Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Milenci
aktualizováno 08.08.
Slavíte?

Dnes je Den ženského orgasmu! TIPY, jak ho dosáhnout i zlepšit

Mezinárodní den má v současné době kdeco. Věděli jste ale, že existuje i mezinárodní den ženského orgasmu? Slaví se právě 8. srpna! Přečtěte si, jak vznikl, i tipy na to, jak vyvrcholení dosáhnout.

Tipy pro lepší spánek - budík
02.08.
snazší vstávání

Několik ranních návyků, které vás nakopnou i v horkém dni

Brzké ranní vstávání není pro většinu z nás nic příjemného. Přesto existuje pár osvědčených rad, jak si tento proces zpříjemnit.

Horko
22.07.
přehřátí organismu

Rady záchranářů: Vedro útočí. Kdy hrozí úpal a kdy úžeh

Velká část lidí se těší na teplo a sluníčko, nicméně s letním počasím přichází nebezpečí úžehu a úpalu, lidé si je často pletou a není divu, protože jedno onemocnění má s druhým mnohé společné a často se vzájemně provází, obojí totiž vzniká při přehřátí organismu.

Prásk.tv píše:

Tipy, jak zazářit během svátků!
čtěte o tématu tipy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK PRO NÁROČNÉ

Vánoce se blíží a vy ještě nemáte dárek? Darujte wellnes pobyt. Ale vybírejte pečlivě.

Zahradník utrpěl po sedmi hodinách na slunci popáleniny druhého stupně - 4
17.07.
Tipy lékařů

Spálení od sluníčka: Tohle jsou nejlepší léky na poškozenou kůži

Zahraniční lékaři přišli s účinnými radami, co dělat, když se spálíme na slunci. Praktický lékař Paul Stillman z Crawley a newyorská dermatoložka Erin Gilbertová přišli s obecnými radami, ale i s domácími recepty.

Inspektor
aktualizováno 14.07.
nová sekce

Inspektor TV Nova: Všechny tipy na výlet na jednom místě!

Televize Nova dlouhodobě sleduje stav českých památek, kempů i dalších prázdninových cílů. Velký přehled toho, co reportéři zjistili a kam doporučují vyrazit nebo kde se ubytovat, najdete přehledně na našem webu TN.cz.

Muž se nedostal do letadla
02.07.
Klidná dovolená

Jak se nenechat na cestách napálit? Cestovatelské sedmero

Dovolená by se měla nést v duchu pohody a odpočinku. To dokážou pokazit nečekané komplikace jako jsou extra poplatky, zrušený let či ztracené zavazadlo. Evropské spotřebitelské centrum sestavilo sedm rad, díky kterým se s každou komplikací snadno vypořádáte, nebo jí dokonce předejdete.

Konec kouření
aktualizováno 25.06.
Odvykání kouření

V protikuřáckých poradnách je plno. Tipy, jak přestat a vydržet

Kouření cigaret je zlozvyk, který trápí i řadu kuřáků a spousta z nich se snaží cigaret opakovaně zbavit. Marně. Proto přinášíme několik tipů, které podstatně zvýší šance na to, že už si další cigaretu nezapálíte.

Unavený řidič
24.06.
vyzrajte na ni

Jak se zbavit únavy za volantem? Těmto třem mýtům určitě nevěřte

Mnoho Čechů se na letní dovolenou vydává autem. Jenže když máte v kuse řídit několik hodin, není to legrace. Jak to udělat, abyste za volantem neusnuli? Odborníci z Ústředního automotoklubu varují před třemi technikami, která naprosto nezabírají.

Těstoviny ve vodě
aktualizováno 13.06.
DOMÁCÍ TIPY

Nevylévejte vodu z uvařených těstovin! Dá se skvěle využít! TIPY

Mnoho milovníků italské kuchyně vylévá vodu po uvaření těstovin do kuchyňského dřezu, tu pak čeká už jen cesta kanalizací. Může to být přitom ale velká škoda! Portál tvnoviny.sk připravil několik tipů, jak se dá voda z uvařených těstovin využít.

Hospoda
aktualizováno 30.05.
jak skončit

Zákaz kouření u piva? Může to být příležitost přestat, radí experti

Za dva dny zmizí z českých restaurací, hospod, barů i kaváren popelníky, kuřáci i tabákový dým. Vejde v platnost zákaz kouření. Experti upozorňují, že je to mimořádně vhodný impuls k tomu, přestat kouřit úplně. Narušení zavedeného rituálu v restauracích může konec s kouřením mnoha kuřákům velmi usnadnit.