Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sněhová kalamita na Severu Čech
aktualizováno včera 13:33
Hromadné nehody

Vichřice udeřila na severu Čech! Vítr převrátil i kamion na dálnici

Na severu Čech udeřila vichřice! Na dálnici D8 u Roudnice nad Labem převrátil poryv větru návěs kamionu. Na čtyřech kilometrech dálnice řeší policisté ale ještě další tři hromadné nehody. Hasiči vyjížděli také k popadaným stromům a uvolněným střechám.

2081255
aktualizováno 06.12.
směr Praha

Kamion narazil do svodidel. Na dálnice D1 se tvoří kolony

Dopravní nehoda ve středu komplikuje dopravu na dálnici D1 ve směru na Prahu. Řidič kamionu narazil do svodidel. Na místě se tvoří kolony.

Nehoda vlaku a kamionu
aktualizováno 06.12.
galerie nehoda na přejezdu

Vlak u Čáslavi smetl kamion! Řidiče museli z kabiny vyprostit

Na železničním přejezdu u obce Vrdy nedaleko Čáslavi večer srazil vlak kamion. Řidiče kamionu museli z kabiny vyprostit hasiči.

Prásk.tv píše:

Optická hádanka - 1
čtěte o tématu kamion na Prásk.tv
Obchodní sdělení

„Hmm, doba dřevěná je doba dřevěná...“

Takhle by asi pochvalně mručel člověk neandrtálský z Macha a Šebestové. Na rozdíl od doby ledové je ovšem doba dřevěná zdraví prospěšná. Za časů neandrtálců byly lesní porosty divočinou, o kterou nikdo nepečoval. Zato v dnešní době si můžeme vychutnávat lesy, které po několik generací zušlechťují lesáci, lesníci, vědci a tisíce dalších dobrovolníků. A stále víc, protože lesy se rozšiřují – ročně přibližně o 2000 ha.

Smrtelná nehoda dodávky a kamionu v Brně - 2
aktualizováno 04.12.
Smrtelná nehoda

Dodávka nezabrzdila za kamionem, řidič neměl šanci přežít

Krátce po pondělní páté hodině ráno zemřel na jihu Brna ve Hněvkovského ulici řidič dodávky poté, co nezastavil za kamionem. Podle policistů muž vůbec nebrzdil. Nehoda navíc zkomplikovala dopravu v ranní špičce.

Srážka auta a kamionu u Stodu
aktualizováno 29.11.
Nehoda u Stodu

Důchodce (79) napálil s autem do kamionu a zemřel! Zbyl jen vrak

Tragicky skončila srážka auta s kamionem u Stodu na Plzeňsku. Téměř osmdesátiletý řidič škodovky nemohl čelní střet přežít. Řidič kamionu utrpěl vážná zranění rukou a nohou. Auto zůstalo po nehodě úplně zdemolované.

Střet osobního vlaku s návěsem
aktualizováno 23.11.
Nehoda vlaku

Řidič kamionu přehlédl v husté mlze vlak. Ten mu utrhl návěs

Na přejezdu u Smržic na Prostějovsku došlo ke střetu osobního vlaku s návěsem nákladního automobilu. Ve vlaku cestovalo 38 lidí, nikdo nebyl zraněn.

Český kamion v Německu vrazil do karavanu - 5
21.11.
tragická nehoda

Český řidič usmrtil v Německu rodinu v karavanu. Soud ho očistil

V německém městě Kassel proběhl soud s českým řidičem kamionu, který loni v létě na dálnici narazil do karavanu. Při tragédii zemřeli tři lidé. Muž byl obžalován z usmrcení z nedbalosti. Soud ho ale očistil, protože za nehodou mohla stát jeho srdeční arytmie.

Vybržďoval a pak hrozil pistolí
aktualizováno 21.11.
agresivní jízda

Řidič dodávky vybržďoval osobní auto. Mířil na druhého pistolí

Šestašedesátiletý řidič nákladního auta vybržďoval u Květnové na Karlovarsku řidiče osobního auta. Muži se dostali do sporu a řidič náklaďáku dokonce vytáhl zbraň.

Převrácený kamion na D10 u Prahy
aktualizováno 22.11.
uzavřená dálnice

Dálnici D10 u Prahy blokoval kamion, vytvořily se dlouhé kolony

Vážná nehoda kamionu a osobního auta zablokovala v úterý ráno dálnici D10 u Prahy. Výjezd z dálnice na Jižní spojku byl dlouhou dobu zcela uzavřen. Po nárazu skončil kamion na boku. Nehoda se neobešla bez zranění.

Požár kamionu na Pražském okruhu - 2
18.11.
Dopravní komplikace

Na Pražském okruhu vzplál kamion. Z tahače zbyla jen kostra

V sobotu brzy ráno zasahovaly tři jednotky pražských hasičů u požáru kamionu na Pražském okruhu. Plameny za 20 minut tahač úplně zničily. Řidičům se naštěstí podařilo z kabiny včas vystoupit.