Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Islámský stát
aktualizováno 15.09.
islámský bojovník

Američan bojoval za Islámský stát. Kurdové ho dopadli ho v Sýrii

Kurdské síly v Sýrii zadržely Američana, který bojoval za Islámský stát.

Sandra Clayton
01.09.
jako z hororu

Sadistická babča! Děti nutila pít bělidlo a musely bojovat o jídlo

Na první pohled vypadá jako milá babička, proto by nikoho ani nenapadlo, jakých zvěrstev byla schopna se dopouštět. Nutila děti pít bělidlo, museli mezi sebou bojovat o jídlo, házela s nimi o zeď. A to není všechno.

Chorvatsko
27.07.
volné pláže

Šok v Chorvatsku: Úřady zakročily proti vychytralým turistům!

Přes jedinou noc jednotky chorvatských technických služeb odnosily lehátka a ručníky lidí, kteří si tímto způsobem rezervovali místa na pláži.

Prásk.tv píše:

Muž shodil ženu ze schodů
čtěte o tématu boj na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

útok v resortu v Hurghadě
aktualizováno 19.07.
rady odborníka Boj o přežití

Teroristický útok na pláži. Co dělat a jak se ubránit jen v plavkách?!

Útok na turisty na pláži v egyptské Hurghádě minulý týden ukázal, že teroru můžeme čelit kdekoli a kdykoli. Jak se v takové chvíli zachovat, jde se na podobný útok připravit? Zeptali jsme se experta.

Boj malého Charlieho
aktualizováno 06.07.
Milován tisíci

Malého Charlieho chtějí odpojit od přístrojů. Bojuje za něj i Trump

Situace malého Charlieho, který trpí nevyléčitelným syndromem mitochondriálního vyčerpání, se dotkla lidí po celém světě. Britské soudy povolily jeho odpojení od přístrojů. Rodiče se však nevzdali a stále věří v jeho záchranu. Získali tak podporu tisíců lidí a nyní dokonce i amerického prezidenta Donalda Trumpa a papeže Františka.

Ofenzíva syrské armády v Aleppu pokračuje
11.06.
poslední bašta

Islámský stát umírá. Po týdnu bojů padly dvě čtvrti města Rakká

Islámský stát dostává v Sýrii pořádně na frak. Po pouhém týdnu bojů padly dvě čtvrti města Rakká. V zemi je to poslední bašta Islámského státu. Přesto mohou podle odhadů armádních expertů trvat boje i měsíce.

Slavnostní ceremoniál na summitu NATO
aktualizováno 26.05.
důležitý summit

NATO vstoupí do koalice proti ISIS, do boje se ale nezapojí

Severoatlantická aliance se jako celek stane součástí mezinárodní koalice bojující v Iráku a Sýrii s teroristickou organizací Islámský stát (IS). S rozhodnutím prezidentů a premiérů členských zemí NATO, kteří se dnes sešli v Bruselu, seznámil novináře generální tajemník aliance Jens Stoltenberg. Neznamená to zapojení do bojových operací, jde podle něj hlavně o významný politický signál.

VÍKEND: Novodobí gladiátoři a český wresling
29.03.

VÍKEND: Novodobí gladiátoři a český wresling

Zápasí na život a na smrt, na svého soupeře klidně vezmou baseballovou pálku či dokonce mikrovlnnou troubu. Přesto z ringu odcházejí bez jediné jizvičky.

Útok v Damašku
aktualizováno 15.03.
tragédie v Damašku

"Všude bylo hodně krve!": Atentát na justiční palác nepřežilo 31 lidí

Životy nejméně 31 lidí si ve středu vyžádal útok sebevražedného atentátníka na justiční palác v Damašku. Další sebevražedný atentátník se pak zabil v jedné z tamních rastaurací. Kolik lidí zemřelo, není jasné. Právě na středu 15. 3. připadá smutné 6. výročí zahájení syrského konfliktu.

Stádo divokých prasat - Ilustrační foto
04.03.

Praha se opevňuje proti divočákům, úřad jim vyhlásil boj

Praha 14 se začíná opevňovat proti divokým prasatům. Divočáky, kteří se přibližují k obydlím, totiž potkávají lidé v okrajových částech hlavního města stále častěji. Problémy jsou například v Horních Počernicích, kde radnice povolila jejich odstřel i myslivcům z jiných honiteb.