Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ekologická lanovka ve Val di Fassa
aktualizováno 25.03.

KOŘENÍ: Nejnovější ekologická lanovka

Slavné italské lyžařské středisko v údolí Val di Fassa, které je součástí oblíbeného okruhu Sella Ronda, letos potěšilo návštěvníky novou moderní lanovkou. Má zajistit komfortnější přepravu, vysokou technologickou úroveň, co nejnižší hlučnost a maximální šetrnost k okolní přírodě.

Závada lanovky v Gruzii
18.03.
VIDEO Pomáhající lyžař

Děsivou závadu lanovky natočil i záchranář! Těla létala vzduchem

Děsivá videa z lanovky v gruzínském lyžařském středisku obletěla svět. Lanovka se vymkla kontrole a sedačky začaly vysokou rychlostí couvat. Lidé z nich padaly do sněhu, další létali vzduchem. Teď se objevily záběry z helmy jednoho z lyžařů, který ostatním pomáhal.

Pekelná lanovka
aktualizováno 16.03.
VIDEO HRŮZY Osm zraněných

Lanovka začala nekontrolovaně couvat, lidé létali ze sedaček!

Šokující video zachycuje moment, kdy lanovka v gruzínském lyžařském areálu zrychlila na dvojnásobek. Lidé, kteří se snažili vystoupit, létali vzduchem, jak je vysoká rychlost vyhazovala ze sedaček. Podle gruzínských médií se zranilo osm lidí.

Prásk.tv píše:

Lanovka
čtěte o tématu lanovka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

Na Kramolíně vypadlo dítě z lanovky
aktualizováno 13.03.
Skiareál Kramolín

Chlapec spadl z lanovky, poranil si páteř! Děti zřejmě zvedly zábranu

Ve skiareálu Kramolín v Lipně nad Vltavou vypadl osmiletý chlapec z lanovky. Při pádu z přibližně pěti metrů si poranil páteř a do nemocnice ho musel přepravit vrtulník.

Horská služba - záchrana
aktualizováno 12.03.
poraněná záda

Malý lyžař (8) spadl z lanovky, chlapec padal skoro pět metrů!

Na pondělní lyžování nebude v dobrém vzpomínat osmiletý chlapec, který spadl z lanovky v Kramolíně. Ke zraněnému okamžitě vyrazili záchranáři horské služby a také vrtulník. Ten chlapce s poraněním páteře převezl do nemocnice.

Agresivní lyžař
aktualizováno 05.03.
Drama na Černé hoře

Rvačka přímo v lanovce! Lyžaře zmlátil muž kvůli místu, hledají ho

Policisté z Trutnova pátrají po agresivním muži, který napadl v kabinové lanovce v Janských Lázních lyžaře a poranil ho. Bitka prý trvala asi minutu během jízdy na Černou horu.

Lanovka
23.02.
Pád z 11 metrů

V Rokytnici spadla dívka (4) z lanovky! Policie hledá svědky

Jako zázrakem přečkala čtyřletá dívka v Rokytnici nad Jizerou pád z lanovky. Ze sedačky spadla, když byla ve výšce 11 metrů. Vrtulník dívku přepravil do nemocnice. Policisté teď zjišťují, jestli nepochybila obsluha.

Záchrana lyžařů z lanovky v Alpách
aktualizováno 30.01.
Záchrana v Alpách

VIDEO: Lanovka se zastavila, desítky lidí vysvobodil až vrtulník!

Asi 150 lyžařů uvízlo na sedačkové lanovce v rakouských Alpách. Zůstali viset ve vzduchu, vysvobodili je až záchranáři ve vrtulnících. Poruchu lanovky podle vyšetřování způsobilo poškozené ložisko.

Lyžaři uvěznění na lanovce
aktualizováno 06.01.
nebezpečná past

VIDEO: S vyděšenými lyžaři házel vichr, divoce rozhoupal lanovku!

Na internetu se objevily děsivé záznamy vichru, který v uplynulých dnech zasáhl střední Evropu. V Rakousku způsobil pozdvižení zejména v lyžařském areálu Vorarlbersko, kde uvěznil na lanovce lyžaře.

Porucha lanovky v Alpých
aktualizováno 25.12.
Záchrana v Alpách

Skoro prošvihli Vánoce! Stovka lyžařů uvízla na lanovce! VIDEO

Hodně napínavý Štědrý den mají za sebou turisté, kteří si vyrazili zalyžovat do Francie do horského střediska Chamrousse. Asi stovka jich odpoledne uvízla v kabinového lanovce. Záchrana trvala několik hodin a lyžaři tak málem propásli štědrovečerní večeři.