Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nákladní vůz po srážce s motorkou shořel - 2
21.06.
Tragická srážka

Motorkář zemřel po srážce s náklaďákem. Ten pohltily plameny

Smrtí motorkáře skončila srážka s kamionem na silnici I/46 v serpentinách za Šternberkem. Kamion převážel klády. Od motorky vzplála kabina tahače a od ní i část nákladu. Hasiči požár dostali pod kontrolu. Řidič náklaďáku včas z kabiny unikl.

Anglický buldok u veterináře - Ilustrační foto
20.06.
otrávené návnady

Policie se zabývá otravou psů na Šumpersku, žádá při tom o pomoc

Na sociálních sítích se objevila informace o možném řádění traviče psů a domácích zvířat, který měl několikrát udeřit v Šumperku. Informace se šířila ohromnou rychlostí, případem se proto začala zabývat policie. Ta ale neodhalila žádný případ otravy, obrací se proto s žádostí o pomoc zejména na chovatele psů.

Policejní zásah - Ilustrační
aktualizováno 14.06.
Smrt v Prostějově

Seniora trápilo zdraví manželky, tak ji nejspíš zabil. Hrozí mu 20 let!

Policisté z Olomoucka od středy prošetřují velmi neobvyklou vraždu v Prostějově. Podle všeho to zatím vypadá, že manžel neunesl špatný zdravotní stav své ženy a zabil ji - nejspíš udusil.

Prásk.tv píše:

Everybody do školky
čtěte o tématu Olomoucký kraj na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Pátrání - PETŘÍK MIROSLAV
aktualizováno 13.06.
nikdo neví, kde je

Olomoucký radní zmizel před měsícem, teď ho odvolali z funkce

Zmizelý olomoucký radní, po kterém je už více než měsíc vyhlášeno celostátní pátrání, už není ředitelem technických služeb. Představenstvo Technických služeb města Olomouce s ním rozvázalo pracovní poměr. Manažer a politik, který o sobě nedal dlouhé týdny vědět, není ani předsedou představenstva této společnosti.

Nebezpečný průjezd policejního auta křižovatkou
aktualizováno 10.06.
VIDEO blikající majáky

Tohle bylo těsné! Houkajícímu autu policie vjelo do cesty SUV

Štáb televize Nova kamerou umístěnou v automobilu natočil nebezpečnou situaci v ulicích Přerova. Policisté se zapnutými majáky jeli na červenou a ve vysoké rychlosti jen těsně minuli projíždějící auto. Brzdit přitom začali jen pár metrů před ním.

Pád z vlaku
06.06.
neštěstí na trati

Smrt dítěte po pádu z rychlíku: Soud potrestal ženy podmínkou

Soud v Olomouci potrestal vlakvedoucí a průvodčí za tragický pád dítěte z vlaku podmíněnými tresty. Ženy nesplnily drážní předpisy a kvůli tomu vyjel vlak z olomouckého nádraží z nedovřenými dveřmi, z nichž později dítě vypadlo. Za usmrcení z nedbalosti dostaly podmíněný trest na 18 měsíců s dvouletým odkladem.

Muž míří plynovou pistolí
05.06.
Pozdvižení na Prostějovsku

Zabiju vás, křičel opilec a střílel ve vesnici po lidech z pistole!

Hodně rušno bylo v neděli večer v Otaslavicích na Prostějovsku. Po obci se totiž pohyboval opilý muž ozbrojený plynovou pistolí, který ze zbraně střílel jak do vzduchu, tak po sousedech. Těm navíc vyhrožoval smrtí.

Nález mrtvoly v řece Bečvě
aktualizováno 30.05.
mrtvola v bečvě

Policie promluvila o vraždě muže z řeky! Třem lidem hrozí vězení

Kriminalisté vyšetřují tento měsíc už druhou vraždu v Olomouckém kraji. V pondělí našli v řece Bečvě mužské tělo. Teď se ukázalo, že muž s největší pravděpodobností zemřel násilnou smrtí. Policisté už zadrželi a obvinili tři muže. Policejní vyšetřovatel ve středu podal i podnět k vydání návrhu na vzetí všech obviněných do vazby.

Utonutí
29.05.
násilná smrt

V řece našli mrtvolu muže, policie případ vyšetřuje jako vraždu!

Policisté prověřují smrt muže (44), jehož tělo v pondělí vylovili z řeky Bečvy poblíž Hranice na Přerovsku. Vyšetřovatelé dospěli k závěru, že šlo s nejvyšší pravděpodobností o vraždu. Nyní ještě čekají na výsledky pitvy, které mají jejich verzi potvrdit.

Napadená žena - 1
aktualizováno 29.05.
loupežné přepadení

Útěkář (16) se měl vrhnout na mladou dívku, hrozí mu až 5 let

Policisté z Přerova vyšetřují loupež, ze které je podezřelý uprchlý chovanec (16) dětského domova. Mladík se na Zlínsku vrhl na mladou ženu, po které požadoval peníze. Pokud soud jeho vinu prokáže, za mřížemi by mohl strávit až pět let.