Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smrtelná nehoda na D1
aktualizováno 07.11.
Zemřela spolujezdkyně

Smrtelná nehoda na D1 u Jihlavy! Auto narazilo do kamionu

Na dálnici D1 u Jihlavy krátce po šesté hodině ráno došlo k tragické nehodě. Na 116. kilometru narazila tmavá fabie combi zezadu do pomalu jedoucího náklaďáku. Spolujezdkyně z auta na místě zemřela. Doprava byla na místě svedena do jednoho pruhu a tvořily se kolony.

Nehodu na D1 způsobila kráva
aktualizováno 31.10.
Série havárií

Bizarní nehoda na D1! Hromadnou srážku způsobily krávy na silnici

Kvůli sérii nehod byla večer na několik hodin v obou směrech přerušena doprava na dálnici D1. Na 34. kilometru došlo ke srážce několika aut se skotem pohybujícím se na vozovce. Na místo letěl i vrtulník.

Nehoda na dálnici
aktualizováno 30.10.
Dopravní komplikace

Hromadná nehoda zablokovala D1! Nejméně čtyři lidé se zranili

Hromadná nehoda čtyř aut nedaleko Hladkých Životic na Novojičínsku zablokovala v pondělí večer provoz na dálnici D1. Nejméně čtyři lidé se zranili. V místě srážky se tvořily dlouhé kolony, vozovka byla uzavřena.

Obchodní sdělení

Tahle žena ví, jak zajistit podnikatelům úspěch

Networkerka Gabriela Mrkvicová se podělila o své zkušenosti z podnikatelského světa.

Kontroly na D1
18.10.
Rozsáhlá akce

V pořádku nejsou auta ani řidiči, ukázaly kontroly "cizích" kamionů

Rozsáhlé mimořádné kontroly zaměřené hlavně na zahraniční kamiony rozjeli policisté a celníci na Vysočině - a to na dálnici D1 i dalších hlavních tazích, které vedou na jih Evropy.

Nehoda kamionů
aktualizováno 09.10.
Odstraňování nákladu

Dva kamiony se střetly na dálnici D1. Dva zranění, tvořily se kolony

Dva zranění po nehodě dvou kamionů na 130. km směr Praha. Na místě se tvořily dlouhé kolony, probíhalo také odstraňování vysypaného nákladu. Po provedení dechové zkoušky nebyl u řidičů zjištěn alkohol.

Vážná nehoda na D11 - 14
29.09.
Hloupý nápad

Opilý muž chtěl přeběhnout dálnici, skončil v péči záchranářů

Opravdu hloupý nápad měl před páteční půlnocí čtyřiapadesátiletý cizinec poblíž Bravantic na Novojičínsku. Chtěl si totiž cestu zkrátit přeběhnutím dálnice. Vzápětí ho smetlo auto.

Oprava dálnice D1
27.09.
Dopravní situace

Opravený úsek D1 se otevírá, jinde ale práce nabírají zpoždění!

O nadcházejícím prodlouženém víkendu se otevře další opravený úsek dálnice D1 - a to na Benešovsku. Stavební stroje tak zůstanou už jenom na posledním úseku u Humpolce - tam jsou ale práce ve skluzu.

Nehoda na D1
aktualizováno 22.09.
Srážka dvou aut

Nehoda zablokovala D1! Kolona už má 10 kilometrů, 2 zranění

Dlouhá kolona se tvoří na dálnici D1 u Velkého Beranova. Ve směru na Prahu se srazila dvě auta, jedno skončilo na střeše. Záchranáři do nemocnice přepravili dva středně těžce zraněné. Kolona už dosáhla deseti kilometrů.

Kolona na dálnici D1
aktualizováno 19.09.
Tragické srážky

Černá středa na Vysočině: Při nehodách zemřeli už čtyři lidé!

Už čtyři lidé zemřeli ve středu při dopravních nehodách na Vysočině. Na dálnici D1 nejdříve auto srazilo chodce, další se pak střetlo s kamionem. Na Žďársku pak při srážce dvou aut zemřel spolujezdec. K zatím poslední tragické srážce došlo krátce po 13. hodině

Oprava dálnice D1
aktualizováno 04.09.
Otevření oddáleno

Oprava D1 nabírá zpoždění, auta tu měla projet už před měsícem!

Už téměř měsíc se mělo jezdit po nově opraveném úseku dálnice D1 u Velkého Meziříčí. Jenže práce tam budou probíhat ještě nejméně dva týdny. Stavební firmě, která tam zápasila se zpožděním už v zimě, proto hrozí od Ředitelství silnic a dálnic vysoké pokuty.