Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vlak ilustrační
aktualizováno včera 22:07
smrtelný skok

Muže měli přistihnout při kradení v rychlíku, v plné rychlosti vyskočil!

Spor v rychlíku, který projížděl u České Třebové, ve čtvrtek skončil tragédií. Podle informací televize Nova cestující ve vlaku pravděpodobně přistihli pětatřicetiletého muže při krádeži a chtěli zavolat policii. Muž ale za jízdy vyskočil ze dveří. Pád nepřežil.

Proražené sklo
včera 15:29
orlickoústecko

Drsná nehoda: Větev prorazila sklo a prošla i sedadlem!

Orlickoústecká policie řeší nevšední nehodu. Padající větev prorazila řidiči opelu čelní sklo a zabodla se do sedadla spolujezdce. Jako zázrakem s řidičem nikdo tentokrát necestoval, nehoda se tedy obešla bez zranění.

Řidič srazil cyklistu a ujel
aktualizováno včera 18:17
policie hledá svědky

Srazil cyklistu a od nehody ujel. Zraněný muž na místě zemřel

S novými informacemi se vracíme k tragickému případu sedmatřicetiletého cyklisty, kterého v sobotu pravděpodobně někdo srazil u Dašic na Pardubicku. Neznámý řidič pak nejspíš od nehody ujel. Kriminalisté vyhodnotili kamerový záznam a našli vůz, jehož šofér by mohl být důležitým svědkem.

Obchodní sdělení

Sportka letos vytvořila už 200 nových milionářů

Nejoblíbenější česká loterie udělala v tomto roce milionáře už ze dvou stovek sázejících. Celkem si tito výherci rozdělili přes miliardu korun, největší částku si odnesl muž ze Zlínska, který je díky Sportce bohatší o 92 milionů korun.

Smutný pes
11.12.
hrůzný čin

Muž oběsil svého psa na obojku, zvíře před smrtí hrozně trpělo

Otřesný případ řeší policie na Chrudimsku. Muž tam měl oběsit psa na kovovém stahovacím obojku.

Dopravní nehoda Mikulovice - 4
aktualizováno 12.12.
Nepříznivé počasí

Sníh a ledovka na silnicích: Auta stála na Vysočině i na Plzeňsku

Od úterního rána husté sněžení i ledovka na některých místech České republiky komplikovaly dopravu. Nejhorší situace byla ráno ve Zlínském, Karlovarském i Pardubickém kraji. Problémy ovšem na řadě míst vydržely až do odpoledne.

Rozhovor se záchranářem Michalem Haškem
aktualizováno 09.12.
Exkluzivní rozhovor

Michal zasahoval u nehody s 29 zraněnými. Takhle to popisuje

V polovině října došlo na Pardubicku k vážné dopravní nehodě, při které skončil linkový autobus převrácený na boku v příkopu. Jak probíhala záchrana šedesáti cestujících a co je při zásahu nejtěžší prozradil v rozhovoru záchranář Michal Mašek, který byl na místě.

Dětský vláček v Pardubicích
08.12.
vánoční trhy

Cizinci obsadili v noci dětský vlak, divokou jízdu ukončili strážníci

Pardubické adventní trhy lákají návštěvníky i uprostřed noci. Povozit se a pobavit na tamním dětském vláčku se rozhodli tři cizinci, kteří byli tak hlasití, že se spustili alarm na operačním středisku strážníků.

Varování před toxicitou
08.12.
Zloději naruby

V garáži našel nebezpečné sudy. Netuší, kde se tam vzaly

Policie v Pardubicích vyšetřuje případ, který u nás zřejmě nemá obdoby. Majitel garáže zjistil, že se mu do ní někdo vloupal. Jenže nic se mu neztratilo. Naopak mu v garáži přibyly čtyři sudy s nebezpečnou chemikálií.

Smrtelný úraz při práci s plošinou
07.12.
strašlivá nehoda

Tragický úraz: Muži zbývalo naložit poslední vůz, zemřel pod strojem

Smrtelný pracovní úraz se stal ve čtvrtek vpodvečer u Stéblové na Pardubicku. Muž z nákladního vozu pomocí plošiny skládal automobily, zařízení ho ale zmáčklo a na místě zabilo. Kriminalisté nevyloučili, že by se mohlo jednat o technickou závadu.

Zaměstnanci Iveca protestují kvůli nevyplaceným prémiím
aktualizováno 06.12.
Vysoké Mýto

Zaměstnanci Iveca se bouří! Firma jim nechce vyplatit prémie

Ve Vysokém Mýtu je v posledních dnech atmosféra pořádně hustá. Zaměstnanci místní firmy Iveco Bus stávkují kvůli nevyplaceným prémiím.