Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Trojúhelníkové stavby na Měsíci
Aktualizováno 13.3. 2017 15:32
Trojúhelníkové objekty

Záhadné stavby na Měsíci: Létající talíře a základny, tvrdí ufologové!

Žijí na Měsíci mimozemšťané? Ufologové zveřejnili další snímky, které mají ukazovat základny měsíčních lidí. Už dříve prý NASA vyfotila létající talíře, které jsou těm na povrchu Měsíce neuvěřitelně podobné.

Poprask na orbitu

Na záběrech z ISS se objevilo "megaufo", NASA záznam stopla!

Znovu se potvrdilo, že přímý přenos z kamer Mezinárodní vesmírné stanice (ISS) je zlatým dolem pro příznivce mimozemského života a fandy konspiračních teorií. Tentokrát je úlovek dokonce extra velký.

UFO nad Kuvajtem - reprofoto
Aktualizováno 20.2. 2017 12:03
video světelná anomálie

Tři lidé natočili tajemný úkaz nad Kuvajtem. Lovci UFO mají jasno

Lovci UFO přišli opět se senzačním objevem, nad Kuvajtem se objevilo zvláštní světlo, které po chvíli zase zcela zmizelo. Zajímavé na celém pozorování je to, že se na internetu objevilo hned několik videí od různých pozorovatelů.

Prásk.tv píše:

Ruka mimozemšťana
čtěte o tématu UFO na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

Flotila UFO?

Nad Mexikem se vznášela záhadná světla! Důkaz smazali z internetu

Několik flotil UFO se údajně pokusilo přeletět z Mexika do USA. Tvrdí to ufologové, kteří se zajímají o video, jež natočili lidé na mexické hranici. Tajemný záznam ale někdo z internetu odstranil!

Galerie Historický důkaz UFO?

Záhada: V kufříku našli podivné nákresy mimozemšťanů! GALERIE

Internet obletěly fotografie kufříku, který ukrývá záhadné dokumenty z minulého století, u nichž vůbec není jasné, o co se jedná. Kromě osobních dopisů a technických nákresů obsahuje kufřík totiž i prapodivné nákresy mimozemských civilizací a dalších nadpřirozených zjevení.

jak na to!

Odborník radí: Co dělat, když vidíte na obloze UFO? NÁVOD

Vidíte létat záhadný objekt na obloze? Netušíte, co by to mohlo být? Jan Šifner, zástupce ředitele Hvězdárny a planetária v Praze poradil, jak máte v takovém případě postupovat. Ná základě vašich poznatků mohou odborníci z hvězdárny zjistit, co jste pozorovali. Jednadlo se o návštěvu z vesmíru?

1955338
Aktualizováno 25.1. 2017 14:05
video jako důkaz

UFO odčerpává vodu z moře! Všechno natočila kamera!

Video pořízené na pobřeží Alžírska zachycuje obří vodní tornádo, které se zvedá vysoko nad mraky. Objevily se tak spekulace, že by mohlo jít o mimozemskou civilizaci, která ze Středozemního moře stahuje vodní zásoby. Tuto teorii podporuje i fakt, že na nahrávce ufologové spatřili podivný létající předmět.

Podle lovců UFO zakryl astronaut výhled na záhadný objekt
Aktualizováno 16.1. 2017 16:10
výměna baterií

Tají nám UFO? Astronaut na ISS skryl podivný světlý objekt

Lovci UFO mají další senzaci, během výstupu do vesmíru při výměně baterií na Mezinárodní vesmírné stanici (ISS) našli nadšenci na záběrech záhadné blikající světlo, které následně astronaut zakryje rukou.

Ufo nad Blanskem
Aktualizováno 6.1. 2017 13:20
VIDEO

UFO nad Blanskem? Žena natočila video jako důkaz. Viděli ho i další

Že by návštěva z vesmíru? Žena z Blanenska se ve čtvrtek dívala na nebe, kde se objevil zvláštní úkaz. Tvrdí, že ho pozorovala přibližně hodinu.

Mimozemský život

VIDEO: Z Měsíce startují stovky létajících talířů, tvrdí lovci UFO

Záběry amatérského astronoma zaujaly pátrače po mimozemském životě. Podle něj totiž zachycují, jak z povrchu měsíce startují stovky létajících talířů! Odborníci jsou ale k videu skeptičtí, startující létající talíře prý nejsou ničím jiným než optickou iluzí.