Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zastřelení teroristy
aktualizováno 18.08.
Útok ve Španělsku

VIDEO: Takhle policie zastřelila teroristu! Nejdřív vstal a smál se

Na internetu se objevilo šokující video, které ukazuje, jak policisté zastřelili teroristu. Ten spolu s dalšími čtyřmi muži útočil v noci na pátek v letovisku Cambrils, autem najížděli do lidí.

Útok ve Finsku - 1
aktualizováno 18.08.
Terorismus?

Dva útoky v jednom dni: Po Finsku přišel útok v Německu! 3 mrtví

Několik osob pobodal útočník ve městě Turku na jihozápadě Finska. Podle agentury AP policisté jednoho podezřelého muže postřelili do nohy a následně zadrželi, dál pátrají po možných dalších pachatelích útoku. Motiv činu zatím není znám. Totožný scénář se odehrál v německém Wuppertalu, kde po pobodání zemřel nejméně jeden člověk.

Muž se zbraní - ilustrační foto
aktualizováno 16.08.
Krvavé rozbroje

Rozzuřený důchodce postřelil dva sousedy. Obvinili ho z vraždy!

Severočeští kriminalisté obvinili z pokusu o vraždu a z nedovoleného ozbrojování třiasedmdesátiletého muže ze Žatecka, který se sousedské spory rozhodl vyřešit střelbou.

Prásk.tv píše:

Claudineia dos Santos Melo - 3
čtěte o tématu střelba na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Střelba na sídlišti v Chomutově - 6
aktualizováno 15.08.
Střelba na sídlišti

Vražda v Chomutově: Střelec je na svobodě! Soud ho pustil z vazby

Muž, který čelí obvinění, že na konci května v Chomutově zavraždil jiného muže, je na svobodě. Vazbu opustil, protože už byli vyslechnuti všichni svědci. Kriminalisté provedli na konci minulého týdne rekonstrukci události.

Německá policie
aktualizováno 30.07.
útok v německu

Střelba v Kostnici: Útočník zabil jednoho člověka, další tři zranil

Při střelbě na diskotéce v Kostnici v německé spolkové zemi Bádensko-Württembersko byly postřeleni čtyři lidé, jeden na následky svých zranění zemřel. Na místě zasahuje početná policejní jednotka včetně příslušníků speciálního oddílu. Podle nejnovější informace mají policisté situaci pod kontrolou a další nebezpečí nehrozí.

V Pardubicích někdo střílel na školníka
aktualizováno 22.07.
Pardubice

Školník sekal trávu, někdo na něj vystřelil! Náboj mu zůstal v hlavě

Děsivé následky měl incident v Pardubicích, kde zřejmě soused postřelil školníka, když sekal trávu na zahradě základní školy. Pravděpodobně mu vadil hluk. Po školníkovi někdo vystřelil ze vzduchovky a diabolku mu z hlavy vytáhli až v nemocnici.

Muž střílel na dělníky - 3
aktualizováno 22.07.
foto z místa vyostřený konflikt

Muže ve Strašnicích štvali hluční dělníci, jednoho střelil do hlavy!

Policisté v sobotu ráno zasahovali v pražské ulici Na Výsluní kvůli nahlášené střelbě. Zbraň měl v rukou muž, kterému podle policie vadili pracující dělníci. Nejspíš airsoftovou pistolí střelil jednoho z nich do čela, střela se mu zavrtala pod kůži. Zasažený muž by neměl být vážně zraněn, střelce policie zadržela.

Matka zastřeleného Tomáše si zoufá
15.07.
Sporný zákrok

Tomáše (†17) zastřelili při honičce: Nikdo se ani neomluvil, zuří matka

Rodina Tomáše, který zemřel na Slovensku při policejní honičce, kritizuje přístup policie. Přestože pitva potvrdila, že mladíka zabila kulka, kterou vystřelil jeden ze strážníků, nikdo se neomluvil. Matka dostala jen výsledky pitvy.

Střelba na hudebním festivalu u Vizovic
aktualizováno 14.07.
masters of rock

Panika na festivalu u Vizovic: Muž vytáhl zbraň a začal střílet!

Na metalovém festivalu Masters of Rock ve Vizovicích musela v pátek ráno kvůli střelbě zasahovat policie. Zbraň vytáhl u vchodu jeden z mužů při hádce fanoušků, nikdo nebyl zraněn.

Chrámová hora
aktualizováno 14.07.
zranění policisté

Útočníci stříleli u Chrámové hory v Jeruzalémě! Zranili několik lidí

Ozbrojení útočníci stříleli v jeruzalémské Chrámově hoře, která je nejposvátnějším místem židů. Pachatelé postřelili čtyři policisty, dva jsou ve vážném stavu.