Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Střelba v americké Syracuse
aktualizováno včera 11:22
zásah policie

Další střelba v USA: Mezi zraněnými je i malá holčička (8)

Nejméně pět lidí bylo zraněno při střelbě ve městě Syracuse, všichni byli okamžitě převezeni do nemocnice. Mezi zraněnými je i malé dítě. Jedná se o druhou střelbu během jediného dne. Před několika hodinami zabila žena v Aberdeenu tři lidi, sama pak zemřela v nemocnici.

Místo činu ohraničené páskou - Ilustrační foto
aktualizováno 20.09.
policejní zásah

Střelba v Aberdeenu! Útočník zabil nejméně tři lidi, další zranil

Střelec postřelil několik lidí v okrese Hafrord county v americkém Marylandu. Na místo vyrazilo větší množství policistů. Kancelář šerifa lidem doporučila, aby se lidé vyhnuli oblasti kolem ulic Spesutia a Perryman. Šerif potvrdil tři oběti.

Bojové vozidlo pěchoty - ilustrační foto
aktualizováno 18.09.
zrušení rozsudku

Střelba do vlastních: Zranění vojáků v Libavé provází rozpory

Olomoucký krajský soud dnes zrušil rozsudek ve dva roky starém případu noční střelby bojových vozidel pěchoty na Libavé, kdy byli zraněni dva vojáci. Okresní soud původně potrestal podmíněným trestem velitele jednoho z vozidel Marcela Kulišťáka za ublížení na zdraví z nedbalosti, další dva obžalované, střelce vozidla a řídícího střeleb zprostil obžaloby. Podle odvolacího soudu je ale potřeba doplnit v případu další dokazování. Na stranu obhajoby se dnes postavil i žalobce z krajského státního zastupitelství.

Prásk.tv píše:

Troy George Skinner - 1
čtěte o tématu střelba na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Montessori metodou proti Alzheimerově chorobě!

Jako první v ČR zavádí Montessori metodu do svého systému péče o klienty skupina Alzheimercentrum.

Vražda v Seredi
16.09.
Sousedský spor

Ján sklízel na zahradě jablka. Soused ho střelil zezadu do hlavy

Slovenská policie vyšetřuje smrt 57letého muže z obce Sereď v okrese Trnava. Ján česal na zahradě jablka, když jej měla zezadu zasáhnout do hlavy kulka. Tu měl vystřelit jeho soused, se kterým měl dlouhodobé spory.

Prvňáci z Teplic
14.09.
Zatím nepravomocný

Romana měla psát o střílení prvňáčků z Teplic. Už zná trest

Šestadvacetiletá Romana L. ze západočeského Tachova už zná trest, který jí soud udělil za nenávistný komentář u fotky prvňáčků z teplické základní školy. Soudkyně ženě udělila osmiměsíční podmínečné vězení a pokutu 20 tisíc. Rozsudek ještě není pravomocný.

2183373
aktualizováno 13.09.
nakonec se zabil

Krvavé běsnění v Kalifornii: Muž zastřelil pět lidí, včetně své ženy

Pět lidí zastřelil ve středu večer muž ve městě Bakersfield v jižní Kalifornii. Zbraň obrátil i proti své ženě a nakonec také proti sobě.

Meteorit zasáhl pergolu v Čistěvsi - 1
aktualizováno 12.09.
Dar z nebes

Manželé si mysleli, že po nich někdo střílí. Šokovalo je, co našli

Na konci srpna volali manželé z Královéhradecka policii s tím, že na ně zřejmě někdo střílel. Na místo se vydala hlídka, která ale vyloučila, že by poškození pergoly způsobila střela. O pár dní později našli manželé na podlaze kamínek, který je zřejmě mimozemského původu!

Tripolis
10.09.
Boje o moc

Ozbrojenci postřelili v Libyi 7 lidí

Skupina ozbrojených lidí dnes zaútočila v hlavním městě Tripolis na centrálu libyjské státní společnosti NOC. Postřelili celkem sedm lidí, podle svědků se ozývaly i výbuchy. Na místě zasahovaly bezpečnostní složky.

Místo činu USA - Ilustrační foto
07.09.
Spojené státy americké

Policistka se vracela domů. Spletla si byt a zastřelila souseda

Šestadvacetiletý muž zahynul ve Spojených státech poté, co jej střelila jeho sousedka policistka. Ta se ve čtvrtek v noci vracela domů a spletla si svůj byt s tím sousedním.

Střelba v Cincinnati, čtyři mrtví
aktualizováno 06.09.
Útok v bance

Střelba v Cincinnati: Čtyři mrtví, pachatele policie zneškodnila

Čtyři mrtví po střelbě v americkém městě Cincinnati v USA, včetně pachatele. Ten byl na místě zastřelen zasahujícími policisty. Ti teď vyšetřují, proč pachatel střílel.