Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dálnice D1 - ilustrační foto
aktualizováno 18.10.
Nové radary

Pozor na pokuty! Na D1 začali měřit rychlost v nových úsecích

Na dálnici D1 se začala úsekově měřit rychlost, a to mezi sjezdy Velké Meziříčí a Lhotka. Původně Ředitelství silnic a dálnic předpokládalo, že letos rozmístí radary na pěti opravovaných úsecích, nepodařilo se ale dokončit výběrové řízení na dodavatele systémů.

Oprava mostu
16.10.
Šestkrát uzavírka

Obrovský jeřáb, 36tunové nosníky: Takhle silničáři stavěli most na D1!

Hned šestkrát byla v noci na pondělí v obou směrech uzavřena dálnice D1 nedaleko Velkého Meziříčí. Silničáři tam stavěli nad vozovkou polovinu mostu a museli dálnici zavřít vždy na několik desítek minut.

Na dálnici D1 se z kamionu vysypalo uhlí
aktualizováno 29.09.
Kuriózní nehoda

Na D1 se z kamionu vysypaly tuny uhlí, tvoří se dlouhé kolony

S vážným dopravním omezením musí počítat řidiči, kteří jedou po dálnici D1 ve směru na Brno. Na Vysočině se na 125. km vysypaly z maďarského kamionu dvě tuny uhlí. Provoz je sveden do jednoho pruhu, tvoří se kolony a omezení potrvá několik hodin.

Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Nehoda na D1 - 3
aktualizováno 30.08.
Hromadná nehoda

Na D1 se srazil autobus se třemi náklaďáky! Dálnice na Prahu stojí

Na dálnici D1 se srazila tři nákladní auta, autobus a jedno osobní auto. Jízdní pruhy ve směru na Prahu jsou zcela uzavřeny. Policie zatím informovala o jednom těžce zraněném člověku.

Jízda policistů v levém jízdním pruhu
aktualizováno 27.08.
Kontroverzní video Policie na dálnici D1

Jízda v levém pruhu, otevřené dveře. Je to v pořádku, říká policie

Na internetu se objevilo kontroverzní video, které zachycuje policejní dodávku na dálnici D1 u Jihlavy. Řidič, který video natočil, se domnívá, že policisté nerespektují pravidla silničního provozu a bezdůvodně jedou v levém pruhu. Redakce TN.cz oslovila dopravního experta, ministerstvo dopravy a také policii, aby video posoudili.

Dodge
aktualizováno 22.08.
Zběsilý únik

Dvě honičky v šílené rychlosti: Oba piráti skončili v poutech

Hned dvě honičky až ve dvousetkilometrové rychlosti po dálnicích mají za sebou policisté. Koncem minulého týdne pronásledovali řidiče na dálnici D1 nedaleko Vyškova, včera zase zdrogovaný a opilý cizinec ujížděl po D11 a snažil se s kradeným vozem dostat do Polska. Oba nakonec skončili v poutech.

Převrácená cisterna na D1 začala hořet
aktualizováno 19.08.
hořící kabina

Cisterna začala po nehodě hořet, dálnice D1 byla neprůjezdná

Dálnice D1 byla na 310. kilometru kvůli požáru nákladního vozidla uzavřena. Cisterna narazila do středových svodidel, která byla rozeseta po celé vozovce. Na místě zasahovali hasiči a policisté.

Policie vyšetřuje dopravní nehodu - ilustrační
aktualizováno 18.08.
Tvoří se kolony

V zúžení na D1 se srazily autobus, náklaďák a auto! 14 zraněných

Na dálnici D1 v místě zúžení na 49. kilometru ve směru na Brno se srazil autobus, nákladní a osobní vozidlo. Z místa je hlášeno 14 lehce zraněných lidí. Kolona začíná na 41. kilometru.

Vrtulník při záchraně
aktualizováno 18.08.
nehoda na D1

Kamion vrazil do osobáku, ten na místě vzplanul. Zemřeli dva lidé

Tragická nehoda se stala krátce před jednou hodinou odpoledne na dálnici D1 u Hladkých Životic na Novojičínsku. Srazily se tady dva kamiony a osobní auto. Dva lidé nehodu nepřežili, další dva jsou zraněni.

Požár kamionu na D1
aktualizováno 16.08.
Kompletní uzavírka

V opravovaném úseku D1 shořel kamion, dálnice byla uzavřená

Dálnice D1 stála od středečního rána v obou směrech! Na 36. kilometru ve směru na Prahu vzplál kamion. Bohužel hořet začal zrovna v úseku, kde je dálnice kvůli rekonstrukci zúžená. Policisté tak museli nejvytíženější dopravní tepnu zcela uzavřít. Otevřít se ji povedlo až po 17. hodině, v místech jsou stále dlouhé kolony.