Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Školka
aktualizováno 07.02.
Anketa Klaus ml. to chce zrušit

Mají být dvouleté děti ve školce? Rodiče to potřebují, říká Valachová

Povinnost pro mateřské školy přijímat od roku 2020 i dvouleté děti, se stala terčem kritiky části poslanců i senátorů. Ti chtějí školský zákon znovu změnit a tuto povinnost pro mateřské školy odstranit. Podpořila je i část odborníků. Proti je naopak bývalá ministryně školství Kateřina Valachová, která změnu zákona prosadila.

Záchranka v Německu
aktualizováno 04.01.
vjel do protisměru

Český řidič kamionu způsobil v Německu nehodu. Zemřelo batole

Český řidič nákladního vozu způsobil nedaleko německého Bayreuthu nehodu, při které se zranilo šestiměsíční dítě. To bohužel na následky zranění v noci na čtvrtek zemřelo. Ve čtvrtek o tom informoval německý server Focus.

Záchranáři zasahují v Rakovníku u opařeného dítěte
aktualizováno 06.11.
vážná zranění

Ohromná tragédie: Pro opařené batole musel letět vrtulník!

Ohromná tragédie zasáhla v pondělí dopoledne Rakovník, kam musel pro malé batole letět vrtulník. Malé dítě po opaření utrpělo zranění na dvaceti procentech těla, po intenzivním ošetření ho vrtulník transportoval do vinohradské nemocnice.

Prásk.tv píše:

Skluzavka
čtěte o tématu batole na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Týrané dítě -2
aktualizováno 10.10.
smutný konec

Týraná holčička (2) z Rokycanska zemřela! Pěstounka je ve vazbě

Dvouletá dívenka z Rokycanska, kterou měla týrat její pěstounka (25), zemřela v nemocnici. Smutnou zprávu v úterý oznámila policejní mluvčí. Ženu policisté zadrželi, skončila ve vazbě.

Zbité dítě kočárkem
10.09.
násilí na dětech

ŠOKUJÍCÍ ZÁBĚRY: Muž najel do batolete kočárkem na veřejnosti

Muž v Saudské Arábii týral batole na veřejnosti, přímo v obchodním domě. Muže obklopovalo mnoho nakupujících, když najížděl do bezbraného batolete kočárkem, ze kterého vypadlo. Surové jednání zachytili na kameru svědci, kteří poté muže pomohli zadržet.

Trest smrti - vražda Lázně Bělohrad
14.08.
anketa Lázně Bělohrad

Českem otřásá vražda dvou žen a batolete! "Trest smrti!" volají lidé

Trojnásobná vražda, kterou od nedělního rána vyšetřují královéhradečtí policisté v Lázních Bělohrad, otřásla nejen lidmi na Jičínsku. Ozývají se znechucení Češi ze všech částí země a žádají pro pachatele dokonce i trest smrti.

Nehoda u Senohrab
aktualizováno 13.08.
náraz do stromu

Nehoda u Senohrab: Zemřel muž a pes! 1 zraněná, dítě bojuje o život

Smrtelná nehoda v neděli uzavřela silnici u Senohrab. Podle prvotních zpráv narazilo rodinné auto do stromu, muž nepřežil. Zraněnou ženu a batole transportují do pražské nemocnice v Motole.

Záchranná služba - ilustrační
aktualizováno 24.07.
Zraněné dítě

Kojenec spadl z více než dvou metrů, do Motola letěl vrtulníkem

Poplach měli v pondělí ráno středočeští záchranáři. Zasahovali v obci Pátek u Poděbrad, kde se zranilo batole. Spadlo z více než dvou metrů.

Sekáček Ilustrační snímek
12.03.
Neuvěřitelné

Žena při hádce usekla synkovi (2) nohu sekáčkem na maso!

Naprosto neuvěřitelný průběh měla hlasitá hádka mezi matkou dvouletého hocha a chlapcovou babičkou. Mladší z žen se totiž během výměny názorů ozbrojila sekáčkem na maso.

Nehoda na D10 - 2
aktualizováno 23.01.
galerie smrtelná srážka

Vybrzdil auto a způsobil smrt dítěte: Řidiči BMW hrozí 15 let!

Policie obvinila řidiče, který na konci roku svou agresivní jízdou způsobil nehodu tří aut na dálnici D10. Vyšetřování totiž ukázalo, že příčinou nehody bylo vybržďování. Muž skončil ve vazbě, hrozí mu odnětí svobody až na 15 let.