Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Střelba v Jihlavě
aktualizováno dnes 11:50
vyšetřování pokračuje

Brutální vražda v Jihlavě: Policie odhalila, co se mezi partnery stalo

Kdo stojí za brutální vraždou Blanky z Jihlavy je stále záhadou. Hlavním podezřelým byl její bývalý manžel, se kterým měla dlouhodobě spory. Ten je však také po smrti. Policisté na mimořádné tiskové konferenci odhalili, co se mezi partnery odehrávalo.

Vražda v Jihlavě
aktualizováno 16.12.
hlavní podezřelý

Velký zvrat! Exmanžel zavražděné Blanky z Jihlavy má být po smrti

Hlavním podezřelým z páteční brutální vraždy v Jihlavě, kde byla na ulici v autě zastřelena místní podnikatelka, je její bývalý manžel. A ten je pravděpodobně po smrti. Policisté našli tělo muže (63) v sobotu nad ránem na Chrudimsku. Jak zemřel a jestli jde skutečně o Jiřího D., který exmanželce dlouhodobě vyhrožoval, by měla potvrdit soudní pitva.

Střelba v Jihlavě
aktualizováno 16.12.
vražda na ulici

Detaily o vraždě ženy v Jihlavě: Policie označila možného vraha

Policie v sobotu zveřejnila detaily z otřesné vraždy 71leté ženy v Jihlavě. V souvislosti s vraždou pátrali policisté po červeném vozidle HYUNDAI IX 35 červené barvy s registrační značkou 5J6 4785. Podezřelým z násilného trestného činu by podle policie mohl být její bývalý manžel.

Prásk.tv píše:

Dennis a Lorraine Carver - 1
čtěte o tématu střelba na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Vražda v Jihlavě
aktualizováno 15.12.
vrah na útěku

"Nejlepší člověk v našem okolí," řekla žena o zavražděné v Jihlavě

Jihlava je v šoku z vraždy za bílého dne. Policie pátrá po pachateli, který na sídlišti zastřelil starší ženu. Vrah z místa činu ujel v červeném terénním voze. Známá o zavražděné promluvila.

Střelba v Jihlavě
aktualizováno 15.12.
Tragédie na Vysočině

Vražda za bílého dne: Řidičku v Jihlavě zastřelili přes okno auta!

Nepochopitelná tragédie se stala v pátek odpoledne v Jihlavě. Na starší řidičku dvakrát z protijedoucího auta vystřelil zatím neznámý člověk. Z místa pak ujel. Ženu oživovali nejdříve svědci, poté záchranáři. Pomoci už jí ale nedokázali.

Střelba z okna v ulici Poděbradská
14.12.
násilná smrt

V pražském bytě našli mrtvého muže, ženu a střelnou zbraň

Středeční podvečer se v pražské Jeřabinové ulici proměnil v horor. Policie našla v jednom z bytů dvě mrtvá těla. Případem se nyní zabývají krajští kriminalisté, vše totiž nasvědčuje tomu, že šlo o vraždu a následnou sebevraždu.

Postřelená Nikola ze Slovenska s přítelem
aktualizováno 12.12.
smutná zpověď

Opilec postřelil Nikolu a zabil jí přítele. Žena o hrůze promluvila

Nikolka (21) se probudila v nemocnici po tragédii, která se stala v hospodě ve slovenském Hurbanovu. Opilý myslivec zastřelil jejího přítele Davida (29). Mladá žena přežila střelné zranění jen zázrakem. O děsivé události poprvé promluvila.

Střelba v Hurbanově - 8
aktualizováno 08.12.
smutné foto obětoval se

Horor v Hurbanově: David položil život za lásku, Nikolu střelil muž!

Servírka Nikola (21) leží v kritickém stavu v nemocnici poté, co ji v hurbanovském baru postřelil opilý návštěvník. Rozzuřený muž na ni zaútočil v noci na pátek, David (29), který se dívky zastal, sám zemřel. A o život přišel i útočník.

Střelba v Hurbanově
aktualizováno 08.12.
tragédie střelba na Slovensku

Masakr v baru! Muž vážně postřelil servírku, zabil jejího přítele i sebe

V Hurbanově na Slovensku se v noci na pátek střílelo! Opilý muž začal pálit po servírce v baru poté, co byl majitelem vykázán. Přítele, který ženě přiběhl na pomoc, zastřelil. Nakonec otočil zbraň i sám proti sobě.

Miroslav Zapletal v souboji s Petrem Brzkem
02.12.
Napínavý souboj

Reportér změřil síly s policejním mistrem ve střelbě! Jak dopadl?

Česko má mezi policisty mistra světa ve střelbě z pistole. Miroslav Zapletal pracuje u policie v Hradci Králové jako instruktor střelby v zásahové jednotce. Po jeho návratu ze šampionátu ve Spojených arabských emirátech se náš reportér Petr Brzek rozhodl, že si s ním poměří síly. Podívejte se, jak to dopadlo.