Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Cisterna nabourala u Chrudimi osobní auto v protisměru
aktualizováno 17.08.
nebezpečná cisterna

Zase stejná cisterna! Srazila auto v protisměru. Byl to stejný řidič?!

Teď tu máme varování pro všechny řidiče. Je možné, že na našich silnicích se objevil nebezpečný řidič cisterny. Během několika týdnů se totiž staly 2 podobné nehody. Hradecká policie teď vyšetřuje nehodu cisterny ze středečního rána poblíž Chrudimi. Nákladní vůz tam přejel do protisměru a střetl se s osobním autem. Hodně podobná cisterna ohrozila nedávno i řidiče u Nymburku.

Požár kamionu na D1
aktualizováno 16.08.
Kompletní uzavírka

V opravovaném úseku D1 shořel kamion, dálnice byla uzavřená

Dálnice D1 stála od středečního rána v obou směrech! Na 36. kilometru ve směru na Prahu vzplál kamion. Bohužel hořet začal zrovna v úseku, kde je dálnice kvůli rekonstrukci zúžená. Policisté tak museli nejvytíženější dopravní tepnu zcela uzavřít. Otevřít se ji povedlo až po 17. hodině, v místech jsou stále dlouhé kolony.

Kamion v protisměru u Chomutova
15.08.
Dálnice D7

DĚSIVÉ VIDEO: Kamion se u Chomutova řítil v protisměru

Šílenou jízdu kamionu po vytížené silnici z Chomutova na hraniční přechod Hora Svatého Šebestiána natočil řidič jiného náklaďáku. Za Chomutovem se najednou ze zatáčky vyloupl náklaďák, který jel z Německa po čtyřproudové silnici v protisměru! Když na místo dorazili chomutovští policisté, kamion už na dálnici nebyl.

Prásk.tv píše:

Optická hádanka - 1
čtěte o tématu kamion na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Hořící kamion na D8
aktualizováno 12.08.
foto uvnitř nebezpečný oheň

Peklo na dálnici: Hořící kamion ji zablokoval v obou směrech!

Hasiči na začátku dálnice D8 museli v podvečer bojovat s plameny, které vyšlehly z převráceného kamionu vezoucího zeleninu. Nehoda v Praze kompletně ucpala dálnici. Byla neprůjezdná v obou směrech.

Kamion Ilustrační snímek
aktualizováno 28.07.
Problémy řidičů

Kamioňáci: Chceme dodržovat předpisy, ale v ČR to skoro nejde

Na řidiče kamionů se často snáší kritika za to, jak někteří řídí a ohrožují ostatní. Věc ale není tak jednostranná, jak by se mohlo zdát. Kamioňáci totiž musí dodržovat více předpisů než ostatní řidiči, zároveň však v Česku nejsou podmínky, které by jim umožňovaly je splnit.

Převrácený kamion na Jižní spojce - 4
aktualizováno 26.07.
Dopravní komplikace

Kamion vzplál pod mostem, MHD v části Prahy nejela přes 4 hodiny

Dopravu na jihovýchodě Prahy na několik hodin zkomplikoval ve středu před polednem kamion, který uvízl pod železničním podjezdem na Zahradním městě. Nákladní auto navíc začalo hořet.

Kamion v protisměru u Nymburka
aktualizováno 23.07.
Neuvěřitelné záběry

Kamioňák předjížděl, málem se srazil s jiným! Jel 36 hodin v kuse

Na facebooku se objevilo další video nebezpečného chování řidiče kamionu. U Nymburka předjížděl na plné čáře a málem se srazil s jiným kamionem v protisměru. Naštěstí to odnesla jen auta. Viníka už našli, podle Jirky, který incident natočil, řídil 36 hodin v kuse.

Kamion v protisměru u Nymburka
aktualizováno 22.07.
video viník ujel!

Na Jirku se řítil kamion! Masakru zabránil skvělým manévrem

Další neuvěřitelný případ nebezpečného chování řidiče kamionu. Na obchvatu Nymburka v táhlé zatáčce předjížděl přes plnou čáru. Jen díky pohotovému řidiči protijedoucího kamionu nedošlo k masakru. Kolosy se o sebe otřely, viník nehody ujel!

Pražský okruh
22.07.
kontroverzní rozhodnutí

Válka krajů: Středočeši brojí proti zákazu kamionů, Praha neustoupí

Zavedení přísného zákazu průjezdu kamionů Prahou vyvolal spor mezi vedením hlavního města a středočeskými zastupiteli. Středočeši očekávají kolaps na jejich silnicích a chtějí se bránit, vedení Prahy ale ustoupit nehodlá. Všichni hází odpovědnost na ministerstvo dopravy.

Kamion předjížděl v tunelu, jen těsně minul osobák
aktualizováno 22.07.
hazard se životem

Šílené ZÁBĚRY: Kamion předjížděl v tunelu, jen těsně minul osobák

Nepochopitelné a riskantní chování řidiče zahraničního kamionu u Jihlavy se podařilo zachytit na video. Kamion předjížděl přímo v tunelu, kde je to zakázáno, a málem způsobil vážnou havárii.