Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tragická nehoda na Slovensku
aktualizováno 18.01.
tragický osud

Budu tvým andělem, napsala Míša (28). Pak si šla stoupnout na trať

Obrovské neštěstí se stalo začátkem týdne v Michalovcích na Slovensku. Krásná Míša (†28) se rozhodla skoncovat se svým životem. Postavila se před přijíždějící vlak. Před smrtí napsala sms na rozloučenou.

Muž v Sao Paulu strčil cestující pod přijíždějící metro
12.01.
Proč to udělal?

VIDEO: Psychopat strčil ženu pod kola metra! Přežila jen zázrakem

Obrovské štěstí měla žena, kterou v brazilském Sao Paulu strčil pod kola přijíždějícího metra jiný cestující. Jako zázrakem přežila a co víc - měla jen zlomenou ruku! Muže zatkla policie, podle níž trpí psychickými problémy.

Nehoda u Břeclavi - 1
29.12.
galerie nehoda na trati

Řidič na Břeclavsku nezvládl jízdu a uvízl na kolejích, vůz smetl vlak

Policisté prověřují okolnosti srážky osobního auta s vlakem, ke které došlo v noci nedaleko Břeclavi. Řidič podle policie nezvládl řízení a vyjel na koleje, kde zůstal s vozem zaklíněný. Brzy poté se rozblikalo výstražné rudé světlo - přiřítil se vlak. Nikomu se naštěstí nic nestalo.

Prásk.tv píše:

Sex na trati
čtěte o tématu koleje na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Jak přesně se nehoda stala, prověřují policisté
29.11.
Zbytečný hazard

Lidé přebíháním přes koleje riskují život! Zabíjet může i tlaková vlna

Letos na kolejích zahynulo už téměř dvě stě lidí, což je víc než loni. Lidé často zbytečně riskují. Na videu z Chocně na Orlickoústecku, které získala televize Nova, jsou dva dospělí a dítě přímo u trati. Podle odborníků šlo o velký hazard, i tlaková vlna by je mohla stáhnout pod vlak.

Gumové bodáky proti přebíhání
16.11.
Hazard se životem

Při přebíhání kolejí umírají stovky lidí, pomoct mají gumové bodáky

Nebezpečné přebíhání kolejí si letos už vyžádalo téměř dvě stě lidských životů a další desítky lidí byly zraněny. V Praze teď testují speciální gumové pásy, které by prý měly tomuto nesmyslnému riskování se životem zabránit.

KOŘENÍ: Hřbitov na kolejích
04.11.

KOŘENÍ: Hřbitov na kolejích

Železnice je mnohem víc než jen dopravní prostředek. Fanoušci vlaků milují závratnou rychlost, technologické vychytávky nebo zápach starých olejů na dávno nepoužívaných parních lokomotivách.

Kamion na kolejích
01.11.
hazard se životy

Zaparkoval kamion na kolejích a utekl, do vozu narazil vlak s lidmi!

Na železnici letos zemřelo už více než 180 lidí, jen shodou náhod se v úterý počty obětí ještě nezvýšily. Jeden cizinec totiž v Chlumci nad Cidlinou zaparkoval kamion přímo na přejezdu a místo aby prorazil závory a ujel, z kabiny vyskočil a kamion nechal stát na kolejích. Policisté řidiče (57) s velkou pravděpodobností obviní z obecného ohrožení.

Hasiči odklízejí spadlé větve stromů
aktualizováno 06.10.
silný vítr

Hasiči v noci vyjeli ke stovkám zásahů! Větve padaly na silnice

Hasičské jednotky v noci vyjížděly k popadaným stromům po většině území České republiky. Větve, které zlomil čtvrteční silný vítr, blokovaly koleje i silnice.

muž nepřežil střet s autem
aktualizováno 29.08.
Tragická nehoda

Muž přecházel silnici mimo přechod, střet s autem nepřežil!

V úterý večer srazilo v Praze ve Vršovické ulici auto 75letého muže, který přecházel silnici. Tragickou nehodu nepřežil.

Dívka na vlakovém nádraží
aktualizováno 07.08.
měla 3,24 promile

Žena na Zlínsku spadla do kolejiště, zachránila ji holčička (10)

Nebyla lhostejná vůči svému okolí a mohla by být příkladem mnoha lidem - tak v pondělí zlínští policisté vychválili desetiletou dívenku z Uherskobrodska. Ta si 28. července z vlaku všimla ženy v kolejišti a ihned zavolala pomoc. Přivolaní policisté ženu našli s 3,24 promile alkoholu.