Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Stevard
včera 16:26
Let ze Seattlu

Šok pro cestující! Na palubě našli srdce, letadlo se muselo vrátit

Letadlo, které směřovalo ze Seattlu do Dallasu, se muselo kvůli neobvyklému důvodu vrátit. Posádka zjistila, že na palubě je stále lidské srdce, které si měl na letišti v Seattlu převzít kurýr.

Oslavy výročí na Vítkově
aktualizováno 28.11.
Slavnostní nástup

Kamarády jim zabil atentátník, teď se vojáci vrátili z Afghánistánu

Krátce po středečním poledni se u památníku na pražském Vítkově koná slavnostní nástup vojáků, kteří se nedávno vrátili ze zahraničních misí. Jsou mezi nimi i členové jednotky, jejíž příslušníci se stali v Afghánistánu obětí atentátníků.

Radovan Krejčíř
aktualizováno 23.11.
Hlasujte v anketě Návrat domů

Krejčíř by se mohl vrátit do Česka. Jeho žena o to prosí u úřadů

Český podnikatel Radovan Krejčíř, který sedí v jihoafrickém vězení za pokus o vraždu, by se mohl po několika letech vrátit zpět do České republiky. Momentálně o to snaží jeho manželka Kateřina, která zaslala několik dopisů například Českému červenému kříži nebo ministerstvu spravedlnosti. V dopisech žádá o pomoc.

Prásk.tv píše:

Do Ordinace se po deseti letech vrací Ondřej Sokol. A hned mu půjde o život… - 1
čtěte o tématu návrat na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportka letos vytvořila už 200 nových milionářů

Nejoblíbenější česká loterie udělala v tomto roce milionáře už ze dvou stovek sázejících. Celkem si tito výherci rozdělili přes miliardu korun, největší částku si odnesl muž ze Zlínska, který je díky Sportce bohatší o 92 milionů korun.

Týnuš Třešničková
08.11.
Týnuš Třešničková

Přítel popálené youtuberky poprvé promluvil! Popsal chvíle hrůzy!

Poprvé od tragické nehody v turecké restauraci promluvil přítel vážně popálené české youtuberky Týnuš Třešničkové. Popsal vypjaté dojmy z prvních chvil po incidentu a také, jak je na tom Týnuš zdravotně.

Dvojice podezřelá z vraždy manželů na Písecku
aktualizováno 02.11.
Lednové neštěstí

Vražda manželů na Písecku: Podezřelí se vrátili na místo činu!

Kriminalisté se znovu vrátili na místo, kde se začátkem letošního roku odehrála brutální vražda manželského páru ze Záhoří u Písku. Společně s dvojicí, která je z vraždy obviněna, prováděli rekonstrukci.

Policie
30.10.
Konec pátrání

Šťastný konec pátrání! Otec s dvouletou dcerkou jsou v pořádku

Od pátku 26. října policie pohřešovala otce, který zmizel se svou dvouletou dcerkou. Naposledy byli viděni v Rumburku, poté o sobě nedali vědět. Pátrání však dopadlo dobře a oba byli v pořádku nalezeni na Děčínsku.

Jednotka se vrací domů
aktualizováno 25.10.
návrat z Afghánistánu

Čeští vojáci, kteří přežili dva sebevražedné útoky, jedou domů!

Více než šestiměsíční nasazení v misi v Afghánistánu ukončila 10. strážní rota, kterou zasáhly dva sebevražedné útoky. Postupně se vrátí V srpnu zabil atentátník tři české vojáky, o dva měsíce později afghánský spojenec zranil pět Čechů.

Pátrání - FIGURA TOMÁŠ
17.10.
šťastný konec

Prasynovec Heidi je konečně doma! Na letišti ho čekala eskorta

Zpěvačka Heidi Janků konečně prožívá šťastné období. Po více než třech měsících se vrátil do vlasti její čtyřletý prasynovec Tomášek. Toho odvezl do Indonésie bratr jeho matky. V úterý s ním na pražské letiště přiletěl tatínek.

Výměna manželek
aktualizováno 12.09.
Jak žijí dnes

Šok po návratu z Výměny! Andrea probrečela několik dní

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Na zkušenou matku Andreu z Ostravska čekalo deset dní v chaotické domácnosti na Vysočině. Jak na natáčení vzpomíná a co se u ní změnilo?

Jeroným Klimeš
aktualizováno 23.08.
chat na tn.cz

Začněte už teď! Psycholog poradil, jak připravit děti na školu

Děti mají před sebou poslední týden prázdnin. Po dvouměsíčním volnu pak znovu usednout do lavic. Jak je na přechod z prázdninového do školního režimu připravit, aby pro ně byl šok co nejmenší? Čtenářům TN.cz poradil psycholog Jeroným Klimeš.