Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Silničáři
11.01.
Náročná zima

Silničáři se potýkají se sněhem, ale i s neukázněnými řidiči!

Na Liberecku už sněžení pomalu ustává a tak se silničáři mohli začít věnovat i silnicím nižších tříd. Mezi nimi jsou i ty, které vedou do horských středisek. Dnes třeba velkou frézou čistili spojku z Bílého Potoka na Smědavu, která byla neprůjezdná.

Rodina z Liberecka, která přišla na Boží hod o otce
11.01.
Pomáhá, kdo může

Rodina přišla na Vánoce o otce, teď hrozí, že přijdou i o dům

Velký smutek prožívá od Vánoc rodina paní Dragy z Liberecka. Na Boží hod zemřel při nehodě její partner Jakub. Draga a její tři děti skončily v nemocnici. Žena, která je na mateřské dovolené, má teď na krku celou domácnost včetně hypotéky a rodině hrozí, že o dům přijde.

Nehody na jihu Moravy způsobené sněhem - 6
aktualizováno 25.12.
Tragédie na Liberecku

Další tragická nehoda! Řidič zemřel, děti skončily v nemocnici

Policisté na Liberecku vyjížděli na Boží hod k další tragické nehodě. O život přišel řidič auta, mezi zraněnými jsou i děti. V rámci vánočních svátků se jedná už o druhou smrtelnou nehodu na Liberecku.

Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Operace - ilustrační
20.12.
Peníze nedostal

Špitál odškodnil pacienta s otravou krve. Ale hodně zvláštně

Frýdlantská nemocnice už odškodnila prvního z devíti pacientů, kteří tam po operaci dostali otravu krve. Věnovala mu ale motorovou pilu. Ostatní pacienti s takovým odškodněním nesouhlasí. Ocitli se v ohrožení života a zachraňovat je museli až v okolních nemocnicích. Jedna z pacientek stále ještě zůstává v liberecké nemocnici.

Vánoční strom na Staroměstské náměstí
aktualizováno 25.11.
22 metrů, 9 tun

Tenhle krasavec ozdobí Staromák! Nakládali ho speciální metodou

V Rynolticích na Liberecku v neděli porazili asi nejsledovanější strom Česka - smrk ztepilý, který bude zdobit náměstí v hlavním městě. Měří 22 metrů a váží devět tun.

Paní Milada, ze které chtěl gang po telefonu vymámit peníze
22.11.
přišli si už na 4 miliony

Miladu chtěli okrást po telefonu! Na tohle pozor, radí policie

Policie varuje před organizovaným gangem, který v předvánoční době zneužívá důvěřivosti seniorů a připravuje je o celoživotní úspory. Případy se objevují po celé republice. Teď se gang soustřeďuje na Liberecko, kde kriminalisté vyšetřují už deset případů, škoda je téměř čtyři miliony korun.

Vražda ve večerce
aktualizováno 22.10.
Dostal 18 let

Muž ubodal pokladní, pak sám předstíral, že je obětí přepadení

Na 18 let za mříže poslal v pondělí soud muže, který měl v Liberci ubodat prodavačku ve večerce. Žena byla podle obžaloby zavražděna velmi brutálně, než zemřela, velice trpěla. Odsouzený Václav Matouš podle soudu předstíral, že je také obětí přepadení. Rozsudek není pravomocný.

Řidič prchal před policií
aktualizováno 19.10.
Zranění elektřinou

Do policistů proudily stovky voltů, přesto kurýra zatkli! VIDEO

Dramatická pondělní honička s kurýrem ukradeného auta v Jablonném v Podještědí, skončila zraněním dvou policistů. Poranila je elektřina, protože řidič s autem přerazil sloup elektrického vedení. Muži zákona přesto kurýra zneškodnili a zatkli, pak skončili v nemocnici. Unikátní video honičky

Řidič prchal před policií
aktualizováno 15.10.
Divoká honička

Prchající řidič málem smetl policistu, pak přerazil sloup!

Dramatickou honičku s cizincem v ukradeném luxusním autě mají za sebou policisté na severu Čech. Šlo asi o najatého kurýra, který měl za úkol dostat vůz z Německa přes naše území do Polska. Muž přitom v plné rychlosti málem srazil jednoho z policistů. Potom havaroval.

Auto po nárazu do stromu u Liberce shořelo, řidič zemřel - 6
aktualizováno 12.10.
Smrtelná nehoda

BMW narazilo do stromu a vzplálo. Řidiče vytáhli, ale i tak zemřel

U obce Dětřichov na hlavním silničním tahu mezi Frýdlantem a Libercem zahynul v pátek dopoledne třiatřicetiletý řidič. Narazil tu s autem do stromu, vůz později shořel.