Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Úmrtí hasiče v betonárce v Kněževsi
03.05.
Sbírka na pozůstalé

Hasič Jaromír zemřel na brigádě. Přivydělával si, aby zabezpečil děti

Obětí tragédie v Kněževsi u Prahy, při níž minulý týden zemřel jeden člověk, byl jednatřicetiletý hasič Jaromír Hons z Ústecka. Jaromír sloužil u hasičů přes pět let. S kolegou si přivydělávali, aby mohli zabezpečit rodiny. Jaromír měl čtyřletého syna a dvouměsíční dceru. Jeho kolegové teď pro ně uspořádali sbírku.

Požár domu v Čimelicích - 4
aktualizováno 10.04.
veřejná sbírka

Jardovi při požáru uhořela celá rodina. Obec udělala krásnou věc

Město Čimelice vyhlásilo veřejnou sbírku na pomoc Jaroslavu Vlčkovi, který letos v březnu při požáru rodinného domu přišel o celou rodinu. V plamenech zahynula jeho manželka i syn.

Ladislav Angyal
28.03.
soutěžící superstar

Úžasná zpráva pro Láďu: 812 tisíc od diváků není konečná suma!

Příběh soutěžícího SuperStar Ladislava Angyala (17) diváky natolik oslovil, že se mu rozhodli pomoct a za pouhých 14 dnů mu naposílali více než milion korun. Jen za poslední dva dny, kdy probíhala sbírka, přistálo na účtu nadací TV Nova a TV Markíza v přepočtu půl milionu korun. Láďa si tak konečně s maminkou může splnit svůj sen.

Prásk.tv píše:

Jasmin Vlassi
čtěte o tématu sbírka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak žije český výherce 2,5 miliard korun?

Tento týden jsou tomu přesně tři roky od chvíle, kdy v Sazce padla absolutně nejvyšší výhra v české loterní historii.

Ladislav Angyal
aktualizováno 28.03.
superstar dojemný příběh

"Můžeme se stěhovat!" raduje se Láďa. Diváci mu naposílali majlant

Na sedmnáctiletého trenéra Ladislava Angyalu, jehož hit Pošta si nadšeně zpívají Češi i Slováci, se konečně usmálo štěstí. Diváky SuperStar dojal svým optimismem, který si drží i navzdory těžkému životnímu osudu. Zvedla se obrovská vlna solidarity, lidé mu naposílali téměř milion korun!

Marley, týraný pes z Prachatic
aktualizováno 16.03.
Nový vývoj

Zbité štěně muselo na operaci do Prahy, připravuje se sbírka!

Štěně Marley, které je smutným "hrdinou" otřesného týrání, muselo opustit veterinu ve Vimperku. Pejsek putoval na kliniku v Praze, aby se mohl podrobit speciální operaci. Chystá se také založení sbírky pro zmláceného psa.

Při požáru zemřely tři děti
aktualizováno 13.03.
Požár na Znojemsku

Rodina, která přišla v ohni o 3 děti, dostane peníze. Pomáhá obec

Obec Oleksovice na Znojemsku, kde včera při požáru zemřely tři děti, chce pomoci jejich rodině. Vyhlásila proto sbírku. Dům vyhořel a rodiče a prarodiče dětí už dostali náhradní bydlení.

Prvňáci z Teplic
aktualizováno 07.02.
vlna rasismu

Prvňáky z Teplic posílali do plynu! Lidé na ně vybrali 225 tisíc korun

Terčem brutálních urážek a dokonce výzev k likvidaci se stali loni v listopadu prvňáčci základní školy v Teplicích. Třidu tvoří převážně Romové a Arabové. Výhrůžky ale brzy nahradila solidarita, lidé školáky podpořili částkou 225 tisíc korun.

Požár hájenky v Choustníku na Táborsku - 7
05.02.
vlna solidarity

Rodina přišla v ohni o všechno. Požár nepřežil roční syn Gabriel

Rodina z Táborska přišla při požáru o střechu nad hlavou a o milovaného syna Gabriela (1). Matka Věra se musí vyrovnat s velkou tragédií, navíc zůstala úplně bez prostředků a její manžel bojuje v nemocnici o život. Otec utrpěl těžké popáleniny a lékaři mu museli amputovat nohu. Lidé poslali pozůstalým přes tři miliony korun.

Hororová nehoda autobusu ve Středočeském kraji - 12
24.01.
transparentní účet

Rodině mrtvého řidiče autobusu lidé přispěli 80 tisíc! Pomozte i vy

Bezmála 80 tisíc korun už přispěli lidé pozůstalým po řidiči, který předminulý týden zemřel při dopravní nehodě u Horoměřic. Finanční příspěvky mohli nejprve nosit do centrály ČSAD v Kladně, nyní už ale společnost zřídila i transparentní účet.

Hororová nehoda autobusu ve Středočeském kraji - 12
16.01.
Nehoda u Horoměřic

Po řidiči autobusu zbyly tři dcery! Kolegové pro rodinu sbírají peníze

Kolegové řidiče autobusu Jana M., který v pátek tragicky zahynul při nehodě u Horoměřic, vybírají peníze na pomoc pozůstalým. Po zesnulém muži zůstaly doma tři dcery. Sbírka zatím není veřejná, to by se ale mělo brzy změnit.