Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Batole
07.08.
Vražda

Horor v Birminghamu! Zakrvácené batole pomohlo policii

Birminghamští policisté vyšetřují kuriózní případ. Ve čtvrtek objevili batole, které se samo toulalo po ulici v zakrváceném oblečení. Dítě je následně zavedlo do domu, kde strážníci objevili těla dvou dospělých osob. Případem dvojnásobné vraždy se nyní zabývá policie.

Týrané dítě -1
aktualizováno 11.07.
Brutální týrání

Matka z Plzně tvrdě praštila s holčičkou! Dítě má prasklou lebku

Neuvěřitelný případ krutosti vyšetřují plzeňští policisté. S prasklou lebkou skončila v minulých dnech v nemocnici téměř roční holčička. Podle policie jí vážná zranění způsobila její matka. Ta je teď obviněná z týrání svěřené osoby a hrozí jí až osmileté vězení.

Pád z okna
29.06.
velké neštěstí

Děti vypadly z 5. a 8. patra! Šlo o batolata ze stejné části města

Brněnští policisté prošetřují hned dvě velmi vážné nehody, ve kterých hraje roli pád z okna. Obě se staly v pátek a to v totožné části města. Dokonce šlo o zhruba stejně staré oběti - dvě malá batolata.

Prásk.tv píše:

Manpreet - 1
čtěte o tématu batole na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Chcete vlastní bydlení? Nečekejte, až se podmínky zpřísní

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Bytovka v Prievidzi
aktualizováno 18.06.
slovenská policie

Chlapeček (1,5) vypadl z okna ve druhém patře, rodiče měli být opilí

Malý chlapeček (1,5) může v budoucnu hovořit o tom, že se znovu narodil. V neděli totiž ve slovenském městě Prievidza vypadl z druhého patra v jedné z bytovek, po strašlivém pádu se mu ale jako zázrakem nic nestalo. Rodiče byli v době incidentu pod vlivem alkoholu, uvádí portál TVNoviny.sk.

Dítě se opařilo gulášem
30.04.
popálené batole

Děda Kristínky se slzami v očích: Řekl, jak skončila v horkém guláši

Příjemné posezení s přáteli v obci Cerovo se změnilo v horor, když teprve roční Kristínka spadla do kotlíku s vařícím gulášem. Nyní má ošklivé popáleniny, její dědeček se při vzpomínce na nešťastnou víkendovou událost nedokáže ubránit slzám.

Smutná matka s dítětem
13.04.
Šílené zranění

Batole si zapíchlo do krku grilovací jehlu, muselo do Motola

Hasiči i záchranáři vyjížděli ve čtvrtek odpoledne do Velkého Oseka na Kolínsku ke zraněnému batoleti. Chlapeček si tam do krku zapíchl grilovací jehlici.

Chůva z Taiwanu
04.04.
Hrozí jí pokuta

Zděšení rodiče sledovali chůvu při práci: Tohle dělala s miminkem!

Rodiče, kteří svěřili své dítě do péče chůvě, zůstali naprosto zděšení, když na ni nastrčili kameru. Záběry potvrdily, jak hrozně se k jejich potomku dívka chová. Za hrubé zacházení s batoletem jí hrozí pokuta v přepočtu až čtvrt milionu korun!

Samarth Bangari - 1
aktualizováno 10.03.
Netradiční přátelství

Nový Tarzan? Batole se přátelí s opicemi: Lidé věří, že je to bůh!

Přátelství mezi lidmi a zvířaty existuje již od dávných dob. Ne všechna jsou ale tak zajímavá jako to, které vzniklo ve vesnici Hubli v jižní Indii mezi malým batoletem a skupinkou opic.

Školka
aktualizováno 07.02.
Anketa Klaus ml. to chce zrušit

Mají být dvouleté děti ve školce? Rodiče to potřebují, říká Valachová

Povinnost pro mateřské školy přijímat od roku 2020 i dvouleté děti, se stala terčem kritiky části poslanců i senátorů. Ti chtějí školský zákon znovu změnit a tuto povinnost pro mateřské školy odstranit. Podpořila je i část odborníků. Proti je naopak bývalá ministryně školství Kateřina Valachová, která změnu zákona prosadila.

Záchranka v Německu
aktualizováno 04.01.
vjel do protisměru

Český řidič kamionu způsobil v Německu nehodu. Zemřelo batole

Český řidič nákladního vozu způsobil nedaleko německého Bayreuthu nehodu, při které se zranilo šestiměsíční dítě. To bohužel na následky zranění v noci na čtvrtek zemřelo. Ve čtvrtek o tom informoval německý server Focus.