Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Plačící holčička
10.02.
Nadýchala tři promile

Batole šlo prosit sousedy o jídlo. Matka byla totiž úplně na šrot

Dvaatřicetiletá žena z polské Vratislavy se zřejmě matkou roku nestane. Nechala totiž svou 2,5letou dceru o hladu, zatímco ona byla namol opilá. Malá holčička se tak rozhodla vydat pro jídlo k sousedům.

2236940
aktualizováno 25.01.
neštěstí ve španělsku

Nejnovější záběry ze záchrany ze studny: Horníci připravují sestup!

Záchranné práce na vytažení dvouletého Julena Rosello z vrtu, do kterého spadl, finišují. Zbývá vykopat už jen čtyřmetrovou šachtu, která by horníky k uvězněnému batoleti dovedla. Právě tato fáze je ale nejvíc nebezpečná. Hotovo by mohlo být během 24 hodin.

Záchrana malého chlapce ve Španělsku
aktualizováno 24.01.
podaří se to?

Záchrana ze studny může být otázka hodin. Horníci hlásí pokrok

Záchrana chlapečka, který před jedenácti dny spadl do vrtu ve španělské Málaze, by už mohla být jen otázkou hodin. Záchranáři se k němu dnes spustí tunelem, který vykopali vertikálně s vrtem. Zbývá tak už jen prorazit čtyři metry dlouho šachtu k místu, kde podle záchranářů dítě je.

Prásk.tv píše:

Tori Hart - 1
čtěte o tématu batole na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Babybox - Václav Mertin, Jeroným Klimeš
24.01.
odložené dítě

Cvalík z babyboxu by se mohl ještě vrátit k biologické mámě

Nález téměř dvouletého chlapce v pelhřimovském babyboxu, kterého tu objevili před pár dny, halí stále řada nezodpovězených otázek. Proč matka takhle velké dítě vlastně odložila? Nebude ho chtít zpátky? Kam se poděla a jak svému okolí vysvětlí, že její synek náhle zmizel?

Malé dítě
aktualizováno 19.01.
Miminko z Pelhřimova

Šok v babyboxu! Ležel v něm rok a čtvrt starý chlapeček, umí i chodit

V noci z pátku na sobotu babybox v Pelhřimově "pokřtilo" první miminko. Tamní lékaře překvapilo, že chlapeček je starý už zhruba patnáct měsíců.

Dítě v autě
aktualizováno 06.01.
Neuvěřitelný příběh

Zloděj ujel s ukradeným autem. Uvnitř však sedělo malé dítě!

Příběh opravdu k nevíře se stal ve východním Londýně. Zloděj tam ujel s kradeným autem, jenže si nevšiml, že na předním sedadle sedí teprve rok a půl stará holčička.

Dítě se plazilo po rušné silnici
29.09.
Batole na útěku

Dítě se plazilo po rušné silnici. Příbuzní ani nevěděli, že zmizelo

Šokující podívaná čekala na jednačtyřicetiletého Američana při jeho cestě domů. Přes silnici, po které jel, se plazilo batole. Chlapečkovi rodiče si ani nevšimli, že jejich dítě "uteklo" z domu.

Batole
07.08.
Vražda

Horor v Birminghamu! Zakrvácené batole pomohlo policii

Birminghamští policisté vyšetřují kuriózní případ. Ve čtvrtek objevili batole, které se samo toulalo po ulici v zakrváceném oblečení. Dítě je následně zavedlo do domu, kde strážníci objevili těla dvou dospělých osob. Případem dvojnásobné vraždy se nyní zabývá policie.

Týrané dítě -1
aktualizováno 11.07.
Brutální týrání

Matka z Plzně tvrdě praštila s holčičkou! Dítě má prasklou lebku

Neuvěřitelný případ krutosti vyšetřují plzeňští policisté. S prasklou lebkou skončila v minulých dnech v nemocnici téměř roční holčička. Podle policie jí vážná zranění způsobila její matka. Ta je teď obviněná z týrání svěřené osoby a hrozí jí až osmileté vězení.

Pád z okna
29.06.
velké neštěstí

Děti vypadly z 5. a 8. patra! Šlo o batolata ze stejné části města

Brněnští policisté prošetřují hned dvě velmi vážné nehody, ve kterých hraje roli pád z okna. Obě se staly v pátek a to v totožné části města. Dokonce šlo o zhruba stejně staré oběti - dvě malá batolata.