Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nebezpečné močení

Auto stojící u krajnice na D1 smetl kamion, posádka si byla odskočit

Obrovské štěstí v neštěstí měla posádka stříbrné škodovky, která ve čtvrtek ráno zastavila na 96. kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu. Osobní auto smetl přijíždějící maďarský kamion.

bez známky

Dobrá zpráva! Na části dálnice D1 možná budeme jezdit zadarmo

Praha vyzve ministerstvo dopravy, aby se v úseku dálnice D1 mezi exitem 12 a hlavním městem trvale nemusely platit dálniční poplatky. Dnes o tom rozhodli pražští radní. Jízda po tomto úseku dálnice před metropolí je nyní bezplatná v souvislosti s rekonstrukcí ulice Přátelství. Jde však zatím o dočasné opatření.

Srážka tří kamionů na Pražském okruhu
Aktualizováno 6.6. 2017 13:27
galerie dlouhé kolony

Kolaps Pražského okruhu: Provoz blokovaly dvě nehody kamionů

V úterý brzy ráno zablokovala pražský okruh nehoda tří kamionů. Kamiony zcela zablokovaly silnici ve směru na Brno. Policie během zásahu uzavřela Cholupický tunel a odkláněla dopravu. Kvůli odklízení následků nehody byla dálnice až do pozdního dopoledne uzavřena. Jen o pár hodin později se v opačném směru na 81. kilometru srazily další dva kamiony.

Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Nehoda na D1 - 6
Aktualizováno 31.5. 2017 18:12
Dopravní omezení

D1 ve směru na Brno stála! Na Vysočině se srazilo pět aut

Dálnici D1 uzavřela ve středu po poledni vážná dopravní nehoda. Na 131. km ve směru na Brno se srazilo pět aut. Podle policie se nehoda naštěstí obešla bez zranění.

Nehoda na D1
Aktualizováno 29.5. 2017 17:56
video + galerie uzavírka skončila

Kolaps na D1: Dálnici ucpala srážka dvou kamionů, zemřel řidič!

Smrtelná nehoda dvou kamionů v pondělí uzavřela dálnici D1 na 172. kilometru ve směru na Prahu. Na místě přistál i záchranářský vrtulník, policisté odkláněli dopravu u sjezdu na Ostrovačice. Nyní je místo opět průjezdné.

Nehoda nákladních vozidel u Prahy - 5
Aktualizováno 25.5. 2017 13:56
Vážné nehody

Dálnici D1 u Prahy a na Vysočině zablokovaly nehody kamionů

Vážným zraněním řidiče kamionu skončila dopolední nehoda tří náklaďáků na 132. kilometru nejvytíženější české dálnice. Dálnice byla ve směru na Brno přibližně hodinu uzavřena, na místě je stále provoz veden jen jedním pruhem a vytvořila se desetikilometrová kolona. K vážné nehodě došlo také před Prahou.

Hromadná nehoda na D1
Aktualizováno 16.5. 2017 09:59
Hromadná nehoda

Dálnici D1 zablokovala nehoda sedmi aut! Doprava kolabovala

Hromadná nehoda zablokovala dálnici D1 na 166. kilometru. U Devíti křížů se srazilo sedm aut, tvoří se kolony. Ve směru na Brno jsou oba pruhy uzavřeny, místo se objíždí přes odpočívadlo a benzinku.

Nehoda kamionu na D1
Aktualizováno 15.5. 2017 17:55
Nehoda kamionu

Na dálnici D1 se převrátil kamion! Vyprošťování trvalo hodiny

Provoz na dálnici D1 brzdila na 126. kilometru nehoda kamionu. Řidič sjel ze silnice a náklaďák se převrátil na bok. Policie kvůli odklízení havarovaného stroje blokovala odstavný a jeden jízdní pruh.

Nehoda u Jihlavy
Aktualizováno 8.5. 2017 17:53
Uzavřená dálnice

Vážná nehoda na D1 u Jihlavy. Dálnice ve směru na Prahu stála

Kvůli vážné nehodě musela být v pondělí před 15. hodinou částečně uzavřena nejvytíženější česká dálnice. K nehodě došlo na 124. km ve směru na Prahu. Provoz byl obnoven přibližně po hodině

Nehoda s 6 zraněnými u Domašova - 3
Aktualizováno 30.4. 2017 16:06
galerie omezený provoz

Dálnici D1 uzavřela vážná nehoda! Šest zraněných, jeden těžce

Na dvě hodiny byla kvůli nehodě dodávky na 169. kilometru v neděli uzavřena dálnice D1 směrem na Prahu. Zranilo se šest cizinců, z toho jeden těžce. Řidič pravděpodobně usnul.