Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda u Koutu na Domažlicku - 3
aktualizováno 16.12.
dny plné tragédií

Černý víkend na silnicích! Při nehodách zemřelo už šest lidí

Třetí adventní neděle je zatím velmi tragická. Jen v Jihomoravském kraji si nehody v noci na neděli vyžádaly dva lidské životy. Další mladá řidička pak zemřela při havárii na Plzeňsku. Těsně před půlnocí navíc na Plzeňsku vyhasly další tři životy.

Vánoční strom na Staroměstském náměstí - 2011
15.12.
Tragický pád

Muž lezl na vánoční strom před klubem. Spadl ze špičky a zemřel!

Neštěstí se stalo ve skotském městě Kirkcaldy. Návštěvníci klubu našli na ulici zraněného muže, který po převozu do nemocnice zemřel. Podle manažera klubu muž spadl ze špičky vánočního stromu.

2216850
aktualizováno 04.12.
galerie symbol Vánoc

Vánoční strom v Římě se zase nepovedl, je to opelichané koště

Vánoce se rychle blíží a na mnoha místech po celém světě se na velkých náměstích začínají objevovat vánoční stromy. Obyvatelé Říma žádali po dvou letech patálií decentní symbol Vánoc,vypadá to ale, že se opět nedočkají. Strom nicméně ještě čekají velké změny.

Prásk.tv píše:

Na cyklistu málem spadl strom
čtěte o tématu strom na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Národní vánoční strom USA
29.11.

VIDEO: Trump rozsvítil vánoční strom v Bílém domě

Advent ještě nezačal, ale vánoční atmosféra už ovládla svět. Americký prezident Donald Trump v souladu s dlouholetou tradicí rozsvítil vánoční strom v zahradě Bílého domu. V Drážďanech odstartovaly nejslavnější vánoční trhy Evropy a v Královských botanických zahradách v Londýně se rozzářilo milion světel.

Vánoční strom na Staroměstské náměstí
aktualizováno 25.11.
22 metrů, 9 tun

Tenhle krasavec ozdobí Staromák! Nakládali ho speciální metodou

V Rynolticích na Liberecku v neděli porazili asi nejsledovanější strom Česka - smrk ztepilý, který bude zdobit náměstí v hlavním městě. Měří 22 metrů a váží devět tun.

Smrtelná nehoda u Okřínku - 10
aktualizováno 24.11.
tragická noc

Smrtelná nehoda na Nymbursku! Náraz do stromu nepřežili tři lidé

Během noci na sobotu vyhasly tři lidské životy při tragické nehodě v okrese Nymburk, při které osobní auto nabouralo do stromu. Dva lidé zemřeli na místě, další podlehl svým zraněním v nemocnici.

Stříbrný smrk ozdobí liberecké náměstí
20.11.

VIDEO: Stříbrný smrk ozdobí liberecké náměstí

Na liberecké náměstí Dr. Edvarda Beneše dopoledne dorazil vánoční strom. Tentokrát bude před radnicí stát krásný stříbrný smrk. Pochází ze zahrady u rodinného domu v Horním Hanychově, kde už svou velikostí majitelům přidělával starosti.

Nehoda autobusu u Věšína na Příbramsku - 4
aktualizováno 11.11.
Dopravní nehoda

Autobus vrazil u Příbrami do stromu, několik dětí se zranilo!

Policisté i záchranáři vyjížděli po nedělní osmé hodině ráno k nehodě autobusu u obce Věšín na Příbramsku. Podle prvotních informací autobus vyjel ze silnice I/19 a narazil do stromu. Vezl děti, několik se jich lehce zranilo.

Na hřbitově v Brně spadl na seniorku strom
25.10.
Může za to vítr

Na brněnském hřbitově spadl na seniorku strom! Je těžce zraněná

Záchranáři na jižní Moravě varují před silným větrem. Na brněnském ústředním hřbitově spadla odpoledne velká větev na seniorku a těžce ji zranila. Strom byl uvnitř shnilý.

Smrtelná nehoda na Benešovsku
20.10.
Smrtelná nehoda

Auto najelo u Vlašimi do stromu. Řidič zemřel, děti odvezly vrtulníky

Nedaleko Vlašimi na Benešovsku zemřel v sobotu odpoledne jednačtyřicetiletý řidič tmavé octavie. Auto jedoucí po silnici číslo 113 tu po půl čtvrté odpoledne najelo do stromu a vzplálo. Uvnitř seděly dvě děti, které se zranily.