Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bílý klokan Ilustrační snímek
12.10.
Zvíře na útěku

Kolem Říčan hopsá několik dní bílý klokan, nedaří se ho chytit!

Česko v posledních dnech žije hlavně hady. Ani mamba v Praze, ani užovka v orlovském hypermarketu ovšem nejsou jedinými zvířaty na útěku. Své o tom vědí ve středočeských Říčanech, v jejichž okolí už několik dní policisté i strážníci marně náhanějí bílého klokana.

Uprchlý vězeň Lukáš Mráček
09.10.
Pátrání po uprchlíkovi

V Praze utekl vězeň. Zadržení nechte na nás, prosí policie

Pražští policisté už druhý den pátrají po čtyřiatřicetiletém vězni Lukáši Mráčkovi, který utekl z firmy v Praze 9, kde pracoval jako skladník. A vyzývají případné svědky, aby se ho nepokoušeli sami zadržet.

Mamba odchycená v Praze vypadá lépe, ale nežere
aktualizováno 08.10.
smrtelné kousnutí

Mamba se po celém incidentu rychle lepší, zatím ale nežere

Had, který byl dva dny na útěku a děsil obyvatele pražských Hlubočep i velkou část Prahy, se poměrně rychle uzdravuje. A dokonce má šanci stát se zvířecí celebritou. Naopak šance na úplné uzdravení pokousané ženy jsou podle lékařů velmi malé.

Prásk.tv píše:

Optická hádanka - 1
čtěte o tématu útěk na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Milionářka Petra: V Sazka Hrách vložila pětistovku a vyhrála 1 500 000 Kč!

Životní a triumfální jízdu zažila v minulých dnech hráčka Petra. Na svůj účet v online Sazka Hrách vložila pět set korun a během několika dní peníze rozmnožila na neuvěřitelných 1 500 000 Kč!

Odchyt mamby
aktualizováno 10.10.
jedovatá mamba

Chytání mamby proběhlo správně, zastává se zoo muže se smetákem

Odchyt smrtelně jedovaté mamby zelené, kterou od úterý několik dní bezvýsledně hledali policisté i odborníci, vyvolal bouřlivé reakce. Muž se smetákem, který se o její odchycení snažil, ji podle dalšího odborníka vystresoval a mohlo dojít k nejhoršímu. Zaměstnanci zoo se za bývalého kolegu postavili s tím, že jeho postup byl správný.

Mambu našli v zahrádkářské kolonii
aktualizováno 06.10.
Říkali, že je asi mrtvá

Selhání odborníků? Had je mrtvý, tvrdili. Smrtící plaz přitom přežil!

Herpetologové tvrdili, že vlivem chladného počasí je mamba zelená s největší pravděpodobností mrtvá. Jenže se tak nestalo, naopak. Mamba odborníkům vytřela zrak a nejenže zvládla v chladu urazit půl kilometru, ale především to celé přežila.

Mambu zelenou odchytili
aktualizováno 05.10.
mamba zelená

Mambu zelenou chytili, had přelezl celou zahrádkářskou kolonii

V zahrádkářské kolonii v Hlubočepích našla žena mambu zelenou. Odchytová služba ji chytila na druhé straně zahrádkářské kolonie, která je nedaleko domu.

Uprchlá mamba zelená
aktualizováno 05.10.
jedovatý had

Uprchlou mambu stále nenašli, policie ji nechává uklidnit

Uprchlou mambu, po které pátrají pražští policisté a odborníci, se stále nepodařilo najít. I přes nastražené tepelné pasti se hada, pokud je stále v domě, nepodařilo vylákat. Policisté v pátek nechají dům v klidu, aby se vystresované zvíře případně uklidnilo a vydalo se hledat teplo k nastraženým pastím.

Zásah v ulici V Bokách kvůli smrtelně jedovatému hadovi - mamba zelená
aktualizováno 03.10.
V Praze utekla mamba

Had na útěku: Policie zkoumá, zda se žena nenechala uštknout sama

Policisté a odborníci stále pátrají po nebezpečné mambě zelené v pražských Hlubočepích. Jedovatý had uštknul majitelku a pak utekl. Podle informací TV Nova policie pracuje i s variantou, že si žena pořídila hada, aby ji schválně uštknul.

Vozidlo FBI
aktualizováno 28.09.
Mexiko

Zabil trenéra a na útěku 2 agenty! FBI zatkla nebezpečného vraha

Hledali ho pro vraždu fotbalového trenéra, než ho však zatkli, stihl zabít dva agenty Interpolu. Hon na Mexičana Orlanda Orea trval šest let.

2189033
aktualizováno 27.09.
Požár v Kuvajtu

Mrakodrap národní banky pohltily plameny, tisíce lidí běžely o život!

Rozestavěný mrakodrap v Kuvajtu, ve kterém má po dokončení sídlit místní národní banka, pohltily ve čtvrtek plameny a nebe v okolí zahalil černý kouř. Ze staveniště prchalo asi dva a půl tisíce dělníků.