Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rozsudek za vraždu v Bitozevsi
aktualizováno 11.01.
Vražda v Bítozevsi

Horor v Bítozevsi: Za vraždu Honzy dostali 22 a 23 let vězení

Dva mladíky z Bitozevsi odsoudil ústecký krajský soud za vraždu. Tomáš Pavlis má jít do vězení na 23 let, Adam Kužel na 22 let. Rozsudek padl v pátek, zatím není pravomocný. Rozhodnuto mělo být už v prosinci, soud však byl tehdy odročen, protože se neodstavila poslední svědkyně. Ta vypovídala až v pátek, její výpovědí bylo dokazování skončeno.

Jaroslav Barták u soudu - 3
aktualizováno 08.01.
Zpět na začátek

Lékař Barták stanul znovu u soudu. Kvůli nahrávkám z vězení!

Krajský soud v Liberci v úterý znovu rozplétal kauzu lékaře Jaroslava Bartáka, který uspěl s dovoláním u Nejvyššího soudu. Jde o případ plánování vražd významných lidí a kolegů z Lions Clubu Praha, jehož byl dlouholetým sekretářem a odkud byl po známé aféře kolem znásilňování asistentek vyloučen.

Lukáš Nečesaný znovu u soudu
02.12.
Kauza pokračuje

Tvrdá rána pro Nečesaného: Únik tajných informací a nový proces

Další komplikace pro Lukáše Nečesaného jsou tady. Poté, co Vrchní soud v Praze zrušil osvobozující verdikt a poslal případ už pošesté k hradeckému krajskému soudu, vyloučil také předsedu senátu Miroslava Mjartana. Ten v případu doteď rozhodoval. "Nečesaný byl tak odebrán svému zákonnému soudci," upozorňuje spolek Šalamoun.

Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

Lukáš Nečesaný
aktualizováno 30.11.
Soudní maraton

Kauza Nečesaný znovu na startu. Ke krajskému soudu míří pošesté!

Kauza Lukáše Nečesaného, kterého už české soudy několik let "popotahují" za pokus o vraždu kadeřnice v Hořicích, se znovu vrací na začátek. Vrchní soud v Praze totiž opět zrušil osvobozující verdikt a poslel případ už pošesté k hradeckému krajskému soudu.

Komplic vraždy manželů z chatové osady na Ústecku
24.10.
Zatím nepravomocně

Jaroslav měl vrahovi pomáhat svázat oběti! Odsedí si 10 let

Deset let za mřížemi. Tolik si má odsedět Jaroslav Topinka, který podle obžaloby pomáhal vrahovi manželů z chatové osady na Ústecku. Šlo o zvlášť brutální případ, který tehdy vyděsil nejen obyvatele Ústí nad Labem.

Odsouzený cizinec za pokus o vraždu policisty
aktualizováno 24.09.
hrozí mu deset let

Mladík ukradl auto a prorazil zátaras. Lidé museli uskakovat

Deset let vězení za pokus o vraždu policisty si u krajského soudu v Hradci Králové vyslechl dvacetiletý cizinec. Z Rakouska do Polska loni v listopadu převážel přes Českou republiku kradené auto a na Semilsku se ho snažila zastavit policie, která udělala na silnici zátaras. Řidič měl ale neustále přidávat, a tak policista na poslední chvíli uskočil.