Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bydlení ze staré garáže
Aktualizováno 26.4. 2017 16:23
bydlení v garáži

Žena si přestavěla garáž rodičů na nádherné bydlení! GALERIE

Mladé designérce z Velké Británie se podařilo něco úžasného. Ze staré garáže svých rodičů vytvořila nádherný a útulný domov! A nebylo to ani drahé!

neobvyklé ubytování

Bydlení nad přístavem: Hotel udělali na špičce jeřábu! GALERIE

Máte rádi neobvyklé hotely? Pak vám nesmí uniknout tento v amsterdamském přístavu! Nachází se totiž na vršku již nepoužívaného přístavního jeřábu!

galerie v texasu se nezapřou

Bydlení pro kovboje: V Texasu stojí dům ve tvaru kovbojské boty!

Americký Texas je domovinou kovbojů. Není proto divu, že právě zde vyrostl tento neobvyklý dům ve tvaru kovbojské boty. Inu, Texasané se nezapřou!

Prásk.tv píše:

Holčička vypadá jako z vosku
čtěte o tématu kuriozita na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

galerie vaření na kolejích

Netradiční kuchař: Strojvedoucí vaří jídlo v kotli parní lokomotivy!

Velmi neobvyklým způsobem připravuje jídlo pětatřicetiletý muž z Anglie. Své pokrmy totiž vaří v kotli parní lokomotivy během jízdy!

1963368
Aktualizováno 15.2. 2017 18:53
To se jen tak nevidí

Mazec! Helikoptéra přistála na silnici, pilot se ptal na cestu!

Co byste dělali, kdybyste jeli po dálnici a najednou by před vámi přistála bojová helikoptéra? Přesně takovou situaci řešili řidiči na dálnici v Kazachstánu, když jim cestu zatarasila helikoptéra Mi-8.

1961184
Aktualizováno 9.2. 2017 18:27
Kuriózní nehoda

Opilá máma nabourala opilou dceru! Jejich reakce je kouzelná

Opilí řidiči jsou postrachem všech účastníků silničního provozu a někdy jsou jejich nehody skutečně kuriózní. Nejinak tomu bylo i v případě nehody dvou osobních aut v Prešově na Slovensku. Policisté zajistili řidičky obou aut, obě byly opilé, obě nesou stejné jméno a co policisty překvapilo nejvíce, šlo o matku a dceru.

děsivé malůvky

Srbka upozorňuje bodypaintingem na následky kouření! GALERIE

Srbská umělkyně Mirjana Kika se rozhodla upozornit na rizika kouření pomocí make-upu a bodypaintingu. Šokující malůvky na jejím těle dělají na řadu lidí opravdu dojem. Donutí ale někoho přestat kouřit?

galerie neobvyklá stavba

Bydlení pro milovníky létání: Tento dům je postavený z Boeingu 747!

Bývalý dealer automobilů Francie Rehwald chtěl neobvyklý dům s ženskými křivkami. Hledal tak dlouho, až se mu v hlavě zrodil skvělý nápad – využít při stavbě křídla z opravdového letadla!

ledová království

Zima vám nevadí? Pak zkuste bydlení jako Eskymáci! GALERIE

Letošní zima je u nás chladnější než v uplynulých letech. Řadě lidí to není po chuti a přejí si, aby už skončila. Jiní ale zimu milují a sníh a teploty hluboko pod nulou si nemohou vynachválit. A právě pro ně jsou určena tato ledová obydlí!

Nahatá žena unesla policejní auto
Aktualizováno 18.1. 2017 13:35
video Znásilnili mě, křičela

Nahá žena šla po ulici. Policista jí chtěl pomoct, ukradla mu auto

Šokující nahrávka ukazuje nahou ženu na ulici, která tvrdí, že byla znásilněná. Poté, co se jí policista snaží pomoci, se ale žena proplíží do auta a ujíždí. Začíná tak hodinový hon za pomoci auta jednoho z přihlížejících.