Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Srážka vlaku a dodávky na železničním přejezdu mezi obcemi Včelná a Kamenný Újezd - 2
aktualizováno 16.07.
galerie vážná nehoda

Dodávka zkřížila cestu rychlíku s 40 lidmi, srážka skončila zraněním

Vážným zraněním řidiče dodávky (31) skončila pondělní nehoda mezi obcemi Včelná a Kamenný Újezd na jihu Čech. Vozidlo na železničním přejezdu srazil rychlík, zhruba půl kilometru ho pak tlačil před sebou. Nikomu ze 40 cestujících se naštěstí nic nestalo.

Chlapík přehlédl zatáčku a s autem skončil na kolejích
27.06.
kuriozní nehoda

Opilý řidič neodbočil a jel dál po kolejích. Zasekl se, zbrzdil vlak

Ke kuriózní dopravní nehodě vyjížděli policisté v Bechyni na jihu Čech. Řidič, který nadýchal bezmála dvě promile, nejspíš přehlédl zatáčku a autem pokračoval po kolejích. Daleko ale nedojel, zasekl se, a způsobil tak problémy.

Pátrání po totožnosti mrtvé ženy na Svitavsku
aktualizováno 25.06.
kdo je to?

Záhadná mrtvola: Ženu zřejmě srazil vlak. Poznáváte tyto věci?

Policie prosí veřejnost o pomoc při pátrání po totožnosti mrtvé ženy, kterou v sobotu ve Svitavách nejspíš srazil vlak. Vyšetřovatelé zveřejnili i fotografie věcí, které oběti s nejvyšší pravděpodobností patří. Nyní doufají, že je někdo pozná.

Prásk.tv píše:

Sex na trati
čtěte o tématu koleje na Prásk.tv
Řidič kamionu
12.06.
video nebezpečné jednání

Hledá se řidič hazardér! Kamera natočila, co udělal na přejezdu

Policie pátrá po řidiči kamionu, který na začátku týdne v Moravském Písku zničil závory na železničním přejezdu. Na koleje vjel v době, kdy blikala červená světla. Hříšník ale veškerou signalizaci ignoroval.

Nehoda na trati Mikulášovice dolní nádraží - Rumburk - 3
23.05.
Železniční kolos

U Děčína se převrátil Gottwald, jeřáb nedovezl část mostu!

Na železniční trati mezi Brtníky a Starými Křečany u Rumburka na Děčínsku došlo ve středu před polednem k nezvyklé nehodě. Ze srázu se tu zřítil železniční jeřáb převážející část mostu.

Pátrání po totožnosti ženy sražené vlakem - 1
aktualizováno 19.04.
neznámá totožnost

Mladou ženu zabil za přejezdem vlak. Pomozte zjistit, kdo to je!

Kriminalisté marně pátrají po totožnosti mladé ženy, kterou ve středu večer srazil ve Zlíně vlak. Na místě zemřela, vyšetřovatelé nyní zveřejnili fotografie jejích věcí v naději, že je někdo pozná.

Sesunutá trať u Karlových Varů - 2
17.04.
nestabilní terén

Na svahu pod tratí pracují bagry. Situace je vážnější, než se zdála

K sesuvu půdy na železniční trati u Karlových Varů se dostala těžká technika a odborníci zjišťují, že terén je tam daleko více nestabilní, než si původně mysleli. Podle nich mohou mít na svědomí sesuvy mrazy a následné postupné roztávání spodních vrstev zeminy.

Sesunutá trať u Karlových Varů - 1
16.04.
mnohamilionové škody

Na propadlé trati už pracují dělníci. Neštěstí zabránil strojvedoucí

Následky masivního sesuvu půdy na železniční trati u Karlových Varů začali v pondělí odstraňovat dělníci. Neštěstí v sobotu na poslední chvíli zabránil strojvedoucí, který varoval ostatní vlaky. Správa dopravní železniční cesty chce trať mezi Karlovými Vary a Kláštercem nad Ohří obnovit do pondělí alespoň částečně - po jedné koleji. Opravy se podle odhadů vyšplhají na desítky milionů korun.

Vlakové nádraží
aktualizováno 23.03.
tragická nehoda

Opilého muže v Prostějově přejel vlak. Nedokázali ho oživit

Na prostějovském nádraží srazil ve čtvrtek večer vlak jednapadesátiletého muže. Záchranáři se ho snažili oživit, ale už bylo bohužel pozdě. Podle prvních šetření za nehodu mohla jeho podnapilost.

Srážka taxi a vlaku
aktualizováno 10.03.
vážná nehoda

Vlak smetl auto a tlačil ho desítky metrů! Řidička (25) se těžce zranila

Vážným zraněním řidičky skončila sobotní nehoda na železničním přejezdu v Trutnově. Mladá žena zřejmě nerespektovala dopravní značky a vjela na koleje ve chvíli, kdy se přiřítil vlak. Ten vůz doslova smetl a tlačil ho desítky metrů před sebou, pro zraněnou ženu musel letět vrtulník.