Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bouřka
22.09.
Smrt v Plzni

Svědek popsal, jak muže zasáhl blesk: "Práskl do kovové lávky!"

Svědek popsal, jak muže v Plzni zasáhl blesk. Přestože byla tma, jasně viděl, jak udeřil nedaleko kovové lávky. Právě v tom místě měl zrovna stát 60letý muž. Záchranáři už mu nedokázali pomoci.

Policisté pátrají po svědkovi ze Strahova
aktualizováno 01.09.
policejní pátrání

Muž osahával dívky na strahovské koleji. Policie ukázala nové video

Pražští policisté stále pátrají po neznámém muži, který měl sexuálně napadat mladé dívky na strahovských kolejích v Praze. Dívkám se naštěstí podařilo utéct. V souvislosti s případem hledají policisté důležitého svědka, kterého se i přes intenzivní snažení ani po dalším týdnu nepodařilo vypátrat.

Nehoda princezny Diany
31.08.
Výročí úmrtí

Svědek Dianiny nehody promluvil po 21 letech! "Mohla žít," tvrdí

Před 21 lety obletěla svět smutná zpráva o úmrtí princezny Diany. Dodnes halí okamžik, kdy naposledy vydechla oblíbená členka královské rodiny, rouška tajemství. Teď ji alespoň částečně poodhalil právník, který byl svědkem tragické nehody, ale dosud mlčel.

Prásk.tv píše:

Jan Tříska
čtěte o tématu svědek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.

Střelba na Floridě - 2
aktualizováno 27.08.
Herní turnaj

Prohrál zápas a začal střílet, popsali svědci masakr na Floridě!

Měla to být neděle plná her a zábavy. Místo toho se turnaj ve floridském městě Jacksonville změnil bez varování v masakr. Střelbu vyprovokovala prohra v počítačové hře. Zhrzený soutěžící zabil dva lidi, pak zbraň obrátil proti sobě. Svědci popsali, jak těsně unikli smrti.

Policie hledá svědka kvůli obtěžování dívek na kolejích v Praze
25.08.
neznáte ho?

Sexuální útoky na dívky v Praze na kolejích. Policie hledá svědka

Policie hledá muže, který sexuálně napadal mladé dívky na strahovských kolejích v Praze. Všem dívkám se naštěstí podařilo utéct. Policie zveřejnila popis a fotografii důležitého svědka a žádá veřejnost o pomoc při pátrání.

Svědek o neštěstí v Janově
aktualizováno 15.08.
velká kritika tragédie v janově

Nespadl náhodou, tvrdí svědci o mostu! 'Každý se modlil, aby dojel'

Tragédie, která se v úterý stala v italském Janově, se podle místních lidí dala očekávat. Tvrdí, že most byl totiž dlouhá léta v katastrofálním stavu a každý to věděl. Vláda stavbu dlouhodobě přehlížela, v Janově měl most dokonce přezdívku "nemocný."

Útesy na Mallorce
12.08.
Výpověď svědka

"Hecoval se před kamarády!" Jiří popsal smrt Čecha na Mallorce

Na Mallorku vyrazil 24letý Čech s partou přátel. Měla to být pohodová dovolená, skončila ale tragédií. Svědek teď popsal, jak se mladík smrtelně zranil při skoku z útesu. Podle něj se chtěl předvést před kamarády...

Identikit údajného vyděrače, kterého hledá pražská policie
aktualizováno 19.07.
Odsouzeníhodné jednání

Jdi svědčit a tvé dceři se něco stane! Údajného vyděrače hledá policie!

Pražští policisté pátrají po neznámém vyděrači, který měl jinému muži vyhrožovat, že pokud bude svědčit před soudem, odnese to jeho rodina nebo on sám.

Policie pátrá po údajných svědcích vraždy
18.07.
Násilná smrt

Přihlaste se, prosí policisté svědky, kteří mohli vidět vraždu!

Olomoučtí kriminalisté pátrají po dvojici svědků, kteří by mohli pomoct objasnit vraždu pětapadesátiletého muže, jehož tělo leželo ve výkopu na staveništi v Prostějově. Zachytila je blízká průmyslová kamera.

Pád z panelového domu v Ostravě
03.07.
tragédie na sídlišti

Viděl jsem ji padat, popsal muž. Dívce v Ostravě nosí lidé plyšáky

Ostrava se stále vzpamatovává ze čtvrteční smrti devítileté holčičky a jejího 28letého bratra. Vypadli z 10. patra jednoho z panelových bytů. Jeden ze svědků popsal, jak viděl dívenku padat.