Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Prdění před partnerem
21.07.
podrobná studie

Třaskavé téma: Páry se svěřily, kdy se smí před partnerem prdět

Asi každý se v prvních měsících vztahu snaží působit co nejlépe, a tak před partnerem nedělá nic trapného nebo pobuřujícího. Mezi takové věci zadaní lidé řadí prdění, otevřené dveře na toaletu nebo pláč. Kdy podle nich na to uplyne dostatečná doba?

Donald Trump a královna Alžběta II. - 3
aktualizováno 14.07.
Video Navíc ji nechal čekat

Trumpův trapas: Královně udělal něco, co nesmí ani její manžel!

Americký prezident Donald Trump se při setkání s britskou královnou Alžbětou II. pořádně ztrapnil. Podle odborníků se při audienci dopustil hned tří přešlapů. Trump za to sklízí kritiku na sociálních sítích.

Trapas ve Snídani - Hanka Reinders
09.03.
VIDEO Velká legrace

Trapas ve Snídani: Hanka spletla jediné slovo, byl z toho průšvih!

Živé vysílání často přináší nečekané situace. Své o tom po páteční Snídani s Novou ví i moderátorka Hana Reinders, která způsobila pořádný trapas. Za všechno mohlo jediné spletené slovíčko...

Prásk.tv píše:

Naz Mila - 1
čtěte o tématu trapas na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Milionářka Petra: V Sazka Hrách vložila pětistovku a vyhrála 1 500 000 Kč!

Životní a triumfální jízdu zažila v minulých dnech hráčka Petra. Na svůj účet v online Sazka Hrách vložila pět set korun a během několika dní peníze rozmnožila na neuvěřitelných 1 500 000 Kč!

Vibrátor
02.12.
ztrapnil se

Táta našel erotickou pomůcku své dcery. Její reakci nečekal

Slídění v osobních věcech dcery se nevyplatilo jednomu tatínkovi z USA. Myslel si totiž, že v jejím šuplíku našel erotickou pomůcku. V šoku svou dceru okamžitě začal bombardovat zprávami, aby mu podala vysvětlení.

Modelka Fabianny Zambrano
27.08.
Ukázala víc, než chtěla

Pikantní trapas: Modelce vykouklo v přímém přenosu ňadro! VIDEO

Přímé přenosy mohou být pořádně zrádné. Své už o tom ví i modelka Fabianny Zambrano, která nedávno soutěžila o titul královny krásy ve Venezuele. Během promenády v plavkách totiž vnadná brunetka ukázala mnohem víc, než diváci čekali.

Objasněné přepadení pošty
aktualizováno 07.06.
Policejní trapas

Lupič přepadl poštu, policie jela jinam! Dostali ho až po roce

Policisté z Karlových Varů dopadli muže, který měl loni v červnu přepadnout s pistolí v ruce poštu. Vyšetřování případu hned na začátku zkomplikovala chyba bezpečnostní agentury, která přepadenou poštu střeží. Omylem poslala policisty na jinou provozovnu.

Děti v živém vysílání
aktualizováno 10.03.
video Přímý přenos BBC

Trapas ve vysílání! Děti vtrhly do kanceláře a pobavily tisíce lidí

Vtipný moment se odehrál během živého vysílání zpravodajské stanice BBC. Rozhovor s expertem narušila "invaze" jeho dětí.

Zemal přijel na pohřeb Kováče pozdě
aktualizováno 18.10.
Trapas na Slovensku

Kdo mohl za to, že Zeman přiletěl na pohřeb pozdě? Má zjistit Ťok

Pozdní přílet české delegace na pohřeb bývalého slovenského prezidenta prověří ministr dopravy Dan Ťok. Informoval o tom deník Právo. Prezidentův mluvčí za viníky označil špatné počasí a dispečery Řízení letového provozu.

Zemal přijel na pohřeb Kováče pozdě
aktualizováno 13.10.
Český trapas na Slovensku

Proč přijel Zeman na pohřeb pozdě? Výmluva na počasí nesedí!

Kancelář prezidenta a vlastně celý Hrad včetně Miloše Zemana se zaplétají do dalšího skandálu. Zeman totiž nestihl pohřeb slovenského prezidenta Michala Kováče a přijel pozdě - i s Václavem Klausem, kterého vzal na palubu letadla s sebou. Vysvětlení Hradu, že šlo o zdržení kvůli počasí při letu, se zbortilo jedním telefonátem na řízení letového provozu...

Sex
20.06.
Velký přehled

Nejhorší obavy při sexu: Z tohoto máme největší strach

Velký průzkum online lékárny Superdrug odhalil, čeho se muži a ženy při sexu nejvíce obávají. Na prvním místě se umístil strach z pohlavně přenosných chorob, kterých se bojí hlavně muži. U žen pak strach z nemocí překonala obava, že partner nebude chtít použít kondom.