Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Postavil vilu načerno

Sousedský spor: Rušil míchačkou, někdo mu ji hodil do potoka

Napětí mezi Milošem Holečkem, který načerno postavil v Pardubicích vilu, a návštěvníky sousedního sportoviště se vyostřuje. Hlučnou hru oplatil zapnutou míchačkou, kterou mu teď někdo hodil do potoka. A navíc, podle Holečka, i druhá strana porušila zákon.

Smrt muže zákona

Policista se ve Vysokém Mýtě zastřelil, sousedy vzbudil výstřel

Pardubičtí kriminalisté od středy vyšetřují tragickou událost, která se týká jednoho z jejich kolegů. Rozplétají totiž okolnosti sebevraždy, kterou v noci na středu spáchal policista ve Vysokém Mýtě.

vážná nehoda

Při srážce auta se stromem se zranilo šest psů i řidička. Usnula

Šest psů se včera odpoledne zranilo při dopravní nehodě u Býště na Pardubicku. Jejich majitelka jela z výstavy a měla při řízení pravděpodobně mikrospánek. Sama utrpěla otřes mozku.

Obchodní sdělení

Střechu, kterou Vám budou závidět?

Nový dům si zaslouží střechu s moderní střešní krytinou, která se bude moci pochlubit unikátním vzhledem, vysokou odolností a trvalou krásou. Ne nadarmo se říká „Střecha dělá dům“. Takovou je střecha z pravých pálených tašek TONDACH.

Policie - ilustrační foto
Aktualizováno 14.6. 2017 20:44
policejní pátrání

Malý Matyáš se nevrátil ze školy. Policie ho našla v centru města

Pardubičtí policisté pátrali od úterního večera po Matyáši V. (11), který se po neshodách v rodině nevrátil po poledni ze školy. Policisté naštěstí v noci na ztraceného chlapce narazili v centru města.

letecká nehoda

U Poličky se zřítilo ultralehké letadlo. Dopadlo do vesnice

U letecké nehody zasahovali v neděli odpoledne hasiči a záchranáři. V Bystrém na Pardubicku se zřítil ultralight na pozemek v obytné zóně. Pilot utrpěl těžká zranění.

Vysypané pivo na Pardubicku
Aktualizováno 2.6. 2017 13:10
Pivaři pláčou

Taková škoda! U Pardubic se z kamionu vysypaly tisíce lahví piva

Možná až tisíce lahví piva se večer vysypaly z kamionu na kruhovém objezdu v Holicích na Pardubicku. Podle policistů byl náklad nejspíš špatně zajištěn. Na tomto místě to přitom zdaleka není první taková nehoda.

Zničená silnice
Aktualizováno 1.6. 2017 17:50
Oprava bude drahá

Nejhorší silnice v Česku! Kamiony udělaly z asfaltky tankodrom

Ještě půl roku budou stovky kamionů denně devastovat objížďku u České Třebové, která vede k novému logistickému centru. Štáb televize Nova průběžně sleduje, jak se cesta rozpadá. Obyvatelé Třebovic, kam se doprava vrátí po opravě železničních tunelů, se už teď děsí, že mnohatunové soupravy zničí cestu i jim.

Šmelina s naftou - 1
Aktualizováno 1.6. 2017 12:28
tučná pokuta

Za podvody s naftou až 20 milionů! Podnikatele přistihli přímo při činu

Pokuta až 20 milionů hrozí podnikateli, kterého pardubičtí celníci přistihli při stáčení motorové nafty pro zákazníka přímo z cisterny. Palivo končilo v zemědělských strojích a barelech. V dodacím listu byly navíc rozporuplné údaje.

Napadení v Pardubicích

Opilci v baru zmlátili hosta, který bránil servírku. Nikdo nepomohl

Případ napadení, který se stal v jednom baru v Pardubicích, kriminalisty zaskočil hned ze dvou důvodů - brutalitou trojice podezřelých mužů, kteří mlátili jednoho z hostů, a také lhostejností ostatních. Nejenže nikdo nezavolal policii, ale ani zraněnému nepomohli.

Zneužívání dětí
Aktualizováno 24.5. 2017 13:58
Vlastní praděda

Děda (81) není hodnej, svěřila se dívka (3). Pak řekla hrozné detaily

Dva dny krajský soud v Pardubicích rozplétal otřesný případ sexuálního zneužívání vlastní pravnučky. Obžalovaným je 81letý muž, kterému soudkyně ve středu před polednem udělila pouze podmínku. Senior se vynášení rozsudku nezúčastnil.