Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Střelba z okna v ulici Poděbradská
aktualizováno 12.10.
sousedská šikana

Hádky a výhrůžky mezi sousedy skončily střelbou z okna

Ve středu večer se pražskou ulicí Poděbradská rozléhala střelba z pistole. Na místo proto okamžitě vyrazili policisté, vyjíždět měla i zásahová jednotka. Té ale nakonec nebylo potřeba, policisté vyzbrojení dlouhými zbraněmi se dostali do bytu, ze kterého výstřel vyšel a střelce zajistili.

Střelba na univerzitě v Texasu
aktualizováno 10.10.
krvavý incident

Smrtelná střelba na univerzitě v Texasu: Student zabil policistu

Texaskou technickou univerzitou otřásla v noci na úterý otřesná vražda. U jednoho ze studentů našel policista drogy a chtěl mladíka zatknout, ten ale vytáhl zbraň a policistu zastřelil. Potom se dal na útěk. Policistům se podařilo podezřelého dopadnout po dlouhém pronásledování.

Střelec z Las Vegas
09.10.
Viník masakru

Prostitutka o střelci z Vegas: "Snil o znásilnění, prý měl zlo v krvi!"

Útočník z Las Vegas snil o brutálním znásilnění a tvrdil, že už se narodil jako špatný člověk. Prozradila to prostitutka, kterou si Stephen Paddock najal. Na koncertu country pak Paddock zastřelil 58 lidí a dalších 500 zranil, než obrátil zbraň proti sobě.

Prásk.tv píše:

Policista vystřelil po herci
čtěte o tématu střelba na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Donald Trump v Las Vegas
05.10.
Útok na koncertě

Las Vegas truchlí za oběti střelby, město navštívil i prezident Trump

Americký prezident Donald Trump spolu se svou manželkou Melanií navštívil Las Vegas, kde v neděli během koncertu zastřelil útočník 58 lidí a dalších více než 500 zranil. K činu 64letého masového vraha Stephena Paddocka a se vůbec poprvé vyjádřila i jeho přítelkyně, která byla v době masakru na Filipínách. O plánování hrůzného krveprolití prý neměla ani tušení.

Stephen Paddock
aktualizováno 04.10.
masakr v Las Vegas

Tajné snímky mrtvého střelce z Las Vegas pronikly na veřejnost

Tajné snímky unikly na veřejnost a zachycují hororovou scénu, když tým amerických speciálních jednotek SWAT vnikl do pokoje v hotelu Mandalay Bay. Z pokoje střílel Stephen Paddock během nedělního masakru v Las Vegas. Fotografie mrtvého střelce obletěla svět. Policie nyní prošetřuje, jak se snímky dostaly na veřejnost.

Zbraň
04.10.
Anketa držení střelných zbraní

30 tisíc Američanů ročně zabijí střelné zbraně. Zpřísní se zákony?

Vlastnit a používat střelnou zbraň je v Americe tradice, která se datuje od počátku národních dějin. Američané vlastní asi 270 milionů střelných zbraní, téměř na každého Američana připadá jedna zbraň. Většina Američanů zbraně používá pro lov nebo pro sport, pořizují si je však i kvůli ochraně.

Stephen Paddock
aktualizováno 04.10.
děsivý masakr

Vrah z Vegas masakr dlouho plánoval. V hotelu připravil kamery

Policie odhalila, že masový vrah Stephen Paddock namontoval v hotelovém pokoji v Las Vegas i mimo něj kamery, aby mohl sledovat příchod policie. Jednu dal do i jídelního vozíku před svým pokojem. Na účastníky koncertu pálil v sériích po dobu jedenácti minut.

Stephen Paddock a jeho otec
aktualizováno 03.10.
Nevídaný útok

Střelec z Vegas byl boháč, jeho otec lupič, po němž šla FBI!

Americká policie stále nezná motiv pachatele, který má na svědomí střelbu v Nevadě. V Las Vegas v neděli večer z hotelového pokoje střílel čtyřiašedesátiletý Stephen Paddock do návštěvníků hudebního festivalu. Nejméně 59 lidí zabil, přes 520 zranil.

Odstřelovač
aktualizováno 03.10.
Nákaza morem

Na divočáky vyrazí odstřelovači. Testují speciální munici

Policejní odstřelovači, jejichž nasazení schválila vláda proti nakaženým divočákům, stále ještě na Zlínsko nevyrazili. Nejdříve prý musí otestovat nový druh střeliva. V ohnisku nákazy africkým morem prasat by mělo žít asi 200 kusů černé zvěře. Zatím jich bylo odloveno jen okolo třiceti.

Muž se střelil při popíjení alkoholu
aktualizováno 03.10.
trestný čin

Popíjeli, když Marek vytáhl zbraň. Muž (27) se střelil do obličeje!

Příjezdem záchranářů a rychlým převozem do nemocnice skončilo popíjení trojice mladíků v Bratislavě. Jeden z nich vytáhl v alkoholovém opojení pistoli a nechal ji kolovat, až padl výstřel. Muž (27) se zbraní střelil přímo do obličeje.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme