Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Partnerství ve třech eyecatcher
včera 09:48
klape jim to

Nový typ vztahu? Tři gayové se rozhodli pro společné partnerství

Netypický vztah tvoří tři homosexuálové ze Španělska. Manželé Edson a Emerson po letech manželství potkali muže, do kterého se oba zamilovali. Když jim jejich lásku mladík opětoval, rozhodli se, že svůj vztah rozšíří o dalšího člena. Partneři nyní slaví roční výročí.

Robotická paže ve skladišti Ilustrační snímek
10.12.
Chybička se vloudila

Vzpoura strojů? Robot otrávil sprejem proti medvědům 24 lidí!

Čtyřiadvacet zaměstnanců Amazonu v New Jersey skončilo v nemocnici poté, co robot ve skladišti roztrhl balení medvědího repelentu. Jeden člověk skončil v kritickém stavu, dalších 30 ošetřili přivolaní zdravotníci na místě.

V Českém Švýcarsku ve vlčím teritoriu už měsíce přežívá koza
aktualizováno 02.12.
Růžky proti tesákům

Koza už měsíce kličkuje mezi vlky. Naučila se, jak jim pláchnout!

V Národním parku České Švýcarsko se usadila zaběhnutá koza domácí. A spokojeně se tam už několik měsíců pase mezi vlky. Správci parku ji poprvé spatřili v druhé polovině srpna, naposledy ji zachytila fotopast před pár dny v oblasti, kterou vlčí smečky navštěvují prakticky denně. Podle odborníků zřejmě přišla na způsob, jak se predátorům vyhnout.

Prásk.tv píše:

Jay a Kateri Schwandt - 1
čtěte o tématu kuriozita na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Letadlo Piper-Cheyenne
26.11.
Neuvěřitelné

Pilot si zdříml v kokpitu, letiště minul skoro o 50 kilometrů!

Neuvěřitelný incident vyšetřují australské úřady. Jeho hlavním "hrdinou" je pilot, který si údajně zdřímnul přímo v kokpitu a minul letiště na ostrově u Tasmánie o skoro 50 kilometrů.

Pračka ilustrační
aktualizováno 24.11.
z toho se nevymluví

Muž měl v pračce 9 milionů korun. Viní ho z praní špinavých peněz

Pojem "praní špinavých peněz" vzal čtyřiadvacetiletý mladík z Amsterdamu nejspíš až příliš doslovně. Policie totiž našla v jeho bytě v přepočtu neuvěřitelných 9 milionů korun schovaných v bubnu pračky.

Poník se psem na útěku
13.11.
kuriózní zásah

Ulicemi Brna se toulal poník, doprovázel ho pastevecký pes

Kuriózní případ řešili brněnští strážníci. Dostali zprávu, že se má na sídlišti mezi auty procházet poník a doprovod mu dělá pes. Jejich majitel pak hlídce tvrdil, že kůň utekl při ranní pastvě a fenka ho následovala. Podle strážníků poník neutekl poprvé.

2186812
21.09.
Nic pro arachnofobiky

Jako z hororu! Město čelí invazi pavouků, turisté se mu vyhýbají

Kamkoliv se podíváte, všude pavouci! Obrovské množství pavoučích sítí zaplavilo řecké město Aitoliko.

Bobr
14.08.
Kuriózní útok

Na muže se u Plzně vrhl vzteklý bobr, bez pomoci by vykrvácel!

Velmi kuriózní případ vyšetřují v těchto dnech na Plzeňsku. Čtyřiapadesátiletého muže tam totiž na procházce u rybníka napadl bobr. Muž skončil s vážnými zraněními v nemocnici.

Veronica Cominguez
03.08.
video Kuriózní případ

Dívka šokovala tím, co má pod tričkem. Z břicha jí vyrůstá dvojče!

Vypadá stejně jako všechny ostatní dívky v jejím věku. Přesto se od nich výrazně odlišuje. Mladá teenagerka (14) z Filipín se totiž narodila se dvěma dalšími končetinami visícími z trupu. Ty patří jejímu parazitnímu dvojčeti, které se v děloze správně nevyvinulo. Dívku nyní čeká operace.

Osmiletý chlapec se v Rychnově projížděl v nakladači
31.07.
Kuriózní případ

Nakladač zastavila policie, řídil ho chlapec (8)! Chtěl za babičkou

Neobvyklý případ řešila policie v Rychnově u Jablonce nad Nisou. Po obci tam jezdil nakladač, který řídil teprve osmiletý chlapec. Tři a půl tunový stroj si prý chtěl vyzkoušet, a dokonce ho ovládal úplně bezchybně. Jeho černou jízdu ale nakonec utnula policie.