Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda na Českolipsku
Aktualizováno 3.3. 2017 20:20
Smrt hasičů

Třetí mrtvý hasič během měsíce: Na Pavlovo auto spadl strom

Dalšího mrtvého kolegu oplakávají hasiči po celé republice. Hasičský sbor zasáhla už třetí tragédie během posledního měsíce. Na vůz, který řídil dobrovolný hasič z Českolipska, se ve čtvrtek odpoledne zřítil strom. Třiapadesátiletý muž na místě zemřel.

šlo jim o život!

Hasiče v Poličce nevarovali: Když jsme to chystali, došlo k výbuchu!

Záchranáři mluví o tom, že zásah v Poličce byl nejnebezpečnější akcí v jejich životě. Po čtvrtečních explozích v areálu tamních strojíren je 20 lidí zraněných, z toho pět hasičů. Následky ale mohly být ještě horší.

Sirény
Aktualizováno 23.2. 2017 10:42
anketa POPLACH TO NEBYL

Čechy vyděsily poplašné sirény! Lidé netušili, proč houkaly

V Česku se před desátou hodinou rozezněly sirény. Mnoho lidí nemělo tušení, že se jedná o pietu za tragicky zesnulého hasiče a zoufale začali shánět informace o tom, co se děje.

Prásk.tv píše:

Hasič uprostřed svatební hostiny běžel napomoc
čtěte o tématu hasič na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - největší motoristická slavnost v ČR

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Rozloučení s hasičem
Aktualizováno 23.2. 2017 20:35
Pohřeb hasiče

Poslední sbohem: Stovky lidí se loučily se zemřelým hasičem

Kolegové a rodina, ale i veřejnost se rozloučili s hasičem, který položil život při zásahu ve Zvoli. Při požáru lakovny se Jan Odermatt vážně zranil, po převozu do nemocnice zemřel. Poslední rozloučení se konalo ve strašnickém krematoriu.

Hasič ze Zvole
Aktualizováno 16.2. 2017 08:37
tragická smrt

Obětoval život při požáru ve Zvoli: Hasiči vzpomínají na svého kolegu

Pražští hasiči se vyrovnávají s bolestnou ztrátou. Při hašení požáru lakovny ve Zvoli se vážně zranil jejich kolega Jan Odermatt (45), který po převozu do nemocnice ve středu zemřel. Plameny zabily i jednoho ze zaměstnanců firmy, další ženu ošklivě popálily.

Požár lakovny ve Zvoli - 3
Aktualizováno 15.2. 2017 21:04
Požár ve Zvoli

Požár lakovny má druhou oběť: V nemocnici zemřel zraněný hasič

Hasič, který se v úterý těžce zranil při hašení požáru lakovny ve Zvoli u Prahy, dnes odpoledne v nemocnici zemřel. ČTK informaci potvrdila mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová. "Mohu potvrdit smutnou skutečnost, že náš hasič zemřel dnes po 17:00 v kladenské nemocnici," řekla ČTK Adamcová.

hrdinská záchrana

Řidič po nehodě zůstal v hořícím autě! Shodou náhod přijel hasič

Za hrdinský skutek - a to že v neděli zachránil zraněného řidiče z hořícího auta, se hasič z Vyškovska zřejmě dočká ocenění. Muže vysvobodil ve chvíli, kdy jeho auto po nehodě zachvátily plameny. Zachránil mu tak život.

sexy záchranáři

Tohle jsou nejkrásnější hasiči roku! Líbí se vám? GALERIE

Česko a Slovensko znají nejhezčí hasiče tohoto roku. Miss Hasičkou Československa se stala Alica Ondrášová z Unína, titul Hasič roku si letos odnesl Jakub Mičunek ze záchranného sboru Moravskoslezského kraje.

Inspirativní příběh

Oheň znetvořil hasiči obličej, děti se ho bály. Dnes vypadá dobře!

Odvážný hasič zachránil ženu z hořícího domu, přišel u toho ale o uši, víčka, rty i kus nosu. Jeho děti se ho bály, lidé na ulici zase nemohli odtrhnout oči. Před rokem podstoupil rozsáhlou operaci a teď popsal, jak se mu s novou tváří žije.

záchranář hrdina

Dal psovi umělé dýchání, nyní je hasič hvězdou internetu! VIDEO

Když dorazil k hořícímu domu, narazil na zoufalé majitele pejska, který zůstal uvězněný uvnitř budovy. Hasič neváhal, psa z plamenů vytáhl a dal mu první pomoc. Z hasiče je nyní hvězda internetu.