Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár v Sedlíkovicích - 5
včera 18:58
Bez domova

Rodina ze Strakonicka přišla v ohni o vše! A to kvůli mrazáku

Stačilo jen několik hodin a mladá rodina s devítiletou dcerkou ze Sedlíkovic na Strakonicku přišla o střechu nad hlavou. A to všechno jen kvůli vadnému spotřebiči. Na pomoc rodině vznikla i sbírka.

Výbuch plynu na Prostějovsku
aktualizováno 01.10.
Exploze domu v Mostkovicích

Hasič zemřel po výbuchu domu. Přispějte na rodinu i poškozené!

Po explozi domu v Mostkovicích na Prostějovsku, při které přišel o život profesionální hasič, pořádá obec spolu s Olomouckým krajem dvě sbírky - na pomoc pozůstalým a na pomoc poškozeným v okolí výbuchu. Kam můžete přispět?

Úmrtí policisty
27.09.
Smrt policisty

Vláďa zemřel cestou do práce, zůstala po něm dcerka. Pomůžete?

Partnerka skoro bez peněz a několikaměsíční dcerka Vanda zůstaly po pětatřicetiletém policistovi Vladimíru Dřevojanovi, který v neděli náhle zemřel cestou do práce. Kolegové zesnulého proto vyhlásili veřejnou sbírku.

Prásk.tv píše:

Jasmin Vlassi
čtěte o tématu sbírka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená v Dubaji na vlastní pěst nebo s cestovkou?

Hitem loňské zimní sezóny se jednoznačně staly Spojené arabské emiráty a letošní rok ničím nenapovídá, že by tomu mělo být jinak.

Jakub Mrozowski, sbírka
14.09.
Smrt ve službě

Policista Jakub zemřel ve službě. Kolegové vyhlásili sbírku

Policejní odbory vyhlásily sbírku pro pozůstalé po dvaatřicetiletém Jakubovi Mrozowském, který sloužil na Dopravním inspektorátu Nový Jičín. Jakub nepřežil minulý týden v úterý havárii služebního motocyklu. Lékařům se jej už nepodařilo zachránit.

Exploze plynu v Českém Těšíně
aktualizováno 04.09.
navíc čekají miminko

Výbuch domu připravil o bydlení novomanžele, lidé nabízejí pomoc

Velká vlna solidarity se zvedla po informacích o čtvrtečním výbuchu dvojdomku v Českém Těšíně. V okamžiku exploze se uvnitř, oddělen od ní jen stěnou, nacházel mladý manželský pár a naštěstí výbuch bez následků přežil. Dům je ale poškozený natolik, že bude zřejmě stržen. Lidé na sociálních sítích nabízejí páru pomoc.

Nehoda hasičské cisterny u Mohelnice - 1
01.09.
Nehoda cisterny

Pomozte rodinám hasičů! Jeden při srážce zemřel, druhý dál bojuje

Rodinám zemřelého a těžce zraněného hasiče můžete pomoci i vy. Jejich kolegové vyhlásili veřejnou sbírku, která poběží tři měsíce. Až do konce listopadu tak mohou lidé přispívat pozůstalým po hasiči, který zemřel při cestě k zásahu, a jeho kolegovi, bojujícímu o život.

Nemocná čínská dvojčata - 3
aktualizováno 01.09.
Dobře to dopadlo

Rodiče měli určit, které z dvojčat zemře. Příběh má šťastný konec!

Které z nemocných čínských dvojčat zemře, měl určit los. Jejich rodiče totiž neměli dost peněz na léčbu obou a nedokázali se rozhodnout, které z nich bude to šťastnější a které čeká téměř jistá smrt. Příběh má ale happyend pro obě dvojčata.

Speciál s padlými vojáky
01.09.
úmrtí v akci

Obří vlna solidarity! Lidé rodinám padlých vojáků poslali 10 milionů

V pátek o půlnoci skončila veřejná sbírka pro rodiny tří českých vojáků, které začátkem srpna zabil v Afghánistánu sebevražedný atentátník. Těsně před uzavřením se podařilo shromáždit více než deset milionů korun.

Hasič Vašek s kolegy
29.08.
pomoc kolegů

Vašek skončil na vozíku, kolegové hasiči pro něj uspořádali sbírku

Nedávná tragédie v hasičském sboru připomenula, že ani hasičům se nevyhýbají velmi smutné události. Po vážném úrazu skončil na vozíku i hasič Vašek, který nyní bojuje o každý sval v těle. Jeho kolegové mu na pomoc upořádali veřejnou sbírku, pomoci tak může každý.

Poslední rozloučení s nprap. Jiřím Rýznarem
aktualizováno 28.08.
Tragédie

Hasič, který zemřel cestou k zásahu, bude mít pohřeb v sobotu

Hasiči ze Zábřeha i širokého okolí se v sobotu rozloučí se svým kolegou, který zemřel při autohavárii při cestě k zásahu. Poslední sbohem mu dají 1. září ve 12:30 hodin v kostele svatého Bartoloměje v Zábřehu. Jiří Rýznar zemřel ve věku 57 let.