Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie dopadla muže, který chtěl uprchnout oknem ve sklepě
21.05.
Nenastoupil do vězení

VIDEO: Hledaný muž policii neunikl, na kontě má mít řadu činů

Když se chrudimští policisté snažili dopadnout zdatného pachatele, museli nejprve přelézt po žebřících vysoký plot. Pak se muž před nimi schoval ve sklepě a snažil se protáhnout malým okénkem. Vyhýbal se tak nástupu do vězení. Kromě jiné trestné činnosti měl už před dvěma lety v Chrudimi ujíždět v kradeném autě.

Oleg Gubin
14.05.
Měl ji srazit autem

Rusovi hrozí za smrt turistky tvrdší trest! Stále je ale na útěku

Případ ruského podnikatele Olega Gubina, který v Praze o silvestrovské noci podle policie opilý zabil autem mladou turistku, bude řešit městský soud. Rozhodl o tom soud vrchní, který tak otevřel možnost přísnějšího trestu. Gubin je stíhán jako uprchlý. Po složení kauce zmizel v Rusku.

Motorkář prchal před policisty ulicemi Bratislavy
14.05.
honička v Bratislavě

VIDEO: Motorkář prchal ulicemi Bratislavy, daleko se nedostal

Opilý motorkář začal i přes velmi nepříznivé podmínky na silnicích prchat před policisty, kteří ho chtěli zkontrolovat kvůli absenci technické. V ulicích Bratislavy ohrožoval všechny účastníky silničního provozu. Jeho cesta ale skončila celkem rychle, když se sám poroučel k zemi na kluzké trávě.

Prásk.tv píše:

Adam a Emily Harteau - 1
čtěte o tématu útěk na Prásk.tv
Obchodní sdělení

JUBILEJNÍ 5.ROČNÍK AUTOMOBILOVÉ SLAVNOSTI LEGENDY PŘIVÍTÁ NOVĚ VÝSTAVIŠTĚ PRAHA

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstoupí v letošním roce do svého 5. jubilejního ročníku.

Policie
aktualizováno 07.05.
policejní pátrání

Pražští strážníci vypátrali útěkářku Nikolu (14). Už je zpátky v ústavu

Pražští strážníci v pondělí vypátrali pohřešovanou Nikolu (14). Dívka koncem dubna utekla s kamarádkami z diagnostického ústavu. Policisté se obávali o její život, protože trpí psychickými problémy a musí užívat léky. Nyní je už však v pořádku zpět ve výchovném zařízení.

Místo činu v Newportu - Ilustrační foto
aktualizováno 29.04.
strašlivá nehoda

V Newportu vjelo auto několikrát do davu, čtyři lidé jsou zranění

Nejméně čtyři lidé skončili v nemocnici poté, co do nich před nočním klubem v Newportu několikrát najelo auto, řidič pak z místa ujel. Policie zadržela mladíka (18), který měl sedět za volantem. Zatím není zcela jasné, co přesně se stalo, dvě dívky ale budou mít zřejmě doživotní následky.

Policie ve Velké Británii
aktualizováno 28.04.
Dva zranění

Auto najelo do mužů před mešitou v Birminghamu! Řidič je na útěku

Před mešitou v Birminghamu srazilo v pátek auto dva muže, řidič z místa nehody ujel a pátrá po něm policie. Vyšetřovatelé nevyloučili, že mohlo jít o teroristický útok, o motivu ale nechtěli spekulovat.

Pohřešované dívky z diagnostického ústavu
24.04.
Policie prosí o pomoc

Z ústavu utekly tři dívky. Nikola bere drogy a může být nebezpečná

Pražští policisté požádali veřejnost o pomoc s pátráním po třech nezletilých dívkách, které utekly z diagnostického ústavu. Jedna z nich, teprve čtrnáctiletá Nikola, má podle policistů psychické problémy a musí užívat léky, které nechala v ústavu. Bez nich může mít agresivní a násilnické sklony!

Dodávka ve Stromovce
aktualizováno 23.04.
honička s policií

Šílenec ujížděl policii Stromovkou. Lidé sotva uskakovali! VIDEO

Ve čtvrtek ohrožoval v pražské Stromovce rodiny s dětmi řidič, který skrz park ujížděl před policisty. Lidé před ním museli na poslední chvíli uskakovat. Zběsilou jízdu ukončil až sloupek, který brání vjezdu do areálu. Celou honičku zaznamenala kamera v policejním autě.

Chlapec odletěl s matčinou kreditkou
aktualizováno 23.04.
užíval si luxusu

Syn (12) vzal matce kartu a odletěl na Bali! Doma řekl, že jde do školy

Velice netradičně skončila běžná hádka matky se synem v australském Sydney. Chlapec (12) ukradl rodičům kreditní kartu, se kterou si následně zamluvil letenky na Bali a vyrazil za dobrodružstvím. Při cestě ho na letišti nikdo nezastavil a chlapec tak dorazil až na vytoužený ostrov, kde se ubytoval v luxusním hotelu.

2132306
aktualizováno 20.04.
VIDEO UPRCHLÝ BÝČEK

Bizon z Robinsona má problém: Pronásleduje býka na útěku!

Šedesátiletý Pavel Kozák alias Bizon z Robinsonova ostrova má sice už po natáčení, ale problémy musí řešit i v reálném životě. Dnes ráno mu z jeho farmy na Táborsku utekl statný býk.