Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výměna manželek: Pekelných deset dní! - 4
04.10.
Výměna manželek

Míra odhalil temné tajemství Lucie! Tohle náhradní manželce přeje

Ve středu mohli diváci sledovat další díl reality show Výměna manželek. Znovu se setkaly naprosto rozdílné rodiny, vznikalo proto mnoho sporů. Většinu z nich vedl Míra s náhradní manželkou Lucií, která je podle něj špindíra.

Žena s mobilem - 2
aktualizováno 28.08.
ANKETA Operátory nemění

Češi platí za mobilní služby víc než zbytek EU. Je jim to jedno

Ceny mobilních služeb pro české zákazníky patří k nejvyšším v Evropě. I přesto se respondenti v průzkumu společnosti Nielsen Admosphere na názoru neshodli. 44 procent hodnotilo ceny nepříznivě, naopak asi pětina je označila za příznivé.

Děti v restauraci
26.08.
Co na to říkáte?

Hospody bez dětí? Češi to vítají! Budeme tam chodit, vzkazují

Nápad zakázat dětem vstup do restaurace čtenáře TN.cz zaujal. Vstup nezletilým zakázala jedna restaurace na německé Rujáně, od osmnácti let je povolen vstup i do jednoho pražského podniku. Většina čtenářů by ocenila, že v takové restauraci je větší klid. Ozvali se i nespokojení rodiče, kteří by se naopak takovému podniku vyhýbali.

Prásk.tv píše:

Lucie Králová - 1
čtěte o tématu názor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ÚKLID PEVNÝCH PODLAH SNADNO A RYCHLE

Hladká dlažba i plovoucí a dřevěné podlahy vyžadují specifickou péči.

Donald Trump a královna Alžběta II.
aktualizováno 17.07.
Nenápadné popíchnutí

Královna si utahovala z Trumpa! Všimli jste si toho také?

Královna by se neměla vyjadřovat k politickému dění, při setkání s americkým prezidentem se ale zřejmě neubránila. Svůj názor podle odborníků na etiketu vyjádřila pomocí luxusních broží, připnutých na kostýmcích nebo kabátech.

Andrej Babiš, Jan Hamáček, Miloš Zeman
aktualizováno 03.07.
možní kandidáti

Kdo bude šéfem zahraničí? Ve hře jsou podle politologů tato jména

Už příští středu bude nová vláda žádat sněmovnu o vyslovení důvěry. Sociální demokraté přitom stále nemají jasno, kdo povede ministerstvo zahraničí. Podle politologů je variant více. Předseda ČSSD dočasně pověřený vedením diplomacie žádná jména komentovat nechtěl.

Trest smrti
aktualizováno 21.06.
průzkum názorů

Zaveďme znovu trest smrti, žádá většina Čechů. Byli byste pro?

Většina Čechů by byla pro opětovné zavedení trestu smrti. Vyplývá to z květnového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Proti se vyslovilo 37 % lidí.

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
aktualizováno 08.03.
smrt Jána Kuciaka

Pochybení slovenských policistů? Bojí se, tvrdí bývalý kriminalista

Slovenští kriminalisté čelí kvůli případu vraždy Jána Kuciaka velkému tlaku. Možná spojitost s italskou mafií a fakt, že případ způsobil i krizi ve slovenské vládě, situaci nijak neulehčuje. Policie dokonce odmítá k případu poskytovat další informace. Tím rozpoutala plamenné diskuze o tom, jestli při vyšetřování nepochybila, nebo se nesnaží něco skrýt. K dosavadnímu výkonu slovenských policistů se vyjádřil známý český kriminalista a bývalý šéf pražské mordparty Jiří Markovič.

Pokladní
aktualizováno 25.01.
kontroverzní návrh

Obchody zavřené v neděli: Stovky prodejců souhlasí, usilují o změnu!

Maloobchodní síť zahrnující asi 900 prodejen po celém Česku chce prosadit plošný zákaz nedělního prodeje. Má zastavit úpadek malých venkovských obchodů. Podle prodejců jezdí lidé právě v neděli často do supermarketů a tím malé obchody během celého týdne přicházejí o zákazníky.

Miloš Zeman mrká na moderátora
aktualizováno 22.01.
očima expertů

'Překvapil, neútočil!': Politologové řekli, co si myslí o debatě Zemana

Politologové se shodují, že předvolební debaty hrají v kampani významnou roli a jsou také velice oblíbené u diváků. A včerejší prezidentská debata to potvrdila. Nechali jsme odborníky, aby ji ohodnotili.

Silvestr v Praze - 4
05.01.
anketa ohňostroje a petardy

"Zakažte pyrotechniku," volají Češi. Je nebezpečná a zbytečná

Petardy, dělobuchy a ohňostroje pijí krev většině Čechů. Překvapivě se nejedná jenom o pejskaře, ale také o majitele farem nebo dokonce i o ty, kteří žádná zvířata nemají. Těm vadí, že organizované ohňostroje stojí obce peníze, které by se daly využít jinak, nebo že se jednoduše jedná o nebezpečnou zábavu.