Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Aleš Kubát zemřel
aktualizováno 28.12.
Smutná zpráva

Zemřel mladý herec a zpěvák! Hrál i v Ordinaci a bylo mu jen 30 let

Po vážné nemoci zemřel na druhý svátek vánoční herec, zpěvák a moderátor Aleš Kubát (†30). Známý byl například ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, veřejnost ho ale znala i z Národního divadla v Brně nebo z Divadla Na Rejdišti.

Charles Bradley
24.09.
autor hitů

Zemřel zpěvák Charles Bradley! Proslavil se, když mu bylo 63 let

Hudební svět opustil soulový zpěvák Charles Bradley (68), který podlehl boji s rakovinou žaludku. Zpěvák Českou republiku navštívil před třemi lety, kdy vystoupil na hudebním festivalu Colours of Ostrava.

Seriál Ulice: Vladimír Brabec jako Jiří Kreuzer st. - 27
aktualizováno 02.09.
major Zeman

Smrt Vladimíra Brabce zasáhla Česko. Kolegové zavzpomínali

Náhlý odchod Vladimíra Brabce zasáhl veřejnost i jeho kolegy. Zavzpomínali na něj nejen jako na herce nebo dabéra, ale také jako na kamaráda nebo člověka, od kterého se bylo co učit.

Prásk.tv píše:

František Řehák
čtěte o tématu zemřel na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Vladimír Brabec
aktualizováno 02.09.
Odešla legenda

Zemřel Vladimír Brabec (83), představitel majora Zemana!

Zemřel herec Vladimír Brabec. Představiteli legendárního majora Zemana bylo 83 let. O smutné zprávě informovala veřejnost prostřednictvím sociální sítě jeho vnučka.

John Heard
22.07.
Smutná zpráva

Zemřel herec Heard, jako Kevinova otce v Sám doma ho znal každý!

V 72 letech zemřel herec John Heard, známý rolí otce ve filmové sérii Sám doma. Našli ho mrtvého v hotelovém pokoji, přivolaný lékař už mohl pouze konstatovat smrt.

Al Jarreau
aktualizováno 12.02.
Smutná zpráva

Zemřel legendární jazzový zpěvák Al Jarreau, držitel sedmi Grammy

Ve věku 76 let zemřel legendární jazzový zpěvák Al Jarreau. V neděli to oznámil jeho manažer. Jarreau se proslavil v 70. letech alby We Got By a Look to the Rainbow. Byl držitelem sedmi cen Grammy.

Výbuch v turnovské továrně - 2
aktualizováno 04.12.
tragédie pokračuje

Výbuch a požár v Turnově má další oběť. Muž zemřel v nemocnici

Čtvrteční požár v turnovské firmě AGBA na výrobu autodoplňků si vyžádal druhý lidský život. V nemocnici zemřel těžce popálený muž.

Záchranná služba
27.10.
nehoda při práci

Strašná smrt. Muž zemřel v drtičce starého papíru!

Tragická pracovní nehoda se dnes stala v obci Lukavice na Šumpersku. Zemřel tu pracovník papírny, když spadl do drtičky odpadu.

Ludvík Vaculík
aktualizováno 06.06.
smutný den

Zemřel spisovatel Ludvík Vaculík! Bylo mu 88 let

Ve věku 88 let zemřel spisovatel Ludvík Vaculík. Díky své prozaické tvorbě Vaculík patřil mezi přední poválečné české spisovatele. Lidé ho však znají spíše pro jeho politické angažmá za komunistického režimu, zejména jako autora legendární výzvy 2000 slov z června 1968 nebo jako vedoucího pozdější samizdatové edice Petlice. Za svou práci dostal řadu významných českých i zahraničních ocenění.

Bartošová - rodinný hrob
aktualizováno 30.12.
letošní úmrtí slavných

Tihle lidé nás opustili v roce 2014. Zavzpomínejme...

Kromě dobrých zpráv přinesl letošek pochopitelně i ty špatné a vůbec nejhorší, totiž zprávy o úmrtích. Opustili nás nejen neslavní komunističtí politici, ale i slavní herci, zpěváci a zpěvačky. Připoměňte si je v tomto přehledu...