Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zombie droga
26.09.
Policejní vyšetřování

Žena vykouřila zombie drogu, zachránil ji lékař. 13 podezřelých

Ostravští kriminalisté podezřívají dalšího muže z nedovolené výroby a distribuce takzvané "zombie drogy", která už zabila 2 lidi a dalších 21 osob kvůli ní mělo vážné zdravotní problémy. Nyní mu hrozí až pět let vězení.

Nebezpečná zombie droga
aktualizováno 21.09.
syntetické kanabinoidy

Dvanáctý podezřelý v kauze zombie drog je žák základní školy!

V kauze syntetické drogy, která již v Ostravě zabila dva lidi, přišel pořádný šok. Policisté už obvinili jedenáct mužů, dvanáctým podezřelým je dokonce nezletilý, který je žákem základní školy, trestní stíhání je v tomto případě nepřípustné.

Zombie droga
aktualizováno 18.09.
Zombie droga

Obviněných kvůli zombie droze přibývá. Policie stíhá už osm lidí

Policie zahájila trestní stíhání další osoby podezřelé z výroby takzvané zombie drogy, která si vyžádala už dva lidské životy. Policie vyšetřuje momentálně osm osob. Drogou se dosud otrávilo 23 osob.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Člověk po požití zombie drogy
aktualizováno 14.09.
drastické fotky Smrtící droga

Zombie droga řádí nejen v Česku. Toto jsou její účinky

Nejen Českou republiku trápí šíření syntetické drogy Spice, která lidem způsobuje vážné zdravotní komplikace. Británie hovoří o tom, že současná situace už dosahuje epidemických rozměrů. Jak se lidé chovají po požití tzv. zombie drogy?