Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání po totožnosti ženy sražené vlakem - 1
aktualizováno 19.04.
neznámá totožnost

Mladou ženu zabil za přejezdem vlak. Pomozte zjistit, kdo to je!

Kriminalisté marně pátrají po totožnosti mladé ženy, kterou ve středu večer srazil ve Zlíně vlak. Na místě zemřela, vyšetřovatelé nyní zveřejnili fotografie jejích věcí v naději, že je někdo pozná.

Sesunutá trať u Karlových Varů - 2
17.04.
nestabilní terén

Na svahu pod tratí pracují bagry. Situace je vážnější, než se zdála

K sesuvu půdy na železniční trati u Karlových Varů se dostala těžká technika a odborníci zjišťují, že terén je tam daleko více nestabilní, než si původně mysleli. Podle nich mohou mít na svědomí sesuvy mrazy a následné postupné roztávání spodních vrstev zeminy.

Sesunutá trať u Karlových Varů - 1
16.04.
mnohamilionové škody

Na propadlé trati už pracují dělníci. Neštěstí zabránil strojvedoucí

Následky masivního sesuvu půdy na železniční trati u Karlových Varů začali v pondělí odstraňovat dělníci. Neštěstí v sobotu na poslední chvíli zabránil strojvedoucí, který varoval ostatní vlaky. Správa dopravní železniční cesty chce trať mezi Karlovými Vary a Kláštercem nad Ohří obnovit do pondělí alespoň částečně - po jedné koleji. Opravy se podle odhadů vyšplhají na desítky milionů korun.

Prásk.tv píše:

Sex na trati
čtěte o tématu koleje na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Vlakové nádraží
aktualizováno 23.03.
tragická nehoda

Opilého muže v Prostějově přejel vlak. Nedokázali ho oživit

Na prostějovském nádraží srazil ve čtvrtek večer vlak jednapadesátiletého muže. Záchranáři se ho snažili oživit, ale už bylo bohužel pozdě. Podle prvních šetření za nehodu mohla jeho podnapilost.

Srážka taxi a vlaku
aktualizováno 10.03.
vážná nehoda

Vlak smetl auto a tlačil ho desítky metrů! Řidička (25) se těžce zranila

Vážným zraněním řidičky skončila sobotní nehoda na železničním přejezdu v Trutnově. Mladá žena zřejmě nerespektovala dopravní značky a vjela na koleje ve chvíli, kdy se přiřítil vlak. Ten vůz doslova smetl a tlačil ho desítky metrů před sebou, pro zraněnou ženu musel letět vrtulník.

U Milána vykolejil vlak
aktualizováno 29.01.
Neštěstí v Itálii

Létaly jiskry, pak vlak vykolejil! Policie zveřejnila VIDEO nehody

Italská policie zveřejnila záběry z bezpečnostních kamer, které zachycují, co se dělo přesně před tragickým vykolejením. Od kol vlaku létají jiskry a vagony na koleje úplně nepřiléhají. Při čtvrteční nehodě zemřeli tři lidé, přes sto se jich zranilo.

Parní lokomotiva
aktualizováno 26.01.

VÍKEND: Nadšenci opravili po 25 letech parní lokomotivu!

Čtyřicet let nejela. Třiadvacet let na ní makala parta nadšenců. Podívejte se na sedmdesát osm tun oceli mizející v mraku páry.

Smrtící selfie
25.01.
Měl namále

Děsivé VIDEO: Mladík toužil po dokonalém selfie, srazil ho vlak!

Na sociálních sítích se objevilo šokující video, které zachycuje nehodu mladého Inda. Muž si chtěl udělat dokonalé selfie s vlakem, stál přímo u kolejí a na přijíždějící lokomotivu ukazoval. Vlak ho ale právě za ruku stáhl pod kola, mladík utrpěl těžká zranění.

Tragická nehoda na Slovensku
aktualizováno 18.01.
tragický osud

Budu tvým andělem, napsala Míša (28). Pak si šla stoupnout na trať

Obrovské neštěstí se stalo začátkem týdne v Michalovcích na Slovensku. Krásná Míša (†28) se rozhodla skoncovat se svým životem. Postavila se před přijíždějící vlak. Před smrtí napsala sms na rozloučenou.

Muž v Sao Paulu strčil cestující pod přijíždějící metro
12.01.
Proč to udělal?

VIDEO: Psychopat strčil ženu pod kola metra! Přežila jen zázrakem

Obrovské štěstí měla žena, kterou v brazilském Sao Paulu strčil pod kola přijíždějícího metra jiný cestující. Jako zázrakem přežila a co víc - měla jen zlomenou ruku! Muže zatkla policie, podle níž trpí psychickými problémy.