Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Voják se vrátil z mise na vánoce
aktualizováno 21.12.
vánoční zázrak

Ženě se na fotce zjevil duch jejího muže. Bylo z toho dojemné setkání

Asi to nejkrásnější a zároveň největší vánoční překvapení čekalo na Mariah Clark, pro níž byl předvánoční čas velmi smutný. Postrádala totiž svého muže Terrance, který je pěchotním specialistou v armádě.

Uprchlíci ve městě
aktualizováno 03.12.
Slušný příspěvek

Německo nabízí migrantům desítky tisíc! Pokud se vrátí domů

Německo chce pomoct odmítnutým žadatelům o azyl. Pokud se dobrovolně odstěhují zpět do své domoviny, vyplatí jim úřady 3000 eur (v přepočtu asi 77 tisíc korun).

Kelly Family - 3
16.11.
to je proměna!

Do Česka se po 16 letech vrací Kelly Family! Takhle dnes vypadají

Do Česka se po dlouhých šestnácti letech vrací legendární sourozenecká skupina Kelly Family. V 90. letech se stala fenoménem a vyprodávala největší světové haly, pak se rozpadla. Před dvěma lety se ale sourozenci dali znovu dohromady, domluvili se na comebacku a vyrazili na Evropské turné.

Prásk.tv píše:

První díl Ordinace v roce 2018? Výbuch domu i emocí - 1
čtěte o tématu návrat na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Jiří Paroubek se vrací do politiky
31.10.
nevzdal to

"Buldozer" Jiří Paroubek se vrací do politiky! Tohle jsou jeho plány

Jiří Paroubek se vrací do velké politiky, zřejmě se opět objeví na seznamu členů ČSSD. Z jeho kroků a slov plyne, že by se po šesti letech rád dostal i do vedení strany. S bývalým premiérem natáčel štáb TV NOVA.

Monika Zoubková alias Tereza Benešová - 7
aktualizováno 30.10.
galerie návrat po 7 letech

Do Ordinace se vrací Tereza, má ale vážný problém! Co způsobí?

Před sedmi lety odcházela herečka Monika Zoubková (41) ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako šťastná maminka roční dcerky, která svého manžela Radka podporuje v politické kariéře hejtmana. Nyní se seriálová dcera Petra Štěpánka (Eduarda Valšíka) vrací do Kamenice. Tereza si ale veze plno problémů.

Tamagoči
10.10.
Menší verze

Tamagoči se vrací! Legendární hračka se začne znovu prodávat

Před chytrými telefony a virtuální realitou se děti bavily jednoduššími hrami. Milovníci takových hraček se teď můžou radovat. Na trh se vrací tamagoči!

Michal Jančařík moderuje sportovní noviny
aktualizováno 02.10.
dojemný návrat

Michal Jančařík poprvé moderoval Sportovní noviny! Jak mu to šlo?

Michal Jančařík se vrátil na televizní obrazovky, a to přesně rok poté, co natočil svou poslední relaci o počasí! Pak ho totiž postihla vážná nemoc a oblíbený moderátor skončil na vozíku. Dnes se divákům představil ve zbrusu nové roli sporťáka.

Michal Jančařík se po 365 dnech vrací na obrazovky TV Nova! - 2
30.09.
pár hodin

Jančařík je zpět! Poslední zkouška skončila, teď to přijde naostro

Už jen několik hodin zbývá do velkého návratu Michala Jančaříka na televizní obrazovky. Přesně rok poté, co loni 2.října natočil svoji poslední relaci o počasí, ho nyní uvidíme za moderátorským pultem. Přinášet nám bude polední sportovní noviny a těšit se na něj můžete i v pořadu Volejte novu. Teď se podívejte, jak Michal prožívá poslední momenty před svou velkou premiérou.

Michal Jančařík se po 365 dnech vrací na obrazovky TV Nova! - 2
aktualizováno 20.09.
velký comeback

Michal Jančařík se vrací: "Jsem na tom líp než Jarda Jágr!"

Oblíbený moderátor Michal Jančařík se vrací před kamery. V pondělí 2. října, přesně po 365 dnech, přivítá diváky u Poledních Sportovních novin.

Turisti
aktualizováno 13.09.
Návrat z dovolené

Klienti zkrachovalých cestovek se vracejí do ČR. Část ale stále čeká

Všichni klienti zkrachovalých cestovních kanceláří Azur Reizen a Maxi Reisen, kteří uvízli na dovolené v Turecku, Tunisku nebo Egyptě, by se do konce týdne měli vrátit zpět do České republiky.