Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Turisti
aktualizováno 13.09.
Návrat z dovolené

Klienti zkrachovalých cestovek se vracejí do ČR. Část ale stále čeká

Všichni klienti zkrachovalých cestovních kanceláří Azur Reizen a Maxi Reisen, kteří uvízli na dovolené v Turecku, Tunisku nebo Egyptě, by se do konce týdne měli vrátit zpět do České republiky.

Děti ve škole
aktualizováno 01.09.
poslední přípravy

Na školách vládne chaos! Děti se vrací v pondělí a stále není hotovo

Všude se uklízí, učitelé skládají učebnice a o technické zázemí se starají školníci. Děti zasednou opět do lavic už po víkendu a školy si dávají pořádně záležet na tom, aby vše probíhalo, jak má.

Kolony na silnicích
01.09.
Dovolená končí

Autoklub varuje: Poslední víkend prázdnin bude peklo! Tady pozor

Blíží se konec prázdnin a evropské silnice čeká pořádný nápor. V pondělí totiž nezačíná škola jen českým dětem, ale také těm slovenským, nizozemským a německým. Kolony budou ale i ve směru na jih.

Prásk.tv píše:

Roman Vojtek - 1
čtěte o tématu návrat na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Michal Jančařík je zpět před kamerou!
aktualizováno 20.08.
návrat do práce

Velký návrat Jančaříka: Michal zamířil rovnou před kameru!

Všemi oblíbený moderátor Michal Jančařík se poprvé po transplantaci ledviny a náročné rekonvalescenci objevil v televizi Nova na Barrandově! Všichni jsme ho rádi viděli, ale Michal navíc šel rovnou do studia, kde si zkoušel různé moderátorské možnosti, které by mu v jeho aktuálním zdravotním stavu vyhovovaly.

Nehoda autobusu s českými turisty v Itálii
aktualizováno 07.08.
Nehoda autobusu

Z Itálie se vrátí další čtyři zranění Češi. Přivezou je sanitkami!

Čtyři Čechy, kteří se zranili při páteční nehodě autobusu v severní Itálii, propustí v pondělí z nemocnic a pojišťovna pro ně vypraví sanitky. Dalších 23 českých turistů se domů vrátilo v nočních hodinách náhradním autobusem. V italských nemocnicích zůstává 8 zraněných.

Nehoda autobusu v Itálii - 3
07.08.
Havárie autobusu

Po nehodě zůstává v Itálii 13 zraněných, zbytek už je zpět v ČR

Většina českých turistů z autobusu, který havaroval v severní Itálii, je zřejmě zpět v Česku. Vrátit se měli v noci na dnešek. Třináct zraněných ale dál zůstává v italských nemocnicích.

Vzácná bankovka je zpět v muzeu
27.07.
Vrátila se do muzea

Za tuhle bankovku pořídíte dům! Ze sejfu ji vytáhnou až za rok

Do olomouckého Vlastivědného muzea se po více než deseti letech vrátila snad nejdražší československá bankovka. Pětitisícovka před lety záhadně zmizela. Objevit se ji podařilo teprve letos na jaře.

Milujeme Malování
aktualizováno 26.07.
poloviční návrat

Malování je zpět! Stačil jeden den podpory fanoušků na záchranu

Smutná zpráva o konci jedné ze základních aplikací Windows obletěla svět a internetem se velmi rychle začala šířit vlna podpory. Zdá se, že na internetu je 24 hodin velmi dlouhá doba, protože grafický editor MS Paint (Malování) se během chvíle dostal ze seznamu ukončených aplikací a je zpět, i když jen z poloviny.

útok v resortu v Hurghadě
aktualizováno 24.07.
útok nožem

Stav Češky pobodané v Egyptě se prudce zhoršil! Je s ní rodina

V pátek 14. července pobodal v turistickém centru Hurghada egyptský útočník šest žen včetně jedné Češky. Ta stále leží v káhirské nemocnici, kde se svoji rodinou čeká na návrat do České republiky. Přestože ještě ráno byla žena v dobrém stavu, dopoledne se její stav prudce zhoršil.

Pláž v Hurghadě - ilustrační foto
aktualizováno 15.07.
Strach v Egyptě

Češi se po útoku vracejí z Hurghady dřív, další o tom uvažují

Cestovní kancelář, s níž cestovala Češka zraněná při pátečním útoku v egyptské Hurgadě, nabídla svým klientům v oblasti dřívější návrat do ČR.