Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Děti našly peníze v Pardubicích
Aktualizováno Včera 17:57
malí hrdinové Pardubice

Chlapci našli tisíce! Co udělali, strážníky tak dojalo, že je odměnili

Dva chlapci v centru Pardubic našli osm tisíc korun. Ani na vteřinu nezaváhali a okamžitě je předali Městské policii. Strážníky přitom tak dojali, že je za příkladné chování odměnili. Stalo se to už před několika dny, peníze ale stále nikdo nepostrádá.

Muži stojí za týrání spoluvězně před soudem
Aktualizováno Předevčírem 22:09
žaloba: hrůza za mřížemi

Vězni z Pardubic u soudu! Dělali si ze spoluvězňů sexuální otroky

Krajský soud v Hradci Králové soudí dva vězně, kteří podle obžaloby měli v roce 2015 znásilňovat a vydírat spoluvězně. Verdikt může padnout už v pátek, hrozí jim až 12 let vězení.

Záchranáři nakládají zraněného do sanitky
Aktualizováno 20.4. 2017 21:01
Hrozí mu vězení

Způsobil smrtelnou nehodu. Pokus o sebevraždu se neprokázal

Pardubická policie obvinila 30 tiletého řidiče, který u obce Čepí loni v létě při nehodě smrtelně zranil o devatenáct let staršího muže za volantem druhého osobního auta.

Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Muž, který vyhodil ženu z okna ubytovny
Aktualizováno 19.4. 2017 14:17
vyhodili ji z okna

Svědci popsali drsnou smrt ženy v hotelu: Viděl jsem stín, jak letí dolů

Ve vazbě je muž, který měl o víkendu vyhodit ze šestého patra pardubického hotelu 45letou ženu. Ta po pádu zemřela. Hotel Harmony je přitom v hledáčku policie poměrně často. Bydlí tam cizinci a hlídky tam řeší rvačky i výtržnosti.

smrtelný pád

Žena v Pardubicích nepřežila pobyt v hotelu, shodili ji z 6. patra

Policie usilovně hledá svědky sobotní hádky, která skončila smrtí 45leté ženy ze Slovenska. Žena vypadla z šestého patra hotelu Harmony v Pardubicích, policie z její smrti podezírá stejně starého cizince z Rumunska.

Letecká záchranná služba
Aktualizováno 14.4. 2017 22:36
převrácená loď

Dva rybáři se na Velký pátek topili v sečské přehradě, jeden nepřežil

Ani velký pátek se neobešel bez tragédie. V sečské přehradě se odpoledne topili dva rybáři, jeden se zachránil, druhého resuscitovali záchranáři marně. Hasiči po asistenci u resuscitace vytáhli člun, na kterém se rybáři potopili. Případ vyšetřuje policie.

Pátrání policie

Utonulá žena pořád nikomu nechybí! Nepoznáte ji? PORTRÉT

Pardubická policie zveřejnila přibližný portrét ženy, jejíž tělo v únoru našli v Labi v centru města. Východočeská záhada tak nadále pokračuje. Nikdo totiž stále ženu nepostrádá a není vyloučeno, že jí do vody mohl někdo strčit. Žena má neobvykle opravovaný chrup, přesto pátrání nikam nevede.

Exploze v Poličce - hasič
Aktualizováno 12.4. 2017 21:25
Výbuchy ve strojírnách

Zraněné hasiče z Poličky odškodní kraj. Každý dostane 10 tisíc

Každý ze sedmi zraněných hasičů, kteří zasahovali při únorových výbuších trhaviny TNT ve strojírnách v Poličce, dostane částku 10 tisíc korun. Zaplatí ji Úřad Pardubického kraje. Vedení společnosti odškodňuje i 13 zaměstnanců, kteří také utrpěli nejrůznější zranění.

pomozte policii

TOTÁLNÍ DRZOST! Zlodějka vybrala stejný obchod 2x za 14 dní

Policisté ze Svitavska pátrají po zlodějce kosmetických potřeb. Asi pětatřicetiletá žena opakovaně kradla v drogerii ve městě Polička. Jen za dvě návštěvy odcizila zboží za několik tisíc korun a odnesla ho v kabelce.

Požár seníku
Aktualizováno 4.4. 2017 14:44
jiskra či samovznícení

SAMOVZNÍCENÍ? Seník v Kunčíně záhadně vzplanul!

Nedělní požár hospodářské usedlosti v Kunčině na Svitavsku nejspíš podle vyšetřovatelů vznikl samovznícením sena nebo od jiskry z komína. Přitom ale jedním dechem dodávají, že obě tyto teorie mají vážné trhliny.