Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Koncert Marty Kubišové
02.11.
rozloučení s fanoušky

Legenda se rozloučila! Kubišová má za sebou poslední koncert!

Jako velmi emotivní zážitek popisují diváci poslední koncert Marty Kubišové, který se odehrál ve středu v Českých Budějovicích. Písní Hey Jude ukončila nejen koncert, ale také definitivně svoji pěveckou kariéru. V den svých 75. narozenin oslavila konec kariéry s osmi sty diváky, kteří přišli do Kulturního domu Vltava.

Marta Kubišová o vystoupení Marty Issové v Tváři
aktualizováno 12.05.
video jasný názor

Issová zpívala v Tváři píseň Marty Kubišové. Co na to řekla legenda?

Martha Issová předvedla v semifinále show Tvoje tvář má známý hlas skvělý výkon, díky kterému jen upevnila svou pozici v postupové čtyřce. Vystřihla si hit Marty Kubišové (74) Nechte zvony znít a zpěvačka je nadšená.

Marta Kubišová - 3
aktualizováno 02.11.
zpěvačka je v nemocnici

Strach o Martu Kubišovou! Místo oslavy narozenin infarkt!

Zpěvačka Marta Kubišová měla v neděli narozeniny, místo oslavy ji čekal pobyt v nemocnici. Zradilo ji srdce a prodělala infarkt.

Prásk.tv píše:

Medaile Marty Kubišové rozšířila kolekci Slavíci ve zlatě - 1
čtěte o tématu Marta Kubišová na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Marta Kubišová a Helena Vondráčková
aktualizováno 25.05.
Kauza končí

Konec! Kubišová Vondráčkové miliony platit nemusí! Proč?

Trvalo to sedm let, ale zpěvačka Marta Kubišová konečně může klidně spát. Ústavní soud totiž definitivně rozhodl, že Kubišová nemusí platit za to, že odřekla turné někdejší kapely Golden Kids.