Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hromadná nehoda na D1
aktualizováno včera 21:02
Vážná srážka

Nehoda na šest hodin zcela uzavřela D1 směrem na Prahu

Vážná nehoda tří nákladních aut v pondělí dopoledne přerušila provoz na dálnici D1 na Vysočině ve směru na Prahu. Dálnice byla šest hodin zcela neprůjezdná, policisté proto odkláněli dopravu u exitu Měřín.

Kolony na silnicích
08.04.
Vyzkoušeli jsme

Pět uzavírek, nespočet omezení. Jak dlouho trvá cesta po D1?

Na cestách mezi Prahou a Brnem zažívají také v letošním roce řidiči spoustu komplikací. Kromě těch menších je na dálnici D1 pět rozsáhlých uzavírek. Štáb televize Nova projel v pátek celou cestu tam i zpátky, aby zjistil, zda se vyplatí některá omezení objíždět.

Stavební práce na D1
aktualizováno 07.04.
Objízdné trasy

Dálnici D1 uzavřeli! Bourají dva nadjezdy, do rána neprojedete

Dálnice D1 je mezi exity 90 a 112 v obou směrech neprůjezdná. Důvodem uzavírky je plánované bourání dvou nadjezdů. Dálnice bude neprůjezdná do nedělního rána. Řidiči se musejí úseku vyhnout na objízdných trasách.

Obchodní sdělení

Pozor na „fake news“ - v Německu kvalitní diesely rozhodně nezlevňují

Média jsou nyní plná informací o tom, že se hlavně Němci zbavují svých aut s turbodiesely kvůli přísnějším emisním normám a prodávají je klidně i pod cenou. Podle některých médií dosahují slevy na nové i ojeté vozy z koncernu VW dokonce až 40 %.

Oprava dálnice D1 - ilustrační foto
07.04.
chaos na silnicích

POZOR: Provoz na D1 se zastaví, dálnici čeká úplná uzavírka

Na dálnici D1 se ze soboty na neděli chystá velká uzavírka mezi 90. a 112. kilometrem kvůli demolici dvou nevyhovujících nadjezdů. Provoz bude uzavřen v obou směrech. Řidiči se tak musí připravit na dlouhou objížďku přes Havlíčkův Brod.

Nehoda na D1 - Fotografie z místa nehody z kamer a ilustrační fotografie
04.04.
Dopravní kolaps

Nehoda v zúžení ochromila D1, kolona měřila 10 kilometrů!

Provoz na dálnici D1 směrem na Prahu zkomplikovala ve středu ráno nehoda tří osobních aut na Benešovsku. Srážka se sice obešla bez zranění, ale auta nabourala v zúženém úseku, takže místo ucpala jako zátka.

Nebezpečné předjíždění na D1
aktualizováno 04.04.
VIDEO Šlo o mstu?

Nebezpečný manévr! Octavia natlačila druhý vůz na svodidla

S nebezpečným manévrem, který zachytila kamera za sklem v autě, se na redakci TN.cz obrátil jeden z řidičů. Záběry podle něj vznikly na dálnici D1, kde jej měl na svodidla natlačit řidič služebního vozu společnosti Zetor. Autor videa tvrdí, že ze strany druhého řidiče šlo o pomstu za to, že předtím při předjíždění blokoval rychlý pruh.

Kolony na dálnici D1
aktualizováno 29.03.
kilometrové kolony

Dálnice D1 dnes už podruhé stojí. Kamion naboural do šesti aut

Řidiči, kteří dnes jedou po dálnici D1 z Prahy do Brna, by se měli obrnit trpělivostí. Silnici už podruhé zablokovala dopravní nehoda. Tvoří se několikakilometrové kolony.

Hromadná nehoda na D1
aktualizováno 21.03.
Dopravní komplikace

V zúženém úseku D1 u Jihlavy se srazilo šest aut, tvořily se kolony

Je to sotva pár dní, co se na několik úseků dálnice D1 po zimní přestávce vrátili dělníci, aby mohli nejstarší české dálnici nový "kabátek". Už to řidičům komplikuje cestu. Ve středu odpoledne se navíc v zúženém úseku stala hromadná nehoda.

Uzavřená dílnice
19.03.
Opravy se rozběhly

Na D1 se po zimní pauze vrátili dělníci a stroje, řidiči zpomalují

Na dálnici D1 ráno poprvé po zimní pauze vyjely stavební stroje, a to na dva úseky na Vysočině. Dělníci tam začali s demontáží svodidel a úpravami středových pásů. Řidiči musí v těchto úsecích jezdit ve zúžených pruzích a omezenou rychlostí.

Hromadná nehoda na D7 - 2
aktualizováno 19.03.
Počasí komplikuje dopravu

Tři dálnice zablokovaly nehody. U Mladé Boleslavi zemřela řidička

Na velké komplikace se musí připravit řidiči na dálnicích D1, D7 a D11, které v pondělí ráno zablokovaly hromadné dopravní nehody. Na D1 se srazily 2 náklaďáky a 5 aut, na D7 autobus se dvěma vozy a na D11 šest aut.