Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání - Martin Čonka
aktualizováno 11.08.
Je po operaci

Vězeň utekl z pražské nemocnice! Policie prosí o pomoc s pátráním

Policisté pátrají po vězni, který během přerušeného trestu utekl z nemocnice. Po operaci levého předloktí byl hospitalizován na pražských Vinohradech. Podle policie mohl uprchnout do Teplic nebo Chomutova.

2167548
30.07.
Rozsáhlé požáry

Děsivé záběry z Řecka! Lidé se po útěku před peklem objímají v moři

Peklo na zemi prožívali lidé, kteří museli utéct před smrtícími plameny u Atén. Na internetu se objevilo několik videí, která ukazují, jak rychle oheň postupoval. Za sebou nechal jen spoušť a desítky mrtvých.

Během honičky s policií převrátil auto na střechu
aktualizováno 27.07.
honička v litomyšli

Řidič ujížděl před policií a boural. Z auta utekl, nemůžou ho najít

Už druhý den pátrá policie po řidiči osobního auta, které v Litomyšli po honičce se služebním vozem skončilo v kolejišti. Než hlídka dojela na místo, řidič z auta zmizel a nejspíš může být i zraněný.

Prásk.tv píše:

Adam a Emily Harteau - 1
čtěte o tématu útěk na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Sklípkan parahybský
23.07.
noční můra

Britové šílí: Pavouci velikosti talíře jsou na útěku. Zabíjí ptáky i myši!

Velkou paniku vyvolala ve Velké Británii dopravní nehoda, během které z dodávky utekli dva obří pavouci. Další tři našli v nádobkách na místě nehody. Nikdo netuší, kde se uprchlíci mohou pohybovat.

Útěk lva a dvou tygrů na Hradecku
aktualizováno 18.07.
Trestní řízení

Útěk lva a 2 tygrů má dohru! Policie zahájila trestní řízení

V pondělí jsme informovali o útěku 2 tygrů a lva z Bioparku Štít na Hradecku. Včera již policisté z obvodního oddělení Chlumce nad Cidlinou zahájili úkony trestního řízení kvůli podezření ze zločinu obecného ohrožení s trestem odnětí svobody od 3 do 8 let.

Útěk lva a dvou tygrů na Hradecku
aktualizováno 17.07.
netradiční zásah

Šelmy z výběhu mohl někdo pustit! Policie řeší také nedbalost

Nedbalost nebo úmysl, tak vyšetřuje policie případ otevřeného výběhu ve Štítu na Královéhradecku, odkud včera utekli dva tygři a jeden lev. Podle veterinární správy převoz zvířat z Německa neměl chovatel řádně nahlášený a navíc podmínky, ve kterých teď žijí, nejsou prý dostatečné.

Jasmína Hýbková - 1
aktualizováno 16.07.
Neviděli jste ji?

Matka pěti dětí je stále nezvěstná! Policisté už pátrají i v zahraničí

Policie začala pátrat i v zahraničí po matce pěti dětí z Prachatic, která zmizela na začátku července. Doma nechala čtyři děti, s jedním prý měla odcestovat. Na ženu vydalo státní zastupitelství souhlas se zadržením.

Útěk lva a dvou tygrů na Hradecku
aktualizováno 16.07.
FOTO Útěk

Veterinářům se podařilo po 2 hodinách uspat uprchlé šelmy!

Dva tygři a lev utekli v pondělí dopoledne z Bioparku Štít na Hradecku. Na místě zasahují policisté, kteří prohledávají park, ve kterém by se šelmy měly nacházet. Policisté nasadili také vrtulník.

Urzon
aktualizováno 08.07.
nezvyklý zásah

Urzon ignoroval elektrické výboje a utekl! Chytili ho až po 14 dnech

Nezvyklý zásah zažili hasiči v Brně. Ve větvích stromů lovili samici urzona. Zvíře podobné dikobrazovi uteklo před dvěma týdny ze zoologické zahrady, ukázalo se, že mu nevadí elektrické ohradníky.

Záchranáři bojují o život uvězněných thajských fotbalistů - 1
aktualizováno 05.07.
thajsko slova záchranářů

Špatné zprávy: Děti nemají na útěk z jeskyně síly, pršet začne už brzy

K dvanácti chlapcům a jejich trenérovi uvězeněných v thajské jeskyni Tcham Luang Nang Non se konečně dostali lékaři, dobré zprávy ale bohužel nemají. Podle nich nejsou děti na pokus o útěk připravené. Jsou příliš vyčerpané i podvyživené. Velká část z nich navíc neumí plavat. Už o víkendu se dá přitom očekávat, že do jeskyně se navalí další voda.