Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pomozte je najít

Muž okřikl mladíky v metru, srazili ho na zem a kopli do hlavy. VIDEO

Pražští policisté pátrají po dvojici mužů, která na začátku června způsobila vážná zranění obličeje osmatřicetiletému muži, který je předtím okřikl, když na nástupišti ve stanici Muzeum, dělali nepořádek. Agresoři muže opakovaně praštili pěstí do obličeje a když spadl na zem, tak ho dokonce do hlavy kopli!

strach o život

Děsila se, že manžel zabije syna i ji. Zavolala policii, ta ji zachránila!

Až tři roky za mřížemi hrozí muži z Prachaticka, který měl své manželce a synovi vyhrožovat smrtí. Když na něj žena zavolala policisty, zabitím hrozil i jim. Skončil v poutech, teď ho za nebezpečné jednání čeká soud.

Lapaj
Aktualizováno 26.5. 2017 12:54
znehybnění pachatele

Strážníci mají nový vynález! S tímhle už jim agresor neupláchne

Lapaj - tak se jmenuje slovenský vynález pro rychlé a bezpečné znehybnění pachatele. Nyní ho jako první v Česku používají městští strážníci v Orlové. Doposud ho měly po ruce například letušky na palubách nebo slovenská policie a vyzkoušela si ho i naše reportérka.

Prásk.tv píše:

Mark Power - 1
čtěte o tématu agresor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

STŘEPINY

Agresoři za volantem silných aut. Co jsou zač a proč se tak chovají?

Agresivita na silnicích. I přes vysoké tresty je v Česku i ve světě stále větším problémem.

Kluk zkopal holku
Aktualizováno 10.5. 2017 16:30
RVAČKA V TŘEBÍČI

Školák brutálně zmlátil a zkopal dívku. Řekl, PROČ TO UDĚLAL!

Českou veřejnost šokovalo video, na kterém nezletilý školák nejprve mlátí jiného chlapce a následně brutálně zaútočí i na dívku, která se jej zastala. Tu několikrát udeří do hlavy a nakonec s ní surově praští o zem.

horké chvíle

Agresor se vtlačil do cizího auta, řidiče nutil jezdit po Praze

Jako ve špatném filmu si musel připadat jeden řidič z Prahy. Na křižovatce mu do auta nastoupil cizí člověk a předstíral, že má zbraň. Pak ho nutil jezdit městem podle jeho příkazů. Zoufalému šoférovi pomohli až všímaví lidé, kteří zavolali policii. Ta agresora zadržela.

hrozí mu vězení

Muž tvrdil, že má vojenský výcvik, a napadl policistu! Hořce litoval

Brněnského strážníka napadl jeden z bezdomovců, kteří v centru města popíjeli alkohol a u starého autobusového nádraží obtěžovali cestující. Muž hlídce tvrdil, že má vojenský výcvik a poté zaútočil na jednoho ze strážníků. Agresor skončil na zemi v poutech.

Přepadený Pavel Šimčík
Aktualizováno 21.3. 2017 13:46
bleskurychlá akce

Přepadená hvězda seriálů Novy může v klidu spát! Grázly už mají

V pondělí herec Pavel Šimčík, kterého 9. března přepadli na autobusové zastávce, promluvil do médií a dnes už jsou oba agresoři za mřížemi. Jednoho chytil policista, druhý se na stanici přihlásil sám.

Pavel Šimčík
Aktualizováno 20.3. 2017 20:51
hvězda nováckých seriálů

Napadený herec Šimčík promluvil: Popsal hrůzný útok agresora

Na 9. březen herec Pavel Šimčík jen tak nezapomene. Když se nad ránem vracel autobusem domů, přepadl ho neznámý útočník. Srazil ho k zemi a ukradl mu peněženku. Herec se teď o nepříjemných chvílích rozpovídal pro televizi Nova.

Je psychicky nemocný

Opilý mladík se snažil strážníkům vzít zbraň, chtěl se zastřelit. VIDEO

Opilý psychicky nemocný muž chtěl pravděpodobně spáchat sebevraždu služební zbraní pražského strážníka. A to přímo před vlastní matkou. Hlídka městské policie mu naštěstí v činu zabránila. Mladík nadýchal přes 3 promile!