Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Antilopa uprchla ze zoo do centra Jihlavy
07.11.
uprchlík ze zoo

Antilopa běhala po centru Jihlavy, chytit ji muselo 5 mužů naráz

V ulicích Jihlavy jste mohli potkat pobíhající exotické zvíře. Z tamní zoologické zahrady utekl samec antilopy a chytit se ho podařilo až po několika desítkách minut. Štáb televize Nova byl jako jediný s kamerou přímo u záchranné akce.

Střelba v nákupním centru v Thorntonu
aktualizováno 02.11.
Neštěstí v Thorntonu

Střelba v nákupním centru u Denveru: 3 mrtví, útočník uniká

Dva lidé přišli na místě o život při střelbě v nákupním centru Walmart na předměstí Denveru ve státě Colorado v USA. Další žena, která byla při útoku postřelena, podlehla zranění v nemocnici.

2065795
01.11.
Dvojnásobná vražda

Masakr v Počátkách: Tudy zakrvácený bratr utíkal pro pomoc!

Rodinná tragédie zasáhla celé Počátky na Pelhřimovsku. Mladík tady ubodal dva bratry-dvojčata, třetího bratra vážně zranil. Tomu se ale podařilo před útočníkem utéct a zkrvavený doběhl do nedaleké hasičské zbrojnice, odkud dokázal přivolat policii.

Prásk.tv píše:

Adam a Emily Harteau - 1
čtěte o tématu útěk na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 3 skleničky unesou letadlo !!!

Také jste přesvědčeni o tom, že sklo je velice křehké a při sebemenším tlaku se hned rozbije? Víte kolik kilogramů vydrží jedna obyčejná sklenička?

Pašeráci cigaret
aktualizováno 25.10.
cigarety za miliony

Divoký zátah policistů na pašeráky cigaret. Zasahoval i vrtulník

Obyvatelé Kladenska byli včera večer svědky divokého zátahu na pašeráky cigaret. Několik aut Útvaru rychlého nasazení a Celní správy pronásledovalo ujíždějící vůz. Dostihnout se ho podařilo až díky vrtulníku. Posádka převážela cigarety za miliony korun.

Vlk
06.10.
šelmy na útěku

Na hranicích s Českem uteklo šest vlků! Snaží se je lákat na žrádlo

Šest vlků uteklo ze zvířecího výběhu Národního parku Bavorský les poblíž Ludwigsthalu. Jak se zvířatům podařilo uniknout, není zatím zcela jasné. Není ani vyloučeno, že za útěkem zvířat někdo stojí.

Voják
29.09.
Střílel při výcviku

Ruský voják zastřelil tři kolegy, včetně důstojníka! Je na útěku

Ruský voják začal v Amurské oblasti střílet na členy své jednotky! Nejméně tři lidi zabil, včetně jednoho důstojníka. Dalšího vojáka postřelil, ten by ale neměl být v ohrožení života. Střelec je na útěku.

Prostitutka z donucení Zlatica
aktualizováno 27.09.
ZPOVĚĎ Smutný příběh

Zlatu prodali jako prostitutku do Čech: "Za noc jich bylo i sedm!"

Slovence Zlatici bylo jen sedmnáct let, když se ze dne na den musela stát prostitutkou. Unesli ji muži, kteří ji převezli až do českých Teplic, kde ji prodali jako sexuální otrokyni. Viníci už si odpykávají trest a dívka se konečně odhodlala vyprávět svůj smutný příběh.

Zlý klaun
13.09.
Napadení v Anglii

Děsiví klauni znovu útočí: Jeden naháněl dívky po parku!

Premiéra hororu To, ve kterém hraje jednu z hlavních rolí vraždící klaun Pennywise, vyvolala novou vlnu "vtípků", kdy lidé v kostýmu děsivého klauna straší kolemjdoucí na ulici. Poslední případ se odehrál v britském Bristolu, kde neznámý vtipálek naháněl v masce klauna vystrašené dívky.

Jasmine Block
08.09.
Šťastný konec

Sexuální vězení na ostrově: Dívku trýznili tři muži, nakonec utekla

Jasmine Blocková z Alexandrie v Minnesotě byla unesena třemi muži, kteří ji odvezli na nedaleký ostrov a drželi jako sexuální oběť. Po 29 dnech se jí podařilo uprchnout. Při útěku musela přeplavat jezero.

Muž ve vězení - ilustrační foto
02.09.
pátrání zhoršili si trest

Útěk trojici trestanců z Kynšperku nevyšel! Chytili je o 100 km dál

Policisté v sobotu zadrželi tři vězně, kteří v pátek odpoledne uprchli z nestřeženého pracoviště ve firmě v Hazlově. Ve věznici v Kynšperku nad Ohří skončili za majetkovou trestnou činnost, teď jim navíc hrozí pětiletý trest.