Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda
včera 18:33

VIDEO: Soud bude rozhodovat o uvalení vazby na řidiče, který boural v Mariánských Lázních

Okresní soud v Chebu dnes poslal do vazby řidiče, který o uplynulém víkendu zavinil vážnou dopravní nehodu u Mariánských Lázní. Zasahující policisté pak zjistili, že před jízdou pil alkohol.

Drogy - ilustrační
včera 14:15

VIDEO: Jihočeská policie letos nasadí více kriminalistů na pátrání po výrobě a prodeji drog

Jihočeská policie letos nasadí na pátrání po výrobě a prodeji drog více kriminalistů, než tomu bylo v předcházejících letech. Loni se jim podařilo odhalit téměř tři sta případů, což je nejvíc za poslední tři roky.

Drogy - ilustrační
19.02.

VIDEO: Tři policejní akce a čtyři zadržení dealeři

Tři akce - čtyři zadržení dealeři. Takový byl poslední měsíc kriminalistů z protidrogového oddělení na pražském Žižkově. Zajistit se jim podařilo stovky gramů pervitinu a náčiní k jeho výrobě. Případ sledoval Ondřej Špalek.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Zámek Hluboká
19.02.

VIDEO: Spor kvůli uzavření zámecké zahrady v Hluboké

Ostrý spor se vede kvůli uzavření zámecké zahrady v Hluboké. Správci zámku ji začali v nočních hodinách zamykat. A to kvůli tomu, že se tam prý množily útoky vandalů. Jenže proti jsou obyvatelé města a dokonce už sepsali i petici. A chtějí se obrátit i na ministra kultury.

Požár lokomotivy
19.02.

VIDEO: Požár na nádraží ve Studénce na Novojičínsku. Hořela tam lokomotiva

Požár na nádraží ve Studénce na Novojičínsku večer zastavil vlaky mezi Prahou a Ostravou. Za jízdy tam začala hořet lokomotiva. Strojvedoucí stihl včas zastavit a přivolat pomoct. Zraněn nikdo nebyl. Lokomotiva táhla prázdné nákladní vagóny. Hořet prý začalo ve strojovně už za jízdy.

Sídliště Zelená liška - 4
19.02.

VIDEO: Ministerstvo chce větší kontrolu pronajímatelů bytů

Lidé, kteří pronajímají své byty, to v budoucnu zřejmě nebudou mít jednoduché. Ministerstvo průmyslu a obchodu totiž chce tuto činnost vázat živnostenským listem. Kritici si ale myslí, že to zásadně omezí vlastnické právo.

Výbuch plynové láhve
18.02.

VIDEO: Muž utrpěl vážná zranění při explozi plynové láhve

Při explozi propanbutanové láhve v přístřešku bezdomovců se včera v podvečer v Plzni zranil dvaapadesátiletý cizinec. Utrpěl popáleniny horní části těla.

Dopravní nehoda - ilustrační foto
18.02.

VIDEO: Ranní náledí překvapilo řidiče. Policie řešila desítky nehod

Desítky drobných dopravních nehod ráno způsobily problémy mnoha řidičům. Bouralo se hlavně kvůli namrzlým silnicím. Policisté nejčastěji vyjížděli na východě Moravy, na Kroměřížsku nebo Pardubicku.

2246714
17.02.

VIDEO: V Benátkách začal tradiční karneval na téma Měsíc

Italské Benátky žijí karnevalem. Světově proslulý festival města na laguně zahájily už tradiční průvody gondol. Letos vzdali organizátoři hold padesátému výročí přistání člověka na Měsíci. Karneval plný rejů masek a divadelních představení potrvá až do 5. března.

Opilý muž v autě
17.02.
alkohol za volantem

Po silnicích se proháněli opilí řidiči. Jeden chtěl odvézt od policistů domů

Opilých řidičů na našich silnicích pořád neubývá. Hned dva chytili v pátek policisté v Praze. Jeden se je dokonce snažil uplatit a pak chtěl, aby ho odvezli domů. Druhý zase naboural do stromu a orientační dechová zkouška u něj ukázala přes tři promile.