Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Shamima Begum
aktualizováno 14.02.
teroristická organizace

Dívka se přidala k ISIS! Teď je těhotná a chce zpět do Británie

Devatenáctiletá Shamima Begumová se v roce 2015 přidala k teroristické organizaci Islámský stát (ISIS) spolu se svými dalšími dvěma kamarádkami. Vzala si jednoho z bojovníků a měla s ním dvě děti, které zemřely. Teď čeká Begumová dalšího potomka. Rozhodla se proto vrátit zpět do Británie.

Letadlo Easyjet nouzově přistálo
28.01.
anonymní výhružka

Nechtěl se vidět s rodiči, teď kvůli tomu hrozí mladíkovi 5 let vězení

Nepříjemný let zažili cestující společnosti easyJet z francouzského Lyonu. Třiadvacetiletý student nahlásil, že se v letadle nachází bomba. Jeho důvod byl prostý. Nechtěl se setkat se svými rodiči, kteří ho jeli navštívit. Za incident mu hrozí až pět let vězení.

Donald Trump na summitu G7
24.12.
syrský konflikt

USA stahují jednotky ze Sýrie, rozkaz už byl podepsán

Spojené státy se stáhnou ze Sýrie. Rozkaz ke stažení sil byl podepsán v neděli po telefonickém jednání amerického prezidenta Donalda Trumpa a tureckého prezidenta Recepa Tayyopa Erdogana. Odchod jednotek by měl začít během několika týdnů.

Prásk.tv píše:

Do Ordinace se po deseti letech vrací Ondřej Sokol. A hned mu půjde o život… - 1
čtěte o tématu návrat na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Otevřené věznice
aktualizováno 18.12.
Vězeňské novoty

Fešácký kriminál v Česku: Je to svoboda, hodnotí trestanec

Teď vám ukážeme vězení, ve kterém možná odsouzení bydlí lépe, než některé z obětí trestných činů. První takové zařízení, které má parametry věznic v zahraničí, testuje vězeňská správa v Jiřicích u Prahy. Cílem je usnadnit trestaným návrat do běžného života.

Stevard
14.12.
Let ze Seattlu

Šok pro cestující! Na palubě našli srdce, letadlo se muselo vrátit

Letadlo, které směřovalo ze Seattlu do Dallasu, se muselo kvůli neobvyklému důvodu vrátit. Posádka zjistila, že na palubě je stále lidské srdce, které si měl na letišti v Seattlu převzít kurýr.

Oslavy výročí na Vítkově
aktualizováno 28.11.
Slavnostní nástup

Kamarády jim zabil atentátník, teď se vojáci vrátili z Afghánistánu

Krátce po středečním poledni se u památníku na pražském Vítkově koná slavnostní nástup vojáků, kteří se nedávno vrátili ze zahraničních misí. Jsou mezi nimi i členové jednotky, jejíž příslušníci se stali v Afghánistánu obětí atentátníků.

Radovan Krejčíř
aktualizováno 23.11.
Hlasujte v anketě Návrat domů

Krejčíř by se mohl vrátit do Česka. Jeho žena o to prosí u úřadů

Český podnikatel Radovan Krejčíř, který sedí v jihoafrickém vězení za pokus o vraždu, by se mohl po několika letech vrátit zpět do České republiky. Momentálně o to snaží jeho manželka Kateřina, která zaslala několik dopisů například Českému červenému kříži nebo ministerstvu spravedlnosti. V dopisech žádá o pomoc.

Týnuš Třešničková
08.11.
Týnuš Třešničková

Přítel popálené youtuberky poprvé promluvil! Popsal chvíle hrůzy!

Poprvé od tragické nehody v turecké restauraci promluvil přítel vážně popálené české youtuberky Týnuš Třešničkové. Popsal vypjaté dojmy z prvních chvil po incidentu a také, jak je na tom Týnuš zdravotně.

Dvojice podezřelá z vraždy manželů na Písecku
aktualizováno 02.11.
Lednové neštěstí

Vražda manželů na Písecku: Podezřelí se vrátili na místo činu!

Kriminalisté se znovu vrátili na místo, kde se začátkem letošního roku odehrála brutální vražda manželského páru ze Záhoří u Písku. Společně s dvojicí, která je z vraždy obviněna, prováděli rekonstrukci.

Policie
30.10.
Konec pátrání

Šťastný konec pátrání! Otec s dvouletou dcerkou jsou v pořádku

Od pátku 26. října policie pohřešovala otce, který zmizel se svou dvouletou dcerkou. Naposledy byli viděni v Rumburku, poté o sobě nedali vědět. Pátrání však dopadlo dobře a oba byli v pořádku nalezeni na Děčínsku.