Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jeskynní potápěči
aktualizováno 18.01.
významný objev

V Mexiku objevili nejdelší jeskyni na světě. Skrývá tajemství Mayů

V Mexiku objevili nejdelší podmořský jeskynní systém na světě. Měří 347 kilometrů a zřejmě odhalí mnoho nových informací o historii Mayské civilizace.

Mayský chrám v Palenque - 1
31.07.
Cesta duše

Mayský chrám skrýval tajemství! Historici odhalili tunel do podsvětí

Archeologové objevili v lokalitě Palenque na jihu Mexika další unikát. Mayové v Chrámu nápisů vybudovali podzemní vodní tunel, který vedl k hrobce vládce Pakaly. Podzemní pramen měl odvést jeho duši do podsvětí.

Mayská pyramida
12.05.
archeologie

Ztracené mayské město? Jen opuštené pole, tvrdí expert

Po úžasném prohlášení o objevu ztraceného mayského města mladým Kanaďanem se zvedly pochybovačné hlasy, podle kterých nemusí být na satelitních snímcích zbytky budov a městské infrastruktury, ale něco mnohem prostšího. Odborníci tvrdí, že by se mohlo jednat například o opuštěné pole. Ověřit nebo vyvrátit teorii o mayském městě může jen pozemní expedice, ta ale může trvat měsíce.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE !! Soutěž o 1+1 kompletní dioptrické brýle, které jinde nekoupíte a konzultaci odborníka

Vyberte si nové brýle v klidu domova a za pomoci vašich nejbližších. Kromě webu a kamenných prodejen můžete vybírat i doma. OptikDoDomu dodal již více než 100 tisíc brýlí a vy nyní můžete vyhrát 1+1 dioptrické brýle v rámci jednoduché soutěže.

Mayská pyramida
aktualizováno 11.05.
úžasný objev

Kluk z Kanady (15) objevil pomocí hvězd ztracené mayské město

Kanadský student učinil úžasný objev. Při studování mayské civilizaci si všiml, že města svou polohou odpovídají umístění hvězd v souhvězdích. Díky tomu pak pomocí satelitních snímků našel dosud neobjevené mayské město uprostřed mexické džungle.

Mexické důkazy o existenci UFO
04.12.
UFO existuje

PRŮLOM: Vláda zveřejnila tajné dokumenty! Dokazují existenci mimozemšťanů

Tohle je zřejmě přelom ve výzkumu mimozemských civilizací! Mexická vláda odhalila podklady, které by mohly jednou provždy prokázat existenci UFO! Podívejte se.