Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vibrátor
02.12.
ztrapnil se

Táta našel erotickou pomůcku své dcery. Její reakci nečekal

Slídění v osobních věcech dcery se nevyplatilo jednomu tatínkovi z USA. Myslel si totiž, že v jejím šuplíku našel erotickou pomůcku. V šoku svou dceru okamžitě začal bombardovat zprávami, aby mu podala vysvětlení.

Modelka Fabianny Zambrano
27.08.
Ukázala víc, než chtěla

Pikantní trapas: Modelce vykouklo v přímém přenosu ňadro! VIDEO

Přímé přenosy mohou být pořádně zrádné. Své už o tom ví i modelka Fabianny Zambrano, která nedávno soutěžila o titul královny krásy ve Venezuele. Během promenády v plavkách totiž vnadná brunetka ukázala mnohem víc, než diváci čekali.

Objasněné přepadení pošty
aktualizováno 07.06.
Policejní trapas

Lupič přepadl poštu, policie jela jinam! Dostali ho až po roce

Policisté z Karlových Varů dopadli muže, který měl loni v červnu přepadnout s pistolí v ruce poštu. Vyšetřování případu hned na začátku zkomplikovala chyba bezpečnostní agentury, která přepadenou poštu střeží. Omylem poslala policisty na jinou provozovnu.

Prásk.tv píše:

Fergie
čtěte o tématu trapas na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Harrachov – manšestr už na osmou

Sportovní Harrachov hlásí v únoru bezvadné lyžařské podmínky, o čemž svědčí i provoz černé sjezdovky na Rýžovišti. Nám se tentokrát v Harrachově nejvíc líbil ranní manšestr na rýžovišťské červené pistě a z pochoutek nás zaujala belgická wafle s karamelem.

Děti v živém vysílání
aktualizováno 10.03.
video Přímý přenos BBC

Trapas ve vysílání! Děti vtrhly do kanceláře a pobavily tisíce lidí

Vtipný moment se odehrál během živého vysílání zpravodajské stanice BBC. Rozhovor s expertem narušila "invaze" jeho dětí.

Zemal přijel na pohřeb Kováče pozdě
aktualizováno 18.10.
Trapas na Slovensku

Kdo mohl za to, že Zeman přiletěl na pohřeb pozdě? Má zjistit Ťok

Pozdní přílet české delegace na pohřeb bývalého slovenského prezidenta prověří ministr dopravy Dan Ťok. Informoval o tom deník Právo. Prezidentův mluvčí za viníky označil špatné počasí a dispečery Řízení letového provozu.

Zemal přijel na pohřeb Kováče pozdě
aktualizováno 13.10.
Český trapas na Slovensku

Proč přijel Zeman na pohřeb pozdě? Výmluva na počasí nesedí!

Kancelář prezidenta a vlastně celý Hrad včetně Miloše Zemana se zaplétají do dalšího skandálu. Zeman totiž nestihl pohřeb slovenského prezidenta Michala Kováče a přijel pozdě - i s Václavem Klausem, kterého vzal na palubu letadla s sebou. Vysvětlení Hradu, že šlo o zdržení kvůli počasí při letu, se zbortilo jedním telefonátem na řízení letového provozu...

Sex
20.06.
Velký přehled

Nejhorší obavy při sexu: Z tohoto máme největší strach

Velký průzkum online lékárny Superdrug odhalil, čeho se muži a ženy při sexu nejvíce obávají. Na prvním místě se umístil strach z pohlavně přenosných chorob, kterých se bojí hlavně muži. U žen pak strach z nemocí překonala obava, že partner nebude chtít použít kondom.

Bílé ponožky v sandálech
aktualizováno 20.06.
GALERIE módní trapasy

Ženy promluvily! Největší hrůzy v oblékání mužů. SEZNAM!

Mnoho pánů má ve zvyku nosit takové oblečení, které vyloženě ženám pije krev. Na internetu tak probíhají různá hlasování, kde slečny vyhodnocují jejich nejhorší módní propadáky. Přinášíme vám seznam těch "nejpopulárnějších".

1880635
17.06.
video + galerie žhavé vysílání

To je trapas! Moderátorka omylem ukázala, co skrývá pod šaty! ŽIVĚ

Krásná moderátorka televizních zpráv Alina Moinová zrovna v přímém přenosu diskutovala na téma olympijských her v Riu, když rukou nešťastně zavadila o černé šaty, které měla na sobě. Nechtěně tak ukázala víc, než by chtěla.

Přepadená pošta
aktualizováno 17.06.
Velký omyl

Přepadená pošta ve Varech: Náš trapas to není, tvrdí policie!

V Karlových Varech v pátek ráno neznámý lupič přepadl poštu. Policejní zásah ale provázely velké zmatky, policisté totiž omylem dorazili na úplně jinou poštu. Podle nich selhala bezpečnostní agentura, která poštu střeží. Uvedla mylnou adresu. To ale Česká pošta, jejíž dceřinná společnost pobočku hlídá, odmítá.