Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výbuch v Manchesteru
Aktualizováno 23.5. 2017 09:57
Otřesný čin

Vteřiny hrůzy: Jak děti prchaly po výbuchu z hlediště!

Nejprve veselí, poté zděšení, nevíra a nakonec bezhlavý úprk. Tak se dají v kostce popsat reakce účastníků koncertu v Manchesteru poté, co halou otřásla exploze. Vteřiny hrůzy jsou zachyceny na videu.

viděli jste ji?

Po Denise (15) pátrají už týden, policie má spadeno na přítele!

Policie už týden usilovně pátrá po 15leté Denise Jenifer Waldmanové, která navečer náhle zmizela a neozvala se rodině ani kamarádům. Podle policie je dívka zřejmě v doprovodu svého stejně starého přítele, toho policie hledá kvůli podezření z pohlavního zneužívání.

Pátrání - POP OLEKSANDR
Aktualizováno 16.5. 2017 13:08
viděli jste ho?

Pomozte najít uprchlého vězně! Měl vycházku, zpátky se nevrátil

Po uprchlém vězni pátrají od soboty královéhradečtí policisté. Ukrajinec Oleksandr Pop se nevrátil do věznice Pouchov z jedné z vycházek. Policie prosím veřejnost o pomoc s pátráním.

Prásk.tv píše:

Mimino
čtěte o tématu útěk na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o vstupenky na motoristickou slavnost LEGENDY

LEGENDY představí unikátní supersporty

Pátrání - Václav a Denisa
Aktualizováno 17.5. 2017 15:57
pomozte s pátráním

Denisa (15) zmizela! Je s Vaškem, kterého hledají kvůli zneužívání

Policie pátrá po 15leté Denise, po které se v úterý večer slehla zem. Nikdy dřív pohřešována nebyla, nemá mobil ani peníze. Podle policie je s ní přítel Vašek, který zmizel před téměř čtvrt rokem a kterého policie hledá kvůli podezření z pohlavního zneužívání.

Chytání pavouka
Aktualizováno 27.4. 2017 15:30
kam zmizel?!

Hororové VIDEO vyděsilo miliony lidí. Takhle pavouka nechytejte!

Neuvěřitelných 74 milionů zhlédnutí má video, na kterém mladík v koupelně chytá pavouka do mísy. Ačkoli to na první pohled vypadá, že muž má celou situaci pod kontrolou, nakonec se mu věci pořádně vymknou z rukou. Ze závěru videa pak opravdu mrazí.

Ubodání
Aktualizováno 22.4. 2017 22:36
Detaily vraždy na Zlínsku

Ubodal partnerku a utekl za přáteli. Krev z rukou umyl v hospodě

Muž, který měl ve čtvrtek ze žárlivosti ubodat svou partnerku a matku svých dětí, byl obviněn z vraždy a převezen do vazební věznice. Muž hned po brutálním činu utekl a na Zlínsku ho pak hledali policisté se samopaly. Nakonec ho dopadli nedaleko místa činu.

Člen francouzské policie hlídá poblíž policejní stanice
Aktualizováno 22.4. 2017 18:20
Stovky lidí utekly

Panika v Paříži: Na nádraží vpadl šílenec s nožem, hrozil cestujícím!

Na pařížském nádraží propukla obrovská panika. Do haly vpadl muž, který cestujícím hrozil nožem. O chvíli později ho zadrželi hlídkující policisté. Nikomu se nic nestalo, stovky lidí však v panice utekly.

uprchlická krize

Kemp u Dunkerku ničí buldozery, pohřešují se stovky migrantů

Francouzi vyslali těžkou techniku, která postupně likviduje uprchlický kemp u Dunkerku, který zničil nedávný požár. Podle portálu Dailymail se pohřešuje zhruba 600 lidí, kteří se z kempu evakuovali. Panují obavy, že se tak další stovky lidí budou pokoušet dostat do Británie, řidiči už zaznamenali první pokusy.

Stádo splašených ovcí se prohánělo v centru Pelhřimova
Aktualizováno 13.4. 2017 21:55
odchyt

Pelhřimovem se prohánělo stádo ovcí. Honili je hasiči i policie

Divoký zásah mají za sebou hasiči a policisté z Pelhřimova. Přímo v centru města tam chytali stádo splašených ovcí, kterým se rozhodně nechtělo zpátky k jejich majiteli. Sice to trvalo několik hodin, ale ovce jsou zpátky v ohradě.

Muž po hádce zastřelil rodiče své bývalé ženy
Aktualizováno 6.4. 2017 14:58
Rodinná tragédie

Noční masakr: Dva zastřelení a jeden oběšený! Žena těsně unikla

Krveprolitím skončila v noci na čtvrtek hádka bývalých manželů v jednom z bytů na Jižním Městě v Praze. Muž tam patrně zastřelil rodiče své bývalé manželky a uprchl. Policisté ho vypátrali na jeho chalupě mrtvého, podle informací TV Nova se oběsil.