Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kolona na dálnici D1
aktualizováno 19.09.
Tragické srážky

Černá středa na Vysočině: Při nehodách zemřeli už čtyři lidé!

Už čtyři lidé zemřeli ve středu při dopravních nehodách na Vysočině. Na dálnici D1 nejdříve auto srazilo chodce, další se pak střetlo s kamionem. Na Žďársku pak při srážce dvou aut zemřel spolujezdec. K zatím poslední tragické srážce došlo krátce po 13. hodině

Oprava dálnice D1
aktualizováno 04.09.
Otevření oddáleno

Oprava D1 nabírá zpoždění, auta tu měla projet už před měsícem!

Už téměř měsíc se mělo jezdit po nově opraveném úseku dálnice D1 u Velkého Meziříčí. Jenže práce tam budou probíhat ještě nejméně dva týdny. Stavební firmě, která tam zápasila se zpožděním už v zimě, proto hrozí od Ředitelství silnic a dálnic vysoké pokuty.

Smrtelná nehoda na D1
aktualizováno 17.08.
tragická nehoda

Vteřina a řidič vyletěl z dálnice D1 do lesa, na místě zemřel

Dálnici D1 v pátek v dopoledních hodinách zastavila nehoda auta. Řidič z dosud neznámých příčin vyjel z dálnice a na místě zemřel. V místě se tvoří kolony.

Obchodní sdělení

Chcete vlastní bydlení? Nečekejte, až se podmínky zpřísní

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Stavba na dálnici D7
12.08.
D1 a D3

Rozkopané dálnice, ale stroje stojí! Silničáři přiznali měsíc skluz

Zkouška trpělivosti. Tak komentovali řidiči víkendovou cestu z jihu Čech na Prahu. Od pátku tam kvůli dostavbě dálnice D3 museli využívat objízdné trasy. A opět se to neobešlo bez kritiky na rychlost stavby. Ostrá slova už dlouho provázejí také opravu D1, kde i tento víkend stroje spíše stály, než aby jely na plný výkon.

Kolony na silnicích
aktualizováno 11.08.
hromadná nehoda

D1 blokovaly dvě nehody, řidiči trčí v kilometrových kolonách!

Sobotní provoz na dálnici D1 výrazně zkomplikovala hromadná nehoda hned pěti aut na 184. kilometru ve směru na Prahu. Jen o pár desítek minut později se v koloně srazila další dvě auta, druhá nehoda už se ale neobešla bez zranění. Za nehodami se tvořily dlouhé kolony.

Nehoda na D1
aktualizováno 07.08.
zasahoval vrtulník

Provoz na dálnici D1 zastavila nehoda tří náklaďáků a dodávky

Nehoda tří kamionů a dodávky se stala v úterý kolem půl třetí odpoledne u Velkého Beranova na Jihlavsku ve směru na Brno. Na místě zasahují hasiči i záchranáři.

Nehoda na 87. kilometru D1 u Humpolce
aktualizováno 06.08.
Tragická autohavárie

Auto po nehodě srazilo na dálnici D1 dělníka, na místě zemřel

Na 87. kilometru dálnice D1 nedaleko Humpolce došlo v pondělí kolem čtvrt na dvě ke srážce dvou automobilů. Jedno auto vylétlo až na svodila a srazilo dělníka, který na dálnici pracoval. Na místě zemřel.

Kamion se na slovenské D1 převrátil a rozsypal kukuřici
31.07.
uvězněni v horku

VIDEO: Kamion se převrátil na bok, kukuřice byla po celé dálnici

Slovenští policisté za sebou mají velmi náročnou neděli, kdy se na dálnici D1 převrátil kamion. Komunikace musela být na dlouhou dobu zcela uzavřena, policisté kromě vyšetřování nehody rozdávali řidičům, kteří museli v koloně čekat, vodu. Policie nyní zveřejnila záběry zachycující celou nehodu.

Dálnici D1 uzavřely hromadné nehody
aktualizováno 30.07.
dlouhé kolony

D1 stála v obou směrech! Dálnici uzavřely hromadné nehody

Kvůli dopravní nehodě na 103. kilometru byla v pondělí ráno zcela uzavřená dálnice D1 ve směru na Prahu. Policie dopravu odkláněla na Havlíčkův Brod. Řidiči museli počítat s dlouhým zdržením, za nehodou se okamžitě vytvořila dlouhá kolona, která měla přes 12 kilometrů. Auta stála v kolonách i na objízdných trasách. Po deváté hodině se v opačném směru srazilo šest osobních aut. Na místo zamířil vrtulník záchranářů.

Kamery na dálnici D1 u Jihlavy
aktualizováno 25.07.
vyplatily se

Jihlava jásá! Díky kamerám na dálnici D1 vybralo město 8 milionů

Stavební práce na opravovaném úseku dálnice D1 u Jihlavy se blíží ke konci - skončilo tam proto i úsekové měření. Kamery si na vlastní náklady pořídilo město Jihlava a skoro dvoumilionová investice se magistrátu bohatě vyplatila. Na pokutách totiž hříšníci zaplatí až čtyřnásobek toho, co město do systému vložilo.