Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dítě se plazilo po rušné silnici
29.09.
Batole na útěku

Dítě se plazilo po rušné silnici. Příbuzní ani nevěděli, že zmizelo

Šokující podívaná čekala na jednačtyřicetiletého Američana při jeho cestě domů. Přes silnici, po které jel, se plazilo batole. Chlapečkovi rodiče si ani nevšimli, že jejich dítě "uteklo" z domu.

Batole
07.08.
Vražda

Horor v Birminghamu! Zakrvácené batole pomohlo policii

Birminghamští policisté vyšetřují kuriózní případ. Ve čtvrtek objevili batole, které se samo toulalo po ulici v zakrváceném oblečení. Dítě je následně zavedlo do domu, kde strážníci objevili těla dvou dospělých osob. Případem dvojnásobné vraždy se nyní zabývá policie.

Týrané dítě -1
aktualizováno 11.07.
Brutální týrání

Matka z Plzně tvrdě praštila s holčičkou! Dítě má prasklou lebku

Neuvěřitelný případ krutosti vyšetřují plzeňští policisté. S prasklou lebkou skončila v minulých dnech v nemocnici téměř roční holčička. Podle policie jí vážná zranění způsobila její matka. Ta je teď obviněná z týrání svěřené osoby a hrozí jí až osmileté vězení.

Prásk.tv píše:

Manpreet - 1
čtěte o tématu batole na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE ! Vyhrajte až 50 vstupů do NEJVĚTŠÍHO nově otevřeného TRAMPOLÍNOVÉHO CENTRA v České republice!

Zapojte celou rodinu a přátele do soutěžte o ceny v hodnotě 9.990 Kč.

Pád z okna
29.06.
velké neštěstí

Děti vypadly z 5. a 8. patra! Šlo o batolata ze stejné části města

Brněnští policisté prošetřují hned dvě velmi vážné nehody, ve kterých hraje roli pád z okna. Obě se staly v pátek a to v totožné části města. Dokonce šlo o zhruba stejně staré oběti - dvě malá batolata.

Bytovka v Prievidzi
aktualizováno 18.06.
slovenská policie

Chlapeček (1,5) vypadl z okna ve druhém patře, rodiče měli být opilí

Malý chlapeček (1,5) může v budoucnu hovořit o tom, že se znovu narodil. V neděli totiž ve slovenském městě Prievidza vypadl z druhého patra v jedné z bytovek, po strašlivém pádu se mu ale jako zázrakem nic nestalo. Rodiče byli v době incidentu pod vlivem alkoholu, uvádí portál TVNoviny.sk.

Dítě se opařilo gulášem
30.04.
popálené batole

Děda Kristínky se slzami v očích: Řekl, jak skončila v horkém guláši

Příjemné posezení s přáteli v obci Cerovo se změnilo v horor, když teprve roční Kristínka spadla do kotlíku s vařícím gulášem. Nyní má ošklivé popáleniny, její dědeček se při vzpomínce na nešťastnou víkendovou událost nedokáže ubránit slzám.

Smutná matka s dítětem
13.04.
Šílené zranění

Batole si zapíchlo do krku grilovací jehlu, muselo do Motola

Hasiči i záchranáři vyjížděli ve čtvrtek odpoledne do Velkého Oseka na Kolínsku ke zraněnému batoleti. Chlapeček si tam do krku zapíchl grilovací jehlici.

Chůva z Taiwanu
04.04.
Hrozí jí pokuta

Zděšení rodiče sledovali chůvu při práci: Tohle dělala s miminkem!

Rodiče, kteří svěřili své dítě do péče chůvě, zůstali naprosto zděšení, když na ni nastrčili kameru. Záběry potvrdily, jak hrozně se k jejich potomku dívka chová. Za hrubé zacházení s batoletem jí hrozí pokuta v přepočtu až čtvrt milionu korun!

Samarth Bangari - 1
aktualizováno 10.03.
Netradiční přátelství

Nový Tarzan? Batole se přátelí s opicemi: Lidé věří, že je to bůh!

Přátelství mezi lidmi a zvířaty existuje již od dávných dob. Ne všechna jsou ale tak zajímavá jako to, které vzniklo ve vesnici Hubli v jižní Indii mezi malým batoletem a skupinkou opic.

Školka
aktualizováno 07.02.
Anketa Klaus ml. to chce zrušit

Mají být dvouleté děti ve školce? Rodiče to potřebují, říká Valachová

Povinnost pro mateřské školy přijímat od roku 2020 i dvouleté děti, se stala terčem kritiky části poslanců i senátorů. Ti chtějí školský zákon znovu změnit a tuto povinnost pro mateřské školy odstranit. Podpořila je i část odborníků. Proti je naopak bývalá ministryně školství Kateřina Valachová, která změnu zákona prosadila.