Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Brexit - Theresa Mayová
včera 22:22

VIDEO: Mayová odmítá spekulace o druhém referendu o brexitu

Britská premiérka znovu sklízí kritiku za svou dohodu o brexitu. Podle opozice se snaží umlčet debatu v parlamentu. Britská vláda se 100 dní před odchodem země z Evropské unie začala připravovat na možný tvrdý brexit.

Migranti a policisté na mexicko-americké hranici
včera 22:13

VIDEO: Američané ročně deportují zpátky až 100 tisíc lidí

Situace na hranici Mexika a Spojených států se dál vyostřuje. Stovky migrantů se denně snaží překonat zeď, která země odděluje.

Policejní pes se sněhovýma botama
17.12.

VIDEO: Policejní pes v Jižní Dakotě si sněhové boty moc neoblíbil

Pes policie Jižní Dakoty se učí, jak chodit ve speciálním zimním obutí. Podle záběrů to vypadá pro trénovaného psího policistu na pořádný nezvyk.

Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Kormorán velký
17.12.

VIDEO: Myslivci dostávají peníze za zobáky kormoránů

Státní veterinární správa začne od myslivců vykupovat zobáky kormoránů a to v rámci boje proti těmto přemnoženým ptákům. Způsobují totiž milionové škody rybářům. Myslivci od státu za každý zobák dostanou zástřelné 500 korun. Proti tomu ale protestují ornitologové.

Nehoda kamionu
14.12.

Náklaďák po nehodě čeká poslední cesta a to na vrakoviště

Kuriózní nehoda se stala ve čtvrtek večer u Holic na Pardubicku. Jeden náklaďák táhl druhý kvůli poruše, jenže jeden z řidičů podle policie nejspíš nedával pozor a nevybral zatáčku. Souprava s chladírenskými výrobky tak skončila na boku.

Muž u počítače
14.12.
podvody na seznamce

VIDEO: Pozor na Jekatěrinu! Může vás obrat o peníze

Zlínská policie varuje před podvody na internetových seznamkách. Velmi obezřetní by měli být hlavně muži.

školáci - ilustrační foto
14.12.

VIDEO: Školáci chtějí cestovat časem a být nesmrtelní!

Nejoblíbenější věcí u dětí je mobilní telefon. Zjistili to statistici v rámci takzvaného mini-sčítání, do kterého se zapojilo přes 26 tisíc žáků základních škol. Děti měly do dotazníku uvést jednu nadpřirozenou schopnost, kterou by chtěly mít. Nejvíce by jich chtělo umět cestovat časem nebo být nesmrtelný.

Nejbohatší Ind vdává dceru! Dorazila Hillary Clintonová i Beyoncé
13.12.

VIDEO: Nejbohatší Ind vdává dceru! Dorazila Hillary Clintonová i Beyoncé

Na svatbu dcery nejbohatšího Inda a jejího přítele z dětství, který také pochází z prominentní rodiny, dorazila do Bombaje bývalá první dáma Spojených států nebo zpěvačka Beyoncé. Na svatbu také přijela řada hvězd tamního filmového průmyslu - tedy Bollywoodu

Na dostihovém závodišti vzniklo ledové kluziště
13.12.

VIDEO: Na dostihovém závodišti vzniklo ledové kluziště

Začalo mrznout a v českých městech už rostou ledová kluziště. Mají ho například v Českých Budějovicích, anebo nově i v Pardubicích přímo v areálu dostihového závodiště. Lidé si tam mohou zabruslit až do začátku března.

Hana Zagorová - 1
13.12.

Co dnes uvidíte v pořadu Život ve hvězdách

Hanka Zagorová nás pozvala k sobě domů, Marek Ztracený se postaví čelem svému velkému strachu, a podíváme se také na video, které boří internet.