Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Symboly zlodějů
19.06.
Pozor na zloděje

Máte na domě některý z těchto symbolů? Můžete být v ohrožení!

Přemýšleli jste někdy, co znamenají symboly, které sprejeři nechávají na omítkách domů? Jestli jste dosud byli přesvědčení, že šlo jen o vandaly, tak se mějte na pozoru! Nasprejované či vyryté symboly na omítce či dveřích totiž mohou být znakem pro zloděje.

Zloděj vykrádá byt
13.06.
odborníci se přou

Vykradači bytů mají novou taktiku! Na místě nechají jediný důkaz

Zloději v Prešově se bez poškození dveří dostali přibližně do třech bytů. Jejich majitelé si toho málem ani nevšimli. Zaměřili se pouze na jeden typ bezpečnostních dveří, kterým ve všech případech odmontovali kukátko. Mezi lidmi se proto šíří fáma, že lupiči zámek otevírají právě přes malý otvor ve dveřích.

Autogang
aktualizováno 13.03.
Krádeže aut

Zlodějský gang měl vymakané vybavení! Rušičky, pepř i ježky

Policie dopadla tříčlenný gang, který na východě Čech kradl osobní auta. Pro krádeže používal speciální vybavení. Kriminalisty zaujala hlavně schránka plná kovových ježků na podvozku jejich vozu. Ty by se vysypaly na vozovku v případě, že by je hlídky pronásledovaly.

Prásk.tv píše:

Pozor na zloděje na letišti
čtěte o tématu krádeže na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zhodnocení financí zajímá stále více Čechů

V současné době je každý sedmý Čech investorem a stále více lidí se přiklání k investování do podílových fondů, které může vést k opravdu zajímavému zhodnocení peněz – například ING fondy zhodnotily v loňském roce investici v průměru o 17,2 %.

Zloděj
21.01.
Útoky nenechavců

Nemocnice jsou terčem zlodějů, ukradnou i záchod nebo vypínač

Záchodová prkýnka, hasicí přístroje nebo žárovky. To všechno mizí z nemocnic po celé republice. Zloději se ale nezdráhají ukrást ani televize z čekáren. A nad krádežemi toaletního papíru, či mýdla se už vedení nemocnic ani nepozastavuje, to je prý na denním pořádku.

Krádeže aut
aktualizováno 16.01.
nová taktika

Policie varuje: Na jižní Moravě řádí propichovač pneumatik

Policisté varují před zlodějem, nebo celou skupinou zlodějů, kteří na jihu Moravy záměrně prořezávají pneumatiky. Řidiči, který se pak pustí do opravy, vykradou auto. Z poslední doby jsou už tři takové případy.

Čech zadržený v Hondurasu
22.12.
operace "salvador"

V Hondurasu chytili hledaného Čecha, měl krást i prodávat drogy

Mezinárodní policejní spolupráce se opět vyplatila, po více než roce byl v Hondurasu zadržen Čech, který má na svědomí loupeže, krádeže starožitností a nedovolenou výrobu a obchodování s drogami. Tamní justice nyní rozhoduje o jeho vydání do České republiky.

Psí garáž - 2
17.12.
originální nápad

Psi před obchodem se kradou všude! Američané mají řešení

Krádeže psů trápí majitele po celém světě. Před několika dny pátrali policisté z Plzně po labradorovi, který byl přivázaný před obchodem. Právě tam se často psi kradou. Američané tak přišli s novinkou, která psí mazlíčky ochrání před zloději, když si jejich majitelé potřebují nakoupit.

Kapsářky v akci
aktualizováno 21.11.
vánoční nákupy

Sezóna kapsářů vrcholí. V Praze jich chytili už přes dvě stovky

Za prvních 10 měsíců letošního roku zadrželi policisté v Praze už 241 kapsářů, a protože se blíží svátky, bude se jejich počet ještě zvyšovat. Vánoce jsou totiž podle policie nejrizikovějším obdobím, kdy by lidé mohli přijít o své cennosti a peněženky.

Krádež kondomů
02.11.
poznáváte ho?

Policie hledá zloděje kondomů! V Pardubicích ukradl rekordní počet

Kuriózní krádež vyšetřují pardubičtí policisté. Zloděj z regálu jednoho supermarketu ukradl tři sta kondomů. Chytit se ho pokoušel na ulici městský strážník, ale podařilo se mu dostat jen lup.

Dušičky
aktualizováno 26.10.
Památka zesnulých

Sváteční řidiči a nájezdy zlodějů. Dušičky se blíží!

Dva nadcházející víkendy patří pro policisty a městské strážníky mezi nejnáročnější v roce. Pomáhat a chránit musejí na několika frontách. Statistiky mluví o tom, že pro kapesní zloděje jsou Dušičky tím nejúspěšnějším obdobím. Navíc vyrazí na silnice řada svátečních šoférů.