Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž zaútočil na sanitku
aktualizováno 22.10.
napadená sanitka

Záchranáři zastavili zakrvácenému muži, ten jim rozmlátil přední sklo!

Lubští záchranáři si v sobotu prožili chvíle strachu. Když jeli se zraněným pacientem, zastavil je zakrvácený muž. Chtěli mu pomoci, ale zraněný se vrhl proti autu, začal řvát a rozmlátil rukama přední sklo. Agresora musela zpacifikovat policie.

Agrese na silnicích
aktualizováno 17.10.
pirát silnic

VIDEO: Řidič trestal muže, který ho předjel. Nakonec se srazili!

Dva čeští řidiči se potkali na silnici v Německu. Jeden předjel druhého, což druhého naštvalo. Znovu první vůz předjel a pak ho několikrát vybržďoval. Vše skončilo dokonce srážkou obou vozů!

Napadení seniora - ilustrační foto
03.10.
Osmnáctiletí útočníci

Kvůli pivu a 3 tisícům brutálně zmlátili seniora. Kopali ho do hlavy

Neskutečně brutální útok vyšetřují boskovičtí policisté. Dva osmnáctiletí mladíci si v noci v centru Boskovic vyhlédli o 50 let staršího muže. Toho brutálně napadli. Muž po útoku skončil v bezvědomí. Pachatelé jej okradli a utekli.

Prásk.tv píše:

Pěstí v přímém přenose
čtěte o tématu agresor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 3 skleničky unesou letadlo !!!

Také jste přesvědčeni o tom, že sklo je velice křehké a při sebemenším tlaku se hned rozbije? Víte kolik kilogramů vydrží jedna obyčejná sklenička?

Muž na střeše
08.09.
byl zfetovaný

Chlapík na Brněnsku vylezl na střechu a metal taškami po lidech!

Zběsilého člověka, který vylezl na střechu jednoho z rodinných domů na Brněnsku, museli zpacifikovat policisté. Házel totiž střešní tašky po kolemjdoucích lidech. Pak ohrožoval i přivolané policisty.

2042494
07.09.
Šokující video

Brutální šikana na Slovensku! Agresorka skončila před soudem

Soud ve slovenské Spišské Nové Vsi poslal ve středu do vazby teprve čtrnáctiletou Danielu, která společně se svojí o tři roky starší kamarádkou, šikanovala stejně starou dívku. Brutální video, na kterém dívka svou oběť bije a ponižuje, šokovalo celé Slovensko.

Napadení
25.07.
chtěl se rvát

Muž v Brně kopl mladíka do hlavy! Vadilo mu, že se na něj podíval

Brněnským strážníkům se podařilo dopadnout 18letého agresora. Na nádraží zaútočil na stejně starého mladíka jen proto, že se na něho díval. Incident natočily bezpečnostní kamery.

Tasr
24.07.
horké chvilky

Muž vyhrožoval policistům, že je podřízne! Zpacifikovali ho taserem

Horké chvilky si zažil vyděšený personál v jednom z barů v Úherském Brodu, kde agresivní mladík ozbrojený nožem ohrožoval všechny přítomné. Vyhrožoval, že podřízne personál i policisty a nakonec i sebe. Policistům nezbylo, než použít ke zpacifikování mladého muže taser.

Útočníka z metra poslal soud do vazby
aktualizováno 16.07.
Brutální napadení

Obviněný útočník z metra je ve vazbě, zločiny páchal i v Británii

Muž, kterého policie podezírá z brutálního útoku v pražském metru, skončil ve vazbě. Záběry jsme Vám ukazovali, bez varování udeřil vybranou oběť pěstí do hlavy a sebral mobilní telefon. Jeho kamarádi si všechno natáčeli.

Napadení v pražském metru - 3
22.06.
Pomozte je najít

Muž okřikl mladíky v metru, srazili ho na zem a kopli do hlavy. VIDEO

Pražští policisté pátrají po dvojici mužů, která na začátku června způsobila vážná zranění obličeje osmatřicetiletému muži, který je předtím okřikl, když na nástupišti ve stanici Muzeum, dělali nepořádek. Agresoři muže opakovaně praštili pěstí do obličeje a když spadl na zem, tak ho dokonce do hlavy kopli!

Matka se synem se báli o život
06.06.
strach o život

Děsila se, že manžel zabije syna i ji. Zavolala policii, ta ji zachránila!

Až tři roky za mřížemi hrozí muži z Prachaticka, který měl své manželce a synovi vyhrožovat smrtí. Když na něj žena zavolala policisty, zabitím hrozil i jim. Skončil v poutech, teď ho za nebezpečné jednání čeká soud.