Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smrt v Trstené
13.06.
zpověď promluvil o tragédii

Mrazivá slova svědka o smrti Sabinky v autě: "Byla celá modrá!"

Smrt dvouleté holčičky v obci Trstená, kterou matka nechala asi čtyři hodiny v rozpáleném autě, otřásla nejen rodinnými příslušníky, ale i vrátným z tamní nemocnice. Právě ten totiž Sabinku jako první začal oživovat, nyní o celé tragédii promluvil.

Nehoda mladého řidiče u Hulína - 4
05.06.
Šťastná náhoda

Řidič při nehodě omdlel, auto vzplálo. Muže z vozu vytáhl běžec

Obrovské štěstí v neštěstí měl v pondělí dopoledne čtyřiadvacetiletý řidič Volkswagenu Passat. Po nehodě sice upadl do bezvědomí, z auta, které po nárazu začalo hořet, ho ovšem zachránil běžec, který byl zrovna poblíž.

Nehoda na přechodu pro chodce - ilustrační - 3
04.06.
Srážka na přechodu

Při nehodě v Ostravě se vážně zranilo dítě. Policie hledá svědky

Ostravští policisté od pondělního rána vyšetřují dopravní nehodu, při níž se vážně zranil teprve desetiletý chlapec. Na přechodu pro chodce ho srazilo osobní auto.

Prásk.tv píše:

Jan Tříska
čtěte o tématu svědek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zhodnocení financí zajímá stále více Čechů

V současné době je každý sedmý Čech investorem a stále více lidí se přiklání k investování do podílových fondů, které může vést k opravdu zajímavému zhodnocení peněz – například ING fondy zhodnotily v loňském roce investici v průměru o 17,2 %.

Žena na kolejích
17.05.
Dráhy se brání

ČD po omylu nezajistily dopravu! "Děti šly podél trati," tvrdí svědek

Cestující z vlaku, který se málem srazil s jiným, tvrdí, že České dráhy situaci vůbec nezvládly. Nezajistily náhradní dopravu, proto někteří pasažéři včetně dětí šli do jiné zastávky pěšky podél tratě. Dráhy se brání, že lépe se to vyřešit nedalo.

Otevřené dveře
15.05.
rozhovor hazard se životy

Vlaku se otevřely dveře za jízdy! Málem mě to vycuclo, říká svědek

Velmi nebezpečné situaci byl v pondělí dopoledne svědkem mladý muž, který cestoval vlakem z Lovosic do Kralup nad Vltavou. Vlaku se ve vysoké rychlosti otevřely za jízdy dveře.

Požár v Hostivaři2 - 4
aktualizováno 11.05.
hasiči uspěli

Požár v Hostivaři definitivně uhasl. Policie v areálu zadržela svědka!

Požár průmyslové haly v pražské Hostivaři, který vypukl v úterý, se už podařilo definitivně uhasit. Poslední ohniska byla uhašena během včerejška a areál si tak mohli převzít kriminalisté, kteří začali s vyšetřováním. V areálu zadrželi jednoho svědka, který během požáru zmateně pobíhal kolem.

Pátrání po svědkovi znásilnění
27.04.
Pomozte policii

Znásilnění v Praze! Agresor zatáhl dívku na hřiště. Hledají svědka

Brigáda v Praze skončila pro mladou ženu děsivým zážitkem. Když ji uprostřed noci vyhodili z práce, dívka v hlavním městě zabloudila a skončila v temné uličce, kde ji přepadl neznámý pachatel. Muž ji zatáhl na dětské hřiště a žádal po ní sex. Policisté hledají svědka, který by případ mohl pomoci objasnit.

Meghan Markle
27.04.
FOTKY Svatba se blíží

Meghan se ukázala ve svatebním! Princ William plánuje pomstu

Už za tři týdny si britský princ Harry a americká herečka Meghan Markle řeknou svá ano. Meghan už má podobnou situaci několikrát za sebou - ať už ve vlastním životě či v seriálu, kde si nevěstu zahrála v posledním díle. Podívejte se, jaké šaty oblékla.

Princ Harry, Princ William a Laura Lopes - 1
26.04.
královská svatba

Princ Harry vybral: Za svědka mu na svatbě půjde bratr William!

Britský princ Harry si už vybral, kdo mu v květnu půjde na svatbě s herečkou Meghan Markle za svědka. Syn princezny Diany o to požádal svého bratra prince Williama. A následník britského trůnu bez váhání souhlasil. Oba bratři si tak vymění role z roku 2011, kdy šel Harry za svědka Williamovi na svatbě s Kate Middleton.

Pátrání po svedkyni
12.04.
pátrání po svědkyni

Poznáte ženu na videu? Může pomoct objasnit důležitý případ!

Kriminalisté v Českém Krumlově už tři měsíce pátrají po lupiči, který měl okrást několik lidí přímo ulici. V souvislosti s tímto případem zveřejnili video, na kterém se pohybuje mladá žena - právě tu teď kriminalisté hledají.