Mladému řidiči ze Slovenska ruply nejspíš nervy, protože to, co stihl spáchat během jediného incidentu na silnici, se jen tak nevidí. Boural jen kvůli sobě, potom si vyléval vztek na všem kolem a nakonec napadl policistu. Teď mu hrozí až pět let ve vězení.

S nožem v ruce vyhrožoval známému
aktualizováno 05.02.
podivné chování

S nožem vyhrožoval známému. Ten se bránil kroužky od záclon

Čtyřiadvacetiletý muž z Třince s nožem v ruce vyhrožoval svému známému. Ten se bránil jak mohl a na útočníka házel třeba i kroužky na záclony. Agresivnímu muži teď hrozí až 3 roky vězení.

Prásk.tv píše:

Výměna manželek
čtěte o tématu agresor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Rozmlácené policejní auto - 4
aktualizováno 03.01.
Silvestrovské oslavy

Slovenští policisté se odvážili do romské osady. Takhle dopadli

Bujarou oslavu Silvestra zažila policejní hlídka na východě Slovenska, bohužel však ne v dobrém slova smyslu. Hlídka byla přivolána do romské osady Smižany k domácí potyčce. Když muži zákona dorazili na místo, agresoři z osady jim rozmlátili vozidla.

Domácí násilí
29.12.
Šlo o život

Nebezpečný stalking. Žena musela před agresorem vyskočit z okna

Hned ze čtyř trestných činů obvinili kriminalisté ze Sokolova osmatřicetiletého muže. Ten měl napadat slovně i fyzicky o 14 let mladší ženu. Když vnikl do jejího bytu a napadl ji, nezbylo mladé ženě nic jiného, než před agresorem vyskočit z okna. Pád ze čtyř metrů naštěstí přežila.

Muž napadl v tramvaji jiného muže
aktualizováno 14.12.
video děsivý útok

MHD v Ostravě: Rozbil lahev muži o hlavu, zakročila žena s pistolí

Policie pátrá po muži, který 9. prosince napadl cestující v ostravské tramvaji. Agresor zatím z neznámých důvodů zaútočil na ženu a muže. Vše natočila kamera ve vozidle. Napadení přerušila 27letá svědkyně s legálně drženou zbraní v ruce!

V Ostravě napadl muž studenty v tramvaji
13.12.
mluvte česky

Agresor, který napadl zahraniční studenty, se sám přiznal na policii

Hledaný muž z Ostravy, který na konci listopadu napadl skupinu zahraničních studentů, protože nemluvili česky, se sám přihlásil na policii. Díky kvalitním záznamům z kamer dopravního podniku, to byla podle policie pouze otázka času.

Pěst
aktualizováno 08.12.
vzbudily ho

Ženy v noci zvonily na kamarádku. Od souseda dostaly pěstí

Na pořádného agresora narazily dvě mladé ženy z Karlových Varů, které v noci zvonily na svou kamarádku. Nebyly u toho příliš potichu a vzbudily jednoho ze sousedů. Došlo k potyčce, během které muž obě ženy fyzicky napadl.

Muž zaútočil na sanitku
aktualizováno 22.10.
napadená sanitka

Záchranáři zastavili zakrvácenému muži, ten jim rozmlátil přední sklo!

Lubští záchranáři si v sobotu prožili chvíle strachu. Když jeli se zraněným pacientem, zastavil je zakrvácený muž. Chtěli mu pomoci, ale zraněný se vrhl proti autu, začal řvát a rozmlátil rukama přední sklo. Agresora musela zpacifikovat policie.

Agrese na silnicích
aktualizováno 17.10.
pirát silnic

VIDEO: Řidič trestal muže, který ho předjel. Nakonec se srazili!

Dva čeští řidiči se potkali na silnici v Německu. Jeden předjel druhého, což druhého naštvalo. Znovu první vůz předjel a pak ho několikrát vybržďoval. Vše skončilo dokonce srážkou obou vozů!