Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Loupežné přepadení obsluhy čerpací stanice
aktualizováno 06.12.
Přepadení benzinky

Hledá se klíčový svědek vraždy pumpařky! Projížděl zrovna kolem

Případ vraždy 58leté pumpařky na Mělnicku může objasnit důležitý svědek. Ze zveřejněných záběrů je patrné, že v době, kdy pachatelé přepadli benzinku, jel kolem zřejmě nákladní vlak. Jeho strojvedoucí si tak mohl všimnout podezřelého auta nebo pohybu.

Pátrání po šestileté dívce
aktualizováno 04.12.
zmizení holčičky

Zvrat v pátrání po Valerii (6), policie hledá neznámého muže

V souvislosti s pátráním po malé Valerii pražští policisté hledají neznámého muže, který by mohl mít informace k jejímu nalezení. Společně s podezřelou přivedli holčičku do školky, kde se snažili domluvit, aby mohl muž dítě vyzvedávat. Po Valerii pátrá policie už od loňského srpna.

Policie pátrá po svědkovi a násilníkovi z Prahy
aktualizováno 21.11.
Pokus o znásilnění

Poznáte ho? Chtěl po ženě sex, nakonec ho uspokojila kabelka!

Mnohem horší konec mohl mít případ, který se odehrál na konci října v Praze 5. Muž se tam pokusil znásilnit ženu, ta se naštěstí zvládla ubránit. Když se mu čin nepodařil, okradl ji o kabelku. Teď po něm pátrá policie a prosí veřejnost o spolupráci.

Prásk.tv píše:

Jan Tříska
čtěte o tématu svědek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Identikit muže hledaného v souvislosti s vraždou Jána Kuciaka
aktualizováno 19.10.
vražda novináře

Zvrat v případu Kuciak: Důležitý svědek spáchal sebevraždu

Jeden z důležitých svědků v případu vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové je po smrti. Jedná se o muže, kterého zadrželi při zářijové razii spolu s dalšími osmi lidmi v Kolárově.

Radovan Krejčíř
aktualizováno 26.09.
Veřejný odstřel

Svědčil proti Krejčířovi. Teď mafiána popravili přímo na ulici!

V pondělí zemřel na předměstí jihoafrického Johannesburgu srbský podnikatel Džordže Mihaljevič, bývalý konkurent Radovana Krejčíře. Později proti Krejčířovi svědčil u soudu. Popravili ho dva střelci na motorkách.

Bouřka
22.09.
Smrt v Plzni

Svědek popsal, jak muže zasáhl blesk: "Práskl do kovové lávky!"

Svědek popsal, jak muže v Plzni zasáhl blesk. Přestože byla tma, jasně viděl, jak udeřil nedaleko kovové lávky. Právě v tom místě měl zrovna stát 60letý muž. Záchranáři už mu nedokázali pomoci.

Policisté pátrají po svědkovi ze Strahova
aktualizováno 01.09.
policejní pátrání

Muž osahával dívky na strahovské koleji. Policie ukázala nové video

Pražští policisté stále pátrají po neznámém muži, který měl sexuálně napadat mladé dívky na strahovských kolejích v Praze. Dívkám se naštěstí podařilo utéct. V souvislosti s případem hledají policisté důležitého svědka, kterého se i přes intenzivní snažení ani po dalším týdnu nepodařilo vypátrat.

Nehoda princezny Diany
31.08.
Výročí úmrtí

Svědek Dianiny nehody promluvil po 21 letech! "Mohla žít," tvrdí

Před 21 lety obletěla svět smutná zpráva o úmrtí princezny Diany. Dodnes halí okamžik, kdy naposledy vydechla oblíbená členka královské rodiny, rouška tajemství. Teď ji alespoň částečně poodhalil právník, který byl svědkem tragické nehody, ale dosud mlčel.

Střelba na Floridě - 2
aktualizováno 27.08.
Herní turnaj

Prohrál zápas a začal střílet, popsali svědci masakr na Floridě!

Měla to být neděle plná her a zábavy. Místo toho se turnaj ve floridském městě Jacksonville změnil bez varování v masakr. Střelbu vyprovokovala prohra v počítačové hře. Zhrzený soutěžící zabil dva lidi, pak zbraň obrátil proti sobě. Svědci popsali, jak těsně unikli smrti.

Policie hledá svědka kvůli obtěžování dívek na kolejích v Praze
25.08.
neznáte ho?

Sexuální útoky na dívky v Praze na kolejích. Policie hledá svědka

Policie hledá muže, který sexuálně napadal mladé dívky na strahovských kolejích v Praze. Všem dívkám se naštěstí podařilo utéct. Policie zveřejnila popis a fotografii důležitého svědka a žádá veřejnost o pomoc při pátrání.