Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Igor Štefanov
aktualizováno 19.11.
Dostal 9 let

Utekl před vězením! Slovenského exministra hledala policie

Exministra výstavby a regionálního rozvoje Slovenské republiky Igora Štefanova hledala v pondělí policie. Utekl před vězením a skrýval se neznámo kde. Další bývalý ministr Marian Janušek, odsouzený na 11 let, nastoupil do výkonu trestu bez prodlení.

Lesní požár v Kalifornii
14.11.
lesní požáry

Drama v plamenech: Táta uklidňoval dceru cestou hořícím peklem

Málokdo si umí představit strach a chaos, který může provázet útěk před běsnícím živlem. Lidé se nyní dojímají nad úžasným videem, kde Joe Allen dělá vše pro to, aby udržel svou malou dcerku v klidu. Při projíždění kolem plamenů v kalifornském městě Paradise ji i zazpívá.

Poník se psem na útěku
13.11.
kuriózní zásah

Ulicemi Brna se toulal poník, doprovázel ho pastevecký pes

Kuriózní případ řešili brněnští strážníci. Dostali zprávu, že se má na sídlišti mezi auty procházet poník a doprovod mu dělá pes. Jejich majitel pak hlídce tvrdil, že kůň utekl při ranní pastvě a fenka ho následovala. Podle strážníků poník neutekl poprvé.

Prásk.tv píše:

Veronika Žilková - 1
čtěte o tématu útěk na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportka letos vytvořila už 200 nových milionářů

Nejoblíbenější česká loterie udělala v tomto roce milionáře už ze dvou stovek sázejících. Celkem si tito výherci rozdělili přes miliardu korun, největší částku si odnesl muž ze Zlínska, který je díky Sportce bohatší o 92 milionů korun.

Býk v Hodoníně
aktualizováno 12.11.
zvíře na útěku

Býk utekl z jatek a přeplul Moravu. Honili ho po celém Hodoníně

Bezmála půltunový býk zaměstnával od pondělního dopoledne policisty a strážníky v Hodoníně. Utekl sem při přepravě na jatka ve slovenské Holíči. Myslivci ho nakonec zastřelili.

Vlakovou dopravu u Třince zkomplikoval uprchlý pštros
aktualizováno 10.11.
Kuriózní zásah

Kvůli uprchlému pštrosovi musely brzdit vlaky, zvíře se zranilo!

Jako na safari si museli v pátek večer připadat hasiči na Třinecku, když v okolí železniční trati naháněli pštrosa, který utekl z jedné z místních farem. Kvůli prchajícímu zvířeti museli dokonce brzdit vlaky.

Daněk na sídlišti
aktualizováno 02.11.
nevšední odchyt

Po sídlišti v Jihlavě pobíhal daněk. Zblbla ho říje, tvrdí myslivec

V Jihlavě pobíhal po městě splašený daněk. Naštěstí nikomu neublížil a policistům spolu s hasiči se ho podařilo odchytit. Podle myslivců může teď takových případů přibývat, je totiž období říje.

Václav Mertin o nalezeném chlapci
02.11.
vrátil se po 8 dnech

Proč Robert mlčí o svém zmizení? Strach, špatný zážitek, tuší expert

Robert (13) z Chebska, který zmizel na osm dní, může někoho krýt! Dětský psycholog Václav Mertin pro TN.cz rozebral, proč děti o svém útěku mlčí.

Thajská restaurace ilustrační
01.11.
krutá vražda

Vege restaurace podávala lidské maso! Majitel porcoval štamgasta

Značně zvrhlý způsob, jak vyřešit mezilidské vztahy, zvolil majitel vegetariánské restaurace v Thajsku. Po hádce zabil muže a postupně jej porcoval a přimíchával svým zákazníkům do jídla.

Identikit muže hledaného v souvislosti s vraždou Jána Kuciaka
22.10.
Vražda Kuciaka a Kušnírové

Chtěl muž z identikitu utéct ze Slovenska? Měl už sbalené kufry!

Ronald R., kterého zadrželi policisté v souvislosti s vraždou Jána Kucika, chtěl zřejmě utéct ze Slovenska. Po výslechu na policii byl ale nejspíš sledován a poté spáchal sebevraždu. Byl mužem, kterého celá země znala z policejního identikitu.

Muž se ukrýval před policií v rákosí
16.10.
Jako krokodýl

Řidič se před policisty ukryl v řece, z vody mu koukaly jen oči!

U Ronova nad Doubravou v pondělí policisté pronásledovali řidiče, který si od nich vysloužil přezdívku krokodýl. Muž, který nakonec z auta vyskočil, se totiž schoval v řece, kde vydržel 20 minut pod vodou. Vidět mu byly jen oči.