Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mise nový domov - Tereza Pergnerová se vrací do akce! - 12
29.10.
mise nový domov

Manžel utratil všechny peníze a zmizel. Šárka s dětmi žije v ruině!

Mise nový domov je zpět a s ní i oblíbená moderátorka Tereza Pergnerová. Od středečního večera budou mít diváci možnost každý večer sledovat velmi silné příběhy lidí, se kterými se osud nemazlil a kteří se dostali na samé dno.

Mise Nový domov - lidé poslali rodině Sihelských 93 tisíc korun
aktualizováno 14.11.
Mise nový domov

Pro Jána, otce pěti dětí, se vybrala rekordní částka. Pomohli diváci

Příběh Jána Sihelského, který se sám stará o pět dětí, zaujal v pořadu Mise nový domov řadu diváků. Ti se také zapojili do veřejné sbírky v níž se vybrala rekordní částka. Šek jim dnes předala moderátorka Tereza Pergnerová.

Mise nový domov: Tereza Pergnerová bojuje za druhé! - 12
aktualizováno 16.10.
mise nový domov

Vážně nemocní prarodiče zůstali na vnoučata sami. Máma je nechce

Ve středu večer se mohou diváci těšit na první díl reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a celý tým v ní pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Postarají se o rekonstrukci bytu v rodině, kde roli mámy a táty dvou dětí museli převzít babička s dědou.

Prásk.tv píše:

Mise nový domov: Infarkt a zhoubný nádor! - 1
čtěte o tématu Tereza Pergnerová na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Mise Nový Domov - Příběh Michala Žižky
aktualizováno 05.09.
mise nový domov

Michalovi zemřel otec, teď žije sám v totální ruině! Pomozte i vy

Už brzy se na obrazovky televize Nova vrátí reality show Mise nový domov. Každý týden budete svědky silných příběhů lidí, se kterými se osud opravdu nemazlil a dostali se na samé dno. Tým v čele s moderátorkou Terezou Pergnerovou jim ze stávajícího bydlení vykouzlí místo, kde budou mít možnost sbírat síly do života.

2. díl Akce nový domov - 7
aktualizováno 22.12.
záhada vyřešena

Akce nový domov: Málo postelí? Víme, kde spí nejstarší vnučka!

Ve středu večer televize Nova odvysílala premiérový díl reality show Akce nový domov. Tentokrát Tereza Pergnerová a její tým zvelebili byt paní Květy. Jenže pozornému divákovi neuniklo, že v bytě je méně postelí než dětí. Nebo snad ne?

Akce nový domov 2. díl - 6
21.12.
jak žijí dnes

Květa z Akce nový domov: Řekla, proč se musí starat o vnučky!

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl reality show Akce nový domov, která pomáhá lidem v nouzi. Tentokrát změnila život paní Květě, která v malém bytě vychovává pět dětí. Jak žije rodina dnes?

Akce nový domov - 1
21.12.
galerie Akce nový domov

Akce nový domov: Květě s dětmi můžete pomoct i vy! NÁVOD

Příběhy účastníků Akce nový domov dojaly diváky TV Nova natolik, že se stále další a další lidé chtějí zapojit a podpořit osudem těžce zkoušené rodiny. Minulý týden na vás zapůsobil příběh pana Sporera, který sám vychovává dva vnoučky. Teď vás zajímá osud paní Květy. Přečtěte si, jak konkrétně můžete pomoci.

Akce nový domov: Opadaná omítka, starý nábytek a minimum prostoru!
aktualizováno 20.12.
reality show

Akce nový domov: Byt hrůzy! Hadice ve sprše drží díky izolepě

Tereza Pergnerová se vrací na televizní obrazovky, aby změnila osud lidem, kteří se ocitli v nouzi. Reality show Akce Nový domov dává příležitost rodinám hodit starosti o bydlení za hlavu a vstoupit do nové životní etapy.

Akce nový domov 2. díl - 2
aktualizováno 19.12.
krutý osud

Akce nový domov: Květa je po mrtvici, v malém bytě živí pět dětí

Tereza Pergnerová se vrací na televizní obrazovky, aby změnila osud lidem, kteří se ocitli v nouzi. Osobně zjišťuje, v jak otřesných podmínkách tito lidé žijí, často bez jakékoliv naděje na lepší budoucnost. "Akce Nový domov" dává příležitost rodinám hodit starosti o bydlení za hlavu a vstoupit do nové životní etapy.

Jiří a vnuci z Akce nový domov
aktualizováno 16.12.
reality show

Příběh Zdeňka z Nového domova dohnal lidi k slzám! To mu vzkázali

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl nové reality show Akce nový domov. Tereza Pergnerová se svým týmem od základu změnila život dědečkovi a jeho dvěma vnukům. A dojala snad všechny, kteří se na pořad dívali.