Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Modelce v Londýně na přehlídkovém mole vykouklo ňadro
08.01.
Trapas na přehlídce

Jejda! Modelka toho na mole ukázala víc, než chtěla. FOTO

Nečekaně pikantní bonus dostali o tomto víkendu návštěvníci jedné z akcí londýnského týdne pánské módy. Jednu z vystupujících modelek totiž v tu nejhorší možnou chvíli zradila podprsenka a obecenstvu tak nechtíc předvedla své vnady.

Zápach
12.11.
Vtipná debata

Hluchý chlapec nevěděl, že jsou prdy slyšet. Ve škole zažil trapas

Hluchého chlapce rozzlobilo, že se na něj všichni ve třídě dívají. Když mu jeho učitelka vysvětlila, v čem je problém, zůstal v šoku nejen on, ale i jeho spolužáci. Upřímnou konverzaci zaskočeného školáka a jeho spolužáků později učitelka zveřejnila na sociální síti.

Prdění před partnerem
21.07.
podrobná studie

Třaskavé téma: Páry se svěřily, kdy se smí před partnerem prdět

Asi každý se v prvních měsících vztahu snaží působit co nejlépe, a tak před partnerem nedělá nic trapného nebo pobuřujícího. Mezi takové věci zadaní lidé řadí prdění, otevřené dveře na toaletu nebo pláč. Kdy podle nich na to uplyne dostatečná doba?

Prásk.tv píše:

Samantha Heathwood
čtěte o tématu trapas na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Donald Trump a královna Alžběta II. - 3
aktualizováno 14.07.
Video Navíc ji nechal čekat

Trumpův trapas: Královně udělal něco, co nesmí ani její manžel!

Americký prezident Donald Trump se při setkání s britskou královnou Alžbětou II. pořádně ztrapnil. Podle odborníků se při audienci dopustil hned tří přešlapů. Trump za to sklízí kritiku na sociálních sítích.

Trapas ve Snídani - Hanka Reinders
09.03.
VIDEO Velká legrace

Trapas ve Snídani: Hanka spletla jediné slovo, byl z toho průšvih!

Živé vysílání často přináší nečekané situace. Své o tom po páteční Snídani s Novou ví i moderátorka Hana Reinders, která způsobila pořádný trapas. Za všechno mohlo jediné spletené slovíčko...

Vibrátor
02.12.
ztrapnil se

Táta našel erotickou pomůcku své dcery. Její reakci nečekal

Slídění v osobních věcech dcery se nevyplatilo jednomu tatínkovi z USA. Myslel si totiž, že v jejím šuplíku našel erotickou pomůcku. V šoku svou dceru okamžitě začal bombardovat zprávami, aby mu podala vysvětlení.

Modelka Fabianny Zambrano
27.08.
Ukázala víc, než chtěla

Pikantní trapas: Modelce vykouklo v přímém přenosu ňadro! VIDEO

Přímé přenosy mohou být pořádně zrádné. Své už o tom ví i modelka Fabianny Zambrano, která nedávno soutěžila o titul královny krásy ve Venezuele. Během promenády v plavkách totiž vnadná brunetka ukázala mnohem víc, než diváci čekali.

Objasněné přepadení pošty
aktualizováno 07.06.
Policejní trapas

Lupič přepadl poštu, policie jela jinam! Dostali ho až po roce

Policisté z Karlových Varů dopadli muže, který měl loni v červnu přepadnout s pistolí v ruce poštu. Vyšetřování případu hned na začátku zkomplikovala chyba bezpečnostní agentury, která přepadenou poštu střeží. Omylem poslala policisty na jinou provozovnu.

Děti v živém vysílání
aktualizováno 10.03.
video Přímý přenos BBC

Trapas ve vysílání! Děti vtrhly do kanceláře a pobavily tisíce lidí

Vtipný moment se odehrál během živého vysílání zpravodajské stanice BBC. Rozhovor s expertem narušila "invaze" jeho dětí.

Zemal přijel na pohřeb Kováče pozdě
aktualizováno 18.10.
Trapas na Slovensku

Kdo mohl za to, že Zeman přiletěl na pohřeb pozdě? Má zjistit Ťok

Pozdní přílet české delegace na pohřeb bývalého slovenského prezidenta prověří ministr dopravy Dan Ťok. Informoval o tom deník Právo. Prezidentův mluvčí za viníky označil špatné počasí a dispečery Řízení letového provozu.