Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Andrej Babiš a Ivan Bartoš
14.11.
bitva politiků

Piráti: ANO nás zahlcuje falešnými emaily. Babiš poslal drsný vzkaz

Neshody mezi hnutím ANO a Piráty se vyostřují. Zástupci Pirátů nepřímo nařkli ANO z toho, že jim zahlcuje emailové schránky zprávami od údajných voličů, kteří jim vyčítají neúčast ve vládě Andreje Babiše. Šéf hnutí ANO na to ale poměrně ostře reagoval.

Petr Fiala a Radek Vondráček
aktualizováno 06.11.
dva kandidáti

Začal tuhý boj o Sněmovnu, strany hledají nového předsedu

Vítězné hnutí ANO a druhá ODS se přetahují o to, kdo povede sněmovnu. Jednání o tom startují už tento týden, několik stran zatím podporuje Radka Vondráčka z ANO, podle jiných ale představuje riziko. Další alternativou je předseda ODS Petr Fiala, kterého zřejmě podpoří hnutí STAN.

Mirek Topolánek - kandidáti na prezidenta
aktualizováno 06.11.
reakce na kandidaturu

Topolánek prezidentem? Špatný vtip! Tohle o něm řekli konkurenti

Mirek Topolánek je dalším kandidátem na prezidenta. Podařilo se mu sehnat potřebných deset senátorských podpisů. Jenže zatímco jedni jsou Topolánkovou kandidaturou nadšení, jiní nemohou bývalému premiérovi přijít na jméno.

Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Prozradíme Vám, jak to poznáte.

Předseda ODS Petr Fiala
aktualizováno 01.11.
schůzky s prezidentem

Babiš by vládu skládat neměl, řekli občanští demokraté Zemanovi

Zástupci Občanské demokratické strany se dnes sešli v Lánech s prezidentem Milošem Zemanem. Jednali spolu o povolební situaci. Občanští demokraté už několikrát avizovali, že vládu vítězného hnutí ANO nepodpoří. To samé dnes řekli i prezidentovi.

Předseda ODS Petr Fiala
aktualizováno 04.10.
Předvolební chat

Přidáme peníze všem, ne jen někomu, slíbil šéf ODS na TN.cz!

Čtenářům TN.cz ve středu večer odpovídal předseda ODS Petr Fiala. Strana v minulých volbách dosáhla nejhoršího výsledku v historii. Dokáže Fiala ODS znovu nastartovat? Předseda občanských demokratů tomu věří.

Petr Fiala
aktualizováno 24.07.
letní interview

Otevřená zpověď šéfa ODS Fialy: O alkoholu doma i ve škole

K Letnímu interview tentokrát přijal pozvání předseda a lídr Občanské demokratické strany Petr Fiala. Moderátorka Michaela Šmídová se ho ptala nejen na politické názory, ale i na soukromí, a možná Vás překvapí, co se o něm dozvíte.

Petr Fiala - 3
aktualizováno 22.04.
Parlamentní volby

PŘÍMÝ PŘENOS: ODS představila program. Takhle chce uspět

Občanští demokraté po letech voličům opět nabídnou daňové pravítko a kalkulačku, kde si budou moci vypočítat, kolik jim přinese návrh, aby zaměstnanci platili 15procentní sazbu místo ze superhrubé mzdy nově z hrubé mzdy.

Zeman, Sobotka a Horáček
aktualizováno 10.03.
ohlasy politiků

Reakce na Zemana: Horáček připomněl jeho virózy, urážky a lži

Miloš Zeman svým oznámením, že bude znovu kandidovat v prezidentských volbách, většinou ostatní politiky nepřekvapil. Některé potěšil, jiné naopak. Promptně už reagoval Zemanův asi nejvážnější protikandidát Michal Horáček. Prohlásil, že "přišel čas vystavit mu účet za virózy, urážky a lži". Andrej Babiš se anopúak raduje a Zemana považuje za favorita voleb...

Miloš Zeman
aktualizováno 24.06.
Reakce na brexit

Zeman: Za brexit mohou uprchlíci. Čeští politici chtějí reformu EU

Na odchod Británie z Evropské unie reagují také čeští politici. Referendum podle nich ukázalo, že Evropská unie se musí změnit. Jenže největší tlak na změnu přicházel vždy právě z Londýna. Strana SPD Tomia Okamury se chystá prosadit referendum o odchodu ČR z Evropské unie. Podle prezidenta Zemana nebude vyvažován vliv Francie a Německa.

Petr Fiala - 1
30.05.
start kampaně

Zjednodušíme vám život, slibuje ODS! Takto chce uspět ve volbách

Občanská demokratická strana (ODS) dnes odstartovala na lodi u pražské Náplavky svou předvolební kampaň. Lidem v ní slibují, že odstraní některé zbytečné povinnosti, které omezují jejich svobodu.