Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

V Chomutově našli policisté mrtvého muže
Aktualizováno Včera 21:40
pietní akce

Desítky lidí přišly k místu vraždy v Chomutově, nadávaly policii

Na chomutovském sídlišti se střílelo! Muž se podle svědků v noci vrátil ze zábavy, dodávkou naboural několik aut a rušil noční klid. To vyprovokovalo jednoho ze sousedů, který po něm prý několikrát vystřelil. Kulky prošly sklem a na místě muže zabily. Obyvatelé kvůli jeho smrti uspořádali pietní shromáždění.

Egyptské bezpečnostní složky střeží školu koptských křesťanů
Aktualizováno Předevčírem 22:30
koptské křesťanství

Neznámí střelci zaútočili v Egyptě na autobus s křesťany, 28 mrtvých

Páteční útok na koptské křesťany v Egyptě si vyžádal nejméně 28 mrtvých a 22 zraněných. Mezi oběťmi bylo i mnoho dětí. S odvoláním na egyptské ministerstvo zdravotnictví, ministerstvo vnitra a svědky o tom informovaly tiskové agentury. Zatím neznámí útočníci stříleli na vozidla s kopty v provincii Mínja jižně od Káhiry. Egyptská vláda velice rychle reagovala, egyptské letouny bombardovali "tréninkové kempy teroristů", uvádí BBC.

Jiří Kajínek

Kajínek: "Zabíjet za 100 tisíc? Já jsem tehdy jezdil v mercedesu!"

Jiří Kajínek po omilostnění prezidentem Zemanem trvá na tom, že je nevinný a ve vězení seděl přes 20 let neprávem. Po propuštění bude nadále usilovat o obnovení procesu, které mu v předchozích letech soud několikrát zamítl. Promluvil také o svých předchozích zločinech a útěku z Mírova.

Prásk.tv píše:

Střelba před londýnským parlamentem - 1
čtěte o tématu střelba na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

galerie hledají se svědci a oběti

Panika v Praze: Posádka BMW pro zábavu střílela po lidech! FOTO

Obrovský strach o život měli dva mladíci, po kterých na Jiráskově mostě v Praze střílela posádka tmavého BMW. Útočníci měli krátké střelné zbraně, naštěstí se později ukázalo, že airsoftové. Mladíky ale střelba k smrti vyděsila, jednoho z nich navíc třikrát zasáhli. Policie nyní hledá případné svědky i další oběti.

alkohol a zbraně

Opilý voják postřelil samopalem kolegu. Dostal rok vězení

Okresní soud ve Vyškově dnes poslal do vězení vojáka, který se chtěl pochlubit svými zbraněmi a v opilosti postřelil v hospodě svého kolegu.

střelba v USA

Šílenec zastřelil šéfa policie a dvě pracovnice v domově důchodců

Ozbrojený muž zastřeli v pátek v domově důchodců v americkém Ohiu dvě zaměstnankyně a policejního náčelníka, který přijel na pomoc. Nakonec spáchal sebevraždu. Šestatřicetiletý policista byl velitelem místní policie jen několik týdnů a zůstalo po něm šest dětí.

Flobertka, ze které opilec v baru střílel
Aktualizováno 7.5. 2017 10:46
Pod vlivem

Střelba v pražském baru: Proti opilci musela zasáhnout policie

Hodně divoké bylo popíjení v noci z pátku na sobotu v jednom z barů na pražském Jižním městě. Jeden z hostů tam totiž po třetí hodině ráno vystřelil z revolveru.

Střelba v San Diegu

Šílenec pálil po lidech, pak si sedl s pivem k bazénu! Už je po něm!

V krvavou lázeň se změnilo v neděli večer místního času posezení u bazénu v jednom z bytových komplexů v kalifornském San Diegu. Střelec tu totiž začal střílet do lidí. Jedna žena zemřela, několik dalších lidí je v kritickém stavu.

Honička v Uherském Brodu
Aktualizováno 28.4. 2017 18:56
video nebezpečný řidič

Ujížděl v kradeném autě! Řidiče nezastavila ani kulka a upadlé kolo

Ani střelba z policejní pistole nezastavila řidiče osobního auta, který chtěl v okolí Uherského Brodu ujet policejní hlídce. Jak se později ukázalo, 31letý řidič byl pod vlivem drog.

Policistům ujížděl opilý mladík
Aktualizováno 26.4. 2017 14:23
dramatická honička

Prchajícího řidiče na D5 zastavila až střelba a kamion jako zátaras

Dramatické chvíle za sebou mají policisté, kteří v úterý večer pronásledovali ujíždějícího řidiče na dálnici D5. Hlídka dokonce několikrát musela vystřelit, než se podařilo auto zastavit.