Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

hrozí mu vězení

Muž tvrdil, že má vojenský výcvik, a napadl policistu! Hořce litoval

Brněnského strážníka napadl jeden z bezdomovců, kteří v centru města popíjeli alkohol a u starého autobusového nádraží obtěžovali cestující. Muž hlídce tvrdil, že má vojenský výcvik a poté zaútočil na jednoho ze strážníků. Agresor skončil na zemi v poutech.

Přepadený Pavel Šimčík
Aktualizováno 21.3. 2017 13:46
bleskurychlá akce

Přepadená hvězda seriálů Novy může v klidu spát! Grázly už mají

V pondělí herec Pavel Šimčík, kterého 9. března přepadli na autobusové zastávce, promluvil do médií a dnes už jsou oba agresoři za mřížemi. Jednoho chytil policista, druhý se na stanici přihlásil sám.

Pavel Šimčík
Aktualizováno 20.3. 2017 20:51
hvězda nováckých seriálů

Napadený herec Šimčík promluvil: Popsal hrůzný útok agresora

Na 9. březen herec Pavel Šimčík jen tak nezapomene. Když se nad ránem vracel autobusem domů, přepadl ho neznámý útočník. Srazil ho k zemi a ukradl mu peněženku. Herec se teď o nepříjemných chvílích rozpovídal pro televizi Nova.

Prásk.tv píše:

Mark Power - 1
čtěte o tématu agresor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - dnes vstupenky za 300 Kč! Na místě za 500 Kč

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Je psychicky nemocný

Opilý mladík se snažil strážníkům vzít zbraň, chtěl se zastřelit. VIDEO

Opilý psychicky nemocný muž chtěl pravděpodobně spáchat sebevraždu služební zbraní pražského strážníka. A to přímo před vlastní matkou. Hlídka městské policie mu naštěstí v činu zabránila. Mladík nadýchal přes 3 promile!

Hrozí mu 8 let

"Zabiju vás, podpálím byt," mladík ze Zlínska týral vlastní rodiče

Těžko uvěřitelný případ vyšetřují policisté ve Zlínském kraji. Vlastního syna museli udat rodiče, kterým čtyřiadvacetiletý mladík dělal ze života peklo. Teď mu hrozí osmileté vězení.

Teprve policistům ze zásahové jednotky se agresor vzdal
Aktualizováno 3.2. 2017 10:06
Drama v Praze

Muž opevněný v bytě ohrožoval partnerku. Vzdal se až zásahovce

Velké drama se odehrálo ve čtvrtek večer v pražských Vršovicích. V jednom z bytů činžovního domu došlo k potyčce mezi mužem a ženou, zřejmě partnery. Ukončit ji musela až zásahová jednotka.

Útok v Třinci

Pokus o vraždu: Muž (59) vzal na soka nůž, vážně ho zranil

Druhý pokus o vraždu řeší v tomto roce moravskoslezští kriminalisté. Pobodáním skončila minulý týden potyčka dvou mužů na Frýdecko-Místecku Život padesátiletému muži zachránili svědci, kteří útočníka odzbrojili a napadenému poskytli první pomoc.

Pobodání - ilustrační foto
Aktualizováno 18.12. 2016 21:19
nebezpečný zákrok

Agresivní mladík pobodal dva policisty, jeden je těžce zraněný

Terčem brutálního napadení nožem se stali dva policisté, kteří přišli řešit agresivní počínání mladíka v domě nedaleko Olešníku na Českobudějovicku.

Šikana učitelky na střední škole Strašnicích
Aktualizováno 5.12. 2016 11:02
Anketa Souhlasíte?

Nekompromisní tresty za šikanu! Ředitelé mají viníky vyhazovat

Poslanci chtějí zpřísnit tresty, které teď hrozí agresorům za šikanu ve školách. Podle pozměňovacího návrhu zákona, který připravil poslanec za ČSSD a zároveň ředitel jedné ze vsetínských základních škol Petr Kořenek, mají mít ředitelé povinnost vyloučit studenta, který se takto proviní.

incident na náměstí

Agresivní řidič napadl městskou strážnici a skřípnul ji ve dveřích

Případ napadení městské strážnice agresivním řidičem vyšetřují českobudějovičtí kriminalisté.Teprve dvaadvacetiletý mladík ženu zranil tak,že skončila v pracovní neschopnosti.To vše jen proto, že ho upozornila na přestupek,když autem zastavil na zákazu.