Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Náraz do stromu u obce Sedlec - 5
aktualizováno 15.10.
smrtelná nehoda

DRSNÉ FOTKY: Po nárazu se audi rozlétlo na kusy, řidič zemřel!

Na místě mrtvý byl řidič osobního auta, který v sobotu večer za doposud nejasných příčin u obce Sedlec na Břeclavsku narazil do stromu. Z jeho vozu zbyly jen trosky, silnice byla po celou dobu zásahu policie a hasičů uzavřena.

Zemřel při kácení - ilustrační
aktualizováno 14.10.
velká tragédie

Při kácení stromu se zabil muž! Spadl z několika metrů na zem

Tragédie se stala v sobotu ve Dvoře Králové nad Labem na Trutnovsku. Při kácení vzrostlého stromu tam zemřel starší muž poté, co spadl z několikametrové výšky. Za jakých okolností se neštěstí odehrálo, vyšetřují policisté.

Tragická nehoda u Přečkovic na Moravě
21.09.
smrtelná nehoda

Po nárazu do stromu zbyl z auta jen vrak, řidič neměl šanci přežít

Život muže (†59) vyhasl v noci u Přečkovic na východě Moravy. Řidič Škody Octavia tam v plné rychlosti narazil do stromu. V okolí Uherského Hradiště je to letos už pátá smrtelná nehoda.

Prásk.tv píše:

Blesk
čtěte o tématu strom na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme

Udělali byste rádi vaše okolí ještě zajímavější a rádi byste navíc podpořili nějakou neziskovou či příspěvkovou organizaci, která se snaží pomáhat lidem? V tom případě se s námi zapojte do programu - Vy rozhodujete, my pomáháme!

Nehoda u Žamberka
aktualizováno 15.09.
smrtelná utonehoda

Nehoda u Žamberku: Mladá řidička (21) nepřežila náraz do stromu

Smrtelná nehoda se stala kolem půl osmé ráno v pátek mezi Rybnou nad Zdobnicí a Žamberkem. Bílá octavia se po sjezdu do příkopu otočila na střechu. Jednadvacetiletá řidička nehodu nepřežila.

Na cyklisty spadl strom - 6
01.09.
nebezpečný výlet

Cyklistům šlo při večerní vyjížďce o život! Zřítil se na ně strom

Děsivý zážitek za sebou mají dva cyklisté ze Znojemska. Během večerní vyjížďky na ně spadl vzrostlý strom. Nehoda se naštěstí obešla bez vážnějších zranění.

Nehoda
aktualizováno 31.08.
Hledají svědky

Mladík autem naboural do stromu a zemřel. Nehodu halí záhada!

Po dvou dnech zemřel v nemocnici mladík, který v pondělí autem narazil do stromu u Vysokého Mýta na Orlickoústecku. Policisté se snaží objasnit okolnosti této tragické nehody, ale stále nevědí, co se stalo. Potřebují proto informace od svědků.

Žena pod lípou v areálu písecké nemocnice porodila holčičku
24.08.
Překotný porod

Žena to nestihla na sál, holčičku porodila u lípy před nemocnicí

Opravdu nevšední porod, na který budou všichni zúčastnění dlouho vzpomínat, má za sebou mladá žena z jihu Čech. Když totiž minulý pátek vyrazila do písecké nemocnice, jen těžko počítala s tím, že rodit nebude na sále, ale ještě před špitálem.

Pád stromu na na portugalském ostrově Madeira - 2
aktualizováno 15.08.
Náboženský festival

U kostela na Madeiře spadl strom! Zabil 11 lidí, dalších 35 zranil

Nejméně 11 lidí zemřelo a 35 dalších se zranilo při pádu stromu na portugalském ostrově Madeira. Strom se zřítil na dav lidí, kteří se účastnili náboženského festivalu u známého kostela v Monte.

Muž havaroval pod vlivem alkoholu - 4
14.08.
Alkohol za volantem

Opilec nezvládl řízení, projel plotem a porazil strom v zahradě

Vypitý alkohol stál v sobotu večer za dopravní nehodou v Holýšově na Domažlicku. Devětadvacetiletý řidič tu nezvládl zatáčku, vyletěl ze silnice a vzápětí projel plotem na zahradu rodinného domu. Tam ještě pokácel strom.

Na koleje spadl strom
aktualizováno 04.08.
galerie desítky výjezdů

Bouřky trhaly střechy i větve: Jsou zranění, u Ostravy pak boural vlak!

Čtvrteční bouřky zaměstnaly desítky hasičů hlavně v Olomouckém a Moravskoslezském kraji. Silný vítr trhal střechy a lámal stromy, které popadaly na silnice i dráty elektrického vedení. Výjezdy na Olomoucku se neobešly bez zranění, u Ostravy pak narazil do stromu vlak. V tomto případě se nikomu naštěstí nic nestalo.