Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda Nový Malín - 1
včera 13:50
Kuriózní nehoda

Kašel za všechny prachy! Řidič kýchl a boural. Škoda je 130 tisíc

Opravdu kuriózní příčinu měla v úterý odpoledne nehoda dvou osobních aut u Nového Malína na Šumpersku. Jednoho z řidičů totiž zaskočilo kýchnutí. A to tak nešťastně, že vjel do protisměru, kde se srazil s jiným vozem.

Strážníci zachraňovali kojence z auta
včera 12:11
Neobvyklý případ

Kojenec se dusil v autosedačce, z pasti ho vysvobodili strážníci!

Opravdu netradiční záchranu si v úterý připsali olomoučtí strážníci. Museli totiž zachraňovat kojence, který se sám v autě v autosedačce zkroutil tak nešťastně, že se začal dusit.

Přemnožení mývalové
včera 07:04
Problém na Prostějovsku

Úřady povolily střílení mývalů ve velkém! Zvířata se přemnožila

Na Prostějovsku se mohou ve velkém střílet mývalové. Odsouhlasily to úřady. Ačkoli se mývalové zdají na pohled milí, v regionu se přemnožili a decimují ptáky a drobná zvířata. Dosud je mohla střílet pouze myslivecká stráž a hospodáři.

Prásk.tv píše:

Everybody do školky
čtěte o tématu Olomoucký kraj na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Strážníci městské policie
11.12.
odhalená nevěra

Muže vyděsilo světlo v chatce. Na strážníky uvnitř čekal šok!

Světlo v jedné z chatek zburcovalo obyvatele zahrádkářské kolonie v Přerově. Mysleli si, že sem někdo přišel loupit. Strážníci se nestačili divit, koho uvnitř našli!

Školačka
11.12.
zmizelá dívka

Pohřešovaná dívka ze Šumperska se našla. Je v pořádku u rodičů

Čtrnáctiletá dívka se o víkendu nevrátila domů z výletu s kamarády. Zoufalá maminka okamžitě zkontaktovala policii. Policisté školačku našli v pondělí, v pořádku ji předali rodičům.

Policie pátrá po čtyřleté Marušce
09.12.
pátrání

Policie hledá čtyřletou Marušku z Olomouce. Zmizela už v pátek

Policie vyhlásila pátrání po čtyřleté dívence z Olomouce. V době zmizení měla být s otcem, který ji nevrátil matce. Ta o holčičce už několik dní nemá žádné zprávy.

V Olomouci se porouchalo plynové potrubí
09.12.
Zásah hasičů

V Olomouci se rozbilo plynové potrubí. Hasiči evakuovali okolí

V neděli dopoledne si mimořádná situace v Olomouci vyžádala zásah hasičů. Na Masarykově třídě se porouchalo plynové potrubí, kvůli kterému museli hasiči evakuovat okolí.

Oprátka
aktualizováno 04.12.
Fingovaná sebevražda

Muž měl policistu po oběšení odříznout. Za vraždu dostal 18 let

Za vraždu olomouckého policisty si Česlav Hurina odsedí 18 let ve vězení. Policistu našli oběšeného na předměstí v únoru 2015, původně policie smrt vyšetřovala jako sebevraždu. Kriminalisté ale zjistili, že šlo o vraždu.

Hospoda
02.12.
Podvod s penězi

Lidé čekali na koncert marně. Hospodský sbalil peníze a zmizel!

Obyvatelé Bystrovan na Olomoucku zažili velké zklamání. V tamní hospodě měl totiž vystoupit písničkář Jarek Nohavica, jenže jeho vyprodaného koncertu se místní nedočkali. Umělec totiž o ničem nevěděl a žádný koncert tam prý neslíbil. Všechno měl organizovat provozní tamní restaurace, jenže ten sbalil vybrané peníze a zmizel.

Výbuch v domě v Mostkovicích
28.11.
Výbuch v Mostkovicích

Výbuch domu halí záhada! Byl by na to potřeba kamion pyrotechniky

Policisté vyloučili, že by výbuch v rodinném domě v Mostkovicích na Prostějovsku letos v září způsobil plyn. Co tedy mohlo způsobit tak silný vůbuch? Námi oslovený odborník tvrdí, že za tak ničivou explozí musí být silné trhaviny a místní tvrdí, že majitel domu, který při neštěstí zahynul, se o výbušniny zajímal.