Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zlý klaun
13.09.
Napadení v Anglii

Děsiví klauni znovu útočí: Jeden naháněl dívky po parku!

Premiéra hororu To, ve kterém hraje jednu z hlavních rolí vraždící klaun Pennywise, vyvolala novou vlnu "vtípků", kdy lidé v kostýmu děsivého klauna straší kolemjdoucí na ulici. Poslední případ se odehrál v britském Bristolu, kde neznámý vtipálek naháněl v masce klauna vystrašené dívky.

Jasmine Block
08.09.
Šťastný konec

Sexuální vězení na ostrově: Dívku trýznili tři muži, nakonec utekla

Jasmine Blocková z Alexandrie v Minnesotě byla unesena třemi muži, kteří ji odvezli na nedaleký ostrov a drželi jako sexuální oběť. Po 29 dnech se jí podařilo uprchnout. Při útěku musela přeplavat jezero.

Muž ve vězení - ilustrační foto
02.09.
pátrání zhoršili si trest

Útěk trojici trestanců z Kynšperku nevyšel! Chytili je o 100 km dál

Policisté v sobotu zadrželi tři vězně, kteří v pátek odpoledne uprchli z nestřeženého pracoviště ve firmě v Hazlově. Ve věznici v Kynšperku nad Ohří skončili za majetkovou trestnou činnost, teď jim navíc hrozí pětiletý trest.

Prásk.tv píše:

Nevěsta
čtěte o tématu útěk na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽ pro tvořivé mlsaly: Lentilky slaví 110 let, vyhrajte sladký poklad

Je to kulaté, plné čokolády a vybarvené do všech odstínů duhy. Co je to?

Pátrání po Luboši Duškovi
18.08.
sebevražedné sklony

Luboš utekl z psychiatrie, může si ublížit! Pomozte s pátráním

Mladému Luboši Duškovi z Ústí nad Orlicí jde dost možná o život. Mladíka kvůli opětovnému pokusu o sebevraždu převezli záchranáři na psychiatrické oddělení v Praze. Z příjmu muž utekl a až dosud se ho policistům nepodařilo vypátrat. Protože panují obavy, že se mladík znovu pokusí sáhnout si na život, prosí policie o pomoc i širokou veřejnost.

Chycený klokan
aktualizováno 18.08.
urazil půl republiky

Klokan Kuki byl tři měsíce na útěku! Podívejte se, jak ho chytali

Klokana, který tři měsíce utíkal svému majiteli, se dnes podařilo odchytit zoologům v Jihlavě. Na akci se podíleli také hasiči a strážníci. Zvíře je v pořádku a čeká se na jeho majitele, který si pro něj z Olomoucka jede.

Pátrání - PÁLA MARTIN
17.08.
Hledaný muž

Vězeň na útěku! Nezkoušejte ho zadržet, varuje policie

Policisté pátrají po třicetiletém vězni, který utekl z pracoviště na Mladoboleslavsku. Martin Pála by neměl být nebezpečný, i přesto se ho lidé nemají pokoušet sami zadržet. Může se pohybovat po celé republice.

Utekl klokan
aktualizováno 15.08.
Kde je teď?

Klokana poznal v reportáži majitel! K Jihlavě dohopkal 150 kilometrů

Uprchlého klokana, který se volně pohybuje na Jihlavsku, poznal jeho majitel. Jmenuje se Kuki a do Jihlavy urazil ze svého domova přes sto kilometrů. Kde přesně teď je, ale nikdo neví.

Utekl klokan
aktualizováno 14.08.
domácí mazlíček

Klokan na útěku! Naposledy hopkal u krematoria v Jihlavě

V Jihlavě a jejím okolí můžete narazit na hodně neobvyklé zvíře - volně se tam totiž pohybuje klokan rudokrký. Zpozorovali ho návštěvníci krematoria. Nejspíš utekl z nějakého soukromého chovu.

Pátrání - POLÁČEK RICHARD
02.08.
policejní pátrání

Z psychiatrie utekl pacient. Policie: Nesnažte se ho chytit

Jihočeští policisté od pondělí pátrají po šestapadesátiletém Richardu Poláčkovi. Muž, kterému soud nařídil ústavní léčbu, na začátku týdne utekl z psychiatrické léčebny ve Lnářích na Strakonicku.

Puma
aktualizováno 31.07.
Malý uprchlík

Z malé zoo u Prahy uteklo mládě pumy, klec někdo poškodil

Z malé zoo v obci Zvole v okrese Praha-západ uteklo v pondělí ráno mládě pumy. Sedmiměsíční šelma zmizela neznámo kam, majitel se jí snaží najít. Policisté varují místní obyvatele.